Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Slalom mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Slalom mannen.

Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Slalom mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Alpineskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Slalom mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 22 februari
Sport Alpineskiën
Accommodatie(s) Yongpyong Alpine Centre
Deelnemers 106 atleten uit 65 landen
Medailles
Goud  André Myhrer  
 Zweden
Zilver  Ramon Zenhäusern  
 Zwitserland
Brons  Michael Matt  
 Oostenrijk
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Alpineskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Combinatiemannenvrouwen
Afdalingmannenvrouwen
Reuzenslalommannenvrouwen
Slalommannenvrouwen
Super Gmannenvrouwen
Landenwedstrijd gemengd

De slalom voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 22 februari 2018 in het Yongpyong Alpine Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Oostenrijker Mario Matt.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
22 februari 10:00 02:00 1e run
13:30 05:30 2e run

Uitslag

Rang Bib Naam Land 1e run Rang 2e run Rang Totaal Achterstand
Goud 7 André Myhrer
 SWE
47.93 2 51.06 8 1:38.99
Zilver 15 Ramon Zenhäusern
 SUI
48.66 9 50.67 2 1:39.33 +0.34
Brons 6 Michael Matt
 AUT
49.00 12 50.66 1 1:39.66 +0.67
4 24 Clément Noel
 FRA
48.58 7 51.12 10 1:39.70 +0.71
5 10 Alexis Pinturault
 FRA
48.54 6 51.18 11 1:39.72 +0.73
6 16 Victor Muffat-Jeandet
 FRA
48.34 3 51.41 14 1:39.75 +0.76
7 35 Kristoffer Jakobsen
 SWE
48.74 10 51.20 12 1:39.94 +0.95
8 1 Daniel Yule
 SUI
48.88 11 51.24 13 1:40.12 +1.13
9 13 Dave Ryding
 GBR
49.09 13 51.07 9 1:40.16 +1.17
10 8 Sebastian Foss-Solevåg
 NOR
48.53 5 51.65 20 1:40.18 +1.19
11 9 Marco Schwarz
 AUT
48.62 8 51.57 19 1:40.19 +1.20
12 2 Manfred Mölgg
 ITA
48.40 4 51.84 23 1:40.24 +1.25
13 20 Leif Kristian Nestvold-Haugen
 NOR
49.27 14 51.04 7 1:40.31 +1.32
14 22 Loïc Meillard
 SUI
49.63 19 50.69 3 1:40.32 +1.33
15 12 Manuel Feller
 AUT
49.35 16 51.03 6 1:40.38 +1.39
16 3 Stefano Gross
 ITA
49.27 14 51.44 16 1:40.71 +1.72
17 21 Aleksandr Chorosjilov
 OAR
49.72 21 51.01 5 1:40.73 +1.74
18 26 David Chodounsky
 USA
49.43 17 51.41 14 1:40.84 +1.85
19 11 Mattias Hargin
 SWE
49.71 20 51.51 18 1:41.22 +2.23
20 17 Fritz Dopfer
 GER
49.79 22 51.48 17 1:41.27 +2.28
21 44 Istok Rodeš
 CRO
49.60 18 51.81 22 1:41.41 +2.42
22 32 Phil Brown
 CAN
50.22 26 51.72 21 1:41.94 +2.95
23 41 Elias Kolega
 CRO
51.18 29 50.94 4 1:42.12 +3.13
24 29 Adam Žampa
 SVK
49.91 24 52.36 26 1:42.27 +3.28
25 49 Marco Pfiffner
 LIE
51.09 28 52.22 24 1:43.31 +4.32
26 51 Laurie Taylor
 GBR
51.08 27 52.33 25 1:43.41 +4.42
27 33 Jung Dong-hyun
 KOR
51.79 31 53.28 28 1:45.07 +6.08
28 74 Iason Abramashvili
 GEO
52.69 35 55.00 29 1:47.69 +8.70
29 25 Erik Read
 CAN
49.81 23 58.74 34 1:48.55 +9.56
30 81 Márton Kékesi
 HUN
53.49 38 55.56 30 1:49.05 +10.06
31 31 Mark Engel
 USA
56.18 43 53.13 27 1:49.31 +10.32
32 78 Simon Breitfuss Kammerlander
 BOL
54.66 40 55.76 31 1:50.42 +11.43
33 85 Joeri Danilotsjkin
 BLR
55.42 41 56.73 32 1:52.15 +13.16
34 61 Mohammad Kiadarbandsari
 IRI
55.66 42 57.03 33 1:52.69 +13.70
35 57 Andreas Žampa
 SVK
54.15 39 59.43 36 1:53.58 +14.59
36 95 Erjon Tola
 ALB
58.00 45 59.06 35 1:57.06 +18.07
37 89 Michael Poettoz
 COL
57.46 44 1:00.00 37 1:57.46 +18.47
38 94 Arthur Hanse
 POR
58.26 46 1:00.35 38 1:58.61 +19.62
39 103 Albin Tahiri
 KOS
1:00.80 48 1:02.13 39 2:02.93 +23.94
40 98 Jevgeni Timofejev
 KGZ
1:01.56 49 1:02.37 40 2:03.93 +24.94
41 88 Andrej Drukarov
 LTU
59.40 47 1:07.77 42 2:07.17 +28.18
42 100 Ashot Karapetyan
 ARM
1:02.47 50 1:05.61 41 2:08.08 +29.09
43 108 Choe Myong-gwang
 PRK
1:09.42 51 1:13.39 43 2:22.81 +43.82
4 Henrik Kristoffersen
 NOR
47.72 1 DNF
27 Naoki Yuasa
 JPN
52.89 36 DNF
34 Trevor Philp
 CAN
49.95 25 DNF
37 Nolan Kasper
 USA
52.44 34 DNF
40 Joaquim Salarich
 ESP
52.07 33 DNF
45 Matej Falat
 SVK
51.86 32 DNF
53 Michał Jasiczek
 POL
51.64 30 DNF
54 Sam Maes
 BEL
52.90 37 DNF
107 Kang Song-il
 PRK
1:11.43 52 DNF
5 Marcel Hirscher
 AUT
DNF
14 Luca Aerni
 SUI
DNF
18 Jonathan Nordbotten
 NOR
DNF
19 Jean-Baptiste Grange
 FRA
DNF
23 Linus Straßer
 GER
DNF
28 Štefan Hadalin
 SLO
DNF
30 Matej Vidović
 CRO
DNF
36 Riccardo Tonetti
 ITA
DNF
38 Juan del Campo
 ESP
DNF
39 Kamen Zlatkov
 BUL
DNF
42 Žan Kranjec
 SLO
DNF
43 Dalibor Šamšal
 HUN
DNF
46 Alex Vinatzer
 ITA
DNF
47 Albert Popov
 BUL
DNF
48 Filip Zubčić
 CRO
DNF
50 Ondřej Berndt
 CZE
DNF
52 Kristaps Zvejnieks
 LAT
DNF
55 Adam Barwood
 NZL
DNF
56 Kai Alaerts
 BEL
DNF
58 Emir Lokmić
 BIH
DNF
59 Willis Feasey
 NZL
DNF
60 Filip Forejtek
 CZE
DNF
62 Ioannis Antoniou
 GRE
DNF
63 Jan Zabystřan
 CZE
DNF
64 Ivan Koeznetsov
 OAR
DNF
65 Itamar Biran
 ISR
DNF
66 Dominic Demschar
 AUS
DNF
67 Marko Vukićević
 SRB
DNF
68 Patrick Brachner
 AZE
DNF
69 Eldar Salihović
 MNE
DNF
71 Alexandru Barbu
 ROU
DNF
72 Antonio Ristevski
 MKD
DNF
73 Marko Stevović
 SRB
DNF
75 Tormis Laine
 EST
DNF
76 Adam Lamhamedi
 MAR
DNF
77 Kim Dong-woo
 KOR
DNF
79 Kai Horwitz
 CHI
DNF
80 Igor Zakoerdajev
 KAZ
DNF
82 Michel Macedo
 BRA
DNF
83 Adam Kotzmann
 CZE
DNF
84 Casper Dyrbye Næsted
 DEN
DNF
86 Matthieu Osch
 LUX
DNF
87 Serdar Deniz
 TUR
DNF
90 Rodolfo Dickson
 MEX
DNF
91 Ivan Kovbasnyuk
 UKR
DNF
92 Dinos Lefkaritis
 CYP
DNF
96 Connor Wilson
 RSA
DNF
97 Komiljon Toechtajev
 UZB
DNF
99 Alessandro Mariotti
 SMR
DNF
101 Shannon-Ogbani Abeda
 ERI
DNF
102 Jeffrey Webb
 MAS
DNF
104 Yohan Goutt Goncalves
 TLS
DNF
105 Allen Behlok
 LIB
DNF
106 Muhammad Karim
 PAK
DNF
70 Sturla Snær Snorrason
 ISL
DNS
93 Nicola Zanon
 THA
DNS

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Slalom mannen
Listen to this article