For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Argentinië op de Olympische Zomerspelen 2004.

Argentinië op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Argentinië op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Argentinië
IOC-landcode ARG
NOC Comité Olímpico Argentino
(es) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Carlos Espínola
Aantal deelnemers 152
Aantal disciplines 22
Medailles
Rang: 38
goud
2
zilver
0
brons
4
totaal
6
Argentinië op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Argentinië op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Argentinië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Argentinië won voor het eerst sinds 1952 weer een gouden medaille.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Discipline Medaille
Basketbal Olympisch team mannen
Goud
Voetbal Olympisch team mannen
Goud
Hockey Olympisch team vrouwen
Brons
Tennis Paola Suárez
Patricia Tarabini
dubbelspel (v)
Brons
Zeilen Carlos Espínola
Santiago Lange
tornado klasse
Brons
Zwemmen Georgina Bardach 400 m wissel (v)
Brons

Deelnemers en resultaten per onderdeel

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Marcelo Pugliese discuswerpen (m)
31e
kwalificatie groep A: 14de in 56,06m
Juan Ignacio Cerra kogelslingeren (m)
26e
kwalificatie groep A: 12de in 72,53m
Santiago Lorenzo tienkamp (m)
24e
7592 punten:
100m: 31ste in 11,10 (838 punten)
verspringen: 27ste met 7,03m (821 punten)
kogelstoten: 33ste met 13,22m (681 punten)
hoogspringen: 31ste met 1,85m (670 punten)
400m: 18de in 49,34 (845 punten)
110m horden: 30ste in 15,38 (804 punten)
discuswerpen: 28ste met 40,22m (669 punten)
polsstokhoogspringen: 22ste met 4,50m (760 punten)
speerwerpen: 18de met 58,36m (713 punten)
1500m: 1ste in 4.23,08 (791 punten)
Sandra Torres marathon (v)
55e
2:54.48
Solange Witteveen hoogspringen (v)
23e
kwalificatie groep A: 11de met 1,89m
Alejandra García polsstokhoogspringen (v)
13e
kwalificatie groep B: 8ste met 4,40m
finale: 13de met 4,20m
Romina Maggi speerwerpen (v)
43e
kwalificatie groep A: 22ste met 48,58m
Jennifer Dahlgren kogelslingeren (v)
43e
kwalificatie groep A: 22ste met 59,52m

Basketball pictogram.svg
Basketbal

Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Juan Ignacio Sánchez
Manu Ginóbili
Alejandro Montecchia
Fabricio Oberto
Wálter Herrmann
Gabriel Fernández
Hugo Sconochini
Luis Scola
Leonardo Gutiérrez
Andrés Nocioni
Carlos Delfino
Rubén Wolkowyski
mannen
Goud
groepsfase: 3de
W van
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro: 83-82
V van
Vlag van Spanje
 Spanje: 76-87
W van
Vlag van China
 China: 82-57
W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 98-94
V van
Vlag van Italië
 Italië: 75-76
kwartfinale: W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 69-64
halve finale: W van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 89-81
finale: W van
Vlag van Italië
 Italië: 84-69
Groep A
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
 Spanje
5 5 0 405 349 +56 10
2
Vlag van Italië
 Italië
5 3 2 371 341 +30 8
3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
5 3 2 414 396 +18 8
4
Vlag van China
 China
5 2 3 303 382 -79 7
5
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
5 1 4 399 413 -14 6
6
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
5 1 4 377 388 -11 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
83-82
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
17 augustus Athene
Vlag van Spanje
 Spanje
87-76
Vlag van Argentinië
 Argentinië
19 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
82-57
Vlag van China
 China
21 augustus Athene
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
94-98
Vlag van Argentinië
 Argentinië
23 augustus Athene
Vlag van Italië
 Italië
76-75
Vlag van Argentinië
 Argentinië
Kwartfinale
26 augustus Athene
Vlag van Griekenland
 Griekenland
64-69
Vlag van Argentinië
 Argentinië
Halve finale
27 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
89-81
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
Finale
28 augustus Athene
Vlag van Italië
 Italië
69-84
Vlag van Argentinië
 Argentinië

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Daniel Brizuela -57kg (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Tajbert: RSC

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Darío Lecman -94kg (m)
17e
trekken: 18de met 155 kg
stoten: 16de met 185 kg
totaal: 340 kg
Nora Koppel -75kg (v)
9e
trekken: 12de met 100 kg
stoten: 6de met 137,5 kg
totaal: 237,5 kg

Gymnastics pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Celeste Carnavale meerkamp individueel (v)
56e
34,262 punten

Field hockey pictogram.svg
Hockey

Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Pablo Moreira
Juan Pablo Hourquebie
Maximiliano Caldas
Matias Vila
Ezequiel Paulón
Mario Almada
Carlos Retegui
Rodrigo Vila
Tomás MacCormik
Jorge Lombi
Fernando Zylberberg
Germán Orozco
Matias Paredes
Juan Manuel Vivaldi
Lucas Rey
Lucas Cammareri
mannen
11e
groepsfase: 6de
V van
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika: 1-2
G van
Vlag van Australië
 Australië: 2-2
V van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 1-3
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 2-4
G van
Vlag van India
 India: 2-2
9-12de plek: V van
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië: 1-4
11-12de plek: W van
Vlag van Egypte
 Egypte: 4-2
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
 Nederland
5 5 0 0 16 9 +7 15
2
Vlag van Australië
 Australië
5 3 1 1 14 10 +4 10
3
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
5 3 0 2 13 11 +2 9
4
Vlag van India
 India
5 1 1 3 11 13 -2 4
5
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
5 1 0 4 9 15 -6 3
6
Vlag van Argentinië
 Argentinië
5 0 2 3 8 13 -5 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-2
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
17 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-2
Vlag van Australië
 Australië
19 augustus Athene
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
3-1
Vlag van Argentinië
 Argentinië
21 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-4
Vlag van Nederland
 Nederland
23 augustus Athene
Vlag van India
 India
2-2
Vlag van Argentinië
 Argentinië
9-12de plaats
25 augustus Athene
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië
4-1
Vlag van Argentinië
 Argentinië
7-8ste plaats
27 augustus Athene
Vlag van Egypte
 Egypte
2-4
Vlag van Argentinië
 Argentinië

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Mariela Antoniska
Magdalena Aicega
Marina di Giacomo
Ayelén Stepnik
Alejandra Gulla
Luciana Aymar
Vanina Oneto
Soledad García
Mariana González Oliva
Mercedes Margalot
María de la Paz Hernández
Cecilia Rognoni
Paola Vukojicic
Mariné Russo
Inés Arrondo
Claudia Burkart
vrouwen
Brons
groepsfase: 2de
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 4-0
W van
Vlag van Japan
 Japan: 3-1
W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 3-0
V van
Vlag van China
 China: 2-3
halve finale: V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 2-2 (2-4)
bronzen finale: W van
Vlag van China
 China: 1-0
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van China
 China
4 4 0 0 11 2 +9 12
2
Vlag van Argentinië
 Argentinië
4 3 0 1 12 4 +8 9
3
Vlag van Japan
 Japan
4 2 0 2 5 7 -2 6
4
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
4 1 0 3 3 9 -6 3
5
Vlag van Spanje
 Spanje
4 0 0 4 3 12 -9 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
4-0
Vlag van Spanje
 Spanje
16 augustus Athene
Vlag van Japan
 Japan
1-3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
20 augustus Athene
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
0-3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
22 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-3
Vlag van China
 China
Halve finale
24 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
2-2 (4-2)
Vlag van Argentinië
 Argentinië
Bronzen finale
26 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-0
Vlag van China
 China

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Miguel Albarracín -60kg (m)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Seychellen
 SEY Labrosse: ippon
3de ronde: W van
Vlag van Mexico
 MEX Aburto: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van Japan
 JPN Nomura: koka
herkansingen: V van
Vlag van Duitsland
 GER Gussenberg: yuko
Jorge Lencina -66kg (m)
7e
1ste ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Uchishiba: ippon
herkansingen 1: W van
Vlag van Mongolië
 MGL Dashdavaa: ippon
herkansingen 2: W van
Vlag van Rusland
 RUS Dzhafarov: ippon
herkansingen 3: V van
Vlag van Georgië
 GEO Margoshvili: ippon
Rodrigo Lucenti -73kg (m)
21e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Pedro: ippon
Ariel Sganga -81kg (m)
13e
1ste ronde: W van
Vlag van Zwitserland
 SUI Aschwanden: ippon
2de ronde: V van
Vlag van Griekenland
 GRE Iliadis: walk-over
herkansingen: V van
Vlag van Australië
 AUS Endicott-Davies: ippon
Eduardo Costa -90kg (m)
7e
1ste ronde: W van
Vlag van Venezuela
 VEN Camacho: ippon
2de ronde: W van
Vlag van Oekraïne
 UKR Grekov: waza-ari
kwartfinale: V van
Vlag van Japan
 JPN Izumi: koka
herkansingen 1: W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Kukharenka: ippon
herkansingen: V van
Vlag van Nederland
 NED Huizinga: ippon
Andrés Loforte -100kg (m)
21e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Egypte
 EGY El Gharbawy: koka
Orlando Baccino +100kg (m)
21e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Rybak: ippon
Daniela Krukower -63kg (v)
5e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Bok-hee: koka
kwartfinale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Décosse: koka
halve finale: V van
Vlag van Japan
 JPN Tanimoto: ippon
bronzen finale: V van
Vlag van Cuba
 CUB González: walk-over
Elizabeth Copes -70kg (v)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Kourtelesi: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van Nederland
 NED Bosch: ippon
herkansingen: V van
Vlag van Spanje
 ESP Blanco: ippon

Canoeing pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Javier Correa K-1 500m (m)
8e
serie 3: 2de in 1.38,675
halve finale 1: 3de in 1.39,525
finale: 8ste in 1.40,639
K-1 1000m (m)
11e
serie 1: 4de in 3.28,492
halve finale 2: 4de in 3.31,934
Fernanda Lauro K-1 500m (v)
15e
serie 1: 6de in 1.59,474
halve finale 1: 9de in 2.00,198

Equestrian Vaulting pictogram.svg
Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Martín Dopazo springconcours individueel
21e
kwalificatie:
1ste ronde: 47ste met 8 strafpunten
2de ronde: 25ste met 8 strafpunten
3de ronde: 22ste met 8 strafpunten
finale: 21ste met 25 strafpunten
Federico Sztyrle
DNF
kwalificatie:
1ste ronde: 31ste met 5 strafpunten
2de ronde: niet gefinisht
Gregorio Werthein
DNF
kwalificatie:
1ste ronde: 76ste met 58 strafpunten
2de ronde: 54ste met 14 strafpunten
3de ronde: niet gestart
Lucas Werthein
DNF
kwalificatie:
1ste ronde: 54ste met 9 strafpunten
2de ronde: niet gefinisht
Martín Dopazo
Federico Sztyrle
Gregorio Werthein
Lucas Werthein
springconcours team
15e
1ste ronde: 15de met 22 strafpunten

Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Santiago Fernández skiff (m)
4e
serie 3: 1ste in 7.22,52
halve finale A: 2de in 7.00,90
finale A: 4de in 6.55,17
Marcos Morales
Walter Naneder
twee-zonder (m)
10e
serie 1: 4de in 7.02,29
herkansingen: 2de in 6.28,98
halve finale A: 6de in 7.19,57
finale B: 4de in 6.27,88
Analía Marín skiff (v)
18e
serie 2: 4de in 8.01,56
herkansingen: 4de in 7.51,94
halve finale 3: 3de in 7.58,07
finale C: niet gefinisht
Milka Kraljev
Lucía Palermo
lichte dubbel-twee (m)
17e
serie 3: 6de in 7.25,11
herkansingen: 5de in 7.23,22
finale C: 5de in 7.54,32

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alejandra Carbone floret (m)
9e
1ste ronde: vrij
2de ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Sugawara: 6-15

Shooting pictogram.svg
Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Pablo Álvarez 10m luchtgeweer (m)
43e
kwalificatie: 43ste met 583 punten (96-95-98-97-99-98)
Ángel Velarte
39e
kwalificatie: 39ste met 586 punten (97-96-99-98-97-99)
Pablo Álvarez 50m geweer 3 houdingen (m)
38e
kwalificatie: 38ste met 1135 punten (394-360-381)
Ángel Velarte
36e
kwalificatie: 36ste met 1137 punten (389-368-380)
Pablo Álvarez 50m geweer liggend (m)
40e
kwalificatie: 40ste met 587 punten (96-100-100-97-97-97)
Ángel Velarte
45e
kwalificatie: 45ste met 584 punten (96-98-96-99-97-98)
Maximo Modesti 50m pistool (m)
30e
kwalificatie: 30ste met 548 punten (92-88-91-90-92-95)
10m luchtpistool (m)
44e
kwalificatie: 44ste met 559 punten (94-90-94-93-94-94)

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alejandro Hernando -68kg (m)
11e
1ste ronde: V van
Vlag van Denemarken
 DEN Roesen: 10-11
Vanina Sánchez -67kg (v)
11e
1ste ronde: V van
Vlag van Filipijnen
 PHI Rivero: 10-10

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Liu Song enkelspel (m)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Japan
 JPN Arai: 4-1
2de ronde: W van
Vlag van Servië en Montenegro
 SCG Grujić: 4-1
3de ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Sae-hyuk: 0-4
Pablo Tabachnik
49e
1ste ronde: V van
Vlag van Nigeria
 NGR Toriola: 1-4
Oscar Gonzales
Pablo Tabachnik
dubbelspel (m)
25e
1ste ronde: V van
Vlag van Griekenland
 GRE Gionis/Kreanga: 1-4

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Agustín Calleri enkelspel (m)
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Slowakije
 SVK Beck: 2-6, 6-3, 8-6
2de ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS: Andrejev: opgave
Juan Ignacio Chela
33e
1ste ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Mirni: 6-3, 6-7(0), 4-6
Mariano Zabaleta
33e
1ste ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Hyung-taik: 6-4, 3-6, 2-6
Juan Ignacio Chela
Mariano Zabaleta
dubbelspel (m)
17e
1ste ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Andrejev/Davydenko: 6-3, 3-6, 4-6
Gastón Etlis
Martín Rodríguez
9e
1ste ronde: W van
Vlag van Spanje
 ESP López/Robredo: 6-3, 6-4
2de ronde: V van
Vlag van Chili
 CHI González/Massú: 3-6, 6-7(2)
Mariana Díaz Oliva enkelspel (v)
33e
1ste ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Koeznetsova: 3-6, 3-6
Gisela Dulko
3e
1ste ronde: V van
Vlag van Kroatië
 CRO Šprem: 6-7(7), 5-7
Paola Suárez
17e
1ste ronde: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Dechy: 6-7(1), 7-6(5), 9-7
2de ronde: V van
Vlag van Colombia
 COL Zuluaga: 6-4, 6-7(1), 1-6
Paola Suárez
Patricia Tarabini
dubbelspel (v)
Brons
1ste ronde: W van
Vlag van Spanje
 ESP Medina Garrigues/Sánchez Vicario: 6-7(5), 7-5, 6-2
2de ronde: W van
Vlag van Japan
 JPN Morigami/Obata: 6-4, 6-2
kwartfinale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Dechy/Testud: 6-4, 1-6, 6-4
halve finale: V van
Vlag van China
 CHN Ting/Sun Tiantian: 2-6, 6-2, 7-9
bronzen finale: W van
Vlag van Japan
 JPN Asagoe/Sugiyama: 6-3, 6-3

Triathlon pictogram.svg
Triatlon

Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Daniel Fontana mannen
28e
1:57.14,20
Nancy Álvarez vrouwen
43e
2:21.38,66

Football pictogram.svg
Voetbal

Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Wilfredo Caballero
Roberto Ayala
Nicolás Burdisso
Fabricio Coloccini
Javier Mascherano
Gabriel Heinze
Javier Saviola
César Delgado
Luciano Figueroa
Carlos Tevez
Kily González
Mauro Rosales
Nicolás Medina
Clemente Rodríguez
Andrés D'Alessandro
Lucho González
Mariano González
Germán Lux
mannen
Goud
groepsfase: 1ste
W van
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro: 6-0
W van
Vlag van Tunesië
 Tunesië: 2-0
W van
Vlag van Australië
 Australië: 1-0
kwartfinale: W van
Vlag van Costa Rica
 Costa Rica: 4-0
halve finale: W van
Vlag van Italië
 Italië: 3-0
finale: W van
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico: 1-0
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Argentinië
 Argentinië
3 3 0 0 9 0 +9 9
2
Vlag van Australië
 Australië
3 1 1 1 6 3 +3 4
3
Vlag van Tunesië
 Tunesië
3 1 1 1 4 5 -1 4
4
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
3 0 0 3 3 14 -11 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
11 augustus Patras
Vlag van Argentinië
 Argentinië
6-0
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
14 augustus Patras
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-0
Vlag van Tunesië
 Tunesië
17 augustus Piraeus
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-0
Vlag van Australië
 Australië
Kwartfinale
21 augustus Patras
Vlag van Argentinië
 Argentinië
4-0
Vlag van Costa Rica
 Costa Rica
Halve finale
24 augustus Piraeus
Vlag van Italië
 Italië
0-3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
Finale
28 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-0
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico

Volleyball pictogram.svg
Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Beach
Mariano Baracetti
Martín Conde
beach (m)
9e
groep F: 1ste
W van
Vlag van Portugal
 POR Brenha/Maia: 2-1 (13-21, 21-16, 15-5)
W van
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA Pocock/Rorich: 2-0 (21-13, 21-15)
W van
Vlag van Griekenland
 GRE Beligratis/Michalopoulos: walk-over
2de ronde: V van
Vlag van Canada
 CAN Child/Heese: 0-2 (17-21, 17-21)
Indoor
Marcos Milinkovic
Jorge Elgueta
Gustavo Porporatto
Diego Gutiérrez
Hernán Ferraro
Alejandro Spajic
Jerónimo Bidegain
Pablo Peralta
Santiago Darraidou
Leonardo Patti
Pablo Meana
Gastón Giani
zaal (m)
5e
groepsfase: 3de
W van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 3-0 (25-13, 25-23, 25-22)
W van
Vlag van Tunesië
 Tunesië: 3-2 (25-20, 23-25, 25-16, 22-25, 15-10)
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 3-1 (16-25, 25-21, 25-22, 25-22)
V van
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro: 1-3 (25-21, 17-25, 21-25, 23-25)
V van
Vlag van Polen
 Polen: 2-3 (19-25, 22-25, 25-23, 25-22, 18-20)
kwartfinale: V van
Vlag van Italië
 Italië: 1-3 (25-22, 22-25, 24-26, 26-28)
Groep A
# Land Wedstrijden Sets Setpunten Punten
G W V V T Saldo V T Saldo
1
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
5 4 1 12 6 +6 427 398 +29 9
2
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 3 2 12 9 +3 475 454 +21 8
3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
5 3 2 12 9 +3 471 457 +14 8
4
Vlag van Polen
 Polen
5 3 2 10 9 +1 422 419 +3 8
5
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
5 2 3 8 10 -2 405 394 +11 7
6
Vlag van Tunesië
 Tunesië
5 0 5 4 15 -11 373 451 -78 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
3-0
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
17 augustus Athene
Vlag van Tunesië
 Tunesië
2-3
Vlag van Argentinië
 Argentinië
19 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
3-1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
21 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-3
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
23 augustus Athene
Vlag van Polen
 Polen
3-2
Vlag van Argentinië
 Argentinië
Kwartfinale
25 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-3
Vlag van Italië
 Italië

Cycling pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Juan Curuchet puntenkoers (m)
13e
23 punten
Juan Curuchet
Walter Pérez
ploegkoers (m)
9e
5 punten
Mountainbike
Carlos Franco Gennero mountainbike (m)
44e
+ 3 ronden
Jimena Florit mountainbike (v)
12e
2:08.42

Sailing pictogram.svg
Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Mariano Reutemann mistral (m)
15e
140 punten: (29-5-24-7-23-23-15-13-11-10-9)
Alejandro Colla finn (m)
22e
174 punten: (20-21-25-18-5-20-14-20-21-19-16)
Javier Conte
Juan de la Fuente
470 (m)
13e
121 punten: (26-20-5-1-21-1-11-13-9-23-17)
Catalina Walther mistral (v)
22e
208 punten: (19-23-21-19-19-20-21-23-23-20-OCS)
Serena Amato europe (v)
6e
86 punten: (5-2-22-8-13-22-2-11-4-10-9)
Paula Reinoso
Maria Fernanda Sesto
470 (v)
12e
102 punten: (15-7-11-6-15-16-3-14-9-11-11)
Diego Romero laser
12e
134 punten: (40-6-11-2-1843-23-5-5-12-12)
Carlos Espínola
Santiago Lange
tornado
Brons
54 punten: (7-1-6-5-6-11-5-8-4-3-9)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
José Meolans 50m vrije slag (m)
27e
serie 9: 7de in 22,90
100m vrije slag (m)
24e
serie 9: 6de in 49,98
Juan Martín Pereyra 200m vrije slag (m)
40e
serie 3: 3de in 1.53,19
400m vrije slag (m)
27e
serie 3: 2de in 3.57,26
1500m vrije slag (m)
26e
serie 2: 3de in 15.53,29
Eduardo Germán Otero 100m rugslag (m)
33e
serie 3: 8ste in 57,28
Cristian Mauro Soldano 100m schoolslag (m)
43e
serie 4: 7de in 1.05,05
Eduardo Germán Otero 100m vlinderslag (m)
44e
serie 3: 4de in 55,24
Gastón Rodríguez 200m vlinderslag (m)
29e
serie 1: 1ste in 2.04,01
Florencia Szigeti 50m vrije slag (v)
37e
serie 6: 4de in 26,84
100m vrije slag (v)
28e
serie 5: 7de in 56,71
200m vrije slag (v)
25e
serie 3: 3de in 2.03,29
Cecilia Biagioli 400m vrije slag (v)
22e
serie 2: 1ste in 4.16,72
Javiera Salcedo 100m schoolslag (v)
29e
serie 3: 4de in 1.12,46
Agustina de Giovanni 200m schoolslag (v)
26e
serie 2: 4de in 2.35,94
Georgina Bardach 200m vlinderslag (v)
21e
serie 4: 7de in 2.13,68
200m wisselslag (v)
13e
serie 4: 5de in 2.16,68
halve finale 1: 6de in 2.15,73
400m wisselslag (v)
Brons
serie 2: 1ste in 4.41,20
finale: 3de in 4.37,51
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Argentinië op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.