17de uitreiking van de Premios Goya - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 17de uitreiking van de Premios Goya.

17de uitreiking van de Premios Goya

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

17de uitreiking Premios Goya
Datum 1 februari 2003
Locatie Madrid
Land
 Spanje
Presentator Alberto San Juan
Guillermo Toledo
Vorige 16de
Volgende 18de
Officiële website
Portaal 
 
Film

De 17de uitreiking van de Premios Goya vond plaats in Madrid op 1 februari 2003. De ceremonie werd uitgezonden op TVE en werd gepresenteerd door Alberto San Juan en Guillermo Toledo.

Winnaars en genomineerden

Beste film Beste regisseur
Beste acteur Beste actrice
Beste mannelijke bijrol Beste vrouwelijke bijrol
Beste debuterend acteur Beste debuterend actrice
Beste origineel scenario Beste bewerkt scenario
Beste Spaanstalige buitenlandse film Beste Europese film
Beste debuterend regisseur Beste animatiefilm
  • Dragon Hill, la colina del dragón
    • Anjé, la leyenda del Pirineo
    • El rey de la granja
    • Puerta del tiempo
Beste camerawerk Beste montage
  • La caja 507 — Ángel Hernández Zoido
    • 800 balas — Alejandro Lázaro
    • Aro Tolbukhin. En la mente del asesino — Ernest Blasi
    • Los lunes al sol — Nacho Ruiz Capillas
Beste artdirector Beste productiemanager
  • La caja 507 — Fernando Victoria de Lecea
Beste geluid Beste speciale effecten
  • El otro lado de la cama — Gilles Ortion, Alfonso Pino, Pelayo Gutiérrez, José Vinader
    • La caja 507 — Licio Marcos de Oliveira, Luis de Veciana, Alfonso Pino
    • Darkness — Salva Mayolas, Dani Fontrodona, Marc Ors
    • Hable con ella — Miguel Rejas, José Antonio Bermúdez, Manuel Laguna, Rosa Ortiz, Diego Garrido
  • 800 balas — Juan Ramón Molina, Félix Bergés, Rafael Solórzano
    • El robo más grande jamás contado — Raúl Romanillos, Félix Bergés, Carlos Martínez
    • Hable con ella — David Martí, Montse Ribé, Jorge Calvo
    • Guerreros — Reyes Abades, Emilio Ruiz, Aurelio Sánchez Herrera
Beste kostuums Beste grime en haarstijl
  • El embrujo de Shanghai — Lala Huete
    • Callas Forever — Anna Anni, Alessandro Lai, Alberto Spiazzi
    • El viaje de Carol — Lena Mossum
    • Historia de un beso — Gumersindo Andrés
  • El embrujo de Shanghai — Gregorio Ros, Pepito Juez
    • Lisístrata — Gemma Planchadell, Mónica Núñez
    • Historia de un beso — Paca Almenara, Alicia López, Antonio Panizza
    • Trece campanadas — Susana Sánchez, Manolo Carretero
Beste filmmuziek Beste origineel nummer
  • SaloméRoque Baños ("Sevillana Para Carlos")
    • Arderás conmigo — Eva Gancedo, Rasha ("Ojos de Gacela")
    • Dragon Hill, la colina del dragón — Emilio Alquézar ("Un Lugar Más Allá")
    • GuerrerosNajwa Nimri, Carlos Jean ("Human Monkeys")
Beste korte film Beste korte animatiefilm
  • Nada que perder — Rafa Russo
    • El espantapájaros — Gonzalo Zona
    • Historia de un búho — José Luis Acosta
    • Hoy por ti y mañana por mí — Fran Torres
    • Uno más, uno menos — Álvaro Pastor, Antonio Naharro
  • Sr. Trapo — Raúl Díez
    • El negre és el color dels déus — Anna Solanas, Marc Riba
    • TV — Pablo Núñez, Antonio Ojeda
Beste documentaire Beste korte documentaire
  • El efecto iguazú
    • Balseros
    • De Salamanca a ninguna parte
    • Nómadas del viento
  • Túnel número 20 — Ramón de Fontecha
    • Howard Hawks San Sebastián, 1972 — Samuel Martínez
    • Marmadrid — Rafael Rodríguez Tranche
Ere-Goya
Manuel Alexandre

Prijzen per film

Film Nominaties Prijzen
Los lunes al sol 8 5
Hable con ella 7 1
Historia de un beso 7 0
El embrujo de Shanghai 6 3
El otro lado de la cama 6 1
En la ciudad sin límites 5 2
El caballero Don Quijote 5 1
La caja 507 4 2
800 balas 4 1
La vida de nadie 3 0
A mi madre le gustan las mujeres 3 0
El viaje de Carol 3 0
Guerreros 3 0
Lugares comunes 2 2
Rencor 2 1
Smoking Room 2 1
Dragon Hill, la colina del dragón 2 1
El alquimista impaciente 2 0
Salomé 1 1

Referenties

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
17de uitreiking van de Premios Goya
Listen to this article