36e Independent Spirit Awards - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 36e Independent Spirit Awards.

36e Independent Spirit Awards

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

36e Independent Spirit Awards
Datum 22 april 2021
Locatie Santa Monica (Californië)
Organisator Film Independent
Presentator Melissa Villaseñor
Netwerk IFC
Vorige 35e Independent Spirit Awards
Volgende 37e Independent Spirit Awards
Officiële website
Portaal 
 
Film

De uitreiking van de 36e Independent Spirit Awards vond plaats op 22 april 2021 in Santa Monica tijdens een ceremonie die werd gepresenteerd door Melissa Villaseñor. De genomineerden werden bekendgemaakt door Laverne Cox, Barry Jenkins en Olivia Wilde op 26 januari 2021.[1] Voor de eerste maal werden er ook een vijftal awards voor televisieseries uitgereikt.[2]

Winnaars en genomineerden

De winnaars staan bovenaan in vet lettertype.[3]

Beste film

Beste debuutfilm

  • Sound of Metal
    • The Forty-Year-Old-Version
    • I Carry You with Me
    • Miss Juneteenth
    • Nine Days

Beste regisseur

Beste script

Beste eerste script

  • Palm Springs - Andy Siara
    • The Assistant - Kitty Green
    • Lapsis - Noah Hutton
    • Miss Juneteenth - Channing Godfrey Peoples
    • Straight Up - James Sweeney

Beste mannelijke hoofdrol

Beste vrouwelijke hoofdrol

Beste mannelijke bijrol

Beste vrouwelijke bijrol

  • Yu-jung Youn - Minari
    • Alexis Chikaeze - Miss Juneteenth
    • Yeri Han - Minari
    • Valerie Mahaffey - French Exit
    • Talia Ryder - Never Rarely Sometimes Always

Beste cinematografie

  • Nomadland - Joshua James Richards
    • The Assistant - Michael Latham
    • Bull - Shabier Kirchner
    • Never Rarely Sometimes Always - Hélène Louvart
    • She Dies Tomorrow - Jay Keitel

Beste montage

Beste internationale film

  • Quo Vadis, Aida?, Bosnië en Herzegovina - Jasmila Žbanić
    • Bacurau, Brazilië - Juliano Dornelles en Kleber Mendonça Filho
    • The Disciple, India - Chaitanya Tamahane
    • Night of the Kings, Ivoorkust - Philippe Lacôte
    • Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time, Hongarije - Lili Horvát

Beste documentaire

John Cassavetes Award

Deze prijs is voor de beste film gemaakt voor minder dan $500.000.

  • Residue
    • The Killing of Two Lovers
    • La Leyenda Negra
    • Lingua Franca
    • Saint Frances

Robert Altman Award

Deze prijs voor beste ensemble wordt gegeven aan de regisseur, de casting director en de cast.

Beste nieuwe serie

  • I May Destroy You

Beste nieuwe ongescripte- of documentaireserie

  • Immigration Nation
    • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children
    • City So Real
    • Love Fraud
    • We're Here

Beste mannelijke prestatie in een serie

  • Amit Rahav - Unorthodox
    • Adam Ali - Little America
    • Nicco Annan - P-Valley
    • Conphidance - Little America
    • Harold Torres - ZeroZeroZero

Beste vrouwelijke prestatie in een serie

  • Shira Haas - Unorthodox
    • Elle Fanning - The Great
    • Abby McEnany - Work in Progress
    • Maitreyi Ramakrishnan - Never Have I Ever
    • Jordan Kristine Seamón - We Are Who We Are

Beste cast in een serie

  • I May Destroy You
    • Cast: Michaela Coel, Paapa Essiedu, Weruche Opia en Stephen Wight

Films en series met meerdere nominaties

De volgende films en series ontvingen meerdere nominaties:

Nominaties Film Awards
7 Never Rarely Sometimes Always
6 Minari 1
5 Ma Rainey's Black Bottom
Nomadland 4
4 Miss Juneteenth
3 The Assistant
First Cow
Promising Young Woman 2
Sound of Metal 3
2 Bull
I Carry You with Me
Nine Days
Residue 1
Nominaties Serie Awards
3 Little America
Unorthodox 2
2 I May Destroy You 2
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
36e Independent Spirit Awards
Listen to this article