A békéscsabai 4-es jelzésű autóbusz a Szabadság tér-ről indul, s oda is érkezik, a járat hurokjárat. A viszonylatot a Volánbusz Zrt. üzemelteti. Ez az egyik járat, amely összeköti Erzsébethely városrészt a belvárossal, valamint az autóbusz- és vasúti pályaudvarral.
Gyors adatok
4-es jelzésű autóbuszvonal |
|
Történeti adatok |
Státusz: | aktív |
Első üzemnap: | 2012 |
Üzemi adatok |
Jellege: | alapjárat |
Település: | Békéscsaba |
Üzemeltető: | Volánbusz Zrt. |
Járműtelep: | Szarvasi úti telephely |
Járművek: | Ikarus C80 |
Végállomások |
Induló állomás: | Szabadság tér |
Érkező állomás: | Szabadság tér |
Útvonaladatok |
| I→É | É→I | Vonalhossz (km): | | | Megállóhelyek (db): | 29 | 29 | Menetidő (perc): | 40 | 47 |
|
Járatadatok |
Üzemidő: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 18.25–23.05 | 18.25–23.05 | kedd: | 18.25–23.05 | 18.25–23.05 | szerda: | 18.25–23.05 | 18.25–23.05 | csütörtök: | 18.25–23.05 | 18.25–23.05 | péntek: | 18.25–23.05 | 18.25–23.05 | szombat: | 5.50–23.00 | 5.50–23.00 | vasárnap: | 5.50–23.00 | 5.50–23.00 |
|
|
Menetszám: | tanévben | tanszünetben | hétfő: | 9 | 9 | kedd: | 9 | 9 | szerda: | 9 | 9 | csütörtök: | 9 | 9 | péntek: | 9 | 9 | szombat: | 18+4 | 18+4 | vasárnap: | 18+4 | 18+4 |
|
Megjegyzések |
Szabad és munkaszüneti napokon 4:45-kor a Szabadság tér helyett az Autóbusz-pályaudvarról indul, a más városból vonattal hazaérkező jaminaiakat segítve. |
Kapcsolódó vonalak |
Vonalcsalád: | 1, 3 |
Hálózat: | Békéscsaba tömegközlekedése |
Bezárás
Gyors adatok
Útvonaldiagram |
|
0 - 47 |
Szabadság tér vá. |
|
2 - 45 |
Haán Lajos utca |
|
4 - 43 |
Petőfi utca |
|
6 - 41 |
Petőfi liget |
|
7 - 40 |
Andrássy Gimnázium |
|
9 - 38 |
Autóbusz-állomás |
|
|
|
|
11 - 36 |
Gyár utca |
|
12 - 34 |
Madách utca |
|
13 - 32 |
Bem utca |
|
14 - 30 |
Bercsényi utca |
|
15 - 28 |
Tompa utca |
|
16 - 27 |
Batsányi utca |
|
17 - 26 |
Rózsa utca |
|
18 - 25 |
Tavasz utca |
|
19 - 24 |
Veres Péter utca |
|
20 - 22 |
Szegfű utca |
|
21 - 21 |
Franklin utca |
|
22 - 19 |
Tavasz utca |
|
23 - 18 |
Rózsa utca |
|
24 - 17 |
Batsányi utca |
|
25 - 15 |
Tompa utca |
|
27 - 13 |
Madách utca |
|
29 - 11 |
Gyár utca |
|
|
|
|
31 - 9 |
Autóbusz-állomás |
|
33 - 7 |
Andrássy Gimnázium |
|
34 - 6 |
Petőfi liget |
|
36 - 4 |
Petőfi utca |
|
38 - 2 |
Haán Lajos utca |
|
40 - 0 |
Szabadság tér vá. |
|
Bezárás
A vonalon javarészt Ikarus C80-as autóbuszok járnak.