Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 – Anterselva 2010 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 – Anterselva 2010.

Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 – Anterselva 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Włochy Anterselva 2010

20 stycznia - 24 stycznia

Zwycięzcy
Kobiety Mężczyźni
IN Niemcy Magdalena Neuner IN Ukraina Serhij Sedniew
SP Niemcy Magdalena Neuner SP Niemcy Arnd Peiffer
PU Niemcy Andrea Henkel PU Austria Daniel Mesotitsch

Puchar Świata w Biathlonie 2009/2010

Östersund • Hochfilzen • Pokljuka • Oberhof • Ruhpolding • Anterselva • Vancouver • Kontiolahti • Holmenkollen • Chanty-Mansyjsk

Mapa lokalizacyjna Europy
Anterselva
Anterselva
Miejsce rozgrywania zawodów

Zawody pucharu świata w biathlonie w Anterselvie były szóstymi w sezonie 2009/2010 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje zostały rozegrane w dniach 20 - 24 stycznia. Zawodnicy rywalizowali w biegu indywidualnym, sprincie oraz w biegu na dochodzenie.

Pierwszego dnia rozegrane zostały biegi indywidualne kobiet. Zwyciężył Niemka Magdalena Neuner wyprzedzając swoje rodaczki Kati Wilhelm i Andreę Henkel[1]. Drugiego dnia biegali mężczyźni. Niespodziewanie wygrał Ukrainiec Serhij Sedniew pokonując Austriaka Daniela Mesotitscha i Francuza Alexisa Boeufa[2].

Trzeciego dnia rozgrywano sprinty kobiet. Zwyciężyła Niemka Magdalena Neuner pokonując swoją rodaczkę Andreę Henkel i Francuzkę Sandrine Bailly[3]. Czwartego dnia rozgrywano sprinty mężczyzn. Wygrał Niemiec Arnd Peiffer, który wyprzedził Austriaka Dominika Landertingera oraz innego Niemca Christopha Stephana[4].

Ostatniego dnia rozgrywano biegi na dochodzenie. Wśród kobiet tryumfowała Niemka Andrea Henkel wyprzedzając swoją rodaczkę Magdalenę Neuner i Norweżkę Ann Kristin Aafedt Flatland[5]. Wśród mężczyzn tryumfował Austriak Daniel Mesotitsch pokonując Niemca Arnda Peiffera i Austriaka Dominika Landertingera[6].

Program zawodów

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
20 stycznia Bieg indywidualny kobiet 14.15 CET 93
21 stycznia Bieg indywidualny mężczyzn 14.15 CET 113
22 stycznia Sprint kobiet 14.15 CET 100
23 stycznia Sprint mężczyzn 14.15 CET 116
24 stycznia Bieg pościgowy kobiet 12.50 CET 60
24 stycznia Bieg pościgowy mężczyzn 15.15 CET 60

Zestawienie zwycięzców

Mężczyźni

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Bieg indywidualny (20 km) Ukraina Serhij Sedniew
Ukraina (UKR)
Austria Daniel Mesotitsch
Austria (AUT)
Francja Alexis Bœuf
Francja (FRA)
Sprint (10 km) Niemcy Arnd Peiffer
Niemcy (GER)
Austria Dominik Landertinger
Austria (AUT)
Niemcy Christoph Stephan
Niemcy (GER)
Bieg pościgowy (12,5 km) Austria Daniel Mesotitsch
Austria (AUT)
Niemcy Arnd Peiffer
Niemcy (GER)
Austria Dominik Landertinger
Austria (AUT)

Kobiety

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Bieg indywidualny (15 km) Niemcy Magdalena Neuner
Niemcy (GER)
Niemcy Kati Wilhelm
Niemcy (GER)
Niemcy Andrea Henkel
Niemcy (GER)
Sprint (7,5 km) Niemcy Magdalena Neuner
Niemcy (GER)
Niemcy Andrea Henkel
Niemcy (GER)
Francja Sandrine Bailly
Francja (FRA)
Bieg pościgowy (10 km) Niemcy Andrea Henkel
Niemcy (GER)
Niemcy Magdalena Neuner
Niemcy (GER)
Norwegia Ann Kristin Flatland
Norwegia (NOR)

Biegi indywidualne - 20.01.2010, 21.01.2010

Mężczyźni

Podium biegu indywidualnego, od lewej Daniel Mesotitsch, Serhij Sedniew, Alexis Bœuf
Podium biegu indywidualnego, od lewej Daniel Mesotitsch, Serhij Sedniew, Alexis Bœuf

Do zawodów zgłoszonych zostało 113 zawodników. Na starcie wycofali się Niemcy Michael Greis, Austria Friedrich Pinter, Niemcy Daniel Graf, Rosja Anton Szypulin, Szwajcaria Benjamin Weger i Estonia Indrek Tobreluts, a biegu nie ukończył Mołdawia Victor Pînzaru. Wszystkie strzały trafione uzyskali Ukraina Serhij Sedniew (1. miejsce) i Słowenia Peter Dokl (11. miejsce).



Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowane

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Ukraina Serhij Sedniew 54:06,7 0/20
2 Austria Daniel Mesotitsch 54:51,6 2/20
3 Francja Alexis Bœuf 55:01,0 1/20
4 Czechy Jaroslav Soukup 55:46,1 2/20
5 Słowacja Pavol Hurajt 55:56,3 2/20
6 Niemcy Christoph Stephan 56:02,5 2/20
7 Rosja Maksim Czudow 56:17,7 3/20
8 Francja Martin Fourcade 56:18,1 4/20
9 Czechy Michal Šlesingr 56:23,2 1/20
10 Czechy Roman Dostál 56:37,1 1/20
11 Słowenia Peter Dokl 56:44,6 0/20
12 Austria Simon Eder 56:51,1 3/20
13 Austria Christoph Sumann 56:55,9 4/20
14 Polska Tomasz Sikora 57:01,2 3/20
15 Włochy Lukas Hofer 57:06,7 4/20
16 Ukraina Andrij Deryzemla 57:10,2 3/20
17 Niemcy Alexander Wolf 57:12,1 3/20
18 Austria Tobias Eberhard 57:24,5 4/20
19 Kanada Brendan Green 57:34,9 3/20
20 Słowenia Janez Marič 57:36,4 4/20
21 Francja Vincent Defrasne 57:50,2 3/20
22 Szwajcaria Matthias Simmen 57:51,7 4/20
23 Kanada Robin Clegg 57:56,7 2/20
24 Niemcy Arnd Peiffer 58:00,9 4/20
25 Białoruś Uładzimir Czapielin 58:07,8 4/20
26 Norwegia Hans Martin Gjedrem 58:10,3 4/20
27 Francja Vincent Jay 58:10,8 4/20
28 Polska Łukasz Szczurek 58:11,4 1/20
29 Stany Zjednoczone Tim Burke 58:21,1 5/20
30 Estonia Kauri Kõiv 58:26,0 3/20
31 Niemcy Andreas Birnbacher 58:29,1 4/20
32 Ukraina Wjaczesław Derkacz 58:35,3 3/20
33 Rosja Nikołaj Krugłow 58:41,0 5/20
34 Kazachstan Aleksandr Czerwykow 58:45,0 4/20
35 Francja Lois Habert 58:47,4 3/20
36 Austria Julian Eberhard 58:47,5 5/20
37 Finlandia Timo Antila 58:49,1 4/20
38 Niemcy Michael Rösch 59:15,5 4/20
39 Kanada Jean-Philippe Leguellec 59:23,1 5/20
40 Szwajcaria Ivan Joller 59:23,3 3/20
... ... ... ...
92 Polska Adam Kwak 1:05:19,4 6/20
94 Polska Mirosław Kobus 1:06:30,8 8/20

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodnik Punkty
1 Rosja Jewgienij Ustiugow 412
2 Norwegia Emil Hegle Svendsen 384
3 Stany Zjednoczone Tim Burke 373
4 Austria Christoph Sumann 368
5 Francja Simon Fourcade 368
6 Norwegia Ole Einar Bjørndalen 347
7 Niemcy Michael Greis 307
8 Austria Simon Eder 303
9 Austria Dominik Landertinger 285
10 Niemcy Arnd Peiffer 281
... ... ...
23 Polska Tomasz Sikora 176
88 Polska Łukasz Szczurek 13
104 Polska Mirosław Kobus 0
104 Polska Łukasz Witek 0

Kobiety

Podium biegu indywidualnego kobiet, od lewej Kati Wilhelm, Magdalena Neuner oraz Andrea Henkel
Podium biegu indywidualnego kobiet, od lewej Kati Wilhelm, Magdalena Neuner oraz Andrea Henkel

Do zawodów zgłoszonych zostało 93 zawodniczki. Na starcie wycofały się Finlandia Kaisa Mäkäräinen, Szwecja Emelie Larsson, Francja Sandrine Bailly, Łotwa Žanna Juškāne i Rosja Anna Bogalij-Titowiec, a biegu nie ukończyła Bośnia i Hercegowina Tanja Karišik. Wszystkie strzały trafione uzyskała Włochy Michela Ponza (6. miejsce).



Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowane

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Niemcy Magdalena Neuner 43:14,4 3/20
2 Niemcy Kati Wilhelm 43:19,9 1/20
3 Niemcy Andrea Henkel 43:41,8 2/20
4 Rosja Olga Zajcewa 43:49,0 1/20
5 Szwajcaria Selina Gasparin 44:11,0 1/20
6 Włochy Michela Ponza 44:16,2 0/20
7 Niemcy Martina Beck 44:21,9 2/20
8 Francja Sylvie Becaert 44:23,3 2/20
9 Niemcy Simone Hauswald 44:31,8 3/20
10 Ukraina Oksana Chwostenko 44:37,1 1/20
11 Francja Marie-Laure Brunet 44:37,2 2/20
12 Ukraina Ołena Pidhruszna 44:46,8 1/20
13 Niemcy Juliane Döll 45:09,1 1/20
14 Rosja Jana Romanowa 45:20,4 2/20
15 Słowenia Teja Gregorin 45:26,4 3/20
16 Polska Agnieszka Cyl 45:34,3 2/20
17 Mołdawia Natalia Lewczenkowa 45:48,8 1/20
18 Włochy Karin Oberhofer 46:03,1 2/20
19 Słowenia Andreja Mali 46:07,6 1/20
20 Rumunia Éva Tófalvi 46:15,5 2/20
21 Słowenia Tadeja Brankovič-Likozar 46:43,6 2/20
22 Ukraina Wałentyna Semerenko 46:44,0 4/20
23 Ukraina Wiktorija Semerenko 46:51,0 4/20
24 Włochy Katja Haller 46:55,3 3/20
25 Kazachstan Jelena Chrustalewa 47:02,9 4/20
26 Czechy Magda Rezlerová 47:08,2 3/20
27 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 47:11,1 4/20
28 Niemcy Tina Bachmann 47:13,9 5/20
29 Francja Marie Dorin 47:29,1 3/20
30 Czechy Veronika Vítková 47:32,2 3/20
31 Rosja Jekatierina Jurłowa 47:33,0 3/20
32 Rumunia Mihaela Purdea 47:41,5 3/20
33 Słowacja Martina Halinárová 47:54,7 3/20
34 Francja Julie Carraz-Collin 48:04,3 4/20
35 Polska Magdalena Gwizdoń 48:08,2 4/20
36 Norwegia Kari Henneseid Eie 48:11,1 5/20
37 Andora Laure Soulié 48:13,7 3/20
38 Szwecja Jenny Jonsson 48:20,0 2/20
39 Korea Południowa Mun Ji-hee 48:27,1 3/20
40 Polska Krystyna Pałka 48:32,0 4/20
... ... ... ...
44 Polska Paulina Bobak 49:17,8 4/20

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodniczka Punkty
1 Szwecja Helena Jonsson 536
2 Szwecja Anna Carin Zidek 435
3 Niemcy Kati Wilhelm 404
4 Niemcy Simone Hauswald 373
5 Rosja Swietłana Slepcowa 357
6 Rosja Olga Miedwiedcewa 353
7 Niemcy Andrea Henkel 351
8 Białoruś Darja Domraczawa 313
9 Niemcy Magdalena Neuner 306
10 Słowenia Teja Gregorin 291
... ... ...
32 Polska Agnieszka Cyl 135
47 Polska Magdalena Gwizdoń 58
55 Polska Krystyna Pałka 38
77 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 14
81 Polska Paulina Bobak 10'

Sprinty - 22.01.2010, 23.01.2010

Mężczyźni

Arnd Peiffer - zwycięzca sprintu mężczyzn
Arnd Peiffer - zwycięzca sprintu mężczyzn

Do zawodów zgłoszonych zostało 116 zawodników. Na starcie wycofali się Estonia Priit Viks, Szwajcaria Ivan Joller i Niemcy Daniel Graf.



Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowane

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Niemcy Arnd Peiffer 24:27,4 0/10
2 Austria Dominik Landertinger 24:33,4 1/10
3 Niemcy Christoph Stephan 24:42,5 0/10
4 Rosja Anton Szypulin 24:42,6 0/10
5 Austria Daniel Mesotitsch 24:48,0 1/10
6 Francja Martin Fourcade 24:55,0 2/10
7 Francja Vincent Defrasne 25:00,0 0/10
8 Norwegia Frode Andresen 25:03,6 1/10
9 Austria Simon Eder 25:08,6 1/10
10 Niemcy Andreas Birnbacher 25:10,1 1/10
11 Polska Tomasz Sikora 25:11,5 0/10
12 Rosja Nikołaj Krugłow 25:12,0 0/10
13 Ukraina Serhij Semenow 25:22,1 1/10
14 Francja Simon Fourcade 25:24,6 2/10
15 Ukraina Andrij Deryzemla 25:24,8 2/10
16 Czechy Ondřej Moravec 25:25,9 0/10
17 Rosja Iwan Czeriezow 25:26,8 2/10
18 Ukraina Serhij Sedniew 25:28,0 1/10
19 Czechy Jaroslav Soukup 25:28,4 1/10
20 Kanada Marc-Andre Bedard 25:28,5 0/10
21 Stany Zjednoczone Tim Burke 25:30,4 3/10
22 Francja Vincent Jay 25:33,5 1/10
23 Słowacja Dušan Šimočko 25:34,9 1/10
24 Chorwacja Jakov Fak 25:38,1 1/10
25 Włochy Christian De Lorenzi 25:39,2 2/10
26 Rosja Maksim Czudow 25:39,5 2/10
27 Niemcy Michael Roesch 25:43,1 3/10
28 Niemcy Alexander Wolf 25:43,6 2/10
29 Czechy Michal Slesingr 25:47,5 2/10
30 Słowacja Pavol Hurajt 25:50,1 2/10
31 Estonia Indrek Tobreluts 25:50,1 0/10
32 Austria Friedrich Pinter 25:50,6 2/10
33 Austria Tobias Eberhard 25:51,1 3/10
34 Kanada Brendan Green 25:52,6 2/10
35 Austria Christoph Sumann 25:53,3 4/10
36 Szwajcaria Simon Hallenbarter 25:57,1 2/10
37 Norwegia Hans Martin Gjedrem 26:03,8 3/10
38 Szwajcaria Claudio Böckli 26:06,1 2/10
39 Włochy Mattia Cola 26:07,4 0/10
40 Szwecja Ted Armgren 26:07,5 2/10
... ... ... ...
75 Polska Łukasz Szczurek 27:05,4 3/10
92 Polska Mirosław Kobus 28:17,4 3/10
94 Polska Łukasz Witek 28:20,6 4/10

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodnik Punkty
1 Rosja Jewgienij Ustiugow 412
2 Francja Simon Fourcade 395
3 Stany Zjednoczone Tim Burke 393
4 Norwegia Emil Hegle Svendsen 384
5 Austria Christoph Sumann 374
6 Norwegia Ole Einar Bjørndalen 347
7 Niemcy Arnd Peiffer 341
8 Austria Dominik Landertinger 339
9 Austria Simon Eder 335
10 Niemcy Michael Greis 307
... ... ...
19 Polska Tomasz Sikora 206
’90' Polska Łukasz Szczurek 13
106 Polska Mirosław Kobus 0
106 Polska Łukasz Witek 0

Kobiety

Do zawodów zgłoszonych zostało 100 zawodniczek. Nikt się nie wycofał.



Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowane

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Niemcy Magdalena Neuner 20:19,7 1/10
2 Niemcy Andrea Henkel 20:32,9 0/10
3 Francja Sandrine Bailly 20:48,3 0/10
4 Norwegia Ann Kristin Aafedt Flatland 21:03,9 1/10
5 Niemcy Tina Bachmann 21:05,2 2/10
6 Ukraina Wałentyna Semerenko 21:07,0 0/10
7 Niemcy Simone Hauswald 21:07,2 1/10
8 Rosja Olga Zajcewa 21:08,3 0/10
9 Francja Sylvie Becaert 21:10,7 0/10
10 Słowenia Teja Gregorin 21:20,4 1/10
11 Rosja Anna Bułygina 21:24,8 1/10
12 Polska Agnieszka Cyl 21:25,7 0/10
13 Francja Marie Dorin 21:29,5 0/10
14 Francja Marie-Laure Brunet 21:34,1 1/10
15 Kanada Zina Kocher 21:34,3 1/10
16 Ukraina Oksana Chwostenko 21:38,5 0/10
17 Francja Julie Carraz-Collin 21:49,2 1/10
18 Niemcy Kati Wilhelm 21:54,2 2/10
19 Niemcy Martina Beck 21:59,0 3/10
20 Słowacja Anastasija Kuźmina 22:03,5 1/10
21 Francja Anais Bescond 22:04,8 0/10
22 Czechy Zdeňka Vejnarová 22:04,9 0/10
23 Włochy Katja Haller 22:08,6 1/10
24 Szwajcaria Selina Gasparin 22:09,6 2/10
25 Słowenia Tadeja Brankovič-Likozar 22:10,8 1/10
26 Norwegia Tora Berger 22:12,1 1/10
27 Czechy Magda Rezlerová 22:15,9 1/10
28 Ukraina Wiktorija Semerenko 22:19,9 2/10
29 Niemcy Juliane Döll 22:21,2 1/10
30 Rosja Olga Miedwiedcewa 22:25,7 2/10
31 Norwegia Kari Henneseid Eie 22:30,9 3/10
32 Polska Magdalena Gwizdoń 22:31,4 2/10
33 Słowenia Dijana Grudiček-Ravnikar 22:33,0 2/10
34 Finlandia Kaisa Mäkäräinen 22:35,0 2/10
35 Ukraina Oksana Jakowlewa 22:35,3 1/10
36 Rosja Swietłana Slepcowa 22:36,7 3/10
37 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 22:38,9 3/10
38 Ukraina Ołena Pidhruszna 22:39,1 3/10
39 Włochy Karin Oberhofer 22:41,3 2/10
40 Rumunia Éva Tófalvi 22:43,5 2/10
... ... ... ...
50 Polska Paulina Bobak 23:05,6 2/10
54 Polska Krystyna Pałka 23:10,8 3/10

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodniczka Punkty
1 Szwecja Helena Jonsson 536
2 Szwecja Anna Carin Zidek 435
3 Niemcy Kati Wilhelm 427
4 Niemcy Simone Hauswald 409
5 Niemcy Andrea Henkel 405
6 Niemcy Magdalena Neuner 366
7 Rosja Olga Miedwiedcewa 364
8 Rosja Swietłana Slepcowa 362
9 Słowenia Teja Gregorin 322
10 Białoruś Darja Domraczawa 313
... ... ...
29 Polska Agnieszka Cyl 164
43 Polska Magdalena Gwizdoń 67
58 Polska Krystyna Pałka 38
75 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 18
82 Polska Paulina Bobak 10'

Biegi na dochodzenie - 24.01.2010

Mężczyźni

Daniel Mesotitsch - zwycięzca biegu na dochodzenie mężczyzn
Daniel Mesotitsch - zwycięzca biegu na dochodzenie mężczyzn

Do zawodów zakwalifikowało się 60 zawodników. Na starcie wycofali się Stany Zjednoczone Tim Burke, Słowenia Vasja Rupnik i Norwegia Lars Berger.



Wyniki: Uwzględniono tylko najlepszych dwudziestu zawodników

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Austria Daniel Mesotitsch 31:50.4 1/20
2 Niemcy Arnd Peiffer 31:52.1 1/20
3 Austria Dominik Landertinger 32:10.1 3/20
4 Francja Martin Fourcade 32:19.2 2/20
5 Niemcy Christoph Stephan 32:24.0 2/20
6 Polska Tomasz Sikora 32:28.2 1/20
7 Rosja Anton Szypulin 32:33.4 2/20
8 Francja Simon Fourcade 32:34.9 2/20
9 Ukraina Serhij Sedniew 33:00.1 1/20
10 Austria Tobias Eberhard 33:02.8 2/20
11 Austria Christoph Sumann 33:03.5 2/20
12 Rosja Iwan Czeriezow 33:04.2 3/20
13 Niemcy Andreas Birnbacher 33:04.2 3/20
14 Kanada Brendan Green 33:06.1 2/20
15 Rosja Nikołaj Krugłow 33:06.4 1/20
16 Francja Vincent Jay 33:08.0 3/20
17 Chorwacja Jakov Fak 33:08.1 3/20
18 Austria Simon Eder 33:25.3 4/20
19 Czechy Jaroslav Soukup 33:34.8 3/20
20 Szwajcaria Simon Hallenbarter 33:46.9 3/20

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodnik Punkty
1 Francja Simon Fourcade 429
2 Rosja Jewgienij Ustiugow 414
3 Austria Christoph Sumann 404
4 Niemcy Arnd Peiffer 395
5 Stany Zjednoczone Tim Burke 393
6 Austria Dominik Landertinger 387
7 Norwegia Emil Hegle Svendsen 384
8 Austria Simon Eder 358
9 Norwegia Ole Einar Bjørndalen 347
10 Francja Martin Fourcade 339
... ... ...
18 Polska Tomasz Sikora 244
91 Polska Łukasz Szczurek 13
107 Polska Mirosław Kobus 0
107 Polska Łukasz Witek 0

Kobiety

Andrea Henkel - zwyciężczyni biegu na dochodzenie kobiet
Andrea Henkel - zwyciężczyni biegu na dochodzenie kobiet

Do zawodów zakwalifikowało się 60 zawodniczek. Na starcie wycofały się Niemcy Martina Beck, Norwegia Tora Berger, Finlandia Kaisa Mäkäräinen, Ukraina Oksana Jakowlewa, Nowa Zelandia Sarah Murphy, Łotwa Madara Līduma i Białoruś Olga Nazarowa, a biegu nie ukończyła Stany Zjednoczone Haley Johnson.



Wyniki: Uwzględniono tylko najlepszych dwudziestu zawodników

Miejsce Zawodniczka Czas Liczba strzałów nietrafionych
1 Niemcy Andrea Henkel 30:59.8 1/20
2 Niemcy Magdalena Neuner 31:23.1 4/20
3 Norwegia Ann Kristin Aafedt Flatland 31:44.7 1/20
4 Niemcy Simone Hauswald 32:12.0 3/20
5 Rosja Olga Zajcewa 32:31.6 2/20
6 Francja Sylvie Becaert 32:37.0 3/20
7 Francja Sandrine Bailly 32:44.0 4/20
8 Ukraina Wałentyna Semerenko 32:44.4 3/20
9 Słowenia Teja Gregorin 32:52.2 3/20
10 Niemcy Tina Bachmann 32:52.2 5/20
11 Francja Marie Dorin 33:01.5 2/20
12 Francja Marie-Laure Brunet 33:28.6 3/20
13 Włochy Katja Haller 33:47.5 1/20
14 Kanada Zina Kocher 33:53.4 4/20
15 Francja Anais Bescond 33:55.4 0/20
16 Polska Agnieszka Cyl 33:59.8 4/20
17 Słowacja Anastasija Kuźmina 34:10.2 3/20
18 Szwajcaria Selina Gasparin 34:10.8 4/20
19 Kazachstan Anna Lebiediewa 34:10.9 1/20
20 Niemcy Juliane Döll 34:12.5 2/20
... ... ... ...
30 Polska Magdalena Gwizdoń 35:01.5 3/20
32 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 35:15.3 4/20
40 Polska Paulina Bobak 36:16.4 2/20
44 Polska Krystyna Pałka 36:37.7 4/20

Klasyfikacja po zawodach

Uwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę

Miejsce Zawodniczka Punkty
1 Szwecja Helena Jonsson 536
2 Niemcy Andrea Henkel 465
3 Niemcy Simone Hauswald 452
4 Niemcy Kati Wilhelm 445
5 Szwecja Anna Carin Zidek 435
6 Niemcy Magdalena Neuner 420
7 Rosja Swietłana Slepcowa 374
8 Rosja Olga Miedwiedcewa 367
9 Słowenia Teja Gregorin 354
10 Rosja Olga Zajcewa 330
... ... ...
29 Polska Agnieszka Cyl 189
41 Polska Magdalena Gwizdoń 78
59 Polska Krystyna Pałka 38
68 Polska Weronika Nowakowska-Ziemniak 27
83 Polska Paulina Bobak 11

Przypisy

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Puchar Świata w biathlonie 2009/2010 – Anterselva 2010
Listen to this article