עונת 2021 בגביע ליברטדורס
ויקיפדיה האנציקלופדיה encyclopedia
עונת 2021 בגביע הליברטדורס היא העונה ה-62 של התחרות הדרום-אמריקאית לקבוצות כדורגל, והיא אורגנה על ידי CONMEBOL.
עובדות מהירות מארחת, תקופת התחרות ...
מארחת | אצטדיון סנטנאריו, מונטווידאו, אורוגוואי |
---|---|
תקופת התחרות | 16 בפברואר 2021 – 20 בנובמבר 2021 (39 שבועות ו־5 ימים) |
מספר משתתפות |
(מתוך 47 משתתפות שנרשמו) |
הזוכה | ברזיל פלמיירס |
מספר משחקים | 155 |
מספר שערים | 423 (2.73 בממוצע למשחק) |
סגירה
משחק הגמר יערך ב-20 בנובמבר 2021, המנצחת בגמר תזכה להשתתף בעונה הבאה של הטורניר, כמו כן תעפיל לגביע העולם למועדונים 2021 ובנוסף תתמודד עם הזוכה בגביע הסודאריקנה על גביע רקופה סודאמריקנה .
מידע נוסף שלב, סיבוב ...
שלב | סיבוב | תאריך הגרלה | מפגש ראשון | מפגש שני |
---|---|---|---|---|
מוקדמות | שלב ראשון | 5 בפברואר 2021 | 16-18 בפברואר 2021 | 23-25 בפברואר 2021 |
שלב שני | 2-4 במרץ 2021 | 9-11 במרץ 2021 | ||
שלב שלישי | 16-18 במרץ 2021 | 6-8 באפריל 2021 | ||
שלב הבתים | מחזור 1 | 20-22 באפריל 2021 | ||
מחזור 2 | 27-29 באפריל 2021 | |||
מחזור 3 | 4-6 במאי 2021 | |||
מחזור 4 | 11-13 במאי 2021 | |||
מחזור 5 | 18-20 במאי 2021 | |||
מחזור 6 | 25-27 במאי 2021 | |||
שלבי הנוקאאוט | שמינית הגמר | 2 ביוני 2021 | 13-15 ביולי 2021 | 20-22 ביולי 2021 |
רבע הגמר | 10-12 באוגוסט 2021 | 17-19 באוגוסט 2021 | ||
חצי הגמר | 21-23 בספטמבר 2021 | 28-30 בספטמבר 2021 | ||
גמר | 20 בנובמבר 2021 |
סגירה
מידע נוסף מדינה, קבוצה ...
מדינה | קבוצה | שלב | עונות קודמות | הישג השיא |
---|---|---|---|---|
אורוגוואי אורוגוואי | נסיונל (אורוגוואי 1) | שלב הבתים | 47 | אלופה (1971, 1980, 1988) |
אתלטיקו רנטיסטאס (אורוגוואי 2) | - | - | ||
מונטבידאו וונדרס (אורוגוואי 3) | שלב שני | 10 | שמינית הגמר (2002, 2015, 2019) | |
ליברפול (אורוגוואי 4) | שלב ראשון | 1 | שלב ראשון (2011) | |
ארגנטינה ארגנטינה | דפנסה וחוסטיסיה (CS) (ארגנטינה 1) | שלב הבתים | 1 | שלב הבתים (2020) |
בוקה ג'וניורס (ארגנטינה 2) | 29 | אלופה (1977, 1978, 2000, 2001, 2003, 2007) | ||
ריבר פלייט (ארגנטינה 3) | 36 | אלופה (1986, 1996, 2015, 2018) | ||
ראסינג קלוב (ארגנטינה 4) | 10 | אלופה (1967) | ||
ארחנטינוס ג'וניורס (ארגנטינה 5) | 3 | אלופה (1985) | ||
ולס סארספילד (ארגנטינה 6) | 15 | אלופה (1994) | ||
סן לורנסו (ארגנטינה 7) | שלב שני | 16 | אלופה (2014) | |
אקוודור אקוודור | ברצלונה (אקוודור 1) | שלב הבתים | 26 | סגנית (1990, 1998) |
LDU קיטו (אקוודור 2) | 19 | אלופה (2008) | ||
אינדפנדיינטה דל ואיה (אקוודור 3) | שלב שני | 6 | סגנית (2016) | |
אוניברסידאד קתוליקה (אקוודור 4) | שלב ראשון | 2 | שלב הבתים (1974, 1980) | |
בוליביה בוליביה | אולוויז רדי (בוליביה 1) | שלב הבתים | 1 | שלב הבתים (1968) |
סטרונגסט (בוליביה 2) | 3 | שמינית הגמר (1990, 1994, 2014) | ||
בוליבר (בוליביה 3) | שלב שני | 34 | סגנית (1986, 2014) | |
רויאל פארי (בוליביה 4) | שלב ראשון | - | - | |
ברזיל ברזיל | פלמיירס (TH) (ברזיל 1) | שלב הבתים | 20 | אלופה (1999, 2020) |
פלמנגו (ברזיל 2) | 15 | אלופה (1981, 2019) | ||
אינטרנסיונל (ברזיל 3) | 13 | אלופה (2006, 2010) | ||
אתלטיקו מיניירו (ברזיל 4) | 9 | אלופה (2013) | ||
סאו פאולו (ברזיל 5) | 20 | אלופה (1992, 1993, 2005) | ||
פלומיננסה (ברזיל 6) | 6 | סגנית (2008) | ||
גרמיו (ברזיל 7) | שלב שני | 19 | אלופה (1983, 1965, 2017) | |
סנטוס (ברזיל 8) | 15 | אלופה (1962, 1963, 2011) | ||
ונצואלה ונצואלה | דפורטיבו לה גואירה (ונצואלה 1) | שלב הבתים | 1 | שלב הבתים (2019) |
דפורטיבו טאצ'ירה (ונצואלה 2) | 21 | רבע הגמר (2004) | ||
דפורטיבו לארה (ונצואלה 3) | שלב שני | 3 | שלב הבתים (2013, 2018, 2019) | |
FC קאראקס (ונצואלה 4) | שלב ראשון | 12 | רבע הגמר (2009) | |
פרגוואי פרגוואי | סרו פורטניו (פרגוואי 1) | שלב הבתים | 41 | חצי הגמר (1973, 1978, 1993, 1998, 1999, 2011) |
אולימפיה (פרגוואי 2) | 42 | אלופה (1979, 1990,2002) | ||
ליברטד (פרגוואי 3) | שלב שני | 19 | חצי הגמר (1977, 2006) | |
גוואראני (פרגוואי 4) | שלב ראשון | 18 | חצי הגמר (1966, 2015) | |
פרו פרו | ספורטינג קריסטל (פרו 1) | שלב הבתים | 34 | סגנית (1997) |
אוניברסיטריו (פרו 2) | 31 | חצי הגמר (1972) | ||
אייקוצ'ו (פרו 3) | שלב שני | - | - | |
ססאר ואייחו (פרו 4) | שלב ראשון | 1 | שלב ראשון (2013) | |
צ'ילה צ'ילה | אוניברסידד קאתוליקה (צ'ילה 1) | שלב הבתים | 27 | סגנית (1962) |
אוניון לה קלרה (צ'ילה 2) | - | - | ||
אוניברסידד דה צ'ילה (צ'ילה 3) | שלב שני | 24 | חצי הגמר (1970, 1996) | |
אוניון אספניולה (צ'ילה 4) | 12 | סגנית (1975) | ||
קולומביה קולומביה | אמריקה קאלי (קולומביה 1) | שלב הבתים | 20 | סגנית (1985, 1986, 1987, 1996) |
אינדפנדיינטה סנטה פה (קולומביה 2) | 12 | חצי הגמר (2013) | ||
ג'וניור ברנקייה (קולומביה 3) | שלב שני | 13 | חצי הגמר (1994) | |
אתלטיקו נסיונל (קולומביה 4) | 22 | אלופה (1989, 2016) | ||
סגירה
שלב המוקדמות הראשון
מידע נוסף קבוצה א', תוצאה ...
קבוצה א' | תוצאה | קבוצה ב' | משחק ראשון | משחק שני |
---|---|---|---|---|
אורוגוואי ליברפול | 2–4 | אקוודור אוניברסידאד קתוליקה | 2–1 | 0–3 |
פרו ססאר ואייחו | 0–2 | ונצואלה FC קאראקס | 0–0 | 0–2 |
בוליביה רויאל פארי | 2–5 | פרגוואי גוואראני | 1–4 | 1–1 |
סגירה
שלשות המנצחות בשלב זה יעפילו אל שלב המוקדמות השני.
שלב המוקדמות השני
מידע נוסף קבוצה א', תוצאה ...
קבוצה א' | תוצאה | קבוצה ב' | משחק ראשון | משחק שני |
---|---|---|---|---|
אקוודור אוניברסידאד קתוליקה | 2–3 | פרגוואי ליברטד | 0–1 | 2–2 |
ברזיל גרמיו | 8–2 | פרו אייקוצ'ו | 6–1 | 2–1 |
אורוגוואי מונטבידאו וונדרס | 1–5 | בוליביה בוליבר | 1–0 | 0–5 |
צ'ילה אוניברסידד דה צ'ילה | 1–3 | ארגנטינה סן לורנסו | 1–1 | 0–2 |
ברזיל סנטוס | 3–2 | ונצואלה דפורטיבו לארה | 2–1 | 1–1 |
ונצואלה FC קאראקס | 2–5 | קולומביה ג'וניור ברנקייה | 1–2 | 1–3 |
צ'ילה אוניון אספניולה | 3–6 | אקוודור אינדפנדיינטה דל ואיה | 1–0 | 2–6 |
פרגוואי גוואראני | 0–5 | קולומביה אתלטיקו נסיונל | 0–2 | 0–3 |
סגירה
שמונת המנצחות בשלב זה יעפילו אל שלב המוקדמות השלישי.
שלב המוקדמות השלישי
מידע נוסף קבוצה א', תוצאה ...
קבוצה א' | תוצאה | קבוצה ב' | משחק ראשון | משחק שני |
---|---|---|---|---|
פרגוואי ליברטד | 2–4 | קולומביה אתלטיקו נסיונל | 1–0 | 1–4 |
אקוודור אינדפנדיינטה דל ואיה | 4–2 | ברזיל גרמיו | 2–1 | 2–1 |
בוליביה בוליבר | 2–4 | קולומביה ג'וניור ברנקייה | 2–1 | 0–3 |
ארגנטינה סן לורנסו | 3–5 | ברזיל סנטוס | 1–3 | 2–2 |
סגירה
ארבע המנצחות בשלב זה יעפילו אל שלב הבתים, המפסידות יעברו לגביע הסודאמריקנה.
מידע נוסף בית א', קבוצה ...
בית א' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ברזיל פלמיירס | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 7 | 13+ | 15 |
ארגנטינה דפנסה וחוסטיסיה | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 8 | 3+ | 9 |
אקוודור אינדפנדיינטה דל ואיה | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | 3- | 5 |
פרו אוניברסיטריו | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 19 | 13- | 4 |
סגירה
מידע נוסף בית ב', קבוצה ...
בית ב' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ברזיל אינטרנסיונל | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 5 | 7+ | 10 |
פרגוואי אולימפיה | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 14 | 1- | 9 |
ונצואלה דפורטיבו טאצ'ירה | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 17 | 3- | 9 |
בוליביה אולווייס רדי | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | 3- | 7 |
סגירה
מידע נוסף בית ג', קבוצה ...
בית ג' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
אקוודור ברצלונה | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | 7+ | 13 |
ארגנטינה בוקה ג'וניורס | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4+ | 10 |
ברזיל סנטוס | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 9 | 1- | 6 |
בוליביה דה סטרונגסט | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 14 | 10- | 6 |
סגירה
מידע נוסף בית ד', קבוצה ...
בית ד' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ברזיל פלומיננסה | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3+ | 11 |
ארגנטינה ריבר פלייט | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 8 |
קולומביה ג'וניור ברנקייה | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 |
קולומביה אינדפנדיינטה סנטה פה | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | 3- | 3 |
סגירה
מידע נוסף בית ה', קבוצה ...
בית ה' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ארגנטינה ראסינג קלוב | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7+ | 14 |
ברזיל סאו פאולו | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 2 | 7+ | 11 |
פרו ספורטינג קריסטל | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 | 7- | 4 |
אורוגוואי אתלטיקו רנטיסטאס | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7- | 3 |
סגירה
מידע נוסף בית ו', קבוצה ...
בית ו' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ארגנטינה ארחנטינוס ג'וניורס | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 3 | 4+ | 12 |
צ'ילה אוניברסידד קאתוליקה | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 9 |
אורוגוואי נסיונל | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | 1- | 8 |
קולומביה אתלטיקו נסיונל | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | 3- | 5 |
סגירה
מידע נוסף בית ז', קבוצה ...
בית ז' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ברזיל פלמנגו | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 9 | 5+ | 12 |
ארגנטינה ולס סארספילד | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2+ | 10 |
אקוודור LDU קיטו | 6 | 2 | 2 | 2 | 15 | 13 | 2+ | 8 |
צ'ילה אוניון לה קלרה | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 17 | 9- | 2 |
סגירה
מידע נוסף בית ח', קבוצה ...
בית ח' | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
קבוצה | משחקים | ניצחונות | תיקו | הפסדים | שערי זכות | שערי חובה | הפרש שערים | נקודות |
ברזיל אתלטיקו מיניירו | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12+ | 16 |
פרגוואי סרו פורטניו | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 5 | 1- | 10 |
קולומביה אמריקה קאלי | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | 4- | 4 |
ונצואלה דפורטיבו לה גואירה | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7- | 3 |
סגירה
שתי הראשונות בכל בית העפילו לשלבי ההכרעה של הטורניר והמסיימות במקום השלישי בכל אחד מהבתים עוברת לגביע הסודאמריקנה.
מידע נוסף 0 (1), 0 (3) ...
שמינית הגמר | רבע הגמר | חצי הגמר | הגמר | |||||||||||||||||||||||
9 | ברזיל סאו פאולו | 1 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ארגנטינה ראסינג קלוב | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
9 | ברזיל סאו פאולו | 1 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||
2 | ברזיל פלמיירס | 1 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
15 | צ'ילה אוניברסידד קאתוליקה | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||
2 | ברזיל פלמיירס | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
2 | ברזיל פלמיירס (ש) | 0 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
1 | ברזיל אתלטיקו מיניירו | 0 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
14 | ארגנטינה ריבר פלייט | 1 | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
6 | ארגנטינה ארחנטינוס ג'וניורס | 1 | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||||
14 | ארגנטינה ריבר פלייט | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||
1 | ברזיל אתלטיקו מיניירו | 1 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||
10 | ארגנטינה בוקה ג'וניורס | 0 | 0 | 0 (1) | ||||||||||||||||||||||
1 | ברזיל אתלטיקו מיניירו (פ) | 0 | 0 | 0 (3) | ||||||||||||||||||||||
2 | ברזיל פלמיירס | 2 | ||||||||||||||||||||||||
5 | ברזיל פלמנגו | 1 | ||||||||||||||||||||||||
16 | פרגוואי אולימפיה (פ) | 0 | 0 | 0 (5) | ||||||||||||||||||||||
8 | ברזיל אינטרנסיונל | 0 | 0 | 0 (4) | ||||||||||||||||||||||
16 | פרגוואי אולימפיה | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
5 | ברזיל פלמנגו | 4 | 5 | 9 | ||||||||||||||||||||||
13 | ארגנטינה דפנסה וחוסטיסיה | 0 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
5 | ברזיל פלמנגו | 1 | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||||
5 | ברזיל פלמנגו | 2 | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
4 | אקוודור ברצלונה | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||
12 | פרגוואי סרו פורטניו | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||||
7 | ברזיל פלומיננסה | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
7 | ברזיל פלומיננסה | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
4 | אקוודור ברצלונה (ש) | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||||
11 | ארגנטינה ולס סארספילד | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||
4 | אקוודור ברצלונה | 0 | 3 | 3 |
סגירה