7de uitreiking van de Premios Goya - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for 7de uitreiking van de Premios Goya.

7de uitreiking van de Premios Goya

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

7de uitreiking Premios Goya
Datum 14 maart 1993
Locatie Madrid
Land
 Spanje
Presentator Imanol Arias
Vorige 6de
Volgende 8ste
Officiële website
Portaal 
 
Film

De 7de uitreiking van de Premios Goya vond plaats in Madrid op 14 maart 1993. De ceremonie werd uitgezonden op TVE en werd gepresenteerd door Imanol Arias.

Winnaars en genomineerden

Beste film Beste regisseur
Beste acteur Beste actrice
Beste mannelijke bijrol Beste vrouwelijke bijrol
Beste debuterend acteur Beste debuterend actrice

Prijs werd pas vanaf de 9de uitreiking uitgereikt.

Prijs werd pas vanaf de 9de uitreiking uitgereikt.

Beste origineel scenario Beste bewerkt scenario
  • El maestro de esgrima — Antonio Larreta, Francisco Prada, Pedro Olea, Arturo Pérez-Reverte
    • El laberinto griego — Rafael Alcázar, Manuel Vázquez Montalbán
    • Yo me bajo en la próxima, ¿y usted? — Adolfo Marsillach
Beste Spaanstalige buitenlandse film Beste Europese film
Beste debuterend regisseur Beste animatiefilm

Prijs werd dit jaar niet uitgereikt.

Beste camerawerk Beste montage
  • Belle Époque — José Luis Alcaine
    • El maestro de esgrima — Alfredo F. Mayo
    • Jamón Jamón — José Luis Alcaine
    • La marrana — Hans Burmann
Beste artdirector Beste productiemanager
Beste geluid Beste speciale effecten
  • Orquesta Club Virginia — Julio Recuero, Gilles Ortion, Enrique Molinero, José Antonio Bermúdez
  • Acción mutante — Olivier Gleyze, Yves Domenjoud, Jean-Baptiste Bonetto, Bernard Andre Le Boette, Emilio Ruiz, Hipólito Cantero
    • Demasiado corazón — Lee Wilson
    • Vacas — Reyes Abades
Beste kostuums Beste grime en haarstijl
  • El maestro de esgrima — Javier Artiñano
Beste filmmuziek Beste origineel nummer

Prijs werd pas vanaf de 15de uitreiking uitgereikt.

Beste korte film Beste korte animatiefilm
  • El columpio — Álvaro Fernández Armero
    • Huntza — Antonio Conesa
    • Oro en la pared — Jesús R. Delgado

Prijs werd pas vanaf de 9de uitreiking uitgereikt.

Beste documentaire Beste korte documentaire

Prijs werd pas vanaf de 16de uitreiking uitgereikt.

  • Primer acorde — Ramiro Gómez Bermúdez de Castro
    • Manualidades — Santiago Lorenzo
Ere-Goya
Manuel Mur Oti

Prijzen per film

Film Nominaties Prijzen
Belle Époque 17 9
El maestro de esgrima 11 3
Jamón Jamón 7 0
Acción mutante 6 3
Vacas 4 1
Orquesta Club Virginia 3 1
La marrana 2 1
Demasiado corazón 2 0

Referenties

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
7de uitreiking van de Premios Goya
Listen to this article