32ste uitreiking van de Premios Goya - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 32ste uitreiking van de Premios Goya.

32ste uitreiking van de Premios Goya

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

32ste uitreiking Premios Goya
Datum 3 februari 2018
Locatie Madrid
Land
 Spanje
Presentator Joaquín Reyes
Ernesto Sevilla
Vorige 31ste
Volgende 33ste
Officiële website
Portaal 
 
Film

De 32ste uitreiking van de Premios Goya vond plaats in Madrid op 3 februari 2018. De ceremonie werd uitgezonden op TVE en werd gepresenteerd door Joaquín Reyes en Ernesto Sevilla.

Winnaars en genomineerden

Beste film Beste regisseur
Beste acteur Beste actrice
Beste mannelijke bijrol Beste vrouwelijke bijrol
Beste debuterend acteur Beste debuterend actrice
  • Eneko SagardoyHandia
    • Santiago Alverú — Selfie
    • Eloi Costa — Pieles
    • Pol Monen — Amar
Beste origineel scenario Beste bewerkt scenario
Beste Ibero-Amerikaanse film Beste Europese film
Beste debuterend regisseur Beste animatiefilm
  • Tadeo Jones 2: El secreto del rey Midas
    • Deep
    • Nur eta Herensugearen tenplua
Beste camerawerk Beste montage
Beste artdirector Beste productiemanager
Beste geluid Beste speciale effecten
  • Verónica — Iván Marín, Tomás Erice, Gabriel Gutiérrez
    • El autor — Daniel de Zayas, Pelayo Gutiérrez, Alberto Ovejero
    • El bar — Sergio Bürmann, David Rodríguez, Nicolas de Poulpique
    • Handia — Iñaki Díez, Xanti Salvador
  • Handia — Jon Serrano, David Heras
    • Oro — Reyes Abades, Isidro Jiménez
    • Verónica — Raúl Romanillos, David Heras
    • Zona hostil — Reyes Abades, Curro Muñoz
Beste kostuums Beste grime en haarstijl
  • Handia — Ainhoa Eskisabel, Olga Cruz, Gorka Aguirre
    • Abracadabra — Sylvie Imbert, Paco Rodríguez
    • Oro — Eli Adánez, Sergio Pérez Berbel, Pedro de Diego
    • Pieles — Lola Gómez, Jesús Gil, Óscar del Monte
Beste filmmuziek Beste origineel nummer
Beste korte film Beste korte animatiefilm
  • MadreRodrigo Sorogoyen
    • Australia — Lino Escalera
    • Baraka — Néstor Ruiz Medina
    • Como yo te amo — Fernando García-Ruiz
    • Extraños en la carretera — Carlos Solano
  • Woody & Woody — Jaume Carrió
    • Colores — Arly Jones, Sami Natsheh
    • El ermitaño — Raúl Díez
    • Un día en el parque − Diego Porral
Beste documentaire Beste korte documentaire
  • Muchos hijos, un mono y un castillo
    • Cantábrico
    • Dancing Beethoven
    • Saura(s)
  • Los desheredados — Laura Ferrés
    • Primavera rosa en México — Mario de la Torre
    • The Fourth Kingdom — Adán Aliaga, Àlex Lora
    • Tribus de la inquisición — Mabel Lozano
Ere-Goya
Marisa Paredes

Prijzen per film

Film Nominaties Prijzen
Handia 13 10
The Bookshop 12 3
El autor 9 2
Abracadabra 8 0
Estiu 1993 8 3
Verónica 7 1
Oro 6 0
La llamada 5 1
No sé decir adiós 3 1
Pieles 3 0
Loving Pablo 2 0
Zona hostil 2 0

Referenties

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
32ste uitreiking van de Premios Goya
Listen to this article