A1 (Jamaica)
Jamaica / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De A1 is een weg op Jamaica. De weg loopt vanaf de hoofdstad Kingston via Spanish Town naar de noordkant van het eiland. Daar loopt de door plaatsen als Saint Ann's Bay, Falmouth, Montego Bay en Lucea. De A1 eindigt in Negril in het uiterste westen van Jamaica.
Snelle feiten
A1 | |||
A1 Road | |||
Land | Jamaica | ||
Parishes | Kingston, Saint Andrew, Saint Catherine, Saint Ann, Trelawny, Saint James, Hanover, Westmoreland | ||
Lengte | 235 km | ||
Wegen in Jamaica | |||
| |||
Traject | |||
|
Sluiten