Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Individueel mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Individueel mannen.

Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Individueel mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

20 km individueel mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 15 februari
Sport Biatlon
Accommodatie(s) Alpensia Biathlon Centre
Deelnemers 86 atleten uit 26 landen
Medailles
Goud  Johannes Thingnes Bø  
 Noorwegen
Zilver  Jakov Fak  
 Slovenië
Brons  Dominik Landertinger  
 Oostenrijk
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Biatlon op de
Olympische Winterspelen 2018
Individueelmannenvrouwen
Sprintmannenvrouwen
Achtervolgingmannenvrouwen
Massastartmannenvrouwen
Estafettemannenvrouwen
gemengd

De 20 kilometer individueel voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 15 februari 2018 in het Alpensia Biathlon Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Fransman Martin Fourcade, Fourcade eindigde ditmaal op de vijfde plaats.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET
15 februari 20:20 12:20

Uitslag

Rang Bib Naam Land Tijd Straf (L+S+L+S) Achterstand
Goud 9 Johannes Thingnes Bø
 Noorwegen
48:03.8 2 (1+0+0+1)
Zilver 57 Jakov Fak
 Slovenië
48:09.3 0 (0+0+0+0) +5.5
Brons 38 Dominik Landertinger
 Oostenrijk
48:18.0 0 (0+0+0+0) +14.2
4 51 Sebastian Samuelsson
 Zweden
48:32.9 1 (0+0+1+0) +29.1
5 23 Martin Fourcade
 Frankrijk
48:46.2 2 (0+0+0+2) +42.4
6 28 Benjamin Weger
 Zwitserland
48:52.4 1 (1+0+0+0) +48.6
7 65 Michal Krčmář
 Tsjechië
49:19.3 1 (0+1+0+0) +1:15.5
8 1 Fredrik Lindström
 Zweden
49:25.9 1 (0+0+0+1) +1:22.1
9 16 Erik Lesser
 Duitsland
49:31.1 1 (0+1+0+0) +1:27.3
10 11 Emil Hegle Svendsen
 Noorwegen
49:40.5 2 (0+2+0+0) +1:36.7
11 19 Simon Eder
 Oostenrijk
49:55.8 2 (1+0+1+0) +1:52.0
12 7 Ondřej Moravec
 Tsjechië
49:56.9 1 (0+0+0+1) +1:53.1
13 27 Tarjei Bø
 Noorwegen
50:05.3 2 (0+0+0+2) +2:01.5
14 24 Scott Gow
 Canada
50:06.3 1 (0+0+0+1) +2:02.5
15 41 Klemen Bauer
 Slovenië
50:07.0 2 (0+2+0+0) +2:03.2
16 35 Anton Babikov
 Olympische atleten uit Rusland
50:08.0 1 (0+0+1+0) +2:04.2
17 25 Julian Eberhard
 Oostenrijk
50:15.6 3 (1+1+0+1) +2:11.8
18 64 Sergej Botsjarnikov
 Wit-Rusland
50:25.3 1 (0+0+0+1) +2:21.5
19 5 Vladimir Iliev
 Bulgarije
50:25.9 3 (0+1+1+1) +2:22.1
20 6 Timofey Lapshin
 Zuid-Korea
50:28.6 1 (0+1+0+0) +2:24.8
21 18 Arnd Peiffer
 Duitsland
50:29.6 3 (0+0+3+0) +2:25.8
22 76 Brendan Green
 Canada
50:30.4 1 (0+0+0+1) +2:26.6
23 4 Antonin Guigonnat
 Frankrijk
50:33.5 2 (0+2+0+0) +2:29.7
24 61 Jesper Nelin
 Zweden
50:37.1 3 (0+0+0+3) +2:33.3
25 42 Krasimir Anev
 Bulgarije
50:41.8 1 (0+0+0+1) +2:38.0
26 30 Christian Gow
 Canada
51:01.0 2 (1+0+0+1) +2:57.2
27 13 Simon Desthieux
 Frankrijk
51:03.6 4 (0+2+1+1) +2:59.8
28 26 Matvej Jelisejev
 Olympische atleten uit Rusland
51:07.1 3 (0+2+0+1) +3:03.3
29 79 Artem Tyshchenko
 Oekraïne
51:15.2 0 (0+0+0+0) +3:11.4
30 14 Vladimir Chepelin
 Wit-Rusland
51:27.9 3 (1+0+1+1) +3:24.1
31 60 Vladimir Semakov
 Oekraïne
51:32.1 1 (0+1+0+0) +3:28.3
32 8 Kalev Ermits
 Estland
51:43.6 2 (1+0+1+0) +3:39.8
33 29 Grzegorz Guzik
 Polen
51:51.8 2 (0+0+1+1) +3:48.0
34 53 Matej Kazár
 Slowakije
51:52.4 2 (0+1+1+0) +3:48.6
35 17 Miha Dovžan
 Slovenië
51:54.2 2 (1+0+0+1) +3:50.4
36 21 Simon Schempp
 Duitsland
51:54.8 4 (2+2+0+0) +3:51.0
37 59 George Buta
 Roemenië
51:55.6 1 (0+0+1+0) +3:51.8
38 77 Martin Ponsiluoma
 Zweden
51:56.6 2 (2+0+0+0) +3:52.8
39 81 Maksim Varabei
 Wit-Rusland
52:01.3 3 (0+2+0+1) +3:57.5
40 85 Giuseppe Montello
 Italië
52:01.9 3 (1+1+0+1) +3:58.1
41 52 Tim Burke
 Verenigde Staten
52:05.7 4 (1+1+0+2) +4:01.9
42 50 Oskars Muižnieks
 Letland
52:06.0 3 (0+2+0+1) +4:02.2
43 80 Dimitar Gerdzhikov
 Bulgarije
52:12.0 3 (2+0+1+0) +4:08.2
44 68 Sean Doherty
 Verenigde Staten
52:25.6 3 (2+0+1+0) +4:21.8
45 56 Michal Šlesingr
 Tsjechië
52:35.5 4 (0+3+0+1) +4:31.7
46 10 Artem Pryma
 Oekraïne
52:36.5 4 (1+2+0+1) +4:32.7
47 39 Jeremy Finello
 Zwitserland
52:37.5 3 (0+1+0+2) +4:33.7
48 20 Tuomas Grönman
 Finland
52:44.1 3 (0+2+0+1) +4:40.3
49 2 Mario Dolder
 Zwitserland
52:46.5 3 (0+1+0+2) +4:42.7
50 55 Dominik Windisch
 Italië
52:54.3 5 (2+0+3+0) +4:50.5
51 3 Lowell Bailey
 Verenigde Staten
52:56.8 4 (2+1+0+1) +4:53.0
52 33 Raman Yaliotnau
 Wit-Rusland
52:57.6 5 (1+2+1+1) +4:53.8
53 45 Serhij Semenov
 Oekraïne
52:57.9 3 (1+0+1+1) +4:54.1
54 22 Florent Claude
 België
53:03.2 2 (0+0+0+2) +4:59.4
55 48 Cornel Puchianu
 Roemenië
53:12.1 4 (0+2+0+2) +5:08.3
56 71 Thomas Bormolini
 Italië
53:26.6 4 (0+1+2+1) +5:22.8
57 70 Tobias Eberhard
 Oostenrijk
53:33.6 4 (1+1+0+2) +5:29.8
58 49 Johannes Kühn
 Duitsland
53:36.6 6 (1+1+1+3) +5:32.8
59 15 Andrejs Rastorgujevs
 Letland
53:41.8 6 (1+1+3+1) +5:38.0
60 47 Lars Helge Birkeland
 Noorwegen
53:46.8 4 (2+1+1+0) +5:43.0
61 44 Maxim Braoen
 Kazachstan
53:50.7 2 (0+1+0+1) +5:46.9
62 62 Vassili Podkorytov
 Kazachstan
53:52.5 2 (1+0+1+0) +5:48.7
63 32 Lukas Hofer
 Italië
53:54.1 5 (1+2+1+1) +5:50.3
64 40 Mikito Tachizaki
 Japan
54:11.5 3 (0+1+2+0) +6:07.7
65 67 Rene Zahkna
 Estland
54:20.1 4 (1+1+1+1) +6:16.3
66 84 Leif Nordgren
 Verenigde Staten
54:31.1 5 (1+1+3+0) +6:27.3
67 82 Adam Václavík
 Tsjechië
54:31.7 6 (0+4+1+1) +6:27.9
68 74 Kauri Kõiv
 Estland
54:36.4 3 (0+0+0+3) +6:32.6
69 83 Gheorghe Pop
 Roemenië
54:40.1 3 (2+0+1+0) +6:36.3
70 37 Roland Lessing
 Estland
54:46.0 4 (0+1+2+1) +6:42.2
71 63 Anton Sinapov
 Bulgarije
54:48.4 5 (0+2+0+3) +6:44.6
72 86 Timoer Chamitgatin
 Kazachstan
54:52.7 2 (0+2+0+0) +6:48.9
73 66 Olli Hiidensalo
 Finland
54:57.6 5 (0+1+3+1) +6:53.8
74 46 Remus Faur
 Roemenië
55:01.5 4 (0+0+0+4) +6:57.7
75 78 Michael Rösch
 België
55:10.1 5 (0+3+0+2) +7:06.3
76 36 Tero Seppälä
 Finland
55:10.8 6 (0+2+2+2) +7:07.0
77 54 Émilien Jacquelin
 Frankrijk
55:26.1 7 (2+2+2+1) +7:22.3
78 31 Tomas Kaukėnas
 Litouwen
55:38.4 6 (0+2+1+3) +7:34.6
79 43 Andrzej Nędza-Kubiniec
 Polen
55:39.9 5 (2+1+1+1) +7:36.1
80 73 Mitja Drinovec
 Slovenië
56:06.4 5 (2+1+2+0) +8:02.6
81 72 Nathan Smith
 Canada
56:15.7 5 (0+1+4+0) +8:11.9
82 58 Vytautas Strolia
 Litouwen
56:27.0 6 (0+2+1+3) +8:23.2
83 34 Vladislav Vitenko
 Kazachstan
57:11.3 7 (2+2+1+2) +9:07.5
84 12 Martin Otčenáš
 Slowakije
57:16.0 5 (1+2+0+2) +9:12.2
85 75 Michal Šíma
 Slowakije
57:52.3 6 (1+1+2+2) +9:48.5
86 69 Tomáš Hasilla
 Slowakije
58:55.2 9 (3+1+3+2) +10:51.4

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Individueel mannen
Listen to this article