A prágai 17-es jelzésű villamos a Výstaviště Holešovice és a Sídliště Modřany között közlekedik. Výstaviště Holešovice megállótól általában minden második villamos továbbközlekedik Vozovna Kobylisy -ig.
Gyors adatok
17-es jelzésű villamosvonal Történeti adatok Státusz: aktív Üzemi adatok Jellege: alapjárat Település: Prága Üzemeltető: DPP Végállomások Induló állomás: Vozovna Kobylisy (Výstaviště Holešovice) Érkező állomás: Sídliště Modřany Útvonaladatok I→É É→I Vonalhossz (km): 20,1 20,1 Megállóhelyek (db): 37 35 Menetidő (perc): 52 53
Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 4.12–1.07 4.12–1.07 kedd: 4.12–1.07 4.12–1.07 szerda: 4.12–1.07 4.12–1.07 csütörtök: 4.12–1.07 4.12–1.07 péntek: 4.12–1.07 4.12–1.07 szombat: 4.12–1.07 4.12–1.07 vasárnap: 4.12–1.07 4.12–1.07
Kapcsolódó vonalak Villamosok: Prága villamosvonal-hálózata menetrendi tájékoztató
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram
Vozovna Kobylisy
Kobylisy kocsiszín
Vozovna Kobylisy
Líbeznická
3-as villamos
Březiněveská
3-as és 10-es villamos
Kobylisy
Ke Stírce
3-as és 10-es villamos
Hercovka
Nad Trojou
Trojská
Moldva
Vasútvonal
Nádraží Holešovice
6-os és 12-es villamos
Vasútvonal
Výstaviště Holešovice
Vasútvonal
Veletržní palác
Strossmayerovo náměstí
1-es , 8-as , 12-es
25-ös és 26-os villamos
Strossmayerovo náměstí
Nábřeží Kapitána Jaroše
5-ös , 8-as , 24-es , 26-os villamos
Čechův most
5-ös villamos
Čechův most
Moldva
Právnická fakulta
18-as villamos
Staroměstská
Karlovy lázně
Národní divadlo
6-os , 9-es , 18-as , 22-es villamos
Národní divadlo
14-es villamos
Jiráskovo náměstí
3-as , 4-es , 7-es
10-es és 14-es villamos
Palackého náměstí
Výtoň
7-es villamos
Vasútvonal
Podolská vodárna
Podolská vodárna
Kublov
Dvorce
Přístaviště
Pobřežní cesta
Nádraží Braník
Vasútvonal
Vasútvonal
Černý kůň
Belárie
Modřanská škola
Nádraží Modřany
Čechova čtvrť
Poliklinika Modřany
U Libušského potoka
Modřanská rokle
Sídliště Modřany
Levského
Bezárás