Stany Zjednoczone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Stany Zjednoczone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904.

Stany Zjednoczone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Stany Zjednoczone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1904
Stany Zjednoczone
Kod MKOl USA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1904
Saint Louis
Liczba zawodników 526 w 18 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 1.
Złoto
78
Srebro
82
Brąz
79
Razem
239

Stany Zjednoczone na III Letnich Igrzyskach Olimpijskich w roku 1904 w Saint Louis reprezentowało 526 sportowców (520 mężczyzn i 6 kobiet) startujących w 18 dyscyplinach.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Rezultat
Złoto
George Bryant Łucznictwo Amerykańska runda podwójna[a]-mężczyźni 1048 pkt[1]
Złoto
George Bryant Łucznictwo York runda podwójna[b]-mężczyźni 820 pkt[1]
Złoto
Robert Williams
William Thompson
Louis Maxson
G.C. Spencer
Łucznictwo Drużynowo - mężczyźni 1344 pkt[1]
Złoto
Lida Howell Łucznictwo Columbia runda podwójna[c] - kobiety 867 pkt[2]
Złoto
Lida Howell Łucznictwo National runda podwójna[d] - kobiety 620 pkt[2]
Złoto
Archie Hahn Lekkoatletyka bieg na 60 m mężczyzn 7,0[3]
Złoto
Archie Hahn Lekkoatletyka bieg na 100 m mężczyzn 11,0
Złoto
Archie Hahn Lekkoatletyka bieg na 200 m mężczyzn 21,6[3][e]
Złoto
Harry Hillman Lekkoatletyka bieg na 400 m mężczyzn 49,2[3][f]
Złoto
Harry Hillman Lekkoatletyka bieg na 200 m przez płotki mężczyzn 24,6[3][g]
Złoto
Harry Hillman Lekkoatletyka bieg na 400 m przez płotki mężczyzn 53,0[3]
Złoto
Jim Lightbody Lekkoatletyka bieg na 800 m mężczyzn 1:56,0[h]
Złoto
Jim Lightbody Lekkoatletyka bieg na 1500 m mężczyzn 4:05,4[i]
Złoto
Jim Lightbody Lekkoatletyka bieg na 2590 m z przeszkodami mężczyzn 7:39,6
Złoto
Howard Valentine
Arthur Newton
George Underwood
Paul Pilgrim
David Munson
Lekkoatletyka bieg na 4 mile drużynowy
Złoto
Ray Ewry Lekkoatletyka Skok wzwyż z miejsca mężczyzn 1,60 m[3]
Złoto
Ray Ewry Lekkoatletyka Skok w dal z miejsca mężczyzn 3,47 m[3]
Złoto
Ray Ewry Lekkoatletyka trójskok z miejsca mężczyzn 10,54 m[3]
Złoto
Myer Prinstein Lekkoatletyka Skok w dal mężczyzn 7,34 m[3][j]
Złoto
Myer Prinstein Lekkoatletyka Trójskok mężczyzn 14,35 m[3]
Złoto
John Flanagan Lekkoatletyka Rzut młotem mężczyzn 51,23 m[3][k]
Złoto
Tom Hicks Lekkoatletyka Maraton mężczyzn 3h28:53[3]
Złoto
Frederick Schule Lekkoatletyka bieg na 110 m przez płotki mężczyzn 16,0
Złoto
Samuel Jones Lekkoatletyka skok wzwyż 1,80 m[3]
złoto
Ralph Rose Lekkoatletyka Pchnięcie kulą mężczyzn 14,81 m[3][l]
złoto
Charles Dvorak Lekkoatletyka skok o tyczce mężczyzn 3,50 m[3][m]
złoto
Martin Sheridan Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn 39,28 m[3][n]
Złoto
George Finnegan Boks kategoria do 47,6 kg mężczyzn
Złoto
Oliver Kirk Boks kategoria do 52,2 kg mężczyzn
Złoto
Oliver Kirk Boks kategoria do 56,7 kg mężczyzn
Złoto
Harry Spanjer Boks kategoria do 61,2 kg mężczyzn
Złoto
Albert Young Boks kategoria do 65,8 kg mężczyzn
Złoto
Charles Mayer Boks kategoria do 71,7 kg mężczyzn
Złoto
Samuel Berger Boks kategoria powyżej 71,7 kg mężczyzn
Złoto
Marcus Hurley Kolarstwo wyścig na 1/4 mili mężczyzn 31,8
Złoto
Marcus Hurley Kolarstwo wyścig na 1/3 mili mężczyzn 43,8
Złoto
Marcus Hurley Kolarstwo wyścig na 1/2 mili mężczyzn 1:09,0
Złoto
Marcus Hurley Kolarstwo wyścig na 1 milę mężczyzn 2:41,6
Złoto
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 2 mile mężczyzn 4:57,8
Złoto
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 25 mil mężczyzn 1h10:55,40
Złoto
Charles Schlee Kolarstwo
Złoto
George Sheldon Skoki do wody Skoki z wieży mężczyzn 12,66 pkt
Złoto
David Bratton
George van Cleaf
Leo Goodwin
Louis Handley
David Hesser
Joseph Ruddy
James Steen
Piłka wodna turniej mężczyzn
Złoto
Leo Goodwin
Louis Handley
Joseph Ruddy
Charles Daniels
Pływanie Sztafeta 4 × 50 jardów mężczyzn 2:04,60
Złoto
Charles Daniels Pływanie 220 jardów stylem dowolnym 2:44,20
Złoto
Charles Daniels Pływanie 440 jardów stylem dowolnym 6:16,20[o]
Złoto
William Dickey Pływanie Skoki do wody na odległość 19,05 m
Złoto
Charles Jacobus Roque gra pojedyncza mężczyzn
Złoto
Oscar Osthoff Podnoszenie ciężarów rwanie
Złoto
Henry Egan
Daniel Sawyer
Robert Hunter
Kenneth Edwards
Clement Smoot
Warren Wood
Mason Phelps
Walter Egan
Edward Cummins
Nathaniel Moore
Golf mężczyźni drużynowo[p]
Złoto
Robert Curry Zapasy styl wolny kategoria papierowa (47,63 kg)
Złoto
George Mehnert Zapasy styl wolny kategoria musza (52,16 kg)
Złoto
Isidor Niflot Zapasy styl wolny kategoria kogucia (56,70kg)
Złoto
Benjamin Bradshaw Zapasy styl wolny kategoria piórkowa (61,24 kg)
Złoto
Otto Roehm Zapasy styl wolny kategoria lekka (65,27 kg)
Złoto
Patrick Flanagan
Sidney Johnson
Conrad Magnusson
Oscar Olson
Henry Seiling
Przeciąganie liny mężczyźni
Złoto
Frank Greer Wioślarstwo jedynka mężczyzn 10:08,50[4]
Złoto
John Mulcahy
William Varley
Wioślarstwo dwójka podwójna mężczyzn 10:03,20[5]
Złoto
Robert Farnan
Joseph Ryan
Wioślarstwo dwójka bez sternika mężczyzn 10:57,0[6]
Złoto
Arthur Stockhoff
August Erker
George Dietz
Albert Nasse
Wioślarstwo czwórka bez sternika mężczyzn 9:05,80[7]
Złoto
John Exley Jr.
Michael Gleason
Frank Schell
James Flanigan
Charles Armstrong
Harry Lott
Joseph Dempsey
Frederick Cresser
Louis Abell
Wioślarstwo ósemka mężczyzn 7:50,00[8]
Złoto
Beals Wright Tenis ziemny gra pojedyncza mężczyzn
Złoto
Beals Wright
Edgar Leonard
Tenis ziemny gra podwójna mężczyzn
Złoto
Max Emmerich Gimnastyka trójbój mężczyzn 35,7 pkt
Złoto
Anton Heida Gimnastyka czwórbój mężczyzn 161 pkt
Złoto
Anton Heida Gimnastyka skok przez konia wzdłuż mężczyzn 36 pkt
Złoto
Anton Heida Gimnastyka ćwiczenia na poręczach mężczyzn 161 pkt
Złoto
Anton Heida Gimnastyka skok przez konia wszerz mężczyzn 42 pkt
Złoto
George Eyser Gimnastyka skok przez konia wszerz mężczyzn 36 pkt
Złoto
George Eyser Gimnastyka ćwiczenia na poręczach mężczyzn 44 pkt
Złoto
George Eyser Gimnastyka wpinanie po linie mężczyzn 7,0 s
Złoto
Edward Hennig Gimnastyka ćwiczenia na drążku mężczyzn 40 pkt
Złoto
Edward Hennig Gimnastyka ćwiczenia z maczugami 13 pkt
Złoto
Herman Glass Gimnastyka ćwiczenia na kółkach mężczyzn 45 pkt
Srebro
Robert Williams Łucznictwo Amerykańska runda podwójna - mężczyźni 991 pkt[1]
Srebro
Robert Williams Łucznictwo York runda podwójna - mężczyźni 819 pkt[1]
Srebro
Charles Woodruff
William Clark
Charles Hubbard
Samuel Duvall
Łucznictwo Drużynowo - mężczyźni 1341 pkt[1]
Srebro
Emma Cooke Łucznictwo Columbia runda podwójna - kobiety 630 pkt[2]
Srebro
Emma Cooke Łucznictwo National runda podwójna - kobiety 419 pkt[2]
Srebro
William Hogenson Lekkoatletyka bieg na 60 m mężczyzn 7,2[3]
Srebro
Nathaniel Cartmell Lekkoatletyka bieg na 100 m mężczyzn 11,2
Srebro
Nathaniel Cartmell Lekkoatletyka bieg na 200 m mężczyzn 21,9[3]
Srebro
Frank Waller Lekkoatletyka bieg na 400 m mężczyzn 49,9
Srebro
Frank Waller Lekkoatletyka bieg na 400 m przez płotki mężczyzn 53,2
Srebro
Howard Valentine Lekkoatletyka bieg na 800 m mężczyzn 1:56,3
Srebro
William Verner Lekkoatletyka bieg na 1500 m mężczyzn 4:06,80
Srebro
John Flanagan Lekkoatletyka Rzut ciężarem 56 funtowym 10,16 m
Srebro
Adam Gunn Lekkoatletyka Dziesięciobój mężczyzn 5907 pkt
Srebro
John DeWitt Lekkoatletyka Rzut młotem mężczyzn 50,26 m
Srebro
Thaddeus Shideler Lekkoatletyka bieg na 110 m przez płotki mężczyzn 16,4[3]
Srebro
Frank Castleman Lekkoatletyka bieg na 200 m przez płotki mężczyzn 24,9[3]
Srebro
Garrett Serviss Lekkoatletyka skok wzwyż 1,77 m[3]
Srebro
Joseph Stadler Lekkoatletyka skok wzwyż z miejsca 1,45 m[3]
Srebro
Ralph Rose Lekkoatletyka Rzut dyskiem mężczyzn 39,28 m[3][q]
Srebro
LeRoy Samse Lekkoatletyka Skok o tyczce mężczyzn 3,35 m[3]
Srebro
Daniel Frank Lekkoatletyka skok w dal mężczyzn 6,89 m[3]
Srebro
Charles King Lekkoatletyka Skok w dal z miejsca mężczyzn 3,27 m[3]
Srebro
Charles King Lekkoatletyka Trójskok z miejsca mężczyzn 10,16 m[3]
Srebro
Frederick Engelhardt Lekkoatletyka Trójskok mężczyzn 13,90 m[3]
Srebro
Wesley Coe Lekkoatletyka Pchnięcie kulą mężczyzn 14,40 m[3]
Srebro
George Finnegan Boks kategoria do 52,2 kg mężczyzn
Srebro
Harry Spanjer Boks kategoria do 65,8 kg mężczyzn
Srebro
Charles Mayer Boks kategoria powyżej 71,7 kg mężczyzn
Srebro
Miles Burke Boks kategoria do 47,6 kg mężczyzn
Srebro
Frank Haller Boks kategoria do 56,7 kg mężczyzn
Srebro
Russell van Horn Boks kategoria do 61,2 kg mężczyzn
Srebro
Benjamin Spradley Boks kategoria do 71,7 kg mężczyzn
Srebro
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 1/4 mili mężczyzn
Srebro
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 1/3 mili mężczyzn
Srebro
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 1 milę mężczyzn
Srebro
Edwin Billington Kolarstwo wyścig na 1/2 mili mężczyzn
Srebro
Oscar Goerke Kolarstwo wyścig na 2 mile mężczyzn
Srebro
George Wiley Kolarstwo Wyścig na 5 mil mężczyzn
Srebro
Arthur Andrews Kolarstwo wyścig na 25 mil mężczyzn
Srebro
Frank Kehoe
Rex Beach
Jerome Steever
Edwin Swatek
Charles Healy
David Hammond
Bill Tuttle
Piłka wodna
Srebro
David Hammond
Bill Tuttle
Hugo Goetz
Raymond Thorne
Pływanie Sztafeta 4 × 50 jardów mężczyzn
Srebro
Scott Leary Pływanie 50 jardów stylem dowolnym 28,2 s
Srebro
Charles Daniels Pływanie 100 jardów stylem dowolnym
Srebro
Edgar Adams Skoki do wody skoki do wody na odległość 17,52 m
Srebro
Charles Tatham
Fitzhugh Townsend
Arthur Fox
Szermierka floret drużynowo [r]
Srebro
William Grebe Szermierka szpada indywidualnie
Srebro
William O’Connor Szermierka walka na kije indywidualnie
Srebro
Charles Bartliff
Warren Brittingham
Oscar Brockmeyer
Alexander Cudmore
Charles January
John January
Thomas January
Raymond Lawler
Joseph Lydon
Louis Menges
Peter Ratican
Piłka nożna mężczyźni jako drużyna Christian Brother's College St. Louis
Srebro
Smith Streeter Roque gra pojedyncza mężczyzn
Srebro
Oscar Osthoff Podnoszenie ciężarów dwubój 84,37 kg
Srebro
Frederick Winters Podnoszenie ciężarów rwanie
Srebro
Henry Egan Golf mężczyźni indywidualnie
Srebro
Francis Newton
Henry Potter
Ralph McKittrick
Albert Lambert
Frederick Semple
Stuart Stickney
William Stickney
Burt McKinnie
John Maxwell
John Cady
Golf mężczyźni drużynowo[s]
Srebro
J.W. Dowling
W.R. Gibson
Patrick Grogan
Tom Hunter
W.A. Murphy
William Partridge
George Passmore
William Passmore
W.J. Ross
Jack Sullivan
A.H. Venn
A.M. Woods
Lacrosse mężczyźni drużynowo[t]
Srebro
John Hein Zapasy styl wolny kategoria papierowa (47,63 kg)
Srebro
Gustav Bauer Zapasy styl wolny kategoria musza (52,16 kg)
Srebro
August Wester Zapasy styl wolny kategoria kogucia (56,70 kg)
Srebro
Theodore McLear Zapasy styl wolny kategoria piórkowa (61,24 kg)
Srebro
Rudolph Tesiny Zapasy styl wolny kategoria lekka (65,27 kg)
Srebro
William Beckman Zapasy styl wolny kategoria półśrednia (71,67 kg)
Srebro
Max Braun
August Rodenberg
Charles Rose
William Seiling
Orin Upshaw
Przeciąganie liny mężczyźni
Srebro
James Juvenal Wioślarstwo jedynka mężczyzn
Srebro
John Mulcahy
William Varley
Wioślarstwo dwójka bez sternika mężczyzn
Srebro
James McLoughlin
John Hoben
Wioślarstwo dwójka podwójna mężczyzn
Srebro
Frederick Suerig
Martin Formanack
Charles Aman
Michael Begley
Wioślarstwo czwórka bez sternika mężczyzn
Srebro
Robert LeRoy Tenis ziemny gra pojedyncza mężczyzn
Srebro
Robert LeRoy
Alphonzo Bell
Tenis ziemny gra podwójna mężczyzn
Srebro
John Grieb Gimnastyka trójbój mężczyzn
Srebro
Emil Beyer
John Bissinger
Arthur Rosenkampff
Julian Schmitz
Otto Steffen
Max Wolf
Gimnastyka wielobój mężczyzn drużynowo 356,37 pkt
Srebro
Anton Heida Gimnastyka ćwiczenia na drążku mężczyzn 43 pkt
Srebro
George Eyser Gimnastyka czwórbój mężczyzn 152 pkt
Srebro
George Eyser Gimnastyka skok przez konia wszerz mężczyzn 33 pkt
Srebro
Charles Krause Gimnastyka wspinaczka po linie mężczyzn 7,2 s
Srebro
Emil Voigt Gimnastyka ćwiczenia z maczugami 9 pkt
Brąz
William Thompson Łucznictwo Amerykańska runda podwójna - mężczyźni 949 pkt[1]
Brąz
William Thompson Łucznictwo York runda podwójna - mężczyźni 816 pkt[1]
Brąz
George Bryant
Wallace Bryant
Cyrus Dallin
Henry Richardson
Łucznictwo Mężczyźni - drużynowo 1268 pkt[1]
Brąz
Eliza Pollock Łucznictwo Columbia runda podwójna - kobiety 630 pkt[2]
Brąz
Eliza Pollock Łucznictwo National runda podwójna - kobiety 419 pkt[2]
Brąz
William Hogenson Lekkoatletyka bieg na 100 m mężczyzn 11,2
Brąz
William Hogenson Lekkoatletyka bieg na 200 m mężczyzn
Brąz
Fay Moulton Lekkoatletyka bieg na 60 m mężczyzn 7,2[3]
Brąz
Herman Groman Lekkoatletyka bieg na 400 m mężczyzn 50,0
Brąz
Emil Breitkreutz Lekkoatletyka bieg na 800 m mężczyzn 1:56,40
Brąz
Lacey Hearn Lekkoatletyka bieg na 1500 m mężczyzn
Brąz
Truxtun Hare Lekkoatletyka dziesięciobój mężczyzn 5813 pkt[3]
Brąz
Arthur Newton Lekkoatletyka maraton mężczyzn 3h34:52[3]
Brąz
Arthur Newton Lekkoatletyka bieg na 2590 m z przeszkodami mężczyzn 7:46,0[3]
Brąz
Lesley Ashburner Lekkoatletyka bieg na 110 m przez płotki mężczyzn 16,4[3]
Brąz
George Poage Lekkoatletyka bieg na 200 m przez płotki mężczyzn 25,2[3]
Brąz
George Poage Lekkoatletyka bieg na 400 m przez płotki mężczyzn 56,8[3]
Brąz
Joseph Stadler Lekkoatletyka trójskok z miejsca mężczyzn 9,60 m[3]
Brąz
Lawson Robertson Lekkoatletyka skok wzwyż z miejsca 1,45 m[3]
Brąz
Louis Wilkins Lekkoatletyka skok o tyczce mężczyzn 3,35 m[3]
Brąz
Robert Stangland Lekkoatletyka skok w dal mężczyzn 6,88 m[3]
Brąz
Robert Stangland Lekkoatletyka trójskok mężczyzn 13,36 m[3]
Brąz
John Biller Lekkoatletyka skok w dal z miejsca mężczyzn 3,26 m[3]
Brąz
Lawrence Feuerbach Lekkoatletyka pchnięcie kulą mężczyzn 13,37 m[3]
Brąz
James Mitchel Lekkoatletyka Rzut ciężarem 56 funtowym mężczyzn 10,13 m[3]
Brąz
Ralph Rose Lekkoatletyka Rzut młotem mężczyzn 45,73 m[3]
Brąz
Frederick Gilmore Boks kategoria do 56,7 kg mężczyzn
Brąz
Peter Sturholdt Boks kategoria do 61,2 kg mężczyzn
Brąz
Joseph Lydon Boks kategoria do 65,8 kg mężczyzn
Brąz
William Michaels Boks kategoria powyżej 71,7 kg mężczyzn
Brąz
Marcus Hurley Kolarstwo wyścig na 2 mile
Brąz
Burton Downing Kolarstwo wyścig na 1/2 mili mężczyzn
Brąz
Edwin Billington Kolarstwo wyścig na 1/4 mili mężczyzn
Brąz
Edwin Billington Kolarstwo wyścig na 1/3 mili mężczyzn
Brąz
Edwin Billington Kolarstwo wyścig na 1 milę mężczyzn
Brąz
George Wiley Kolarstwo Wyścig na 25 mil mężczyzn
Brąz
Arthur Andrews Kolarstwo wyścig na 5 mil mężczyzn
Brąz
Frank Kehoe Skoki do wody Skoki z wieży mężczyzn 11,33 pkt
Brąz
John Meyers
Manfred Toeppen
Gwynne Evans
Amedee Reyburn
Francis Schreiner
Augustus Goessling
Bill Orthwein
Piłka wodna turniej mężczyzn
Brąz
Leo Goodwin Pływanie skoki do wody na odległość mężczyzn 17,37 m
Brąz
Scott Leary Pływanie 100 jardów stylem dowolnym
Brąz
Charles Daniels Pływanie 50 jardów stylem dowolnym
Brąz
Henry Jamison Handy Pływanie 440 jardów stylem klasycznym
Brąz
Gwynne Evans
Amedee Reyburn
Bill Orthwein
Marquard Schwarz
Pływanie Sztafeta 4 × 50 jardów mężczyzn
Brąz
William Grebe Szermierka walka na kije indywidualnie
Brąz
Joseph Brady
George Cooke
Thomas Cooke
Cormic Cosgrove
Edward Dierkes
Martin Dooling
Frank Frost
Claude Jameson
Henry Jameson
Johnson
Leo O’Connell
Harry Tate
Piłka nożna mężczyźni jako drużyna St. Rose of St. Louis
Brąz
Charles Brown Roque gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Burt McKinnie Golf mężczyźni indywidualnie
Brąz
Francis Newton Golf mężczyźni indywidualnie
Brąz
Douglass Cadwallader
Allen Lard
Jesse Carleton
Simeon Price
Harold Weber
John Rahm
Arthur Hussey
Orus Jones
Harold Fraser
George Oliver
Golf mężczyźni drużynowo[u]
Brąz
William Nelson Zapasy styl wolny kategoria musza (52,16 kg)
Brąz
Louis Strebler Zapasy styl wolny kategoria kogucia (56,70kg)
Brąz
Charles Clapper Zapasy styl wolny kategoria piórkowa (61,24 kg)
Brąz
Albert Zirkel Zapasy styl wolny kategoria lekka (65,27 kg)
Brąz
Jerry Winholtz Zapasy styl wolny kategoria półśrednia (71,67kg)
Brąz
Frederick Warmbold Zapasy styl wolny kategoria ciężka (powyżej 71,67kg)
Brąz
Constance Titus Wioślarstwo jedynka mężczyzn
Brąz
John Ravannack
John Wells
Wioślarstwo dwójka podwójna mężczyzn
Brąz
John Joachim
John Buerger
Wioślarstwo dwójka bez sternika mężczyzn
Brąz
Gustav Voerg
John Freitag
Louis Heim
Frank Dummerth
Wioślarstwo czwórka bez sternika mężczyzn
Brąz
Edgar Leonard Tenis ziemny gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Alphonzo Bell Tenis ziemny gra pojedyncza mężczyzn
Brąz
Joseph Wear
Allen West
Tenis ziemny gra podwójna mężczyzn
Brąz
Clarence Gamble
Arthur Wear
Tenis ziemny gra podwójna mężczyzn
Brąz
William Merz Gimnastyka trójbój mężczyzn 32,9 pkt
Brąz
John Duha
Charles Krause
George Mayer
Robert Maysack
Philip Schuster
Edward Siegler
Gimnastyka wielobój mężczyzn drużynowo
Brąz
William Merz Gimnastyka czwórbój mężczyzn 135 pkt
Brąz
William Merz Gimnastyka Skok przez konia wzdłuż 31 pkt
Brąz
William Merz Gimnastyka ćwiczenia na kółkach mężczyzn 35 pkt
Brąz
William Merz Gimnastyka Skok przez konia wszerz mężczyzn
Brąz
George Eyser Gimnastyka ćwiczenia na drążku mężczyzn 39 pkt
Brąz
John Duha Gimnastyka ćwiczenia na poręczach mężczyzn 40 pkt
Brąz
Emil Voigt Gimnastyka ćwiczenia na kółkach mężczyzn 32 pkt
Brąz
Emil Voigt Gimnastyka wspinane po linie mężczyzn 9,8 s
Brąz
Ralph Wilson Gimnastyka ćwiczenia z maczugami 5 pkt

Skład kadry

Boks

Zawodnik Konkurencja Ćwierćfinał Półfinał Finał/3. miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
George Finnegan waga musza Stany Zjednoczone Miles Burke
W TKO
Miles Burke Stany Zjednoczone George Finnegan
P TKO
Oliver Kirk waga kogucia Stany Zjednoczone George Finnegan
W TKO
George Finnegan Stany Zjednoczone Oliver Kirk
P TKO
Frank Haller waga piórkowa Stany Zjednoczone Frederick Gilmore
W
Stany Zjednoczone Oliver Kirk
P
Frederick Gilmore Stany Zjednoczone Frank Haller
P
Nie awansował
Oliver Kirk Stany Zjednoczone Frank Haller
W
Harry Spanjer waga lekka Stany Zjednoczone Kenneth Jewett
W
Stany Zjednoczone Russell van Horn
W KO
Stany Zjednoczone Jack Egan
W
Kenneth Jewett Stany Zjednoczone Harry Spanjer
P
Nie awansował
Russell van Horn Stany Zjednoczone Arthur Seward
W
Stany Zjednoczone Harry Spanjer
P
Stany Zjednoczone Peter Sturholdt
W
[9]
Arthur Seward Stany Zjednoczone Russell van Horn
P DSQ
Nie awansował
Peter Sturholdt Stany Zjednoczone James Bollinger
W
Stany Zjednoczone Jack Egan
P
Stany Zjednoczone Russell van Horn
P
4.[10]
Jack Egan Stany Zjednoczone Joseph Lydon
W
Stany Zjednoczone Peter Sturholdt
W
Stany Zjednoczone Harry Spanjer
P
[11]
Joseph Lydon Stany Zjednoczone Jack Egan
P
Nie awansował
James Bolinger Stany Zjednoczone Peter Sturholdt
P
Nie awansował
Albert Young waga półśrednia Stany Zjednoczone Jack Egan
W
Stany Zjednoczone Harry Spanjer
W
Jack Egan Stany Zjednoczone Albert Young
P
Nie awansował[12]
[1]
Harry Spanjer Stany Zjednoczone Joseph Lydon
W
Stany Zjednoczone Albert Young
P
Joseph Lydon Stany Zjednoczone Harry Spanjer
P
Nie awansował[2]
Charles Mayer waga średnia Stany Zjednoczone Benjamin Spradley
W
Benjamin Spradley Stany Zjednoczone Charles Mayer
P
Samuel Berger waga ciężka Stany Zjednoczone William Michaels
W
Stany Zjednoczone Charles Mayer
P
Charles Mayer Stany Zjednoczone Samuel Berger
P
William Michaels Stany Zjednoczone Samuel Berger
P
Nie awansował

Gimnastyka

Zawodnik Konkurencja
Wielobój gimnastyczno-lekkoatletyczny Trójbój gimnastyczny
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
John Bissinger 66,57 8. 37,57 14.
William Merz 65,26 10. 35,26 24.
Philip Kassel 64,56 11. 35,66 19.
Theodore Gross 64,39 12. 37,19 16.
Otto Boehnke 64,10 14. 36,50 18.
William Andelfinger 63,53 15. 39,03 7.
George Stapf 63,47 16. 35,27 23.
Charles Umbs 63,19 17. 37,49 15.
Anton Heida 62,72 18. 37,72 12.
Andreas Kempf 62,57 20. 38,97 8.
George Mayer 61,66 21. 32,66 39.
Fred Schmind 61,40 22. 32,90 37.
Andrew Neu 61,21 23. 32,61 40.
John Duha 61,02 24. 35,32 22.
Reinhard Wagner 60,73 25. 33,73 29.
Lorenz Spann 60,32 26. 32,92 36.
Emil Rothe 60,27 27. 34,87 26.
Ragnar Berg 60,24 28. 32,85 38.
Robert Herrmann 59,99 29. 32,99 35.
Emil Beyer 59,70 30. 33,20 34.
Max Hess 59,29 31. 30,79 50.
Edward Siegler 59,03 32. 30,63 53.
Harry Hansen 59,00 33. 34,20 27.
Max Wolf 57,85 34. 33,25 33.
Frank Schicke 57,47 35. 29,07 63.
John Dellert 57,41 36. 33,71 30.
Charles Sorum 57,40 37. 33,40 31.
William Horschke 57,33 38. 35,63 20.
Oliver Olsen 57,27 39. 30,87 49.
Rudolf Krupitzer 57,18 40. 31,68 44.
Gustav Mueller 57,12 41. 35,12 25.
Emil Schwegler 56,87 42. 35,57 21.
Henry Koeder 56,58 43. 29,98 58.
Louis Kniep 56,57 44. 30,67 52.
William Traband 56,26 45. 31,96 41.
Leander Keim 56,16 46. 29,76 60.
Ernst Reckeweg 56,15 47. 28,35 67.
Charles Krause 56,11 48. 31,61 45.
Jacob Hertenbahn 55,77 49. 30,77 51.
Edward Hennig 55,63 50. 29,93 59.
Philip Schuster 55,44 51. 30,34 54.
John Grieb 55,21 52. 25,21 90.
P. Gussmann 54,92 53. 31,82 43.
G. Hermerrling 54,87 54. 33,97 28.
William Tritschler 54,73 55. 29,73 61.
Christian Deubler 54,63 56. 31,13 47.
Julian Schmitz 54,58 57. 33,38 32.
Otto Neimand 54,54 58. 26,14 84.
Robert Maysack 54,53 59. 30,33 55.
Emil Voigt 54,33 60. 31,93 42.
Anthony Jahnke 53,94 61. 27,54 74.
Phillip Sontag 53,83 62. 27,63 73.
Oluf Landnes 53,64 63. 26,44 78.
George Aschenbrener 53,47 64. 27,97 69.
John Wolf 53,43 65. 27,73 71.
Edward Tritschler 53,16 66. 29,66 62.
Max Emmerich 52,85 67. 22,85 100.
Henry Prinzler 52,81 68. 26,41 80.
Frank Raad 52,39 69. 30,89 48.
Louis Hunger 52,22 70. 26,32 82.
George Eyser 52,20 71. 38,70 10.
William Berewald 51,87 72. 25,27 89.
George Mastrovich 51,83 73. 27,73 71.
Martin Ludwig 51,83 73. 31,43 46.
M. Bascher 51,53 75. 30,13 56.
Henry Kraft 51,40 76. 28,70 65.
Willard Schrader 51,22 77. 24,72 91.
James Dwyer 51,00 78. 26,70 77.
George Schroeder 50,90 79. 25,50 87.
Robert Reynolds 50,74 80. 22,44 102.
Harry Warnken 50,53 81. 25,43 88.
Bergin Nilsen 50,45 82. 26,05 85.
John Leichinger 50,00 83. 22,30 103.
Rudolf Schrader 49,64 84. 28,34 68.
Michael Lang 49,44 85. 26,44 78.
Charles Dellert 49,35 86. 29,05 64.
Alvin Kritschmann 48,97 87. 30,07 57.
Richard Tritschler 48,80 88. 26,40 81.
Arthur Rosenkampff 48,34 89. 27,24 76.
Clarence Kiddington 48,30 90. 21,80 108.
Hy. Meyland 47,94 91. 25,54 '86.
Barry Chimberoff 47,93 92. 24,53 92.
K. Woerner 47,67 93. 27,97 69.
K. Roedek 47,63 94. 28,63 66.
M. Barry 47,43 95. 27,33 75.
P. Ritter 47,09 96. 24,29 93.
Otto Feyder 47,05 97. 21,85 107.
Bernard Berg 46,73 98. 23,33 97.
Max Thomas 45,85 99. 19,45 116.
M. Fischer 45,35 100. 24,15 94.
Charles Schwartz 45,34 101. 26,24 83.
Wilhelm Zabel 45,13 102. 23,63 95.
Louis Rathke 44,93 103. 19,83 114.
L. Guerner 44,90 104. 21,70 110.
William Herzog 44,60 105. 23,50 96.
August Placke 44,41 106. 23,11 98.
Otto Roissner 44,41 106. 21,90 105.
Paul Studel 43,38 108. 22,48 101.
Arthur Sundbye 43,21 109. 23,01 99.
Christian Sperl 42,66 110. 21,36 111.
William Kruppinger 42,50 111. 21,20 112.
J. Wassow 42,46 112. 16,96 117.
Walter Real 42,44 113. 22,24 104.
John Messel 41,97 114. 21,77 109.
Otto Thomsen 41,67 115. 18,07 117.
Edward Pueschell 40,36 116. 21,06 113.
Otto Knerr 39,87 117. 19,47 115.
William Friedrich 39,57 118. 21,87 106.
Theodore Studler 13,14 119. 13,14 119.
Zawodnik Konkurencja
Czwórbój ćwiczenia na poręczach ćwiczenia na drążku Skok przez konia wzdłuż Skok przez konia wszerz ćwiczenia na kółkach wspinaczka po linie ćwiczenia z maczugami
Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Punkty Miejsce Czas Miejsce Punkty Miejsce
Anton Heida 161,00
43
40
36
42
George Louis Eyser 152,00
44
39
36
33
7,0
William G. Merz 135,00
31
29
35
John Alexander Duha b.d 4. 40
Edward August Hennig b.d 5. 40
13
Herman Theobald Glass 45
Emil Voigt 32
9,8
9
Charles Krause 7,2
Ralph Charles Wilson 5
Konkurencja Zawodnik Drużyna Punkty Miejsce
wielobój drużynowo Otto I. Steffen
John Frederick Bissinger
Emil Beyer
Max Wolf
Julian Frank Schmitz
Arthur Henry Rosenkampf
New York Turnverein, New York 356,37
George Mayer
John Alexander Duha
Edward Victor Siegler
Charles Krause
Philip Nat Schuster
Robert Emil Maysack
Central Turnverein, Chicago 352,79
William G. Merz
George Stapf
John Henry Dellert
Emil Voigt
George Louis Eyser
Henry John Weyland
Concordia Turnverein, St Louis 344,01 4.
Ragnar Berg
Harry Hansen
Charles Thorbjørn Sorum
Oliver Olsen
Oluf Landnes
Bergin Nilsen
Norwegier Turnverein, Brooklyn 338,00 6.
Reinhard Wagner
Leander Albert Keim
Otto Bismark Niemand
Phillip A. Sonntag
Harry Warnken
Bernard Berg
Davenport Turngemeinde, Davenport 325,52 8.
Emil Rothe
Frank Schicke
William Hermann Horschke
George Aschenbrener
Otto Freyder
Walter Real
La Salle Turnverein, Chicago 318,13 9.
P. Gussmann
G. Hermerrling
M. Bascher
K. Roedek
P. Ritter
M. Fischer
Passaic Turnverein, Passaic 301,39 10.
Robert Herrmann
Louis Hunger
Louis Rathke
August Placke
Christian Sperl
John Wassow
Milwaukee Turnverein, Milwaukee 286,97 11.
Robert Reynolds
Alvin Kritschmann
Clarence Kiddington
Otto Roissner
John Messel
William Friedrich
Socialer Turnverein, Detroit 273,65 12.
Rudolf Krupitzer
Edward August Hennig
William Berewald
Michael Lang
Otto Karl Paul Stendel
Theodore Studler
Turnverein Vorwärts, Cleveland 271,84 13.

Golf

Indywidualnie

Zawodnik Kwalifikacje 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Wynik Miejsce Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Ralph McKittrick 163 1. Stany Zjednoczone Douglas Cadwallader
W
Stany Zjednoczone Albert Lambert
P
Nie awansował 9.
Stuart Stickney 163 1. Stany Zjednoczone William Smith
W
Kanada George Lyon
P
Nie awansował 9.
Francis Newton 164 3. Stany Zjednoczone Edward Cummins
W
Stany Zjednoczone Allen Lard
W
Stany Zjednoczone Mason Phelps
W
Kanada George Lyon
P
Nie awansował
Walter Egan 165 4. Stany Zjednoczone Albert Lambert
P
Nie awansował 17.
William Stickney 165 4. Stany Zjednoczone Clement Smoot
W
Stany Zjednoczone Harry Allen
P
Nie awansował 9.
Chandler Egan 166 6. Stany Zjednoczone Harold Fraser
W
Stany Zjednoczone Nathaniel Moore
W
Stany Zjednoczone Harry Allen
W
Stany Zjednoczone Burt McKinnie
W
Kanada George Lyon
P
Mason Phelps 166 6. Stany Zjednoczone Frederick Semple
W
Stany Zjednoczone Arthur Haveneyer
W
Stany Zjednoczone Francis Newton
P
Nie awansował 5.
Albert Lambert 168 8. Stany Zjednoczone Walter Egan
W
Stany Zjednoczone Raplh McKittrick
W
Kanada George Lyon
P
Nie awansował 5.
Daniel Sawyer 169 9. Stany Zjednoczone Jesse Carleton
W
Stany Zjednoczone Simpson Foulis
W
Stany Zjednoczone Burt McKinnie
P
Nie awansował 5
Douglass Cadwallader 170 11. Stany Zjednoczone Ralph McKittrick
P
Nie awansował 17.
Burt McKinnie 170 11. Stany Zjednoczone Harald Weber
W
Stany Zjednoczone Robert Hunter
W
Stany Zjednoczone Daniel Sawyer
W
Stany Zjednoczone Chandler Egan
P
Nie awansował
Warren Wood 170 11. Stany Zjednoczone Harry Allen
P
Nie awansował 17.
Robert Hunter 171 14. Stany Zjednoczone Raymond Havemeyer
W
Stany Zjednoczone Burt McKinnie
P
Nie awansował 9.
Henry Potter 173 15. Stany Zjednoczone Simpson Foulis
P
Nie awansował 17.
Jesse Carleton 174 16. Stany Zjednoczone Daniel Sawyer
P
Nie awansował 17.
Simpson Foulis 174 16. Stany Zjednoczone Henry Potter
W
Stany Zjednoczone Daniel Sawyer
P
Nie awansował 9.
Harold Weber 174 16. Stany Zjednoczone Burt McKinnie
P
Nie awansował 17.
Orus Jones 177 19. Stany Zjednoczone Nathaniel Moore
W
Nie awansował 17.
Nathaniel Moore 177 19. Stany Zjednoczone Orus Jones
W
Stany Zjednoczone Chandler Egan
P
Nie awansował 9.
Simeon Price 177 19. Stany Zjednoczone Arthur Havemeyer
P
Nie awansował 17.
Harry Allen 178 22. Stany Zjednoczone Warren Wood
W
Stany Zjednoczone William Stickney
W
Stany Zjednoczone Chandler Egan
P
Nie awansował 5.
Arthur Havemeyer 178 22. Stany Zjednoczone Simeon Price
W
Stany Zjednoczone Mason Phelps
P
Nie awansował 9.
Clement Smoot 178 22. Stany Zjednoczone William Stickney
P
Nie awansował 17.
Edward Cummins 179 25. Stany Zjednoczone Francis Newton
P
Nie awansował 17.
Frederick Semple 180 26. Stany Zjednoczone Mason Phelps
P
Nie awansował 17.
John Cady 182 27. Kanada George Lyon
P
Nie awansował 17.
Abner Vickery 182 27. Stany Zjednoczone Allen Lard
P
Nie awansował 17.
Harold Fraser 183 29. Stany Zjednoczone Chandler Egan
P
Nie awansował 17.
Raymond Havemeyer 183 29. Stany Zjednoczone Robert Hunter
P
Nie awansował 17.
Allen Lard 183 29. Stany Zjednoczone Abner Vickery
W
Stany Zjednoczone Francis Newton
P
Nie awansował 9.
William Smith 183 29. Stany Zjednoczone Stuart Stickney
P
Nie awansował 17.
Bart Adams 184 33. Nie awansował 33.
William Burton 184 33. Nie awansował 33.
Louis Boyd 185 35. Nie awansował 35.
Charles Scudder 185 35. Nie awansował 35.
Edwin Hunter 187 37. Nie awansował 37.
Harold Simpkins 187 37. Nie awansował 37.
John Rahm 188 39. Nie awansował 39.
Arthur Hussey 191 40. Nie awansował 40.
Herbert Sumney 191 40. Nie awansował 40.
E. Campbell Brown 192 42. Nie awansował 42.
Henry Case 192 42. Nie awansował 42.
E. M. Davis 192 42. Nie awansował 42.
R.H. Flack 195 45. Nie awansował 45.
George Powell 195 45. Nie awansował 45.
C. E. Williard 195 45. Nie awansował 45.
Charles Potter 196 48. Nie awansował 48.
George Thomas 196 48. Nie awansował 48.
George Oliver 197 50. Nie awansował 50.
W.A. Hersey 198 51. Nie awansował 51.
J.S. Brandt 199 52. Nie awansował 52.
E. C. Edmunds 199 52. Nie awansował 52.
F. C. Newberry 201 54. Nie awansował 54.
A.H. Annan 202 55. Nie awansował 55.
L.J. Hazleton 202 55. Nie awansował 55.
Murray Carleton 203 57. Nie awansował 57.
Louis Allis 205 58. Nie awansował 58.
John Watson 206 59. Nie awansował 59.
Jarvis Hunt 207 60. Nie awansował 60.
Alexander Mackintosh 207 60. Nie awansował 60.
Wallace Shaw 209 62. Nie awansował 62.
William Withers 209 62. Nie awansował 62.
J.J. Howard 210 64. Nie awansował 64.
Adam Austin 211 65. Nie awansował 65.
J.L. Stack 212 66. Nie awansował 66.
Mead Yates 213 66. Nie awansował 66.
William Groseclose 214 68. Nie awansował 68.
Simon Harbaugh 214 68. Nie awansował 68.
E.W. Lansing 219 70. Nie awansował 70.
Edward Gould 222 71. Nie awansował 71.
Clarence Angier 226 72. Nie awansował 72.
Albert Austin 230 73. Nie awansował 73.
E. Lee Jones 240 74. Nie awansował 74.
Charles B. Cory Nie ukończył konkurencji

Drużynowo

Drużyna Zawodnik Punkty - indywidualnie Punkty - drużyna Miejsce
Western Golf Association Edward Cummins
Kenneth Edwards
Chandler Egan
Walter Egan
Robert Hunter
Nathaniel Moore
Mason Phelps
Daniel Sawyer
Clement Smoot
Warren Wood
187
170
165
180
169
188
177
168
172
173
1749
Trans-Mississippi Golf Association John Cady
Albert Lambert
John Maxwell
Burt McKinnie
Ralph McKittrick
Francis Newton
Henry Potter
Frederick Semple
Stuart Stickney
William Stickney
186
175
182
178
174
172
172
176
177
178
1770
United States Golf Association Douglass Cadwallader
Jesse Carleton
Harold Fraser
Arthur Hussey
Orus Jones
Allen Lard
George Oliver
Simeon Price
John Rahm
Harold Weber
168
175
194
187
187
172
206
181
186
183
1839

Kolarstwo

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce
1/4 mili Teddy Billington Stany Zjednoczone Frank Bizzoni 36,0 1. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Frank Bizzoni
Stany Zjednoczone Frank Montaldi
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d 3.
Frank Bizzoni Stany Zjednoczone Teddy Billington b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Frank Montaldi
b.d 3.- 4. Nie awansował
Marcus Hurley Stany Zjednoczone Frank Montaldi
Stany Zjednoczone Oscar Schwab
35,6 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Frank Bizzoni
Stany Zjednoczone Frank Montaldi
34,8 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
31,8 1.
Frank Montaldi Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Oscar Schwab
b.d 2. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Frank Bizzoni
Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d 3.-4. Nie awansował
Oscar Schwab Stany Zjednoczone Frank Montaldi
Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d 3. Nie awansował
Oscar Goerke Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
Stany Zjednoczone Fred Grinham
34,8 1. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
Stany Zjednoczone Henry Wittmann
33,4 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d 4. 4.
Arthur F. Andrews Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Fred Grinham
b.d 2. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Henry Wittmann
b.d 3.-4. Nie awansował
Fred Grinham Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
b.d 3. Nie awansował
Burton Downing Stany Zjednoczone Henry Wittmann
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
35,2 1. Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
Stany Zjednoczone Henry Wittmann
b.d 2. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d 2.
Henry Wittmann Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
b.d 2. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d 3.-4. Nie awansował
Anthony Williamsen Stany Zjednoczone Henry Wittmann
Stany Zjednoczone Burton Downing
b.d 3. Nie awansował
1/3 mili Marcus Hurley b.d[1] Stany Zjednoczone Burton Downing
b.d[13]
44,2 1. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Charles Schlee
43,8 1.
Burton Downing b.d[1] Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d[1]
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Charles Schlee
b.d 2.
Teddy Billington Stany Zjednoczone Charles Schlee b.d 2. Stany Zjednoczone Charles Schelee
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Fred Grinham
50,2 1. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Charles Schlee
b.d 3.
Charles Schlee Stany Zjednoczone Teddy Billington b.d 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Fred Grinham
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
b.d 4. 4.
Oscar Goerke Stany Zjednoczone Fred Grinham b.d 2, Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Charles Schlee
Stany Zjednoczone Fred Grinham
b.d 3. - 4. Nie awansował
Fred Grinham Stany Zjednoczone Oscar Goerke b.d 2, Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Charles Schlee
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d 3. - 4. Nie awansował
1/2 mili Marcus Hurley Stany Zjednoczone George E. Wiley
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
b.d[14]
1:08,6 1. Stany Zjednoczone George E. Wiley
Stany Zjednoczone Aimé Fritz
Charles Schlee
1:12,8 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone George E. Wiley
1:09,0 1.
George E. Wiley Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Arthur F. Andrews
b.d[3]
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Aimé Fritz
Charles Schlee
b.d 2. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Marcus Hurley
b.d 4. 4.
Arthur F. Andrews Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone George E. Wiley
b.d[3]
b.d 3.- 4. Nie awansował
Aimé Fritz Stany Zjednoczone Charles Schlee
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d[3]
1:07,0 1. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone George E. Wiley
Charles Schlee
b.d 3. - 4. Nie awansował
Charles Schlee Stany Zjednoczone Aimé Fritz
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d[3]
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone George E. Wiley
Aimé Fritz
b.d 3. - 4. Nie awansował
Oscar Goerke Stany Zjednoczone Aimé Fritz
Stany Zjednoczone Charles Schlee
b.d[3]
b.d 3. - 4. Nie awansował
Teddy Billington Stany Zjednoczone Henry Wittman
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
b.d[3]
1:18,6 1. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Fred Grinham
Stany Zjednoczone Henry Wittman
1:09,0 1. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone George E. Wiley
b.d 2.
Henry Wittman Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
b.d[3]
b.d 2. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Fred Grinham
Stany Zjednoczone Teddy Billington
b.d 3. - 4. Nie awansował
Anthony Williamsen Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Henry Wittman
b.d[3]
b.d 3. - 4. Nie awansował
Burton Downing Stany Zjednoczone Fred Grinham
Stany Zjednoczone Leo Larson
b.d[3]
1:13,6 1. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Fred Grinham
Stany Zjednoczone Henry Wittman
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone George E. Wiley
b.d 3.
Fred Grinham Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Leo Larson
b.d[3]
b.d 2. Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Henry Wittman
b.d 3. - 4. Nie awansował
Leo Larson Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Fred Grinham
b.d[3]
b.d 3. - 4. Nie awansował
1 mila Marcus Hurley Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Charles Schlee
Stany Zjednoczone Jay Nash McCrea
2:34,2 1. Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
2:41,6 1.
Oscar Goerke Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Charles Schlee
Stany Zjednoczone Jay Nash McCrea
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
b.d 4. 4.
Charles Schlee Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Jay Nash McCrea
b.d 3. Nie awansował
Jay Nash McCrea Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
Stany Zjednoczone Charles Schlee
Nie ukończył wyścigu Nie awansował
Burton Downing Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone George E. Wiley
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
2:33,0 1. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d 2.
Teddy Billington Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone George E. Wiley
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
b.d 2. Stany Zjednoczone Marcus Hurley
Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Oscar Goerke
b.d 3.
George E. Wiley Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone Anthony Williamsen
b.d 3. Nie awansował
Anthony Williamsen Stany Zjednoczone Burton Downing
Stany Zjednoczone Teddy Billington
Stany Zjednoczone George E. Wiley
b.d 4. Nie awansował
Zawodnik Konkurencja
Wyścig na 2 mile Wyścig na 5 mil Wyścig na 25 mil
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Burton Downing 4:57,8
Nie ukończył wyścigu 1:10:55,4
Oscar Goerke b.d
Nie ukończył wyścigu Nie ukończył wyścigu
Marcus Hurley b.d
Nie ukończył wyścigu Nie ukończył wyścigu
Teddy Billington b.d 4. Nie ukończył wyścigu Nie ukończył wyścigu
Charles Schlee b.d 5. 13:08,2
Nie ukończył wyścigu
George E. Wiley b.d
b.d
Arthur F. Andrews b.d
b.d
Julius Schaefer b.d 4. Nie ukończył wyścigu
Joel N. McCrea Nie ukończył wyścigu
Samuel LaVoice b.d 4.
Anthony Williamsen Nie ukończył wyścigu

Lacrosse

Reprezentanci Stanów Zjednoczonych występowali jako drużyna St. Louis Amateur Athletic Association. Drużyna rozegrała dwa mecze: w półfinale pokonała kanadyjską drużynę Mohawk Indians 2:0, a w finale ulegli 2:8 drużynie Shamrock Lacrosse Team z Kanady.

Lekkoatletyka

Konkurencje biegowe

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Repasaż Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
60 m Clyde Blair 7,0 1. 7,2 4.
Myer Prinstein b.d 2. 7,2 2. b.d 5.
William Hunter b.d 3. - 4. Nie awansował
George Poage b.d 3. - 4. Nie awansował
William Hogenson 7,0 1. 7,2
Frank Castleman b.d 2. 7,2 1. b.d. 6.
Archie Hahn 7,2 1. 7,0
Lawson Robertson b.d 3. Nie awansował
Fay Moulton b.d 1. 7,2
Nathaniel Cartmell b.d 2. b.d 3. - 4. Nie awansował
100 m Archie Hahn 11,4 1. 11,0
Lawson Robertson b.d 2. b.d 6.
William Hogenson 11,6 1. 11,2
Frederick Heckwolf b.d 2. b.d 5.
Myer Prinstein b.d 4. Nie awansował
Nathaniel Cartmell 11,4 1. 11,2
Fay Moulton b.d 2. b.d 4.
Clyde Blair b.d 3. Nie awansował
Frank Castleman b.d 4. Nie awansował
200 m Archie Hahn 22,2 1. 21,6
Nathaniel Cartmell b.d 2. 21,9
William Hogenson 22,8 1. b.d
Fay Moulton b.d 2. b.d 4.
400 m Harry Hillman 49,2
Frank Waller 49,9
Herman Groman 50,0
Joseph Fleming b.d 4.
Myer Prinstein b.d 5.
George Poage b.d 6.
Clyde Blair b.d 7. - 12.
Paul Pilgrim b.d 7. - 12.
George Underwood b.d 7. - 12.
Howard Valentine b.d 7. - 12.
800 m James Lightbody 1:56,0
Howard Valentine 1:56,3
Emil Breitkreutz 1:56,4
George Underwood 1:56,5 4.
Frank Verner b.d 6.
George Bonhag b.d 7. - 13.
Harvey Cohnm b.d 7. - 13.
Lacey Hearn b.d 7. - 13.
John J. Joyce b.d 7. - 13.
Paul Pilgrim b.d 7. - 13.
1500 m Jim Lightbody 4:05,4
William Verner 4:06,8
Lacey Hearn b.d
David Munson b.d 4.
Howard Valentine b.d 7.
Harvey Cohn b.d 8.
Charles Bacon b.d 9.
maraton Thomas Hicks 3:28:53
Arthur Newton 3:47:33
David Kneeland b.d 6.
Henry Brawley b.d 7.
Sidney Hatch b.d 8.
Frank Devlin b.d 9.
John Furla b.d 13.
Edward Carr Nie ukończył biegu
Robert Fowler Nie ukończył biegu
John Foy Nie ukończył biegu
William Garcia Nie ukończył biegu
Thomas Kennedy Nie ukończył biegu
John Lordan Nie ukończył biegu
Samuel Mellor Nie ukończył biegu
Frank Pierce Nie ukończył biegu
Guy Porter Nie ukończył biegu
Michael Spring Nie ukończył biegu
Frederick Lorz Nie ukończył biegu
110 m przez płotki Frederick Schule 16,2 1. 16,0
Lesley Ashburner b.d 2. 16,4
Ward McLanahan b.d 3. Nie awansował
Frank Castleman 16,2 1. b.d 4.
Thaddeus Shideler b.d 2. 16,3
200 m przez płotki Harry Hillman 24,6
Frank Castleman 24,9
George Poage b.d
George Varnell b.d 4.
Frederick Schule colspan = 4 bgcolor = wheat b.d 5.
400 m przez płotki Harry Hillman 53,0
Frank Waller 53,2
George Poage b.d
George Varnell b.d 4.
2590 m z przeszkodami Jim Lightbody 7:39,6
Arthur Newton b.d
William Verner b.d 4.
Harvey Cohn b.d b.d
David Munson b.d b.d
Richard Sandford b.d b.d
4 mile drużynowo Arthur Newton
George Underwood
Paul Pilgrim
Howard Valentine
David Munson
27 pkt

Konkurencje techniczne

Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Miejsce
skok wzwyż Samuel Jones 1,80
Garrett Serviss 1,77
Emil Freymark b.d 5.
Ervin Barker 1,70 6.
skok o tyczce Charles Dvorak 3,50
LeRoy Samse 3,35
Louis Wilkins 3,35
Ward McLanahan 3,35 4.
Claude Allen 3,35 5.
Walter Dray b.d 6.
skok w dal Myer Prinstein 7,34
Daniel Frank 6,89
Robert Stangland 6,88
Frederick Engelhardt 6,63 4.
Gilbert Van Cleve b.d 5.
John Hagerman b.d 6.
John Oxley b.d b.d
trójskok Myer Prinstein 14,35
Frederick Engelhardt 13,90
Robert Stangland 13,36
John Fuhler 12,91 4.
Gilbert Van Cleve b.d 5.
John Hagerman b.d 6.
Samuel Jones b.d 7.
skok wzwyż z mijsca Ray Ewry 1,60
Joseph Stadler 1,44
Lawson Robertson 1,44
John Biller 1,42 4.
skok w dal z miejsca Ray Ewry 3,47
Charles King 3,27
John Biller 3,25
Henry Field 3,18 4.
trójskok z miejsca Ray Ewry 10,54
Charles King 10,16
Joseph Stadler 9,60
Garrett Serviss 9,53 4.
pchnięcie kulą Ralph Rose 14,81
Wesley Coe 14,40
Lawrence Feuerbach 13,37
Martin Sheridan 12,39 4.
Charles Chadwick b.d 5.
Albert Johnson b.d 6.
John Guiney b.d 7.
rzut dyskiem Martin Sheridan 39,28
Ralph Rose 39,28
John Flanagan 36,14 4.
John Biller b.d 5.
James Mitchel b.d 6.
rzut młotem John Flanagan 51,23
John DeWitt 50,26
Ralph Rose 45,73
Charles Chadwick 42,78 4.
James Mitchel b.d 5.
Albert Johnson b.d 6.
rzut ciężarem John Flanagan 10,16
James Mitchel 10,13
Charles Hennemann 9,18 4.
Charles Chadwick b.d 5.
Ralph Rose 8,53 6.

Wieloboje

All-around

Zawodnik Konkurencja Suma Pozycja
Bieg na 100 y Pchnięcie kulą Skok wzwyż Chód na 880 y Rzut młotem Skok o tyczce Bieg na 120 y przez płotki Rzut ciężarem Skok w dal Bieg na 1 milę
Czas Punkty Wynik Punkty Wynik Punkty Czas Punkty Wynik Punkty Wynik Punkty Czas Punkty Wynik Punkty Wynik Punkty Czas Punkty
Truxtun Hare 10,8 790 12,09 648 1,52 480 4:20 480 36,28 687 2,44 280 b.d 600 7,59 475 8,07 665 5:40,0 589 5813
Ellery Clark 11,0 748 10,26 360 1,62 608 4:11 657 29,11 405 Nie stanął na starcie Nie ukończył konkurencji 2778 -
John Grieb b.d 720 10,54 404 1,62 608 4:49 467 Nie ukończył konkurencji Nie ukończył konkurencji 2199 -
Adam Gunn b.d 720 12,21 668 1,65 640 4:13 608 31,40 495 2,97 616 b.d 655 7,22 418 5,53 484 5:45,0 564 5907
Max Emmerich Nie ukończył biegu Nie ukończył konkurencji 0 -

Trójbój

Zawodnik Wynik Pozycja
Max Emmerich 35,7
John Grieb 34,0
William Merz 32,9
George Mayer 32,4 4.
John Bissinger 30,8 5.
Philip Kassel 30,1 6.
Fred Schmind 30,0 7.
Otto Neimand 29,6 10.
Max Hess 29,6 10.
Edward Siegler 29,2 12.
John Leichinger 29,1 13.
Otto Boehnke 28,7 14.
George Stapf 28,7 14.
Andrew Neu 28,6 16.
Robert Reynolds 28,5 17.
Frank Schicke 28,5 17.
Ernst Reckeweg 28,2 19.
Otto Steffen 28,0 20.
Ragnar Berg 27,4 22.
Lorenz Spann 27,4 22.
Reinhard Wagner 27,4 22.
Theodore Gross 27,3 25.
Robert Herrmann 27,3 25.
Leander Keim 27,3 25.
Oluf Landnes 27,2 28.
William Berwald 27,0 30.
Willard Schrader 27,0 30.
Henry Koeder 26,7 33.
Max Thomas 26,6 34.
Emil Beyer 26,5 36.
John Duha 26,5 36.
Edward Hennig 26,5 36.
Clarence Kiddington 26,5 36.
Anthony Jahnke 26,4 40.
Oliver Olsen 26,4 40.
Henry Prinzler 26,4 40.
Phillip Sontag 26,2 43.
Louis Hunger 25,9 44.
Louis Kniep 25,9 44.
Charles Umbs 25,7 47.
John Wolf 25,7 47.
George Aschenbrener 25,5 49.
Rudolf Krupitzer 25,5 49.
John Wassow 25,5 49.
Emil Rothe 25,4 52.
George Schroeder 25,4 52.
Otto Feyder 25,2 54.
Louis Rathke 25,1 55.
Philip Schuster 25,1 55.
Harry Warnken 25,1 55.
Anton Heida 25,0 59.
Jacob Hertenbahn 25,0 59.
William Tritschler 25,0 59.
Harry Hansen 24,8 62.
Max Wolf 24,6 63.
William Andelfinger 24,5 64.
Charles Krause 24,5 64.
Bergin Nilsen 24,4 67.
James Dwyer 24,3 68.
William Traband 24,3 68.
Robert Maysack 24,2 70.
George Mastrovich 24,1 71.
Charles Sorum 24,0 72.
Bernard Berg 23,9 73.
John Dellert 23,7 74.
Andreas Kempf 23,6 75.
Otto Thomsen 23,6 75.
Edward Tritschler 23,5 77.
Ben Chimberoff 23,4 79.
Henry Kraft 23,4 79.
L. Guerner 23,2 81.
P. Gussmann 23,1 82.
Micael Lang 23,0 83.
P. Ritter 22,8 84.
Hy Meyland 22,4 85.
Richard Tritschler 22,4 85.
Emil Voigt 22,4 85.
Otto Knerr 22,3 88.
Gustav Mueller 22,0 89.
Otto Roissner 22,0 89.
William Horschke 21,7 91.
Frank Raad 21,5 92.
Wilhelm Zabel 21,5 92.
M. Bascher 21,4 94.
William Kruppinger 21,3 95.
August Placke 21,3 95.
Rudolf Schrader 21,3 95.
Emil Schwegler 21,3 95.
Christian Sperl 21,3 95.
M. Fischer 21,2 100.
Julian Schmitz 21,2 100.
William Herzog 21,1 102.
Art Rosenkampff 21,1 102.
G. Hermerrling 20,9 104.
Paul Studel 20,9 104.
Martin Ludwig 20,4 106.
Charles Dellert 20,3 107.
John Messel 20,2 108.
Walter Real 20,2 108.
Arthur Sundbye 20,2 108.
M. Barry 20,1 111.
K. Woerner 19,7 112.
Edward Pueschell 19,3 113.
Charles Schwartz 19,1 114.
K. Roedek 19,0 115.
Alvin Kritschmann 18,9 116.
William Friedrich 17,7 117.
George Eyser 13,5 118.

Łucznictwo

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja
Double York Round Double American Round
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
George Bryant 820
1048
Robert Williams 819
991
William Thompson 816
949
Wallace Bryant 618 4. 818 5.
Benjamin Keys 532 5. 840 7.
Ernest Frentz 528 6. 665 15.
Homer Taylor 506 7. 811 10.
Charles Woodruff 487 8. 907 4.
Henry B. Richardson 439 9. 813 9.
Cyrus Edwin Dallin 405 10. 816 8.
David McGowan 383 11.
Louis Maxson 382 12. 777 12.
Thomas Scott 375 13. 562 17.
Ralph Taylor 328 14. 533 18.
Edward Weston 268 15. 450 21.
Edward Bruce 238 16. 516 19.
William Clark 880 6.
Charles Hubbard 779 11.
Galen Spencer 701 13.
Samuel Duvall 699 14.
Amos Casselman 628 16.
Eric Weston 508 20.
William Valentine 345 22.

Drużynowo

Drużyna Zawodnicy Wynik Miejsce
Potomac Archers William Thompson
Robert Williams
Louis Maxson
Galen Spencer
1344
Cincinnati Archers Charles Woodruff
William Clark
Charles Hubbard
Samuel Duvall
1341
Boston Archers George Bryant
Wallace Bryant
Cyrus Edwin Dallin
Henry B. Richardson
1268
Chicago Archers Benjamin Keys
Homer Taylor
Edward Weston
Edward Bruce
942 4.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja
Double York Round Double American Round
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Matilda Howell 620
867
Emma Cooke 419
630
Jessie Pollock 419
630
Laura Woodruff 234 4. 547 4.
Mabel Taylor 160 5. 243 5.
Louise Taylor 159 6. 229 '6.

Drużynowo

Zawodnicy Wynik Miejsce
Matilda Howell
Jessie Pollock
Laura Woodruff
Louise Taylor
b.d
Emma Cooke
Mabel Taylor
b.d

Piłka nożna

Stany Zjednoczone wystawiły dwie drużyny

Christian Brother College St. Louis

  • Luis Menges
  • Oskar Brockmeyer
  • John January
  • Thomas January
  • Charles January
  • Peter Ratican
  • Warren Brittingham
  • Alexander Cudmore
  • Charles Bartliff
  • Raymond Lawler
  • John Lydon

która w rozgrywkach grupowych przegrała z kanadyjską drużyną Galt Football Club 0:7 oraz zremisowała 0:0 z St. Rose of St. Louis. W meczu o srebrny medal pokonała drużynę St. Rose of St. Louis 2:0

St. Rose of St. Louis

  • Frank Frost
  • George Cooke
  • Henry Jameson
  • Joseph Brady
  • Edward Dierkes
  • Martin Dooling
  • Cormic Costgrove
  • Leo O’Connell
  • Claude Jameson
  • Harry Tate
  • Thomas Cook
  • Johnson

Drużyna St.Rose od St. Louis zdobyła brązowy medal.

Piłka wodna

W turnieju wystąpiły trzy amerykańskie drużyny klubowe: New York Athletic Club

Chicago Athletic Association

Missouri Athletic Club

Drużyna New York Athletic Club zdobyła złoty medal pokonując 6:0 Chicago Athletic Association oraz 5:0 Missouri Athletic Club. Srebrny medal zdobyła drużyna Chicago Athletic Club, a brązowy Missouri Athletic Club.

Pływanie

Konkurencja Zawodnik Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce
50 yardów dowolnym Leo Goodwin b.d 2. b.d 5.
Raymond Thorne b.d 3. b.d 6.
Scott Leary 28,2 1. 28,6
Charles Daniels b.d 2. b.d
David Gaul b.d 3. b.d 4.
100 yardów dowolnym Scott Leary b.d 2. b.d
David Hammond b.d 3. b.d 5.
Charles Daniels 1:07,4 1. b.d
David Gaul b.d 2. b.d 4.
Leo Goodwin b.d 3. b.d 6.
220 yardów dowolnym Charles Daniels 2:44,2
Edgar Adams b.d 4.
440 yardów dowolnym Charles Daniels 6:16,2
Leo Goodwin b.d 4.
880 yardów dowolnym Edgar Adams b.d 4.
Henry Jamison Handy b.d 6.
1 mila dowolnym John Meyers Nie ukończył wyścigu
Louis Handley Nie ukończył wyścigu
Edgar Adams Nie ukończył wyścigu
100 yardów grzbietowym Bill Orthwein b.d 4.
Edwin Swatek b.d 5. - 6.
David Hammond b.d 5. - 6.
440 yardów klasycznym Jam Handy b.d
4 × 50 yardów dowolnym Joe Ruddy
Leo Goodwin
Louis Handley
Charles Daniels
2:04,6
David Hammond
Bill Tuttle
Hugo Goetz
Raymond Thorne
b.d
Amedee Reyburn
Gwynne Evans
Marquard Schwarz
Bill Orthwein
b.d
Edgar Adams
David Bratton
George van Cleaf
David Hesser
b.d 4.

Podnoszenie ciężarów

Konkurencja Zawodnik Wynik Pozycja
jednorącz Oscar Osthoff 48 pkt
Frederick Winters 45 pkt
oburącz Oscar Olson 67,81 kg 4.
Oscar Osthoff 84,37 kg

Przeciąganie liny

Stany Zjednoczone wystawiły cztery drużyny: Milwaukee Athletic Club

Southwest Turnverein of St. Louis No. 1

  • Max Braun
  • August Rodenberg
  • Charles Rose
  • William Seiling
  • Orrin Upshaw

Southwest Turnverein of St. Louis No. 2

  • Oscar Friede
  • Charles Haberkorn
  • Harry Jacobs
  • Frank Kugler
  • Charles Thias

New York Athletic Club

Złoty medal zdobyła drużyna Milwaukee Athletic Club pokonując w finale drużynę New York Athletic Club, która w walkę o srebrny medal z Southwest Turnverein of St. Louis No. 1 oddała walkowerem, podobnie jak pojedynek z Southwest Turnverein of St. Louis No. 2 o brązowy medal.

Roque

Zawodnik Mecze W P Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Charles Jacobus Stany Zjednoczone William Chalfant
W (32:23)
Stany Zjednoczone William Chalfant
W (32:9)
Stany Zjednoczone Smith Streeter
W (32:18)
Stany Zjednoczone Charles Brown
W (32:14)
Stany Zjednoczone Smith Streeter
P (27:32)
Stany Zjednoczone Charles Brown
W (32:13)
5 1
Smith Streeter Stany Zjednoczone William Chalfant
W (32:7)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
P (18:32)
Stany Zjednoczone Charles Brown
W (32:18)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
W (32:27)
Stany Zjednoczone William Chalfant
W (32:26)
Stany Zjednoczone Charles Brown
P (10:32)
4 2
Charles Brown Stany Zjednoczone Smith Streeter
P (18:32)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
P (14:32)
Stany Zjednoczone William Chalfant
W (32:9)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
P (13:32)
Stany Zjednoczone Smith Streeter
W (32:10)
Stany Zjednoczone William Chalfant
P (walkower)
2 4
William Chalfant Stany Zjednoczone Smith Streeter
P (7:32)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
P (23:32)
Stany Zjednoczone Charles Jacobus
P (9:32)
Stany Zjednoczone Charles Brown
P (9:32)
Stany Zjednoczone Smith Streeter
P (7:32)
Stany Zjednoczone Charles Brown
W (walkower)
1 5 4.

Skoki do wody

Konkurencja Zawodnik Wynik Pozycja
skoki z wieży George Sheldon 12,66 m
Frank Kehoe 11,33 m
skok na odległość William Dickey 19,05 m
Edgar Adams 17,52 m
Leo Goodwin 17,37 m
Newman Samuel 16,76 m 4.
Charles Pyrah 14,02 m 5.

Szermierka

Konkurencja Zawodnik Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik
floret indywidualnie Charles Townsend Kuba Ramón Fonst
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone Theodore Carstens
Stany Zjednoczone William Grebe
P
P
W
W
Nie awansował
Theodore Carstens Kuba Ramón Fonst
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone Charles Townsend
Stany Zjednoczone William Grebe
P
P
P
W
Nie awansował
William Grebe Kuba Ramón Fonst
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone Charles Townsend
Stany Zjednoczone Theodore Carstens
P
P
P
P
Nie awansował
Wilfred Holroyd Cesarstwo Niemieckie Gustav Casmir
Kuba Charles Tatham
Stany Zjednoczone Arthur Fox
P
P
W
Nie awansował
Arthur Fox Cesarstwo Niemieckie Gustav Casmir
Kuba Charles Tatham
Stany Zjednoczone Wilfred Holroyd
P
P
P
Nie awansował
floret drużynowo Charles Tatham[15]
Charles Townsend
Arthur Fox
 Drużyna mieszana[16] P
szpada indywidualnie Charles Townsend Kuba Ramón Fonst
Kuba Albertson Van Zo Post
Kuba Charles Tatham
Cesarstwo Niemieckie Gustav Casmir
b.d 5.
szabla indywidualnie William Grebe Kuba Manuel Díaz
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone Theodore Carstens
Stany Zjednoczone Arthur Fox
b.d
Theodore Carstens Kuba Manuel Díaz
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone William Grebe
Stany Zjednoczone Arthur Fox
b.d 4.
Arthur Fox Kuba Manuel Díaz
Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone William Grebe
Stany Zjednoczone Theodore Carstens
b.d 5.
walka na kije William O’Connor Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone William Grebe
b.d
William Grebe Kuba Albertson Van Zo Post
Stany Zjednoczone William O’Connor
b.d

Tenis ziemny

Konkurencja Zawodnik Eliminacje 1 runda 2 runda Ćwierćfinały Półfinały Finał Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Singiel (m) Nathaniel Semple Stany Zjednoczone George Stadel
W 2:0 (6:2,6:1)
Stany Zjednoczone William E. Blatherwick
P 1:2 (6:4, 4:6, 1:6)
Nie awansował 16.
George Stadel Stany Zjednoczone Nathaniel Semple
P 0:2 (2:6,1:6)
Nie awansował 27.
Charles Cresson Stany Zjednoczone Frank Wheaton
W 2:0 (6:2,6:4)
wolny los Stany Zjednoczone Robert LeRoy
P 0:2 (4:6, 6:8)
Nie awansował 5.
Robert LeRoy Stany Zjednoczone Frederick Sanderson
W 2:0 (6:3, 6:3)
Stany Zjednoczone Charles Cresson
W 2:0 (6:4, 8:6)
Stany Zjednoczone Edgar Leonard
W 2:0 (6:3, 6:3)
Stany Zjednoczone Beals Wright
P 0:2 (3:6, 4:6)
Frederick Sanderson Stany Zjednoczone Robert LeRoy
P 0:2 (3:6, 3:6)
Nie awansował 9.
Edgar Leonard Stany Zjednoczone Christopher Forney
W 2:0 (6:1,6:2)
Stany Zjednoczone Ralph McKittrick
W 2:0 (6:4,6:4)
Stany Zjednoczone William E. Blatherwick
W 2:0 (6:2,6:0)
Stany Zjednoczone Robert LeRoy
P 0:2 (3:6,3:6)
Nie awansował
Christopher Forney Stany Zjednoczone Edgar Leonard
P 0:2 (1:6,2:6)
Nie awansował 16.
Ralph McKittrick Stany Zjednoczone William Easton
W 2:0 (6:2,6:2)
Stany Zjednoczone Edgar Leonard
P 0:2 (4:6,4:6)
Nie awansował 9.
William Easton Stany Zjednoczone Ralph McKittrick
P 0:2 (2:6,2:6)
Nie awansował 16.
William E. Blatherwick Stany Zjednoczone Nathaniel Semple
W 2:1 (4:6,6:4,6:1)
Stany Zjednoczone James Cunningham
W 2:1 (6:2,0:6,6:4)
Stany Zjednoczone Edgar Leonard
P 0:2 (2:6,0:6)
Nie awansował 5.
James Cunningham Stany Zjednoczone William E. Blatherwick
P 1:2 (2:6,6:0,4:6)
Nie awansował 9.
Beals Wright Stany Zjednoczone Forest Montgomery
W 2:0 (6:3,6:1)
Cesarstwo Niemieckie Hugo Hardy
W 2:0 (6:2,6:1)
Stany Zjednoczone John Neely
W 2:0 (6:0,6:2)
Stany Zjednoczone Alphonzo Bell
W 2:0 (6:3,6:4)
Stany Zjednoczone Robert LeRoy
W 2:0 (6:3,6:4)
Forest Montgomery Stany Zjednoczone Beals Wright
P 0:2 (3:6,1:6)
Nie awansował 16.
John Neely Stany Zjednoczone Malcolm MacDonald
W 2:0 (6:1,6:1)
Stany Zjednoczone F.R. Feltshans
W 2:0 (6:0,6:2)
Stany Zjednoczone Beals Wright
P 0:2 (0:6,2:6)
Nie awansował 5.
Malcolm MacDonald Stany Zjednoczone John Neely
P 0:2 (1:6,1:6)
Nie awansował 16.
F.R. Feltshans Stany Zjednoczone Joseph Charles
W 2:0 (8:6,6:1)
Stany Zjednoczone John Neely
P 0:2 (0:6,2:6)
Nie awansował 9.
Joseph Charles Stany Zjednoczone F.R. Feltshans
P 0:2 (6:8,1:6)
Nie awansował 16.
Alphonzo Bell Stany Zjednoczone Orien Vernon
W 2:0 (6:3,6:2)
Stany Zjednoczone Dwight Davis
W (walkower)
Stany Zjednoczone Semp Russ
W 2:0 (6:3,6:1)
Stany Zjednoczone Beals Wright
P 0:2 (3:6,4:6)
Nie awansował
Orien Vernon Stany Zjednoczone Alphonzo Bell
P 0:2 (3:6,2:6)
Nie awansował 16.
Dwight Davis Stany Zjednoczone James Tritle
W 2:0 (2:6,1:6)
Stany Zjednoczone Alphonzo Bell
P (walkower)
Nie awansował 9.
James Tritle Stany Zjednoczone Dwight Davis
P 0:2 (2:6,1:6)
Nie awansował 16.
Semp Russ Stany Zjednoczone Douglas Turner
W 2:0 (6:2,6:1)
Stany Zjednoczone Hugh Jones
W 2:0 (6:1,6:2)
Stany Zjednoczone Alphonzo Bell
P 0:2 (3:6,1;6)
Nie awansował 5.
Douglas Turner Stany Zjednoczone Semp Ross
P 0:2 (2:6,1:6)
Nie awansował 16.
Hugh Jones Stany Zjednoczone Andrew Drew
W 2:0 (6:4,6:1)