konkurencje biegowe
Więcej informacji konkurencja, złoto ...
konkurencja | złoto | srebro | brąz |
Bieg na 100 metrów (szczegóły) |
Frank Emmelmann NRD |
10,21 CR |
Pierfrancesco Pavoni Włochy |
10,25 |
Marian Woronin Polska |
10,28 |
Bieg na 200 metrów (szczegóły) |
Olaf Prenzler NRD |
20,46 |
Cameron Sharp Wielka Brytania |
20,47 |
Frank Emmelmann NRD |
20,60 |
Bieg na 400 metrów (szczegóły) |
Hartmut Weber RFN |
44,72 CR |
Andreas Knebel NRD |
45,29 |
Wiktor Markin ZSRR |
45,30 |
Bieg na 800 metrów (szczegóły) |
Hans-Peter Ferner RFN |
1:46,33 |
Sebastian Coe Wielka Brytania |
1:46,68 |
Jorma Härkönen Finlandia |
1:46,90 |
Bieg na 1500 metrów (szczegóły) |
Steve Cram Wielka Brytania |
3:36,49 |
Nikołaj Kirow ZSRR |
3:36,01 |
José Abascal Hiszpania |
3:36,88 |
Bieg na 5000 metrów (szczegóły) |
Thomas Wessinghage RFN |
13:28,90 |
Werner Schildhauer NRD |
13:30,03 |
David Moorcroft Wielka Brytania |
13:30,42 |
Bieg na 10 000 metrów (szczegóły) |
Alberto Cova Włochy |
27:41,03 |
Werner Schildhauer NRD |
27:41,21 |
Martti Vainio Finlandia |
27:42,51 |
Maraton (szczegóły) |
Gerard Nijboer Holandia |
2:15,16 |
Armand Parmentier Belgia |
2:15,51 |
Karel Lismont Belgia |
2:16,04 |
Bieg na 110 metrów przez płotki (szczegóły) |
Thomas Munkelt NRD |
13,41 |
Andriej Prokofjew ZSRR |
13,44 |
Arto Bryggare Finlandia |
13,60 |
Bieg na 400 metrów przez płotki (szczegóły) |
Harald Schmid RFN |
47,48 ER |
Aleksandr Jacewicz ZSRR |
48,60 |
Uwe Ackermann NRD |
48,64 |
Bieg na 3000 metrów z przeszkodami (szczegóły) |
Patriz Ilg RFN |
8:18,52 |
Bogusław Mamiński Polska |
8:19,22 |
Domingo Ramón Hiszpania |
8:20,48 |
Sztafeta 4 × 100 metrów (szczegóły) |
ZSRR Aleksandr Aksinin Siergiej Sokołow Andriej Prokofjew Nikołaj Sidorow |
38,60 |
NRD Detlef Kübeck Olaf Prenzler Thomas Munkelt Frank Emmelmann |
38,71 |
RFN Christian Zirkelbach Christian Haas Peter Klein Erwin Skamrahl |
38,71 |
Sztafeta 4 × 400 metrów (szczegóły) |
RFN Erwin Skamrahl Harald Schmid Thomas Giessing Hartmut Weber |
3:00,51 CR |
Wielka Brytania David Jenkins Garry Cook Todd Bennett Phil Brown |
3:00,67 |
ZSRR Aleksandr Troszcziło Pawieł Roszczin Pawieł Konowałow Wiktor Markin |
3:00,79 |
Chód na 20 kilometrów (szczegóły) |
Josep Marín Hiszpania |
1:23,43 |
Jozef Pribilinec Czechosłowacja |
1:25,55 |
Pavol Blažek Czechosłowacja |
1:26,13 |
Chód na 50 kilometrów (szczegóły) |
Reima Salonen Finlandia |
3:55,29 |
Josep Marín Hiszpania |
3:59,18 |
Bo Gustafsson Szwecja |
4:01,21 |
Zamknij
konkurencje techniczne
Więcej informacji konkurencja, złoto ...
konkurencja | złoto | srebro | brąz |
Skok wzwyż (szczegóły) |
Dietmar Mögenburg RFN |
2,30 CR |
Janusz Trzepizur Polska |
2,27 |
Gerd Nagel RFN |
2,24 |
Skok o tyczce (szczegóły) |
Aleksander Krupski ZSRR |
5,60 CR |
Władimir Polakow ZSRR |
5,60 |
Atanas Tyrew Bułgaria |
5,60 |
Skok w dal (szczegóły) |
Lutz Dombrowski NRD |
8,41 CR |
Antonio Corgos Hiszpania |
8,19 |
Jan Leitner Czechosłowacja |
8,08 |
Trójskok (szczegóły) |
Keith Connor Wielka Brytania |
17,29 |
Wasilij Griszczenkow ZSRR |
17,15 |
Béla Bakosi Węgry |
17,04 |
Pchnięcie kulą (szczegóły) |
Udo Beyer NRD |
21,50 CR |
Jānis Bojārs ZSRR |
20,81 |
Remigius Machura Czechosłowacja |
20,59 |
Rzut dyskiem (szczegóły) |
Imrich Bugár Czechosłowacja |
66,64 |
Ihor Duhineć ZSRR |
65,60 |
Wolfgang Warnemünde NRD |
64,20 |
Rzut młotem (szczegóły) |
Jurij Siedych ZSRR |
81,66 CR |
Igor Nikulin ZSRR |
79,44 |
Siergiej Litwinow ZSRR |
78,66 |
Rzut oszczepem (szczegóły) |
Uwe Hohn NRD |
91,34 |
Heino Puuste ZSRR |
89,56 |
Detlef Michel NRD |
89,32 |
Dziesięciobój (szczegóły) |
Daley Thompson Wielka Brytania |
8743 WR |
Jürgen Hingsen RFN |
8517 |
Siegfried Stark NRD |
8433 |
Zamknij
konkurencje biegowe
Więcej informacji konkurencja, złoto ...
konkurencja | złoto | srebro | brąz |
Bieg na 100 metrów (szczegóły) |
Marlies Göhr NRD |
11,01 CR |
Bärbel Wöckel NRD |
11,20 |
Rose-Aimée Bacoul Francja |
11,29 |
Bieg na 200 metrów (szczegóły) |
Bärbel Wöckel NRD |
22,04 CR |
Kathy Smallwood Wielka Brytania |
22,13 |
Sabine Rieger NRD |
22,51 |
Bieg na 400 metrów (szczegóły) |
Marita Koch NRD |
48,16 WR |
Jarmila Kratochvílová Czechosłowacja |
48,85 |
Taťána Kocembová Czechosłowacja |
50,55 |
Bieg na 800 metrów (szczegóły) |
Olga Miniejewa ZSRR |
1:55,41 CR |
Ludmiła Wiesiełkowa ZSRR |
1:55,96 |
Margrit Klinger RFN |
1:57,22 |
Bieg na 1500 metrów (szczegóły) |
Olga Dwirna ZSRR |
3:57,80 CR |
Zamira Zajcewa ZSRR |
3:58,82 |
Gabriella Dorio Włochy |
3:59,02 |
Bieg na 3000 metrów (szczegóły) |
Swietłana Ulmasowa ZSRR |
8:30,28 CR |
Maricica Puică Rumunia |
8:33,33 |
Jelena Sipatowa ZSRR |
8:34,06 |
Maraton (szczegóły) |
Rosa Mota Portugalia |
2:36:04 |
Laura Fogli Włochy |
2:36:29 |
Ingrid Kristiansen Norwegia |
2:36:39 |
Bieg na 100 metrów przez płotki (szczegóły) |
Lucyna Kałek Polska |
12,45 CR |
Jordanka Donkowa Bułgaria |
12,54 |
Kerstin Knabe NRD |
12,54 |
Bieg na 400 metrów przez płotki (szczegóły) |
Ann-Louise Skoglund Szwecja |
54,58 CR |
Petra Pfaff NRD |
54,90 |
Chantal Réga Francja |
54,94 |
Sztafeta 4 × 100 metrów (szczegóły) |
NRD Gesine Walther Bärbel Wöckel Sabine Rieger Marlies Göhr |
42,19 CR |
Wielka Brytania Wendy Hoyte Kathy Smallwood Beverley Callender Shirley Thomas |
42,66 |
Francja Laurence Bily Marie-Christine Cazier Rose-Aimée Bacoul Liliane Gaschet |
42,68 |
Sztafeta 4 × 400 metrów (szczegóły) |
NRD Kirsten Siemon Sabine Busch Dagmar Rübsam Marita Koch |
3:19,05 WR |
Czechosłowacja Věra Tylová Milena Matějkovičová Taťána Kocembová Jarmila Kratochvílová |
3:22,17 |
ZSRR Jelena Korban Iryna Olchownikowa Olga Miniejewa Irina Baskakowa |
3:22,79 |
Zamknij
konkurencje techniczne
Więcej informacji konkurencja, złoto ...
konkurencja | złoto | srebro | brąz |
Skok wzwyż (szczegóły) |
Ulrike Meyfarth RFN |
2,02 WR |
Tamara Bykowa ZSRR |
1,97 |
Sara Simeoni Włochy |
1,97 |
Skok w dal (szczegóły) |
Vali Ionescu Rumunia |
6,79 |
Anişoara Cușmir Rumunia |
6,73 |
Jelena Iwanowa ZSRR |
6,73 |
Pchnięcie kulą (szczegóły) |
Ilona Slupianek NRD |
21,59 CR |
Helena Fibingerová Czechosłowacja |
20,94 |
Nunu Abaszydze ZSRR |
20,82 |
Rzut dyskiem (szczegóły) |
Cwetanka Christowa Bułgaria |
68,34 |
Marija Petkowa Bułgaria |
67,94 |
Galina Sawinkowa ZSRR |
67,82 |
Rzut oszczepem (szczegóły) |
Ana Weruli Grecja |
70,02 CR |
Antje Kempe NRD |
67,74 |
Sofia Sakorafa Grecja |
67,04 |
Siedmiobój (szczegóły) |
Ramona Neubert NRD |
6664 |
Sabine Möbius NRD |
6594 |
Sabine Everts RFN |
6418 |
Zamknij