34ste uitreiking van de Premios Goya - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 34ste uitreiking van de Premios Goya.

34ste uitreiking van de Premios Goya

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

34ste uitreiking Premios Goya
Pedro Almodóvar kreeg 7 Goya's voor zijn film Dolor y gloria
Locatie Málaga
Land
 Spanje
Presentator Andreu Buenafuente
Silvia Abril
Vorige 33ste
Volgende 35ste
Officiële website
Portaal 
 
Film

De 34ste uitreiking van de Premios Goya zal plaatsvinden in Málaga op 25 januari 2020. De ceremonie wordt uitgezonden op TVE en zal worden gepresenteerd door Andreu Buenafuente en Silvia Abril.

Winnaars en genomineerden

Beste film Beste regisseur
Beste acteur Beste actrice
Beste mannelijke bijrol Beste vrouwelijke bijrol
Beste debuterend acteur Beste debuterend actrice
Beste origineel scenario Beste bewerkt scenario
Beste Ibero-Amerikaanse film Beste Europese film
Beste debuterend regisseur Beste animatiefilm
Beste camerawerk Beste montage
Beste artdirector Beste productiemanager
Beste geluid Beste speciale effecten
Beste kostuums Beste grime en haarstijl
Beste filmmuziek Beste origineel nummer
  • Intemperie — Javier Ruibal ("Intemperie")
    • Klaus — Caroline Pennell, Jussi Ilmari Karvinen, Justin Tranter ("Invisible")
    • La innocència — Toni M. Mir ("Allí en la arena")
    • La noche de las dos lunas — Lorena López Martínez ("Miel y agua")
Beste korte film Beste korte animatiefilm
  • Suc de Síndria — Irene Moray
    • El nadador — Pablo Barce
    • Foreigner — Carlos Violadé Guerrero
    • Maras — Salvador Calvo
    • Xiao Xian — Jiajie Yu Yan
  • Madrid 2120 — José Luís Quirós y Paco Sáez
    • El árbol de las almas perdidas — Laura Zamora Cabeza
    • Homomaquia — David Fidalgo Omil
    • Muedra — César Díaz Meléndez
Beste documentaire Beste korte documentaire
  • Ara Malikian: una vida entre las cuerdas
    • (Aute)retrato
    • El cuadro
    • Historias de nuestro cine
  • Nuestra vida como niños refugiados en Europa — Silvia Venegas Venegas
    • 2001 Destellos en la oscuridad — Pedro González Bermúdez
    • El infierno — Raúl de la Fuente
    • El sueño europeo: Serbia — Jaime Alekos
Ere-Goya
Josefa Flores González

Prijzen per film

Film Nominaties Prijzen
Mientras dure la guerra 17 5
Dolor y gloria 16 7
La trinchera infinita 15 2
Intemperie 5 2
O que arde 4 2
Buñuel en el laberinto de las tortugas 4 1
Ventajas de viajar en tren 4 0
El hoyo 3 1
Quien a hierro mata 3 1
Adiós 3 0
Madre 3 0
La hija de un ladrón 2 1
Klaus 2 0
La innocència 2 0

Referenties

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
34ste uitreiking van de Premios Goya
Listen to this article