Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Achtervolging vrouwen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Achtervolging vrouwen.

Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Achtervolging vrouwen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

10 km achtervolging vrouwen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 12 februari
Sport Biatlon
Accommodatie(s) Alpensia Biathlon Centre
Deelnemers 58 atleten uit 24 landen
Medailles
Goud  Laura Dahlmeier  
 Duitsland
Zilver  Anastasiya Kuzmina  
 Slowakije
Brons  Anaïs Bescond  
 Frankrijk
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Biatlon op de
Olympische Winterspelen 2018
Individueelmannenvrouwen
Sprintmannenvrouwen
Achtervolgingmannenvrouwen
Massastartmannenvrouwen
Estafettemannenvrouwen
gemengd

De 10 kilometer achtervolging voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vindt plaats op 12 februari 2018 in het Alpensia Biathlon Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioene was de Wit-Russische Darja Domratsjeva.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET
12 februari 19:10 11:10

Uitslag

De starttijdachterstand is op basis van klassering/tijdachterstand op de 7,5 kilometer sprint bepaald. (Winnares Laura Dahlmeier startte als eerste, enz.)

# Bib Naam Land Start Tijd Straf (L+L+S+S) Verschil
Goud 1 Laura Dahlmeier
 Duitsland
00:00 30:35.3 1 (0+1+0+0)
Zilver 13 Anastasiya Kuzmina
 Slowakije
00:54 31:04.7 4 (0+1+2+1) +29.4
Brons 19 Anaïs Bescond
 Frankrijk
01:15 31:04.9 1 (0+0+1+0) +29.6
4 2 Marte Olsbu
 Noorwegen
00:24 31:42.6 4 (1+2+0+1) +1:07.3
5 7 Hanna Öberg
 Zweden
00:41 31:44.2 3 (1+2+0+0) +1:08.9
6 21 Denise Herrmann
 Duitsland
01:20 31:54.7 2 (1+0+0+1) +1:19.4
7 3 Veronika Vítková
 Tsjechië
00:26 32:12.6 3 (0+1+0+2) +1:37.3
8 26 Lena Häcki
 Zwitserland
01:34 32:16.8 3 (1+1+1+0) +1:41.5
9 24 Tiril Eckhoff
 Noorwegen
01:26 32:23.1 5 (0+2+3+0) +1:47.8
10 27 Mona Brorsson
 Zweden
01:36 32:29.8 1 (0+0+1+0) +1:54.5
11 6 Lisa Vittozzi
 Italië
00:41 32:34.6 4 (1+2+0+1) +1:59.3
12 12 Franziska Hildebrand
 Duitsland
00:54 32:36.5 3 (2+1+0+0) +2:01.2
13 5 Vanessa Hinz
 Duitsland
00:40 32:41.4 4 (1+1+2+0) +2:06.1
14 36 Nadezjda Skardino
 Wit-Rusland
02:02 32:42.7 1 (0+0+1+0) +2:07.4
15 18 Dorothea Wierer
 Italië
01:14 32:48.4 5 (2+2+1+0) +2:13.1
16 8 Irene Cadurisch
 Zwitserland
00:46 32:52.8 4 (0+0+3+1) +2:17.5
17 17 Iryna Krjoeko
 Wit-Rusland
01:11 32:54.0 2 (1+0+0+1) +2:18.7
18 14 Vita Semerenko
 Oekraïne
00:55 32:54.4 4 (2+1+1+0) +2:19.1
19 53 Rosanna Crawford
 Canada
02:23 33:03.0 2 (0+0+1+1) +2:27.7
20 30 Galina Visjnevskaja
 Kazachstan
01:46 33:05.9 1 (0+0+1+0) +2:30.6
21 37 Linn Persson
 Zweden
02:05 33:21.7 3 (1+0+1+1) +2:46.4
22 25 Kaisa Mäkäräinen
 Finland
01:30 33:22.2 6 (0+3+3+0) +2:46.9
23 23 Jessica Jislová
 Tsjechië
01:23 33:24.3 3 (0+1+1+1) +2:49.0
24 16 Anaïs Chevalier
 Frankrijk
01:09 33:28.0 5 (3+0+0+2) +2:52.7
25 15 Markéta Davidová
 Tsjechië
00:57 33:29.8 6 (1+2+1+2) +2:54.5
26 22 Johanna Talihärm
 Estland
01:21 33:34.7 4 (0+1+2+1) +2:59.4
27 4 Marie Dorin Habert
 Frankrijk
00:33 33:37.8 7 (2+0+2+3) +3:02.5
28 40 Julia Ransom
 Canada
02:08 33:38.3 1 (0+0+0+1) +3:03.0
29 35 Elisabeth Högberg
 Zweden
02:00 33:45.1 2 (1+0+1+0) +3:09.8
30 34 Weronika Nowakowska
 Polen
01:57 33:46.2 2 (0+1+1+0) +3:10.9
31 20 Tatjana Akimova
 Olympische atleten uit Rusland
01:18 33:50.8 4 (1+1+0+2) +3:15.5
32 43 Eva Puskarčíková
 Tsjechië
02:14 33:53.8 3 (2+1+0+0) +3:18.5
33 39 Baiba Bendika
 Letland
02:08 33:59.4 3 (1+0+2+0) +3:24.1
34 10 Justine Braisaz
 Frankrijk
00:48 34:08.0 7 (0+2+1+4) +3:32.7
35 31 Elisa Gasparin
 Zwitserland
01:46 34:11.2 5 (2+2+1+0) +3:35.9
36 28 Krystyna Guzik
 Polen
01:37 34:24.3 4 (1+1+1+1) +3:49.0
37 9 Darja Domratsjeva
 Wit-Rusland
00:46 34:26.8 6 (0+1+1+4) +3:51.5
38 11 Paulína Fialková
 Slowakije
00:51 34:33.6 8 (2+2+2+2) +3:58.3
39 41 Selina Gasparin
 Zwitserland
02:12 34:40.2 5 (2+2+1+0) +4:04.9
40 29 Katharina Innerhofer
 Oostenrijk
01:45 34:41.2 5 (1+2+0+2) +4:05.9
41 50 Synnøve Solemdal
 Noorwegen
02:18 34:45.5 4 (1+0+2+1) +4:10.2
42 59 Ingrid Landmark Tandrevold
 Noorwegen
02:43 34:56.8 4 (0+3+1+0) +4:21.5
43 45 Monika Hojnisz
 Polen
02:14 35:05.6 4 (1+1+2+0) +4:30.3
44 52 Nadzeja Pisareva
 Wit-Rusland
02:23 35:10.3 3 (2+0+0+1) +4:35.0
45 38 Zhang Yan
 China
02:08 35:16.7 3 (3+0+0+0) +4:41.4
46 55 Anastasia Merkoesjyna
 Oekraïne
02:26 35:30.4 5 (0+2+2+1) +4:55.1
47 51 Emily Dreissigacker
 Verenigde Staten
02:21 35:36.7 4 (0+1+1+2) +5:01.4
48 44 Nicole Gontier
 Italië
02:14 35:37.6 7 (3+1+1+2) +5:02.3
49 56 Magdalena Gwizdoń
 Polen
02:30 36:07.0 5 (1+2+2+0) +5:31.7
50 32 Anna Frolina
 Zuid-Korea
01:51 36:14.2 8 (1+2+2+3) +5:38.9
51 47 Anja Eržen
 Slovenië
02:15 36:22.6 7 (0+2+2+3) +5:47.3
52 33 Oeljana Kajsjeva
 Olympische atleten uit Rusland
01:52 36:33.6 5 (0+2+2+1) +5:58.3
53 54 Emma Lunder
 Canada
02:24 36:52.1 4 (0+1+1+2) +6:16.8
54 49 Sari Furuya
 Japan
02:15 37:02.1 5 (2+1+1+1) +6:26.8
55 60 Emilia Yordanova
 Bulgarije
02:44 37:04.3 6 (2+1+3+0) +6:29.0
56 42 Fuyuko Tachizaki
 Japan
02:14 37:07.9 7 (2+0+2+3) +6:32.6
57 58 Darja Klimina
 Kazachstan
02:42 38:00.0 8 (1+1+3+3) +7:24.7
58 48 Dunja Zdouc
 Oostenrijk
02:15 38:39.1 8 (1+3+1+3) +8:03.8
46 Valj Semerenko
 Oekraïne
02:15 DNS
57 Megan Tandy
 Canada
02:37

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Achtervolging vrouwen
Listen to this article