Sprint stylem dowolnym mężczyzn
29 lutego
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Ansgar Evensen | 2:33,44 | — |
| Valerio Grond | 2:35,76 | +2,32 |
| Maxim Cervinka | 2:36,65 | +3,21 |
4. | Siergiej Wołkow | 2:37,04 | +3,60 |
5. | Anian Sossau | 2:40,53 | +7,09 |
6. | Ben Ogden | 2:51,06 | +17,62 |
... |
25. | Sebastian Bryja | — |
32. | Piotr Sobiczewski | — |
47. | Damian Dawid | — |
64. | Robert Bugara | — |
|
Sprint stylem dowolnym kobiet
29 lutego
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Louise Lindström | 2:33,41 | — |
| Izabela Marcisz | 2:33,88 | +0,47 |
| Siri Wigger | 2:34,48 | +1,07 |
4. | Elena Rise Johnsen | 2:35,43 | +2,02 |
5. | Helene Marie Fossesholm | 2:36,03 | 2,62 |
6. | Jasmin Kahara | 2:49,57 | +16,16 |
... |
7. | Monika Skinder | — |
24. | Karolina Kaleta | — |
33. | Magdalena Kobielusz | — |
|
10 km stylem klasycznym mężczyzn
2 marca
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Gus Schumacher | 26:31,7 | — |
| Friedrich Moch | 26:36,2 | +4,5 |
| Davide Graz | 26:38,4 | +6,7 |
4. | Dmitrij Żul | 26:48,4 | +16,7 |
5. | David Thorvik | 27:05,7 | +34,0 |
6. | Martin Kirkeberg Mørk | 27:15,2 | +43,5 |
... |
44. | Sebastian Bryja | 28:57,2 | +2:25,5 |
53. | Robert Bugara | 29:37,4 | +3:05,7 |
62. | Dawid Damian | 30:15,2 | +3:43,5 |
68. | Piotr Sobiczewski | 30:33,9 | +4:02,2 |
|
5 km stylem klasycznym kobiet
2 marca
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Helene Marie Fossesholm | 13:49,1 | — |
| Lisa Lohmann | 14:04,8 | +15,7 |
| Izabela Marcisz | 14:17,2 | +28,1 |
4. | Emilie Jeantet | 14:20,4 | +31,3 |
5. | Dinige’er Yilamujiang | 14:25,5 | +36,4 |
6. | Märta Rosenberg | 14:27,1 | +38,0 |
... |
12. | Monika Skinder | 14:40,1 | +40,0 |
46. | Karolina Kaleta | 15:29,3 | +1:40,2 |
53. | Magdalena Kobielusz | 15:51,1 | +2:02,0 |
|
30 km stylem dowolnym mężczyzn
4 marca
Miejsce |
Zawodnik |
Czas |
Strata |
| Iver Tildheim Andersen | 1:13:39,0 | — |
| Friedrich Moch | 1:13:48,4 | +9,4 |
| Martin Kirkeberg Mørk | 1:14:11,8 | +32,8 |
4. | Rémi Drolet | 1:14:22,2 | +43,2 |
5. | Gus Schumacher | 1:14:35,1 | +56,1 |
6. | Davide Graz | 1:14:41,3 | +1:02,3 |
... |
47. | Dawid Damian | 1:22:18,1 | +8:39,1 |
|
15 km stylem dowolnym kobiet
4 marca
Miejsce |
Zawodniczka |
Czas |
Strata |
| Helene Marie Fossesholm | 35:55,6 | — |
| Izabela Marcisz | 37:04,9 | +1:09,3 |
| Siri Wigger | 37:06,2 | +1:10,6 |
4. | Patrīcija Eiduka | 37:07,8 | +1:12,2 |
5. | Sophia Laukli | 37:22,1 | +1:26,5 |
6. | Louise Lindström | 37:24,5 | +1:28,9 |
... |
23. | Monika Skinder | 38:49,7 | +2:54,1 |
42. | Magdalena Kobielusz | 39:58,4 | +4:02,8 |
53. | Karolina Kukuczka | 40:07,5 | +4:11,9 |
|
Sztafeta 4×5 km mężczyzn
6 marca
Miejsce |
Państwo |
Zawodnicy |
Czas |
Strata |
| Stany Zjednoczone | Luke Jager Ben Ogden Johnny Hagenbuch Gus Schumacher | 54:54,9 | — |
| Kanada | Xavier McKeever Olivier Léveillé Thomas Stephen Rémi Drolet | 55:30,4 | +35,5 |
| Włochy | Michele Gasperi Davide Graz Giovanni Ticcó Francesco Manzoni | 55:50,3 | +55,4 |
4. | Szwajcaria | Nicola Wigger Avelino Näpflin Cla-Ursin Nufer Valerio Grond | 56:29,3 | +1:34,4 |
5. | Francja | Gaspard Rousset Sabin Coupat Victor Lovera Mathieu Goalabré | 56:33,7 | +1:38,8 |
6. | Rosja | Artiom Maksymow Dmitrij Żul Andriej Kuzniecow Siergiej Wołkow | 56:39,0 | +1:44,1 |
... |
8. | Polska | Dawid Damian Robert Bugara Sebastian Bryja Piotr Sobiczewski | 57:19,7 | +2:24,8 |
|
Sztafeta 4×3,3 km kobiet
6 marca
Miejsce |
Państwo |
Zawodniczki |
Czas |
Strata |
| Szwajcaria | Nadja Kälin Siri Wigger Anja Weber Anja Lozza | 35:08,6 | — |
| Stany Zjednoczone | Sydney Palmer-Leger Kendall Kramer Sophia Laukli Novie McCab | 35:13,5 | +4,9 |
| Szwecja | Tilde Baangman Märta Rosenberg Tove Ericsson Louise Lindström | 35:22,8 | +14,2 |
4. | Włochy | Nicole Monsorno Emilie Jeantet Valentina Maj Martina Di Centa | 35:53,2 | +44,6 |
5. | Rosja | Anastasija Faliewa Natalja Mekrjukowa Olga Żołudiewa Wieronika Stiepanowa | 35:59,7 | +51,1 |
6. | Norwegia | Kristin Austgulen Fosnæs Hanne Wilberg Rofstad Elena Rise Johnsen Helene Marie Fossesholm | 36:17,5 | +1:08,9 |
... |
DSQ. | Polska | Karolina Kaleta Monika Skinder Magdalena Kobielusz Izabela Marcisz | — | — |
|