24ste uitreiking van de Premios Goya - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 24ste uitreiking van de Premios Goya.

24ste uitreiking van de Premios Goya

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

24ste uitreiking Premios Goya
Datum 14 februari 2010
Locatie Madrid
Land
 Spanje
Presentator Andreu Buenafuente
Vorige 23ste
Volgende 25ste
Officiële website
Portaal 
 
Film

De 24ste uitreiking van de Premios Goya vond plaats in Madrid op 14 februari 2010. De ceremonie werd uitgezonden op TVE en werd gepresenteerd door Andreu Buenafuente.

Winnaars en genomineerden

Beste film Beste regisseur
Beste acteur Beste actrice
Beste mannelijke bijrol Beste vrouwelijke bijrol
Beste debuterend acteur Beste debuterend actrice
Beste origineel scenario Beste bewerkt scenario
Beste Hispano-Amerikaanse film Beste Europese film
Beste debuterend regisseur Beste animatiefilm
  • Planet 51
    • Animal channel
    • Cher ami
    • Pérez, el ratoncito de tus sueños 2
Beste camerawerk Beste montage
Beste artdirector Beste productiemanager
Beste geluid Beste speciale effecten
  • Celda 211 — Sergio Burmann, Jaime Fernández, Carlos Faruolo
    • Ágora — Peter Glossop, Glenn Freemantle
    • El baile de la Victoria — Pierre Gamet, Nacho Royo-Villanova, Pelayo Gutiérrez
    • Mapa de los sonidos de Tokio — Aitor Berenguer, Marc Orts, Fabiola Ordoyo
  • Ágora — Chris Reynolds, Félix Bergés
    • Celda 211 — Raúl Romanillos, Guillermo Orbé
    • REC² — Salvador Santana, Álex Villagrasa
    • Spanish Movie — Pau Costa, Lluís Castells
Beste kostuums Beste grime en haarstijl
Beste filmmuziek Beste origineel nummer
  • Yo, también — Guille Milkyway ("Yo también")
    • Agallas — Xavi Font, Arturo Vacquer, Javier Echániz, Juan Antonio Gil Bengoa ("Agallas vs. Escamas")
    • Planet 51 — Tom Cawte ("Stick to the man")
    • Spanish Movie — Gorka Hernando Menchaca ("Spanish Song")
Beste korte film Beste korte animatiefilm
  • Dime que yo — Mateo Gil
    • La Tama — Martín Costa
    • Terapia — Nuria Verde
    • Lala — Esteban Crespo García
  • La dama y la Muerte — Javier Recio
    • Alma — Rodrigo Blaas
    • Margarita — Álex Cervantes
    • Tachaaan — Carlos del Olmo, Miguel Ángel Bellot, Rafael Cano
Beste documentaire Beste korte documentaire
  • Garbo: el espía
    • La mirada de Ouka Leele
    • Cómicos
    • Últimos testigos: Fraga y Carrillo
  • Flores de Ruanda — David Muñoz López
    • Doppelgänger — Óscar de Julián
    • Luchadoras — Benet Román
    • En un lugar del cine — Eduardo Cardoso
Ere-Goya
Antonio Mercero

Prijzen per film

Film Nominaties Prijzen
Celda 211 16 8
Ágora 13 7
El baile de la Victoria 9 0
El secreto de sus ojos 9 2
Gordos 8 1
El cónsul de Sodoma 5 0
Los abrazos rotos 5 1
Yo, también 4 2
After 3 0
Tres dies amb la família 2 1
Planet 51 2 1
Pagafantas 2 0
Spanish Movie 2 0

Referenties

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
24ste uitreiking van de Premios Goya
Listen to this article