Boogschieten op de Aziatische Spelen 2006 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Boogschieten op de Aziatische Spelen 2006.

Boogschieten op de Aziatische Spelen 2006

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Boogschieten was een onderdeel van de Aziatische Spelen 2006 in Doha, Qatar. Mannen en vrouwen streden individueel en in teams in de Lusail Archery Range van 9 december tot 13 december.

Medailles

Medaillewinnaars

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen (individueel)
Im Dong-Hyun
Tomokazu Wakino
Kuo Cheng Wei
Mannen (team)
 KOR
Im Dong-Hyun
Jang Yong-Ho
Lee Chang-Hwan
Park Kyung-Mo
 TPE
Chen Szu Yuan
Hsu Tzu Yi
Kuo Cheng Wei
Wang Cheng Pang
 IND
Mangal Singh Champia
Tarundeep Rai
Jayanta Talukdar
Viswash
Vrouwen (individueel)
Park Sung-Hyun
Yun Ok-Hee
Zhao Ling
Vrouwen (team)
 KOR
Lee Tuk-Young
Park Sung-Hyun
Yun Mi-Jin
Yun Ok-Hee
 CHN
Qian Jialing
Yu Hui
Zhang Juanjuan
Zhao Ling
 TPE
Lai Yi Hsin
Lin Hua Shan
Wu Hui Ju
Yuan Shu Chi

Medaillespiegel

Medaillespiegel
Rang Land Goud Zilver Brons Totaal
1
 KOR
4 1 0 5
2
 TPE
0 1 2 3
3
 CHN
0 1 1 2
4
 JPN
0 1 0 1
5
 IND
0 0 1 1

Mannen (individueel competitie)

Kwalificatieronde

Boogschutter Land 9 december 10 december 10en Xs Score
90M 70M 50M 30M
Im Dong-Hyun
308 / 1 333 / 1 335 / 6 356 / 4 72 28 1332
Park Kyung-Mo
301 / 4 330 / 2 343 / 1 356 / 2 78 36 1330
Jang Yong-Ho
305 / 3 327 / 5 332 / 9 357 / 1 67 32 1321
Lee Chang-Hwan
286 / 13 330 / 3 340 / 3 356 / 3 63 30 1312
Yong Fujun
307 / 2 323 / 8 329 / 18 351 / 10 59 23 1310
Kuo Cheng Wei
294 / 8 328 / 4 337 / 5 348 / 21 61 33 1307
Cheng Chu Sian
297 / 6 317 / 16 338 / 4 351 / 13 60 29 1303
Mangal Singh Champia
299 / 5 305 / 30 340 / 2 356 / 4 64 20 1300
Rahmat Sulistyawan
279 / 18 326 / 6 331 / 10 353 / 7 54 23 1289
Jayanta Talukdar
286 / 12 315 / 18 334 / 7 352 / 9 57 22 1287
Tarundeep Rai
294 / 7 321 / 10 322 / 29 349 / 18 56 19 1286
Wang Gang
287 / 11 322 / 9 330 / 12 346 / 24 57 22 1285
Chen Szu Yuan
289 / 10 319 / 13 331 / 11 346 / 25 55 23 1285
Wang Cheng Pang
283 / 15 319 / 14 329 / 15 352 / 8 64 27 1283
Tomokazu Wakino
294 / 9 315 / 19 327 / 20 346 / 26 46 14 1282
Li Wenquan
284 / 14 324 / 7 317 / 34 351 / 10 51 22 1276
Ryuichi Moriya
277 / 19 320 / 12 330 / 14 347 / 23 49 26 1274
Marvin Cordero
277 / 20 316 / 17 330 / 12 349 / 17 49 18 1272
Hsu Tzu Yi
283 / 15 309 / 26 329 / 19 349 / 16 53 22 1270
Muhammad Marbawi Sulaiman
282 / 17 318 / 15 323 / 27 341 / 31 46 21 1264
Igor Kovalev
274 / 21 313 / 21 325 / 24 351 / 12 52 14 1263
Vishwas
267 / 26 314 / 20 332 / 8 349 / 19 49 14 1262
Jing Xiangqing
272 / 23 310 / 25 323 / 26 353 / 6 52 18 1258
Sergey Khristich
257 / 33 320 / 11 329 / 16 344 / 27 50 23 1250
Oibek Saidiyev
260 / 31 312 / 22 326 / 21 351 / 15 45 18 1249
Mark Javier
262 / 29 309 / 27 329 / 17 348 / 22 44 22 1248
Jarun Thiangprasert
262 / 28 310 / 23 325 / 23 348 / 20 48 20 1245
Paul Marton Dela Cruz
246 / 41 310 / 24 324 / 25 351 / 14 45 18 1231
Khalmizam Wan Abd Aziz
267 / 25 307 / 28 319 / 30 338 / 38 42 15 1231
Christian Cubilla
258 / 32 306 / 29 319 / 32 342 / 30 34 13 1225
Satoshi Kanemura
273 / 22 294 / 34 305 / 40 344 / 28 34 14 1216
Ali Salem
249 / 39 304 / 31 319 / 31 342 / 29 41 12 1214
Amet Umerov
262 / 27 284 / 41 322 / 28 341 / 34 38 13 1209
Zaw Win Htike
253 / 36 290 / 39 325 / 22 336 / 43 39 15 1204
Chiaki Hashimoto
261 / 30 293 / 36 304 / 41 341 / 32 35 12 1199
Rinchen Gyeltshen
253 / 35 294 / 33 311 / 37 338 / 40 34 11 1196
Tashi Peljor
268 / 24 284 / 42 302 / 44 338 / 39 34 9 1192
Dulat Medeuov
243 / 43 291 / 37 316 / 35 339 / 36 37 10 1189
Ahmed Al Abadi
252 / 37 291 / 38 307 / 38 331 / 50 28 8 1181
Chencho Dorji
256 / 34 280 / 46 295 / 50 338 / 41 24 9 1169
Baatarjav Dambadondog
228 / 47 297 / 32 303 / 43 339 / 37 34 8 1167
Farhan Abdorabboh
239 / 45 279 / 47 318 / 33 331 / 51 33 9 1167
Kyaw Lin Tun
250 / 38 281 / 45 301 / 47 328 / 53 25 5 1160
Manuja Kodikara
246 / 40 279 / 49 307 / 38 327 / 55 23 8 1159
Badamkhatan Tsogt
242 / 44 275 / 51 301 / 45 332 / 49 24 8 1150
Myo Ko Ko
234 / 46 289 / 40 284 / 55 339 / 35 35 15 1146
Nazrin Aizad Mat Nasir
219 / 50 294 / 35 297 / 48 335 / 44 32 8 1145
Chan Kam Shing
228 / 48 272 / 53 304 / 42 341 / 32 31 12 1145
Gantugs Jantsan
245 / 42 282 / 44 281 / 56 333 / 46 24 7 1141
Patrick Ma Choi Chong
228 / 49 277 / 50 292 / 52 332 / 48 26 10 1129
Ali Mohammed Ali
216 / 51 282 / 43 292 / 53 332 / 47 29 8 1122
Muk Hau Tak
213 / 53 256 / 54 311 / 36 330 / 52 24 10 1110
Kyaw Chan Nyein
197 / 57 273 / 52 297 / 49 337 / 42 24 10 1104
Israf Khan
214 / 52 279 / 48 285 / 54 323 / 57 19 9 1101
Lkhagvasuren Byadran
204 / 55 246 / 58 301 / 45 333 / 45 29 11 1084
Tashi Dorji
199 / 56 250 / 56 293 / 51 328 / 54 24 8 1070
Alexander Berdugin
186 / 58 256 / 55 269 / 57 325 / 56 22 9 1036
Gary Chan Man Keung
204 / 54 248 / 57 251 / 59 308 / 59 15 4 1011
Bilal Jizini
135 / 59 244 / 59 266 / 58 312 / 58 12 4 957

Laatste 32

12 december

Im Dong-Hyun
108–81
Alexander Berdugin
Mark Javier
99–95
Sergey Khristich
Wang Gang
110–100
Ahmed Al Abadi
Baatarjav Dambadondog
93–98
Jayanta Talukdar
Cheng Chu Sian
100–86
Badamkhatan Tsogt
Zaw Win Htike
90–99
Ryuichi Moriya
Marvin Cordero
96–72
Amet Umerov
Chan Kam Shing
88–102
Kuo Cheng Wei
Yong Fujun
90–82
Patrick Ma Choi Chong
Ali Salem
(9)81–81(5)
Muhammad Marbawi Sulaiman
Tomakazu Wakino
95–86
Rinchen Gyeltshen
Manuja Kodikara
79–89
Mangal Singh Champia
Rahmat Sulistyawan
89–70
Kyaw Lin Tun
Tashi Peljor
91–102
Chen Szu Yuan
Igor Kovalev
96–77
Jarun Thiangprasert
Ali Mohammad Ali
69–92
Park Kyung-Mo

Laatste 16

12 december

Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
           
 
Im Dong-Hyun
 113
 
Mark Javier
 104  
 
Im Dong-Hyun
 109
   
Wang Gang
 104  
 
Wang Gang
 108
 
Jayanta Talukar
 102  
 
Im Dong-Hyun
 106
   
Kuo Cheng Wei
 100  
 
Cheng Chu Sian
 109
 
Ryuichi Moriya
 97  
 
Cheng Chu Sian
 108
   
Kuo Cheng Wei
 114  
 
Marvin Cordero
 97
 
Kuo Cheng Wei
 106  
 
Im Dong-Hyun
 108
   
Tomokazu Wakino
 101
 
Yong Fujun
 99
 
Muhammad Marbawi Sulaiman
 97  
 
Yong Fujun
 104
   
Tomokazu Wakino
 106  
 
Tomokazu Wakino
 102
 
Mangal Singh Champia
 98  
 
Tomokazu Wakino
 100
   
Rahmat Sulistyawan
 82   Derde plaats
 
Rahmat Sulistyawan (s-o 9-8)
 102
 
Chen Szu Yuan
 102  
 
Rahmat Sulistyawan
 105  
Kuo Cheng Wei
 109
   
Park Kyung-Mo
 100    
Rahmat Sulistyawan
 100
 
Igor Kovalev
 99
 
Park Kyung-Mo
 107  

Mannen (teamcompetitie)

13 december

Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
           
 
Zuid-Korea
 
 BYE    
 
Zuid-Korea
 225
   
Filipijnen
 215  
 
Qatar
 192
 
Filipijnen
 214  
 
Zuid-Korea
 224
   
Maleisië
 216  
 
Maleisië
 209
 
Mongolië
 195  
 
Maleisië
 218
   
China
 215  
 
Hongkong
 200
 
China
 219  
 
Zuid-Korea
 216
   
Chinees Taipei
 211
 
India
 
 BYE    
 
India
 219
   
Japan
 206  
 
Myanmar
 195
 
Japan
 220  
 
India
 210
   
Chinees Taipei
 220   Derde plaats
 
Kazachstan
 214
 
Bhutan
 195  
 
Kazachstan
 214  
Maleisië
 207
   
Chinees Taipei
 223    
India
 211
 BYE  
 
Chinees Taipei
   

Vrouwen (individuele competitie)

Kwalificatieronde

Boogschutter Land 9 december 10 december 10en Xs Score
70M 60M 50M 30M
Park Sung-Hyun
325 / 1 328 / 4 332 / 2 354 / 2 72 29 1339
Yun Ok-Hee
319 / 3 326 / 7 336 / 1 354 / 1 70 35 1335
Lee Tuk-Young
316 / 4 329 / 1 327 / 4 351 / 3 59 24 1323
Yun Mi-Jin
320 / 2 325 / 8 317 / 13 351 / 4 58 27 1313
Kim Yong-Ok
314 / 7 327 / 5 319 / 9 343 / 19 53 11 1303
Zhao Ling
305 / 16 328 / 2 323 / 5 341 / 23 55 19 1297
Zhang Juanjuan
313 / 9 328 / 3 312 / 21 344 / 16 50 18 1297
Kwon Un Sil
312 / 10 321 / 12 316 / 15 347 / 8 49 16 1296
Qian Jialing
308 / 13 321 / 11 321 / 7 345 / 13 52 19 1295
Yuan Shu Chi
307 / 15 326 / 6 313 / 20 348 / 6 53 19 1294
Son Hye Yong
315 / 6 317 / 15 315 / 16 346 / 10 45 15 1293
Reena Kumari
305 / 17 314 / 16 328 / 3 344 / 15 55 16 1291
Yu Hui
302 / 18 322 / 9 321 / 6 346 / 9 52 20 1291
Novia Nuraini
313 / 8 310 / 25 317 / 14 340 / 25 50 18 1289
Mayumi Asano
315 / 5 319 / 14 314 / 19 341 / 24 47 16 1289
Dola Banerjee
308 / 14 307 / 28 321 / 8 350 / 5 49 14 1286
Wu Hui Ju
309 / 12 314 / 18 317 / 12 346 / 10 49 13 1286
Rina Dewi Puspitasari
312 / 11 322 / 10 302 / 30 346 / 10 45 11 1282
Yelena Plotnikova
290 / 27 311 / 22 318 / 10 345 / 14 43 14 1264
Rachelle Anne Cabral
301 / 19 311 / 21 314 / 17 337 / 34 40 12 1263
Sayoko Kitabatake
300 / 20 308 / 26 306 / 29 342 / 22 38 12 1256
Lin Hua Shan
294 / 23 311 / 23 310 / 24 337 / 33 35 12 1252
Gina Rahayu Sugiharti
284 / 30 314 / 17 314 / 18 339 / 27 44 17 1251
Lai Yi Hsin
297 / 21 307 / 27 317 / 11 327 / 44 40 9 1248
Chekrovolu Swuro
278 / 35 312 / 20 308 / 27 338 / 29 34 6 1236
Viktoriya Beloslyudtseva
276 / 36 302 / 31 310 / 25 347 / 7 40 12 1235
Dorji Dolma
294 / 22 320 / 13 291 / 38 330 / 42 24 9 1235
Siti Sholeha Mohd Yusof
280 / 34 313 / 19 301 / 32 340 / 26 36 21 1234
Katherine Annalyn Santos
291 / 25 299 / 34 300 / 33 331 / 38 37 16 1231
Yukari Segawa
288 / 28 294 / 39 311 / 23 337 / 32 37 11 1230
Punyaprabha
291 / 24 300 / 33 311 / 22 327 / 45 38 15 1229
Jasmin Figueroa
276 / 37 305 / 30 306 / 28 342 / 20 32 13 1229
Dorji Dema
286 / 29 302 / 32 308 / 26 333 / 37 26 8 1229
Anbarasi Subramaniam
291 / 26 295 / 37 297 / 34 344 / 16 31 10 1227
Tshering Chhoden
273 / 39 310 / 24 294 / 35 343 / 18 42 9 1220
Yasmidar Hamid
280 / 33 292 / 41 291 / 38 342 / 21 31 12 1205
Noor Aziera Taip
283 / 31 294 / 38 287 / 44 331 / 40 30 3 1195
Anastassiya Bannova
282 / 32 285 / 46 293 / 36 327 / 43 32 9 1187
Ainur Abdraimova
270 / 41 295 / 36 301 / 31 315 / 51 26 10 1181
Mon Redee Sut Txi
264 / 42 288 / 45 290 / 40 338 / 30 29 10 1180
Roza Nazirova
275 / 38 292 / 40 281 / 45 321 / 49 24 3 1169
Kanako Baba
262 / 43 305 / 29 265 / 50 330 / 41 29 8 1162
Karen Grace Yasi
251 / 48 280 / 49 289 / 42 339 / 28 29 8 1159
Fotima Tagoeva
260 / 44 290 / 43 278 / 46 331 / 39 28 1159
Munira Nurmanova
271 / 40 273 / 51 292 / 37 321 / 48 28 5 1157
Urantungalag Bishindee
254 / 47 291 / 42 275 / 47 325 / 47 22 3 1145
Udval Jamyansuren
241 / 51 274 / 50 289 / 41 333 / 36 29 6 1137
Narisara Tinbua
244 / 49 290 / 44 261 / 52 333 / 35 28 7 1128
Dilhara Salgado
242 / 50 258 / 55 288 / 43 338 / 32 24 11 1126
Amarjargal Tamir
254 / 46 282 / 47 274 / 48 297 / 56 23 2 1107
Surayo Vakilova
232 / 55 296 / 35 269 / 49 309 / 54 13 1106
Firuza Zubaydova
240 / 52 281 / 48 245 / 56 309 / 52 14 4 1075
Dudulie Yasodhara Silva
239 / 53 264 / 53 249 / 54 316 / 50 13 5 1068
Tenzin Lhamo
218 / 57 261 / 54 262 / 51 325 / 46 21 6 1066
Zuhro Tagoeva
256 / 45 255 / 56 246 / 55 301 / 55 15 2 1058
Sajeevi Silva
237 / 54 264 / 52 240 / 57 294 / 57 15 3 1035
Amalia Usmanova
211 / 58 248 / 58 251 / 53 309 / 53 13 1 1019
Nada Hassan
232 / 55 249 / 57 235 / 58 269 / 58 8 5 985
Najoa Al Kuwari
208 / 59 221 / 59 212 / 59 265 / 59 9 3 906
Sara Al Ali
83 / 60 146 / 60 127 / 60 216 / 60 5 572

Laatste 32

11 december

Park Sung-Hyun
111–75
Nada Hassan
Viktoriya Beloslydtseva
110–104
Sayoko Kitabatake
Novia Nuraini
101–77
Fotima Tagoeva
Munira Nurmanova
83–100
Reena Kumari
Zhang Juanjuan
105–94
Narisara Tinbua
Dorji Dema
95–103
Wu Hui Ju
Rina Dewi Puspitasari
103–101
Katherine Annalyn Santos
Dilhara Salgado
91–101
Zhao Ling
Kim Yong Ok
102–86
Firuza Zubaydova
Siti Sholeha Mohd Yusof
98–99
Yelena Plotnikova
Dola Banerjee
112–104
Anbarasi Subramaniam
Udval Jamyansuren
84–110
Kwon Un Sil
Yuan Shu Chi
103–107
Urantungalag Bishindee
Roza Nazirova
97–108
Mayumi Asano
Rachelle Anne Cabral
105–100
Dorji Dolma
Dudulie Yasodhara Silva
85–111
Yun Ok-Kee

Laatste 16

11 december

Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
           
 
Park Sung-Hyun
 109
 
Sayoko Kitabayake
 106  
 
Park Sung-Hyun
 104
   
Novia Nuraini
 93  
 
Novia Nuraini
 108
 
Reena Kumari
 98  
 
Park Sung-Hyun
 97
   
Zhao Ling
 90  
 
Zhang Juanjuan
 109
 
Wu Hui Ju
 101  
 
Zhang Juanjuan
 103
   
Zhao Ling
 104  
 
Rina Dewi Puspitasari
 100
 
Zhao Ling
 102  
 
Park Sung-Hyun
 95
   
Yun Ok-Hee
 91
 
Kim Yong Ok
 101
 
Yelena Plotnikova
 109  
 
Yelena Plotnikova
 99
   
Dola Banerjee
 109  
 
Dola Banerjee
 111
 
Kwon Un Sil
 103  
 
Dola Banerjee
 103
   
Yun Ok-Hee
 106   Derde plaats
 
Urantungalag Bishindee
 102
 
Mayumi Asano
 99  
 
Urantungalag Bishindee
 95  
Zhao Ling
 83
   
Yun Ok-Hee
 105    
Dola Banerjee
 77
 
Rachelle Anne Cabral
 98
 
Yun Ok-Hee
 111  

Vrouwen (teamcompetitie)

13 december

Achtste finale Kwartfinale Halve finale Finale
           
 
Zuid-Korea
 210
 
Qatar
 136  
 
Zuid-Korea
 213
   
Kazachstan
 194  
 
Kazachstan
 197
 
Filipijnen
 185  
 
Zuid-Korea
 211
   
Chinees Taipei
 196  
 
Indonesië
 195
 
Oezbekistan
 161  
 
Indonesië
 187
   
Chinees Taipei
 207  
 
Mongolië
 166
 
Chinees Taipei
 202  
 
Zuid-Korea
 215
   
China
 209
 
China
 200
 
Tadzjikistan
 159  
 
China
 201
   
India
 199  
 
Maleisië
 166
 
India
 197  
 
China
 201
   
Noord-Korea
 190   Derde plaats
 
Japan
 207
 
Bhutan
 191  
 
Japan
 201  
Chinees Taipei
 208
   
Noord-Korea
 208    
Noord-Korea
 206
 
Sri Lanka
 171
 
Noord-Korea
 203  
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Boogschieten op de Aziatische Spelen 2006
Listen to this article