For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Australië op de Olympische Zomerspelen 2004.

Australië op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Australië op de Olympische Spelen
Australië op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Australië
IOC-landcode AUS
NOC Australian Olympic Committee
externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Colin Beashel
Aantal deelnemers 482
Aantal disciplines 30
Medailles
Rang: 4
goud
17
zilver
16
brons
17
totaal
50
Australië op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908* · 1912* · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
*= met Nieuw-Zeeland als Australazië
Australië op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Australië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Met 482 sporters was het na de Verenigde Staten de grootste ploeg. Een recordaantal van 17 gouden medailles werd gewonnen. Dat was er één meer dan in 2000 toen de Spelen in eigen land werden gehouden.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Discipline Medaille
Goud Michael Brennan
Dean Butler
Jamie Dwyer
Nathan Eglington
Troy Elder
Bevan George
Robert Hammond
Mark Hickman
Mark Knowles
Brent Livermore
Michael McCann
Stephen Mowlam
Grant Schubert
Matthew Wells
Hockey mannen
Goud Drew Ginn
James Tomkins
Roeien twee-zonder (m)
Goud Suzanne Balogh Schietsport trap (v)
Goud Chantelle Newbery Schoonspringen 10 m toren (v)
Goud Ryan Bayley Wielrennen sprint (m)
Goud keirin (m)
Goud Graeme Brown
Stuart O'Grady
ploegkoers (m)
Goud Graeme Brown
Peter Dawson
Brett Lancaster
Brad McGee
Luke Roberts
Stephen Wooldridge
ploegenachtervolging (m)
Goud Anna Meares tijdrit (v)
Goud Sara Carrigan wegwedstrijd (v)
Goud Ian Thorpe Zwemmen 200m vrije slag (m)
Goud 400m vrije slag (m)
Goud Grant Hackett 1500m vrije slag (m)
Goud Jodie Henry 100m vrije slag (v)
Goud Petria Thomas 100m vlinderslag (v)
Goud Jodie Henry
Lisbeth Lenton
Sarah Ryan
Alice Tait
Petria Thomas
4×100 m vrije slag (v)
Goud Jodie Henry
Brooke Hanson
Leisel Jones
Giaan Rooney
Jessicah Schipper
Alice Tait
Petria Thomas
4×100 m wisselslag (v)
Zilver Patrick Dwyer
Clinton Hill
Mark Ormrod
John Steffensen
Atletiek 4×100 m (m)
Zilver Suzy Batkovic
Sandy Brondello
Trisha Fallon
Kristi Harrower
Lauren Jackson
Natalie Porter
Alicia Poto
Belinda Snell
Rachael Sporn
Laura Summerton
Penny Taylor
Allison Tranquilli
Basketbal vrouwen
Zilver Craig Anderson
Tom Brice
Adrian Burnside
Gavin Fingleson
Paul Gonzalez
Nick Kimpton
Brendan Kingman
Craig Lewis
Graeme Lloyd
David Nilsson
Trent Oeltjen
Wayne Ough
Chris Oxspring
Brett Roneberg
Ryan Rowland-Smith
John Stephens
Phil Stockman
Brett Tamburrino
Rich Thompson
Andrew Utting
Rodney Van Buizen
Ben Wigmore
Glenn Williams
Jeff Williams
Honkbal mannen
Zilver Nathan Baggaley Kanovaren K-1 500 m (m)
Zilver Nathan Baggaley
Clint Robinson
K-2 500 m (m)
Zilver Simon Burgess
Ben Cureton
Anthony Edwards
Glen Loftus
Roeien lichte vier-zonder
Zilver Mathew Helm Schoonspringen 10 m toren (m)
Zilver Sandra Allen
Marissa Carpadios
Fiona Crawford
Amanda Doman
Peta Edebone
Tanya Harding
Natalie Hodgskin
Simmone Morrow
Tracey Mosley
Stacey Porter
Melanie Roche
Natalie Titcume
Natalie Ward
Brooke Wilkins
Kerry Wyborn
Softbal vrouwen
Zilver Loretta Harrop Triatlon vrouwen
Zilver Bradley McGee Wielrennen individuele achtervolging (m)
Zilver Katie Mactier individuele achtervolging (v)
Zilver Grant Hackett Zwemmen 400 m vrije slag (m)
Zilver Grant Hackett
Michael Klim
Antony Matkovich
Todd Pearson
Nicholas Sprenger
Craig Stevens
Ian Thorpe
4×200 m vrije slag (m)
Zilver Brooke Hanson 100m schoolslag (v)
Zilver Leisel Jones 200m schoolslag (v)
Zilver Petria Thomas 200m vlinderslag (v)
Brons Nathan Deakes Atletiek 20 km snelwandelen (m)
Brons Jane Saville 20 km snelwandelen (v)
Brons Tim Cuddihy Boogschieten mannen
Brons Boden Hanson
Mike McKay
Stuart Reside
Geoff Stewart
James Stewart
Stephen Stewart
Stefan Szczurowski
Michael Toon
Stuart Welch
Roeien acht (m)
Brons Amber Bradley
Dana Faletic
Kerry Hore
Rebecca Sattin
vier-zonder (v)
Brons Adam Vella Schietsport trap (m)
Brons Steven Barnett
Robert Newbery
Schoonspringen 3m plank synchroon (m)
Brons Mathew Helm
Robert Newbery
10m toren synchroon (m)
Brons Loudy Tourky 10m toren (v)
Brons Irina Lasjko
Chantelle Newbery
3m plank synchroon (v)
Brons Alicia Molik Tennis enkelspel (v)
Brons Shane Kelly Wielrennen keirin (m)
Brons Anna Meares sprint (v)
Brons Michael Rogers tijdrit (m)
Brons Ian Thorpe Zwemmen 100m vrije slag (m)
Brons Lisbeth Lenton 50m vrije slag (v)
Brons Leisel Jones 100m schoolslag (v)

Deelnemers en resultaten per onderdeel

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Joshua Ross 100m (m)
20e
serie 7: 3e in 10,24 (PB)
kwartfinale 4: 5e in 10,22 (PB)
Adam Miller 200m (m)
46e
serie 5: 8e in 21,31
Clinton Hill 400m (m)
18e
serie 8: 4e in 45,89
Casey Vincent
22e
serie 2: 4e in 46,09
Craig Mottram 5000m (m)
46e
serie 1: 4e in 13.21,88
finale: 8e in 13.25,70
Peter Nowill 3000m steeplechase (m)
24e
serie 3: 7e in 8.29,14
Adam Basil
Paul Di Bella
Patrick Johnson
Joshua Ross
4x100m (m)
24e
serie 1: 3e in 38,49
finale: 6e in 38,56
John Steffensen
Mark Ormrod
Patrick Dwyer
Clinton Hill
4x100m (m) Zilver serie 1: 4e in 3.03,06
finale: 2e in 3.00,60
Sisay Bezabeh marathon (m)
60e
2:25.26
Nicholas Harrison
45e
2:21.42
Lee Troop
28e
2:18.46
Luke Adams 20km snelwandelen (m)
16e
1:23.52
Nathan Deakes Brons 1:20.02
Luke Adams 50km snelwandelen (m)
DSQ
gediskwaliceerd
Andrew Murphy hink-stap-springen (m)
14e
kwalificatie groep A: 8e met 16,82m
Paul Burgess polsstokhoogspringen (m)
11e
kwalificatie groep B: 2e met 5,70m
finale: 11e met 5,55
Steven Hooker
28e
kwalificatie groep A: 15e met 5,30m
Dmitri Markov
22e
kwalificatie groep A: 12e met 5,50m
Justin Anlezark kogelstoten (m)
7e
kwalificatie groep A: 4e met 20,45m
finale: 7e in 20,31
Oliver Dziubak speerwerpen (m)
19e
kwalificatie groep B: 10e met 78,53m
William Hamlyn-Harris
21e
kwalificatie groep A: 10e met 77,43m
Stuart Rendell kogelslingeren (m)
26e
kwalificatie groep A: 11e met 72,61m
Lauren Hewitt 200m (v)
28e
serie 7: 4e in 22,87
kwartfinale 4: 8e in 23,44
Tamsyn Lewis 800m (v)
26e
serie 3: 5e in 2.02,67
Sarah Jamieson 1500m (v)
30e
serie 3: 11e in 4.09,25
Benita Johnson 10000m (v)
24e
32.32,01
Haley McGregor
25e
33.35,27
Jana Pittman 400m horden (v)
30e
serie 2: 1e in 54,83
halve finale 1: 2e in 54,05
finale: 5e in 53,92
Kerryn McCann marathon (v)
31e
2:41.41
Jane Saville 20km snelwandelen (v) Brons 1:29.25
Natalie Saville
36e
1:36.54
Cheryl Webb
38e
1:37.40
Bronwyn Thompson verspringen (v)
31e
kwalificatie groep B: 2e met 6,80m
finale: 4e met 6,96m
Petrina Price hoogspringen (v)
34e
kwalificatie groep A: 17e met 1,80m
Kym Howe polsstokhoogspringen (v)
16e
kwalificatie groep B: 10e met 4,30m
Bronwyn Eagles kogelslingeren (v)
32e
kwalificatie groep A: 16e met 64,09m
Brooke Krueger
33e
kwalificatie groep A: 17e met 63,88m
Debbie Sosimenko
44e
kwalificatie groep B: 22e met 57,79m
Kylie Wheeler zevenkamp (v)
18e
100m horden: 22e in 13,88 (995 punten)
hoogspringen: 11e met 1,79m (966 punten)
kogelstoten: 16e met 13,18m (739 punten)
200m: 8e in 24,35 (947 punten)
verspringen: 4e met 6,36m (962 punten)
speerwerpen: 27e met 37,77m (625 punten)
800m: 17e in 2.17,65
totaal: 6090 punten

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Stuart Brehaut enkelspel (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Hyun-Il: 3-15, 2-15
Ashley Brehaut
Travis Denney
dubbelspel (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Thailand
 THA Panvisvas/Teerawiwatana: 3-15, 9-15
Lenny Permana enkelspel (v)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Morgan: 5-15, 3-15
Jane Crabtree
Kate Wilson-Smith
dubbelspel (v)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Denemarken
 DEN Harder/Schjoldager: 2-15, 3-15
Travis Denney
Kate Wilson-Smith
dubbelspel (g)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Siegemund/Pitro: 5-15, 15-8, 4-15

Basketball pictogram.svg
Basketbal

Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
David Andersen
Andrew Bogut
Calvin Bruton
Martin Cattalini
Mitchell Gollan
Shane Heal
Brett Maher
Matthew Nielsen
John Rillie
Thomas Robinson
Paul Rogers
Tony Ronaldson
Glen Saville
Jason Smith
mannen
9e
groepsfase: 5e
V van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 54-76
W van
Vlag van Angola
 Angola: 83-59
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 79-89
V van
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico: 82-87
V van
Vlag van Litouwen
 Litouwen: 85-100
9-10e plek: W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 98-80
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W V V T Saldo
1
Vlag van Litouwen
 Litouwen
5 5 0 468 414 +54 10
2
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 3 2 389 343 +46 8
3
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico
5 3 2 410 411 −1 8
4
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5 3 2 418 389 +29 8
5
Vlag van Australië
 Australië
5 1 4 383 411 −28 6
6
Vlag van Angola
 Angola
5 0 5 321 421 −100 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Griekenland
 Griekenland
76-54
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
83-59
Vlag van Angola
 Angola
19 augustus Athene
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
89-79
Vlag van Australië
 Australië
21 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
82-87
Vlag van Puerto Rico
 Puerto Rico
23 augustus Athene
Vlag van Litouwen
 Litouwen
100-85
Vlag van Australië
 Australië
9-10e plek
24 augustus Athene
Vlag van Litouwen
 Litouwen
80-98
Vlag van Australië
 Australië

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Suzy Batkovic
Sandy Brondello
Trisha Fallon
Kristi Harrower
Lauren Jackson
Natalie Porter
Alicia Poto
Belinda Snell
Rachael Sporn
Laura Summerton
Penny Taylor
Allison Tranquilli
vrouwen Zilver groepsfase: 1e
W van
Vlag van Nigeria
 Nigeria: 85-73
W van
Vlag van Rusland
 Rusland: 75-56
W van
Vlag van Japan
 Japan: 97-78
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 77-40
W van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 84-66
kwartfinale: W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 94-55
halve finale: W van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 88-75
finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 63-74
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W V V T Saldo
1
Vlag van Australië
 Australië
5 5 0 418 313 +105 10
2
Vlag van Rusland
 Rusland
5 4 1 389 333 +56 9
3
Vlag van Brazilië
 Brazilië
5 3 2 430 361 +69 8
4
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 2 3 353 392 −39 7
5
Vlag van Japan
 Japan
5 1 4 384 485 −101 6
6
Vlag van Nigeria
 Nigeria
5 0 5 335 422 −87 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
85-73
Vlag van Nigeria
 Nigeria
16 augustus Athene
Vlag van Rusland
 Rusland
56-75
Vlag van Australië
 Australië
18 augustus Athene
Vlag van Japan
 Japan
78-97
Vlag van Australië
 Australië
20 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
77-40
Vlag van Griekenland
 Griekenland
22 augustus Athene
Vlag van Brazilië
 Brazilië
66-84
Vlag van Australië
 Australië
Kwartfinale
25 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
94-55
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
Halve finale
27 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
88-75
Vlag van Brazilië
 Brazilië
Finale
28 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
63-74
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Peter Wakefield -48kg (m)
9e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Namibië
 NAM Jermia: 20-29
Bradley Hore -51kg (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Siler: 18-32
Joel Brunker -54kg (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Mammadov: puntenovermacht
Ryan Langham -57kg (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Roemenië
 ROU Simion: 15-40
Anthony Little -60kg (m)
9e
1e ronde: W van
Vlag van Tunesië
 TUN Chobba: 27-8
2e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Khrachev: puntenovermacht
Anoushirvan Nourian -64kg (m)
9e
1e ronde: W van
Vlag van Seychellen
 SEY Julie: 51-22
2e ronde: V van
Vlag van Italië
 ITA di Rocco: 25-33
Gerard O'Mahony -69kg (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Polyakov: 27-54
Jamie Pittman -75kg (m)
17e
1e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Wilaschek: 23-24
Adam Forsyth -91kg (m)
5e
1e ronde: W van
Vlag van Kroatië
 CRO Đipalo: 32-22
kwartfinale: V van
Vlag van Egypte
 EGY Elsayed: 12-27

Archery pictogram.svg
Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
David Barnes individueel (m)
36e
plaatsingsronde: 39e met 641 punten
1e ronde: V van
Vlag van Zweden
 SWE Andersson: 137-141
Tim Cuddihy Brons plaatsingsronde: 12e met 663 punten
1e ronde: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Naglieri: 148-127
2e ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER Frankenberg: 164-163
3e ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Yong-ho: 166-165
kwartfinale: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kyung-mo: 112-111
halve finale: V van
Vlag van Japan
 JPN Yamamoto: 115-115 (9-10)
bronzen finale: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Godfrey: 113-112
Simon Fairweather
50e
plaatsingsronde: 20e met 658 punten
1e ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Prylepau: 137-141
David Barnes
Tim Cuddihy
Simon Fairweather
team (m)
6e
plaatsingsronde: 7e met 1962 punten
1e ronde: W van
Vlag van India
 India: 248-236
kwartfinale: V van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 247-250
Deonne Bridger individueel (v)
41e
plaatsingsronde: 39e met 620 punten
1e ronde: V van
Vlag van Kazachstan
 KAZ Beloslydtseva: 145-150
Jo-Ann Galbraith
62e
plaatsingsronde: 57e met 596 punten
1e ronde: V van
Vlag van Griekenland
 GRE Psarra: 116-138
Melissa Jennison
19e
plaatsingsronde: 29e met 628 punten
1e ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Arnold: 132-121
2e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Ying: 158-158 (8-9)
Deonne Bridger
Jo-Ann Galbraith
Melissa Jennison
team (v)
6e
plaatsingsronde: 15e met 1844 punten
1e ronde: V van
Vlag van China
 China: 233-248

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sergo Chakhoyan -85kg (m)
DNF
trekken: 3e met 175 kg
stoten: geen geldige poging
Deborah Lovely -75kg (v)
13e
trekken: 14e met 92,5 kg
stoten: 13e met 115 kg
totaal: 207,5 kg

Gymnastics pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Penelope Blackmore individueel (v)
23e
kwalificatie: 23e met 73,050 punten
Trampoline
Lesley Daly trampoline (v)
13e
kwalificatie: 13e met 58,90 punten
Turnen
Philippe Rizzo paard voltige (m)
70e
kwalificatie: 70e met 8,700 punten
brug (m)
12e
kwalificatie: 12e met 9,700 punten
rekstok (m)
66e
kwalificatie: 66e met 8,950 punten
Allana Slater balk (v)
8e
kwalificatie: 7e met 9,587 punten
finale: 8e met 8,750 punten
Stephanie Moorhouse meerkamp individueel (v)
70e
kwalificatie: 30e met 36,224 punten
finale: 20e met 35,723 punten
Monette Russo
25e
kwalificatie: 25e met 36,436 punten
Allana Slater
10e
kwalificatie: 17e met 37,011 punten
finale: 10e met 37,099 punten
Stephanie Moorhouse
Melissa Munro
Karen Nguyen
Monette Russo
Lisa Skinner
Allana Slater
meerkamp team (v)
8e
kwalificatie: 8e met 147,419 punten

Field hockey pictogram.svg
Hockey

Zie Hockey op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Michael Brennan
Dean Butler
Liam De Young
Jamie Dwyer
Nathan Eglington
Troy Elder
Bevan George
Robert Hammond
Mark Hickman
Mark Knowles
Brent Livermore
Michael McCann
Stephen Mowlam
Grant Schubert
Matthew Wells
mannen Goud groep B: 2e
W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 4-1
G van
Vlag van Argentinië
 Argentinië: 2-2
W van
Vlag van India
 India: 4-3
W van
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 1-2
halve finale: W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 6-3
finale: W van
Vlag van Nederland
 Nederland: 2-1
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
 Nederland
5 5 0 0 16 9 +7 11
2
Vlag van Australië
 Australië
5 3 1 1 14 10 +4 8
3
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
5 3 0 2 13 11 +2 8
4
Vlag van India
 India
5 1 1 3 11 13 −2 5
5
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
5 1 0 4 9 15 −6 5
6
Vlag van Argentinië
 Argentinië
5 0 2 3 8 13 −5 2
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
4-1
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
17 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-2
Vlag van Australië
 Australië
19 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
4-3
Vlag van India
 India
21 augustus Athene
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
2-3
Vlag van Australië
 Australië
23 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-2
Vlag van Nederland
 Nederland
Halve finale
25 augustus Athene
Vlag van Spanje
 Spanje
3-6
Vlag van Australië
 Australië
Finale
27 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
1-2
Vlag van Australië
 Australië

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Katie Allen
Carmel Bakurski
Toni Cronk
Louise Dobson
Suzanne Faulkner
Peta Gallagher
Emily Halliday
Nikki Hudson
Rachel Imison
Bianca Netzler
Katrina Powell
Angie Skirving
Karen Smith
Sarah Taylor
Julie Towers
Melanie Twitt
vrouwe
5e
groep B: 4e
V van
Vlag van Duitsland
 Duitsland: 1-2
W van
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika: 3-0
G van
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea: 2-2
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 0-1
5-8e plek: W van
Vlag van Japan
 Japan: 3-1
f5-6e plek: W van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland: 3-0
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
 Nederland
4 4 0 0 14 5 +9 11
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
4 2 0 2 6 10 −4 8
3
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea
4 1 1 2 9 8 +1 8
4
Vlag van Australië
 Australië
4 1 1 2 6 5 +1 5
5
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
4 1 0 3 5 12 −7 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
16 augustus Athene
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
0-3
Vlag van Australië
 Australië
20 augustus Athene
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea
2-2
Vlag van Australië
 Australië
22 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
0-1
Vlag van Nederland
 Nederland
5-8e plek
24 augustus Athene
Vlag van Japan
 Japan
1-3
Vlag van Australië
 Australië
5-6e plek
27 augustus Athene
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
0-3
Vlag van Australië
 Australië

Baseball pictogram.svg
Honkbal

Zie Honkbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Craig Anderson
Tom Brice
Adrian Burnside
Gavin Fingleson
Paul Gonzalez
Nick Kimpton
Brendan Kingman
Craig Lewis
Graeme Lloyd
David Nilsson
Trent Oeltjen
Wayne Ough
Chris Oxspring
Brett Roneberg
Ryan Rowland-Smith
John Stephens
Phil Stockman
Brett Tamburrino
Rich Thompson
Andrew Utting
Rodney Van Buizen
Ben Wigmore
Glenn Williams
Jeff Williams
mannen Zilver groepsfase: 4e
V van
Vlag van Cuba
 Cuba: 1-4
V van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 0-3
W van
Vlag van Italië
 Italië: 6-0
W van
Vlag van Japan
 Japan: 9-4
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 11-6
W van
Vlag van Nederland
 Nederland: 22-2
V van
Vlag van Canada
 Canada: 0-11
halve finale: W van
Vlag van Japan
 Japan: 1-0
finale: V van
Vlag van Cuba
 Cuba: 2-6
Groepsfase
# Land Wedstrijden
G W V
1
Vlag van Japan
 Japan
7 6 1
2
Vlag van Cuba
 Cuba
7 6 1
3
Vlag van Canada
 Canada
7 5 2
4
Vlag van Australië
 Australië
7 4 3
5
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
7 3 4
6
Vlag van Nederland
 Nederland
7 2 5
7
Vlag van Griekenland
 Griekenland
7 1 6
8
Vlag van Italië
 Italië
7 1 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-4
Vlag van Cuba
 Cuba
16 augustus Athene
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
2-0
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
6-0
Vlag van Italië
 Italië
18 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
9-4
Vlag van Japan
 Japan
20 augustus Athene
Vlag van Griekenland
 Griekenland
11-6
Vlag van Australië
 Australië
21 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
22-2
Vlag van Nederland
 Nederland
22 augustus Athene
Vlag van Canada
 Canada
0-11
Vlag van Australië
 Australië
Halve finale
24 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-0
Vlag van Japan
 Japan
Finale
26 augustus Athene
Vlag van Cuba
 Cuba
2-6
Vlag van Australië
 Australië

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Scott Fernandis -60kg (m)
17e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Fallon: ippon
Heath Young -66kg (m)
13e
1e ronde: W van
Vlag van Bolivia
 BOL José Paz: waza-ari
2e ronde: V van
Vlag van Cuba
 CUB Arencibia: ippon
herkansing 1: V van
Vlag van Venezuela
 VEN Ortíz: ippon
Andrew Collett -73kg (m)
21e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Polen
 POL Wiłkomirski: ippon
Morgan Endicott-Davies -81kg (m)
9e
1e ronde: V van
Vlag van Griekenland
 GRE Iliadis: ippon
herkansing 1: W van
Vlag van Argentinië
 ARG Sganga: ippon
herkansing 2: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Young-woo: ippon
Daniel Kelly -90kg (m)
7e
1e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Gordon: ippon
herkansing 1: W van
Vlag van Dominicaanse Republiek
 DOM Gerladino: ippon
herkansing 2: W van
Vlag van Brazilië
 BRA Honorato: yuko
herkansing 3: V van
Vlag van Rusland
 RUS Taov: waza-ari
Martin Kelly -100kg (m)
17e
1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Barbados
 BAR Kirk Jackman: ippon
3e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Inoue: ippon
Semir Pepic +100kg (m)
9e
1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Colombia
 COL Camacho: ippon
3e ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Boonzaayer: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van Iran
 IRI Miran: waza-ari
herkansing 1: V van
Vlag van Turkije
 TUR Tataroğlu: waza-ari
Sonya Chervonsky -48kg (v)
13e
1e ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Jossinet: waza-ari
herkansing: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Moskvina: ippon
Maria Pekli -57kg (v)
20e
1e ronde: V van
Vlag van Zwitserland
 SUI Göldi: ippon
Carly Dixon -63kg (v)
15e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Décosse: ippon
Catherine Arlove -70kg (v)
5e
1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Tsjechië
 CZE Pažoutová: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Noord-Korea
 PRK Ryon-mi: ippon
halve finale: V van
Vlag van Japan
 JPN Ueno: ippon
bronzen finale: V van
Vlag van China
 CHN Dongya: waza-ari
Jessica Malone +78kg (v)
9e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Tsukada: ippon
herkansing 1: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Prokofyeva: ippon

Canoeing pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Slalom
Robin Bell C-1 (m)
4e
voorronde: 12e in 212,68
halve finale: 4e in 97,48
finale: 4e in 192,83
Mark Bellofiore
Lachlan Milne
C-2 (m)
12e
voorronde: 12e in 278,36
Warwick Draper K-1 (m)
9e
voorronde: 18e in 201,10
halve finale: 10e in 97,03
finale: 9e in 197,43
Louise Natoli K-1 (v)
7e
voorronde: 8e in 227,21
halve finale: 9e in 113,24
finale: 7e in 227,44
Sprint
Martin Marinov C-1 500m (m)
10e
serie 1: 2e in 1.49,698
halve finale 2: 4e in 1.51,219
Nathan Baggaley K-1 500m (m) Zilver serie 1: 2e in 1.37,997
halve finale 3: 2e in 1.39,031
finale: 2e in 1.38,467
K-1 1000m (m)
4e
serie 3: 2e in 3.29,414
halve finale 1: 1e in 3.28,417
finale: 4e in 3.28,810
Nathan Baggaley
Clint Robinson
K-2 500m (m) Zilver serie 2: 4e in 1.30,869
halve finale 2: 2e in 1.30,710
finale: 2e in 1.27,920
Daniel Collins
David Rhodes
K-2 1000m (m)
4e
serie 1: 3e in 3.11,272
finale: 4e in 3.19,956
Amanda Rankin K-1 500m (v)
14e
serie 2: 7e in 1.56,678
halve finale 1: 8e in 1.56,198
Paula Harvey
Susan Tegg
K-2 500m (v)
18e
serie 2: 7e in 1.46,319
halve finale: 9e in 1.51,402
Kate Barclay
Chantal Meek
Lisa Oldenhof
Amanda Rankin
K-4 500m (v)
8e
serie 1: 4e in 1.35,078
halve finale: 1e in 1.33,977
finale: 6e in 1.38,116

Modern pentathlon pictogram.svg
Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alexander Parygin mannen
27e
schietsport: 28e met 964 punten
schermen: 23e met 748 punten
zwemmen: 28e met 1192 punten
paardensport: 26e met 1004 punten
atletiek: 17e met 996 punten
totaal: 4904 punten
Eszter Hortobagyi vrouwen
20e
schietsport: 18e met 964 punten
schermen: 29e met 692 punten
zwemmen: 26e met 1128 punten
paardensport: 5e met 1144 punten
atletiek: 11e met 1036 punten
totaal: 4964 punten

Equestrian Vaulting pictogram.svg
Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dressuur
Mary Hanna individueel
39e
Grand Prix Test: 39e met 65,500%
Erica MacMillan
37e
Grand Prix Test: 37e met 65,917%
Eventing
Olivia Bunn individueel
DNF
dressuur: 16e met 45,2 strafpunten
crosscountry: 18e met 1,2 strafpunten
springconcours: niet gefinisht
Phillip Dutton
13e
dressuur: 21e met 46,8 strafpunten
crosscountry: 3e met 0 strafpunten
springconcours: 12e met 4 strafpunten
totaal: 62,8 strafpunten
Andrew Hoy
57e
dressuur: 11e met 43,6 strafpunten
crosscountry: 62e met 75,8 strafpunten
springconcours: 57e met 16 strafpunten
totaal: 135,4 strafpunten
Rebel Morrow
11e
dressuur: 7e met 40,6 strafpunten
crosscountry: 24e met 1,6 strafpunten
springconcours: 25e met 8 strafpunten
totaal: 60,2 strafpunten
Stuart Tinney
38e
dressuur: 27e met 48,8 strafpunten
crosscountry: 6e met 0 strafpunten
springconcours: 65e met 36 strafpunten
totaal: 84,8 strafpunten
Olivia Bunn
Phillip Dutton
Andrew Hoy
Rebel Morrow
Stuart Tinney
team
6e
dressuur: 5e met 129,4 strafpunten
crosscountry: 3e met 1,2 strafpunten
springconcours: 10e met 28 strafpunten
totaal: 185,8 strafpunten
Springconcours
Tim Amitrano individueel
DNF
kwalificatie:
1e ronde: 75e met 38 strafpunten
2e ronde: 69e met 48 strafpunten
3e ronde: niet gestart

Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Craig Jones skiff (m)
11e
serie 2: 2e in 7.19,71
herkansingen 5: 1e in 7.06,13
halve finale 1: 4e in 7.05,94
finale B: 5e in 6.58,48
George Jelbart
Cameron Wurf
lichte dubbel-twee (m)
16e
serie 3: 4e in 6.28,94
herkansingen 4: 3e in 6.26,10
halve finale D: 1e in 6.27,68
finale C: 4e in 6.51,32
Peter Hardcastle
Brendan Long
dubbel-twee (m)
11e
serie 1: 3e in 6.52,34
halve finale 1: 6e in 6.22,69
finale B: 5e in 6.22,57
Drew Ginn
James Tomkins
twee-zonder (m) Goud serie 1: 1e in 6.55,04
halve finale 1: 1e in 6.22,60
finale: 1e in 6.30,67
Scott Brennan
Shaun Coulton
David Crawshay
Duncan Free
dubbel-vier (m)
7e
serie 1: 3e in 5.46,32
halve finale 1: 4e in 5.45,45
finale B: 1e in 6.02,31
Simon Burgess
Ben Cureton
Anthony Edwards
Glen Loftus
lichte vier-zonder (m) Zilver serie 3: 1e in 5.50,24
halve finale 1: 2e in 5.55,22
finale: 2e in 5.57,43
David Dennis
Robert Jahrling
Tom Laurich
David McGowan
vier-zonder (m)
4e
serie 3: 1e in 6.21,97
halve finale 1: 2e in 5.51,81
finale: 4e in 6.13,06
Bo Hanson
Michael McKay
Stuart Reside
Geoffrey Stewart
James Stewart
Stephen Stewart
Stefan Szczurowski
Stuart Welch
Michael Toon
acht (m) Brons serie 1: 1e in 5.23,23
finale: 3e in 5.45,38
Amber Halliday
Sally Newmarch
lichte dubbel-twee (v)
4e
serie 3: 1e in 6.49,90
halve finale 1: 1e in 6.54,01
finale: 4e in 6.59,91
Donna Martin
Jane Robinson
dubbel-twee (v)
9e
serie 2: 4e in 7.41,20
herkansingen 1: 3e in 7.04,69
Amber Bradley
Kerry Hore
Dana Faletic
Rebecca Sattin
dubbel-vier (v) Brons serie 2: 3e in 6.23,46
herkansingen: 3e in 6.24,67
finale: 3e in 6.34,73
Kyeema Doyle
Katie Foulkes
Monique Heinke
Catriona Oliver
Sarah Outhwaite
Victoria Roberts
Sally Robbins
Julia Wilson
Jodi Winter
acht (v)
6z
serie 1: 4e in 6.02,77
herkansingen: 3e in 6.09,64
finale: 6e in 6.31,65

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Seamus Robinson degen (m)
26e
1e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Kolobkov: 5-15
Frank Bartolillo floret (m)
27e
1e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Hanxiong: 8-15
Evelyn Halls degen (v)
14e
1e ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Magkandaki: 15-5
2e ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Nisima: 10-15

Shooting pictogram.svg
Schieten

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Matthew Inabinet 10m luchtgeweer (m)
41e
kwalificatie: 41e met 584 punten (96-98-97-99-98-96)
Timothy Lowndes
35e
kwalificatie: 35e met 587 punten (97-99-96-100-97-98)
Timothy Lowndes 50m geweer 3 houdingen (m)
12e
kwalificatie: 12e met 1161 punten (398-374-389)
Timothy Lowndes 50m geweer liggend (m)
16e
kwalificatie: 16e met 592 punten (98-99-99-100-97-99)
Warren Potent
42e
kwalificatie: 42e met 586 punten (97-94-97-100-98-100)
David Moore 50m pistool (m)
24e
kwalificatie: 24e met 550 punten (86-95-86-92-96-95)
Daniel Repacholi
23e
kwalificatie: 23e met 551 punten (97-91-93-93-87-90)
Bruce Quick 25m snelvuurpistool (m)
17e
kwalificatie: 17e met 571 punten (97-97-89-98-99-91)
David Moore 10m luchtpistool (m)
27e
kwalificatie: 27e met 574 punten (95-95-98-95-96-95)
Daniel Repacholi
36e
kwalificatie: 36e met 571 punten (94-95-95-96-97-94)
George Barton skeet (m)
29e
kwalificatie: 29e met 118 punten (25-23-24-23-23)
Paul Rahman
15e
kwalificatie: 15e met 120 punten (25-23-24-24-24)
Michael Diamond trap (m)
8e
kwalificatie: 8e met 119 punten (25-22-25-24-23)
Adam Vella Brons kwalificatie: 5e met 121 punten (24-25-23-25-24)
finale: 3e met 145 punten
Stephen Haberman dubbeltrap (m)
15e
kwalificatie: 15e met 129 punten (43-42-44)
Tom Turner
19e
kwalificatie: 19e met 126 punten (44-42-40)
Bryan Wilson lopend doel (m)
19e
kwalificatie: 19e met 544 punten (93-87-95-92-86-91)
Susan McCready 10m luchtgeweer (v)
27e
kwalificatie: 27e met 391 punten (97-98-97-99)
Kim Frazer 50m geweer 3 houdingen (v)
32e
kwalificatie: 32e met 567 punten (97-95-88-91-91-93)
Susan McCready
25e
kwalificatie: 25e met 567 punten (95-99-95-92-93-93)
Lalita Yauhleuskaya 25m pistool (v)
10e
kwalificatie: 10e met 578 punten (94-95-97-96-98-98)
Annette Woodward
18e
kwalificatie: 18e met 576 punten (94-95-95-98-95-99)
Linda Ryan 10m luchtpistool (v)
28e
kwalificatie: 28e met 376 punten (94-97-91-94)
Lalita Yauhleuskaya
21e
kwalificatie: 21e met 379 punten (94-97-91-94)
George Barton skeet (v)
4e
kwalificatie: 4e met 69 punten (24-22-23)
finale: 4e met 92 punten
Suzanne Balogh trap (v) Goud kwalificatie: 1e met 66 punten (23-23-20)
finale: 1e met 88 punten
Suzanne Balogh dubbeltrap (v)
13e
kwalificatie: 13e met 97 punten (34-33-30)
Susan Trindall
7e
kwalificatie: 7e met 106 punten (35-33-38)

Diving pictogram.svg
Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steven Barnett 3m plank (m)
12e
voorronde: 10e met 429,09 punten
halve finale: 10e met 657,69 punten
finale: 12e met 620,34 punten
Robert Newbery
16e
voorronde: 17e met 397,71 punten
halve finale: 16e met 614,67 punten
Mathew Helm 10m toren (m) Zilver voorronde: 1e met 513,06 punten
halve finale: 1e met 722,40 punten
finale: 2e met 730,56 punten
Robert Newbery
8e
voorronde: 7e met 461,91 punten
halve finale: 5e met 655,89 punten
finale: 8e met 640,65 punten
Steven Barnett
Robert Newbery
3m plank synchroon (m) Brons 349,59 punten
Mathew Helm
Robert Newbery
10m toren synchroon (m) Brons 366,84 punten
Irina Lasjko 3m plank (v)
7e
voorronde: 8e met 303,66 punten
halve finale: 4e met 550,17 punten
finale: 7e met 551,97 punten
Loudy Tourky
6e
voorronde: 5e met 310,65 punten
halve finale: 6e met 538,44 punten
finale: 6e met 566,94 punten
Chantelle Newbery 10m toren (v) Goud voorronde: 6e met 346,95 punten
halve finale: 3e met 545,25 punten
finale: 1e met 590,31 punten
Loudy Tourky Brons voorronde: 2e met 367,23 punten
halve finale: 1e met 560,10 punten
finale: 3e met 561,55 punten
Irina Lasjko
Chantelle Newbery
3m plank synchroon (v) Brons 309,30 punten
Lynda Folauhola
Loudy Tourky
10m toren synchroon (v)
4e
313,92 punten

Softball pictogram.svg
Softbal

Zie Softbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sandra Allen
Marissa Carpadios
Fiona Crawford
Amanda Doman
Peta Edebone
Tanya Harding
Natalie Hodgskin
Simmone Morrow
Tracey Mosley
Stacey Porter
Melanie Roche
Natalie Titcume
Natalie Ward
Brooke Wilkins
Kerry Wyborn
vrouwen Zilver groepsfase: 2e
W van
Vlag van Japan
 Japan: 4-2
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 0-10
W van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 1-0
W van
Vlag van Italië
 Italië: 8-0
W van
Vlag van China
 China: 5-0
W van
Vlag van Canada
 Canada: 1-0
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 3-2
halve finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 0-5
bronzen finale: W van
Vlag van Japan
 Japan: 3-0
finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 1-5
Groepsfase
# Land Wedstrijden Punten
G W V
1
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
7 7 0 41 0 +41 1000
2
Vlag van Australië
 Australië
7 6 1 22 14 +8 .857
3
Vlag van Japan
 Japan
7 4 3 17 8 +9 .571
4
Vlag van China
 China
7 3 4 15 20 −5 .429
5
Vlag van Canada
 Canada
7 3 4 6 14 −8 .429
6
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
7 2 5 3 13 −10 .286
7
Vlag van Griekenland
 Griekenland
7 2 5 6 24 −18 .286
8
Vlag van Italië
 Italië
7 1 6 8 24 −16 .143
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
4-2
Vlag van Japan
 Japan
15 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
0-10
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
16 augustus Athene
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei
0-1
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
8-0
Vlag van Italië
 Italië
18 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
5-0
Vlag van China
 China
19 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-0
Vlag van Canada
 Canada
20 augustus Athene
Vlag van Griekenland
 Griekenland
2-3
Vlag van Australië
 Australië
Halve finale
22 augustus Athene
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5-0
Vlag van Australië
 Australië
Bronzen finale
22 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
3-0
Vlag van Japan
 Japan
Finale
22 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-5
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten

Synchronized swimming pictogram.svg
Synchroonzwemmen

Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Amanda Laird
Leonie Nichols
duet
24e
technisch: 24e met 38,917 punten
vrij: 24e met 38,834 punten
totaal: 77,751 punten

Taekwondo pictogram.svg
Taekwondo

Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Carlo Massimino -68kg (m)
9e
voorronde: W van
Vlag van Tunesië
 TUN Omrani: 7-2
kwartfinale: V van
Vlag van Guatemala
 GUA Sagastume: 4-5
Daniel Trenton -80kg (m)
9e
voorronde: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Brown: 12-6
kwartfinale: V van
Vlag van Iran
 IRI Karami: 9-13
Caroline Bartasek -67kg (v)
11e
voorronde: V van
Vlag van Guatemala
 GUA Juárez: 0-7
Tina Morgan +67kg (v)
11e
voorronde: V van
Vlag van Brazilië
 BRA Falavigna: 2-7

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Trevor Brown enkelspel (m)
49e
1e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Matsushuta: 0-4 (4-11, 6-11, 9-11, 3-11)
William Henzell
33e
1e ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Nguyen: 4-1 (11-7, 6-11, 11-7, 11-4, 11-9)
2e ronde: V van
Vlag van Oostenrijk
 AUT Weixing: 0-4 (7-11, 3-11, 10-12, 6-11)
Russ Lavale
49e
1e ronde: V van
Vlag van Bosnië en Herzegovina
 BIH Milicevic: 2-4 (12-10, 9-11, 4-11, 11-9, 16-18, 11-13)
Trevor Brown
Russ Lavale
dubbelspel (m)
33e
1e ronde: V van
Vlag van Canada
 CAN Huang/Kassam: 0-4 (9-11, 3-11, 6-11, 8-11)
William Henzell
David Zalcberg
17e
1e ronde: W van
Vlag van Italië
 ITA Mondello/Yang: 4-1 (11-6, 8-11, 11-7, 11-7, 11-5)
2e ronde: V van
Vlag van Nederland
 NED Heister/Keen: 1-4 (13-15, 10-12, 11-6, 12-14, 3-11)
Lay Jian Fang enkelspel (v)
33e
1e ronde: W van
Vlag van Kroatië
 CRO Vaida: 4-0 (12-10, 11-5, 11-6, 13-11)
2e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Wosik: 2-4 (11-3, 6-11, 11-6, 7-11, 8-11, 10-12)
Miao Miao
33e
1e ronde: W van
Vlag van Peru
 PER Espineira: 4-2 (8-11, 9-11, 11-5, 11-4, 11-6, 11-6)
2e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Fukuhara: 3-4 (11-5, 11-7, 9-11, 6-11, 6-11, 11-9, 9-11)
Lay Jian Fang
Miao Miao
dubbelspel (v)
33e
1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL C Li/K Li: 2-4 (10-12, 11-8, 11-6, 5-11, 2-11, 12-14)

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Wayne Arthurs enkelspel (m)
17e
1e ronde: W van
Vlag van Roemenië
 ROU Hănescu: 6-4, 7-6(4)
2e ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Grosjean: 6-7(2), 3-6
Mark Philippoussis
33e
1e ronde: V van
Vlag van België
 BEL Rochus: 6-3, 0-6, 1-6
Wayne Arthurs
Todd Woodbridge
dubbelspel (m)
9e
1e ronde: W van
Vlag van Tsjechië
 CZE Berdych/Novák: 6-4, 6-3
2e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Kiefer/Schüttler: 6-7(3), 3-6
Alicia Molik enkelspel (v) Brons 1e ronde: W van
Vlag van Rusland
 RUS Dementieva: 4-6, 6-0, 6-3
2e ronde: W van
Vlag van Slovenië
 SLO Srebotnik: 7-5, 6-4
3e ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Raymond: 6-4, 6-4
kwartfinale: W van
Vlag van Japan
 JPN Sugiyama: 6-3, 6-4
halve finale: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Mauresmo: 6-7(8), 3-6
bronzen finale: W van
Vlag van Rusland
 RUS Myskina: 6-3, 6-4
Nicole Pratt
9e
1e ronde: W van
Vlag van Zwitserland
 SUI Casanova: 6-3, 7-5
2e ronde: W van
Vlag van Italië
 ITA Garbin: 1-6, 7-6(5), 6-2
3e ronde: V van
Vlag van België
 BEL Henin-Hardenne: 1-6, 0-6
Samantha Stosur
64e
1e ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Rubin: 2-6, 7-6(8), 0-6
Nicole Pratt
Samantha Stosur
dubbelspel (v)
17e
1e ronde: v van
Vlag van Italië
 ITA Garbin/Vinci: 0-6, 1-6
Alicia Molik
Rennae Stubbs
5e
1e ronde: W van
Vlag van Estland
 EST Ani/Kanepi: 6-4, 6-1
2e ronde: W van
Vlag van Colombia
 COL Castaño/Zuluaga: 6-4, 6-2
kwartfinale: V van
Vlag van China
 CHN Ting/Sun Tiantian: 3-6, 2-6

Triathlon pictogram.svg
Triatlon

Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Greg Bennett mannen
4e
1:51.41,58
Peter Robertson
24e
1:55.44,36
Simon Thompson
10e
1:52.47,18
Loretta Harrop vrouwen Zilver 2:04.50,17
Rina Hill
33e
2:11.58,86
Maxine Seear
DNF
niet gefinisht

Football pictogram.svg
Voetbal

Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
John Aloisi
Alex Brosque
Tim Cahill
Shane Cansdell-Sheriff
Anthony Danze
Spase Dilevski
Ahmad Elrich
Eugene Galekovic
Ryan Griffiths
Brett Holman
Brad Jones
Adrian Madaschi
Jonathan McKain
Craig Moore
Jade North
David Tarka
Carl Valeri
Luke Wilkshire
mannen
7e
groep C: 2e
G van
Vlag van Tunesië
 Tunesië: 1-1
W van
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro: 5-1
V van
Vlag van Argentinië
 Argentinië: 0-1
kwartfinale: V van
Vlag van Irak
 Irak: 0-1
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Argentinië
 Argentinië
3 3 0 0 9 0 +9 9
2
Vlag van Australië
 Australië
3 1 1 1 6 3 +3 4
3
Vlag van Tunesië
 Tunesië
3 1 1 1 4 5 −1 4
4
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
3 0 0 3 3 14 −11 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
11 augustus Athene
Vlag van Tunesië
 Tunesië
1-1
Vlag van Australië
 Australië
14 augustus Athene
Vlag van Servië en Montenegro
 Servië en Montenegro
1-5
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
1-0
Vlag van Australië
 Australië
Kwartfinale
21 augustus Athene
Vlag van Irak
 Irak
1-0
Vlag van Australië
 Australië

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dianne Alagich
Melissa Barbieri
Rhian Davies
Lisa De Vanna
Gillian Foster
Heather Garriock
Tal Karp
Cassandra Kell
Selin Kuralay
Kylie Ledbrook
Joanne Peters
Karla Reuter
Cheryl Salisbury
Sally Shipard
Thea Slatyer
Danielle Small
Sacha Wainwright
Sarah Walsh
vrouwen
5e
groep C: 3e
V van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 0-1
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 1-0
G van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 1-1
kwartfinale: V van
Vlag van Zweden
 Zweden: 1-2
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
3 2 1 0 6 1 +5 7
2
Vlag van Brazilië
 Brazilië
3 2 0 1 8 2 +6 6
3
Vlag van Australië
 Australië
3 1 1 1 2 2 −1 4
4
Vlag van Griekenland
 Griekenland
3 0 0 3 0 11 −11 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
11 augustus Thessaloniki
Vlag van Brazilië
 Brazilië
1-0
Vlag van Australië
 Australië
14 augustus Iraklion
Vlag van Griekenland
 Griekenland
0-1
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Thessaloniki
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
1-1
Vlag van Australië
 Australië
Kwartfinale
20 augustus Volos
Vlag van Zweden
 Zweden
2-1
Vlag van Australië
 Australië

Volleyball pictogram.svg
Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Beach

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Andrew Schacht
Joshua Slack
beach (m)
9e
groep A: 3e
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Holdren/Metzger: 1-2 (24-22, 22-24, 13-15)
V van
Vlag van Brazilië
 BRA Santos/Rego: 0-2 (17-21, 17-21)
W van
Vlag van Noorwegen
 NOR Horrem/Maaseide: 2-0 (21-18, 21-17)
2e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Scheuerpflug/Dieckmann: 0-2 (19-21, 12-21)
Julien Prosser
Mark Williams
4e
groep E: 2e
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Blanton/Nygaard: 2-0 (21-14, 21-16)
V van
Vlag van Zwitserland
 SUI Kobel/Heuscher: 1-2 (21-16, 20-22, 9-15)
W van
Vlag van Canada
 CAN Child/Heese: 2-1 (21-18, 15-21, 15-12)
2e ronde: W van
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA Rorich/Pocock: 2-0 (21-14, 21-10)
kwartfinale: W van
Vlag van Duitsland
 GER Scheuerpflug/Dieckmann: 2-1 (16-21, 21-19, 15-10)
halve finale: V van
Vlag van Spanje
 ESP Bosma/Herrera: 0-2 (18-21, 18-21)
bronzen finale: V van
Vlag van Zwitserland
 SUI Kobel/Heuscher: 1-2 (21-19, 17-21, 13-15)
Summer Lochowicz
Kerri Pottharst
beach (v)
9e
groep F: 1e
W van
Vlag van China
 CHN Jia/Fei: 2-0 (21-18, 21-18)
W van
Vlag van Griekenland
 GRE Karadassiou/Sfyri: 2-1 (21-15, 15-21, 16-14)
W van
Vlag van Mexico
 MEX García/Gaxiola: 2-0 (26-24, 22-20)
2e ronde: V van
Vlag van Australië
 AUS Natalie Cook/Nicole Sanderson: 0-2 (16-21, 12-21)
Natalie Cook
Nicole Sanderson
4e
groep E: 2e
W van
Vlag van Bulgarije
 BUL Yanchulova/Yanchulova: 2-0 (21-16, 21-12)
W van
Vlag van China
 CHN Lu/Wenhui: 2-1 (21-16, 17-21, 17-15)
V van
Vlag van Duitsland
 GER Rau/Pohl: 0-2 (10-21, 20-22)
2e ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Summer Lochowicz/Kerri Pottharst: 2-0 (21-16, 21-12)
kwartfinale: W van
Vlag van Italië
 ITA Gattelli/Perrotta: 2-1 (21-16, 14-21, 15-12)
halve finale: V van
Vlag van Brazilië
 BRA Bede/Behar: 0-2 (17-21, 16-21)
bronzen finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA McPeak/Youngs: 1-2 (18-21, 21-15, 9-15)

Indoor

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Brett Alderman
David Beard
Luke Campbell
Zane Christensen
Andrew Earl
David Ferguson
Benjamin Hardy
Dan Howard
Travis Moran
Grant Sorensen
Hidde Van Beest
Matthew Young
zaal (m)
11e
groep B: 6e
V van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 1-3 (25-23, 19-25, 12-25, 21-25)
V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 0-3 (17-25, 24-26, 23-25)
V van
Vlag van Italië
 Italië: 0-3 (20-25, 18-25, 21-25)
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 1-3 (19-25, 25-23, 13-25, 19-25)
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 0-3 (22-25, 17-25, 16-25)
Groep B
# Land Wedstrijden Sets Setpunten Punten
G W V V T Saldo V T Saldo
1
Vlag van Brazilië
 Brazilië
5 4 1 13 7 +6 483 431 +52 9
2
Vlag van Italië
 Italië
5 3 2 13 7 +6 465 434 +31 8
3
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5 3 2 11 8 +3 437 423 +14 8
4
Vlag van Rusland
 Rusland
5 3 2 11 9 +2 452 430 +22 8
5
Vlag van Nederland
 Nederland
5 2 3 7 11 −4 391 419 −28 7
6
Vlag van Australië
 Australië
5 0 5 2 15 −13 331 422 −91 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Brazilië
 Brazilië
3-1
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
0-3
Vlag van Rusland
 Rusland
19 augustus Athene
Vlag van Italië
 Italië
3-0
Vlag van Australië
 Australië
21 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-3
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
23 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
3-0
Vlag van Australië
 Australië

Water polo pictogram.svg
Waterpolo

Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Pietro Figlioli
Trent Franklin
Tomet Jenkins
Sam McGregor
Craig Miller
Tim Neesham
Aleksandr Osadchuk
Dean Semmens
James Stanton
Rafael Sterk
Nathan Thomas
Thomas Whalan
Gavin Woods
mannen
9e
groep B: 5e
W van
Vlag van Egypte
 Egypte: 14-3
V van
Vlag van Italië
 Italië: 4-8
V van
Vlag van Spanje
 Spanje: 4-8
V van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 9-10
G van
Vlag van Duitsland
 Duitsland: 6-6
9-12e plek: W van
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan: 10-5
7-10e plek: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 5-6
9-10e plek: W van
Vlag van Kroatië
 Kroatië: 8-7
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 4 0 1 43 27 +16 8
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5 3 1 1 40 28 +12 7
3
Vlag van Spanje
 Spanje
5 3 0 2 35 31 +4 6
4
Vlag van Italië
 Italië
5 3 0 2 39 24 +15 6
5
Vlag van Australië
 Australië
5 1 1 3 37 35 +2 4
6
Vlag van Egypte
 Egypte
5 0 0 5 18 67 −49 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Egypte
 Egypte
3-14
Vlag van Australië
 Australië
17 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
4-8
Vlag van Italië
 Italië
19 augustus Athene
Vlag van Spanje
 Spanje
8-4
Vlag van Australië
 Australië
21 augustus Athene
Vlag van Griekenland
 Griekenland
10-9
Vlag van Australië
 Australië
23 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
6-6
Vlag van Australië
 Australië
9-12e plek
25 augustus Athene
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
5-10
Vlag van Australië
 Australië
7-10e plek
27 augustus Athene
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
6-5
Vlag van Australië
 Australië
9-10e plek
29 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
8-7
Vlag van Kroatië
 Kroatië

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Belinda Brooks
Jemma Brownlow
Naomi Castle
Nikita Cuffe
Joanne Fox
Kate Gynther
Kelly Heuchan
Emma Knox
Elise Norwood
Melissa Rippon
Rebecca Rippon
Bronwyn Smith
Jodie Stuhmcke
vrouwen
4e
groep B: 1e
W van
Vlag van Italië
 Italië: 6-5
W van
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan: 9-4
G van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 7-7
halve finale: V van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 2-6
bronzen finale: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 5-6
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Australië
 Australië
3 2 0 1 43 27 +16 8
2
Vlag van Italië
 Italië
3 2 1 0 40 28 +12 7
3
Vlag van Griekenland
 Griekenland
3 1 1 1 35 31 +4 6
4
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
3 0 0 3 39 24 +15 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
16 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
9-4
Vlag van Italië
 Italië
18 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
6-5
Vlag van Kazachstan
 Kazachstan
20 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
7-7
Vlag van Griekenland
 Griekenland
Halve finale
24 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
2-6
Vlag van Griekenland
 Griekenland
7-10e plek
26 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
5-6
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten

Cycling pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Ryan Bayley keirin (m) Goud serie 1: 1e
2e ronde: 1e
finale: 1e
Shane Kelly Brons serie 3: 1e
2e ronde: 1e
finale: 3e
Ryan Bayley sprint (m) Goud kwalificatie: 1e in 10,177
1e ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER Nimke: 10,510
2e ronde: W van
Vlag van Maleisië
 MAS Ng: 10,520
kwartfinale 1: W van
Vlag van Barbados
 BAR Forde: 2-0
halve finale 1: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Gané: 2-0
finale: W van
Vlag van Nederland
 NED Bos: 2-1
Sean Eadie
12e
kwalificatie: 9e in 10,454
1e ronde: W van
Vlag van Polen
 POL Kwiatkowki: 11,025
2e ronde: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Bourgain
2e ronde herkansingen: 3e
9-12e plek: 4e
Graeme Brown
Brett Lancaster
Brad McGee
Luke Roberts
ploegenachtervolging (m) Goud kwalificatie: 1e in 4.00,613
serie 4: W van
Vlag van Litouwen
 Litouwen: 3.56,510
finale: W van
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië: 3.58,233
Ryan Bayley
Sean Eadie
Shane Kelly
teamsprint (m)
4e
serie 1: W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 44,320
bronzen finale: V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 44,404
Brad McGee individuele achtervolging (m) Zilver kwalificatie: 3e in 4.17,510
serie 2: W van
Vlag van Duitsland
 GER Bartko: 4.17,978
finale: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Wiggins: 4.20,436
Luke Roberts
5e
kwalificatie: 7e in 4.19,353
serie 2: V van
Vlag van Spanje
 ESP Escobar: 4.20,3367
Shane Kelly tijdrit (m)
4e
1.01,224
Mark Renshaw puntenkoers (m)
6e
60 punten
Graeme Brown
Stuart O'Grady
ploegkoers (m) Goud 22 punten
Anna Meares sprint (v) Brons kwalificatie: 1e in 11,291
1e ronde: W van
Vlag van Bulgarije
 BUL Radanova: 11,927
kwartfinale 1: W van
Vlag van Duitsland
 GER Meinke: 2-0
halve finale 1: V van
Vlag van Canada
 CAN Muenzer: 1-2
bronzen finale: W van
Vlag van Rusland
 RUS Grankovskaya: 2-0
Katherine Bates individuele achtervolging (m)
4e
kwalificatie: 4e in 3.31,236
serie 1: W van
Vlag van Rusland
 RUS Chalyky: 3.34,743
bronzen finale: V van
Vlag van Nederland
 NED Zijlaard-van Moorsel: 3.31,715
Katie Mactier Zilver kwalificatie: 2e in 3.29,945
serie 2: W van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Davies: 3.28,095
finale: V van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL Ulmer: 3.27,650
Anna Meares tijdrit (v) Goud 33,952 (WR)
Katherine Bates puntenkoers (v)
8e
7 punten
Mountainbike
Joshua Fleming mannen
31e
2:29.54
Sid Taberlay
23e
2:26.16
Joshua Fleming vrouwen
10e
2:07.01
Weg
Michael Rogers tijdrit (m) Brons 58.01,67
Baden Cooke wegwedstrijd (m)
DNF
niet gefinisht
Robbie McEwen
11e
5:41.56
Stuart O'Grady
32e
5:41.56
Michael Rogers
DNF
niet gefinisht
Matt White
DNF
niet gefinisht
Oenone Wood tijdrit (v)
6e
32.16,00
Sara Carrigan wegwedstrijd (v) Goud 3:24.24
Oenone Wood
12e
3:25.42
Olivia Gollan
4e
3:25.03

Wrestling pictogram.svg
Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Ali Abdo -74kg (m)
20e
groep 5: 3e
V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Gaidarov: 0-10
V van
Vlag van Italië
 ITA Rinella: 0-11

Sailing pictogram.svg
Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Lars Kleppich mistral (m)
8e
84 punten: (9-12-10-4-13-2-8-6-6-31-14)
Anthony Nossiter finn (m)
6e
93 punten: (18-8-4-7-8-13-1-8-20-6-25)
Malcolm Page
Nathan Wilmot
470 (m)
12e
119 punten: (12-DSQ-3-3-19-3-4-18-3-26-OCS)
Colin Beashel
David Giles
star (m)
15e
98 punten: (9-7-OCS-5-4-13-11-16-14-6-13)
Jessica Crisp mistral (v)
6e
74 punten: (4-11-13-5-7-6-7-7-9-5-13)
Sarah Blanck europe (v)
4e
75 punten: (3-7-2-11-9-2-13-8-12-8-24)
Jennifer Armstrong
Belinda Stowell
470 (v)
14e
108 punten: (14-12-6-14-11-11-10-8-13-9-19)
Nicky Bethwaite
Karyn Gojnich
Kristin Kosmala
yngling (v)
13e
92 punten: (11-11-12-10-8-16-5-2-13-10-10)
Michael Blackburn laser
9e
112 punten: (18-2-10-19-5-6-2-20-13-17-32)
Gary Boyd
Chris Nicholson
49er
7e
105 punten: (13-6-15-1-17-18-10-1-7-3-1-17-2-1-OCS-11)
Darren Bundock
John Forbes
tornado
6e
61 punten: (9-7-12-11-1-2-3-4-12-1-14)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ashley Callus 50m vrije slag (m)
26e
serie 11: 8e in 22,82
Brett Hawke
6e
serie 9: 4e in 22,42
halve finale 1: 2e in 22,07
finale: 6e in 22,18
Ashley Callus 100m vrije slag (m)
31e
serie 8: 8e in 50,56
Ian Thorpe Brons serie 8: 1e in 49,17
halve finale 1: 3e in 49,21
finale: 3e in 48,56
Grant Hackett 200m vrije slag (m)
5e
serie 7: 2e in 1.48,90
halve finale 2: 3e in 1.47,61
finale: 5e in 1.46,56
Ian Thorpe Goud serie 8: 1e in 1.47,22
halve finale 2: 1e in 1.46,65
finale: 1e in 1.44,71 (OR)
Grant Hackett 400m vrije slag (m) Zilver serie 6: 1e in 3.46,55
finale: 2e in 3.43,36
Ian Thorpe Goud serie 5: 1e in 3.46,36
finale: 1e in 3.43,10
Grant Hackett 1500m vrije slag (m) Goud serie 5: 2e in 15.01,89
finale: 1e in 14.43,40 (OR)
Craig Stevens
8e
serie 5: 4e in 15.09,54
finale: 8e in 15.13,66
Josh Watson 100m rugslag (m)
17e
serie 5: 6e in 55,85
Matt Welsh
5e
serie 5: 3e in 55,35
halve finale 2: 3e in 54,69
finale: 5e in 54,52
Patrick Murphy 200m rugslag (m)
18e
serie 3: 5e in 2.01,26
Matt Welsh
5e
serie 3: 6e in 2.01,73
Jim Piper 100m schoolslag (m)
19e
serie 8: 7e in 1.02,16
Regan Harrison 200m schoolslag (m)
23e
serie 4: 7e in 2.15,86
Jim Piper
DSQ
serie 6: 4e in 2.13,79
halve finale 1: 4e in 2.12,22
finale: gediskwalificeerd
Geoff Huegill 100m vlinderslag (m)
8e
serie 7: 2e in 52,54
halve finale 2: 5e in 52,64
finale: 8e in 52,56
Adam Pine
20e
serie 8: 8e in 53,45
Travis Nederpelt 200m vlinderslag (m)
17e
serie 4: 5e in 1.58,93
Justin Norris
11e
serie 5: 3e in 1.58,05
halve finale 1: 5e in 1.57,96
Adam Lucas 200m wisselslag (m)
17e
serie 7: 7e in 2.02,12
Justin Norris
27e
serie 5: 7e in 2.03,87
Travis Nederpelt 400m wisselslag (m)
8e
serie 5: 3e in 4.16,77
finale: 8e in 4.20,08
Justin Norris
11e
serie 5: 4e in 4.16,90
Ashley Callus
Michael Klim
Todd Pearson
Eamon Sullivan
Ian Thorpe
Jono van Hazel
4x100m vrije slag (m)
6e
serie 2: 2e in 3.17,64
finale: 6e in 3.15,77
Grant Hackett
Michael Klim
Antony Matkovich
Todd Pearson
Nicholas Sprenger
Craig Stevens
Ian Thorpe
4x200m vrije slag (m) Zilver serie 2: 1e in 7.14,85
finale: 2e in 7.07,46
Michael Klim
Adam Pine
Jim Piper
Matt Welsh
4x100m wisselslag (m)
9e
serie 1: 3e in 3.39,14
Michelle Engelsman 50m vrije slag (v)
26e
serie 8: 1e in 25,28
halve finale 2: 4e in 25,13
finale: 6e in 25,06
Libby Lenton Brons serie 9: 2e in 25,31
halve finale 2: 2e in 24,90
finale: 3e in 24,91
Jodie Henry 100m vrije slag (v) Goud serie 6: 2e in 55,13
halve finale 2: 1e in 53,52 (WR)
finale: 1e in 53,84
Libby Lenton
9e
serie 7: 2e in 54,89
halve finale 1: 5e in 55,17
Elka Graham 200m vrije slag (v)
9e
serie 4: 2e in 2.00,13
halve finale 2: 6e in 1.59,44
Linda Mackenzie
19e
serie 6: 7e in 2.02,04
Elka Graham 400m vrije slag (v)
13e
serie 5: 5e in 4.11,67
Linda Mackenzie
7e
serie 7: 3e in 4.08,46
finale: 7e in 4.10,92
Linda Mackenzie 800m vrije slag (v)
10e
serie 3: 3e in 8.35,90
Sarah Paton
9e
serie 2: 4e in 8.35,81
Marieke Guehrer 100m rugslag (v)
20e
serie 5: 6e in 1.02,76
Giaan Rooney
9e
serie 5: 2e in 1.01,96
halve finale 1: 4e in 1.01,41 (AR)
Frances Adcock 200m rugslag (v)
16e
serie 5: 6e in 2.14,85
halve finale 2: 8e in 2.15,69
Melissa Morgan
15e
serie 3: 4e in 2.14,06
halve finale 2: 7e in 2.13,34
Brooke Hanson 100m schoolslag (v) Zilver serie 4: 1e in 1.07,35
halve finale 2: 2e in 1.07,75
finale: 2e in 1.07,15
Leisel Jones Brons serie 6: 1e in 1.07,69
halve finale 1: 1e in 1.06,78 (OR)
finale: 3e in 1.07,16
Brooke Hanson 200m schoolslag (v)
8e
serie 4: 3e in 2.27,38
halve finale 1: 1e in 2.26,43
finale: 8e in 2.26,39
Leisel Jones Goud serie 4: 1e in 2.26,02
halve finale 2: 3e in 2.26,71
finale: 1e in 2.23,37 (OR)
Jessicah Schipper 100m vlinderslag (v)
4e
serie 5: 3e in 58,57
halve finale 2: 3e in 58,63
finale: 4e in 58,22
Petria Thomas Goud serie 5: 1e in 57,47
halve finale 2: 2e in 57,93
finale: 1e in 57,72
Felicity Galvez 200m vlinderslag (v)
5e
serie 4: 2e in 2.11,17
halve finale 2: 3e in 2.09,54
finale: 5e in 2.09,28
Petria Thomas Zilver serie 3: 1e in 2.10,87
halve finale 2: 2e in 2.09,24
finale: 2e in 2.06,36
Lara Carrol 200m wisselslag (v)
6e
serie 4: 4e in 2.16,17
halve finale 2: 3e in 2.13,80
finale: 6e in 2.13,74
Alice Mills
10e
serie 3: 3e in 2.15,62
halve finale 2: 6e in 2.14,95
Lara Carrol 400m wisselslag (v)
12e
serie 2: 5e in 4.46,32
Jennifer Reilly
19e
serie 3: 6e in 4.49,04
Jodie Henry
Libby Lenton
Alice Mills
Sarah Ryan
Petria Thomas
4x100m vrije slag (v) Goud serie 2: 1e in 3.38,26 (AR)
finale: 1e in 3.35,94 (WR)
Elka Graham
Linda Mackenzie
Alice Mills
Shayne Reese
Giaan Rooney
Petria Thomas
4x200m vrije slag (v)
4e
serie 2: 2e in 8.01,85
finale: 4e in 7.57,40 (AR)
Brooke Hanson
Jodie Henry
Leisel Jones
Alice Mills
Giaan Rooney
Jessicah Schipper
Petria Thomas
4x100m wisselslag (v) Goud serie 2: 1e in 4.01,17
finale: 1e in 3.57,32 (WR)

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Australië op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.