Bulgarije op de Olympische Winterspelen 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Bulgarije op de Olympische Winterspelen 2018.

Bulgarije op de Olympische Winterspelen 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Bulgarije
IOC-landcode BUL
NOC Balgarski Olimpiyski Komitet
(bg) externe link
Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang
Vlaggendrager Radoslav Yankov (opening)
Aantal deelnemers 20
Aantal disciplines 6
Medailles goud
0
zilver
0
brons
0
totaal
0
Bulgarije op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Bulgarije op de Winterspelen
1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen

Bulgarije was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang, Zuid-Korea.

Deelnemers en resultaten

Alpineskiën

Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Onderdeel Resultaat Prestatie
Albert Popov reuzenslalom (m)
28e
run 1: 1.12,39 (34e)
2e run: 1.11,21 (22e)
totaal: 2.23,60 (+5,56)
slalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
Kamen Zlatkov reuzenslalom (m)
DNF
run 1: 1.17,65 (59e)
run 2: niet gefinisht
slalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
Maria Kirkova (4) reuzenslalom (v)
40e
run 1: 1.18,39 (46e)
run 2: 1.14,38 (37e)
totaal: 2.32,77 (+12,75)
slalom (v)
35e
run 1: 54,87 (41e)
run 2: 54,14 (35e)
totaal: 1.49,01 (+10,38)

Biatlon

Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Onderdeel Resultaat Prestatie
Krasimir Anev (3) individueel (m)
25e
50.41,8 (+2.38,0) pen.: 1 (0 + 0 + 0 + 1)
sprint (m)
37e
25.08,8 (+1.30,0) pen.: 2 (1 + 1)
achtervolging (m)
45e
37.57,9 (+5.06,2) pen.: 5 (0 + 0 + 3 + 2)
Dimitar Gerdzhikov individueel (m)
43e
52.12,0 (+4.08,2) pen.: 3 (2 + 0 + 1 + 0)
sprint (m)
81e
26.47,9 (+3.09,1) pen.: 4 (2 + 2)
Vladimir Iliev (3) individueel (m)
19e
50.25,9 (+2.22,1) pen.: 3 (0 + 1 + 1 + 1)
sprint (m)
54e
25.42,7 (+2.03,9) pen.: 4 (0 + 4)
achtervolging (m)
46e
38.08,7 (+5.17,0) pen.: 7 (1 + 3 + 2 + 1)
Anton Sinapov individueel (m)
71e
54.48,4 (+6.44,6) pen.: 5 (0 + 2 + 0 + 3)
sprint (m)
56e
25.47,9 (+2.09,1) pen.: 3 (2 + 1)
achtervolging (m)
60e
40.49,1 (+7.57,4) pen.: 8 (0 + 1 + 3 + 4)
Krasimir Anev
Dimitar Gerdzhikov
Vladimir Iliev
Anton Sinapov
estafette
16e
LAP
Daniela Kadeva individueel (v)
53e
46.52,7 (+5.45,5) pen.: 3 (0 + 0 + 1 + 2)
sprint (v)
72e
24.39,2 (+3.33,0) pen.: 3 (2 + 1)
Stefani Popova individueel (v)
77e
50.20,3 (+9.13,1) pen.: 5 (1 + 0 + 2 + 2)
Desislava Stoyanova (2) individueel (v)
79e
50.25,9 (+9.18,7) pen.: 7 (2 + 2 + 2 + 1)
sprint (v)
76e
24.54,3 (+3.48,1) pen.: 5 (2 + 3)
Milena Todorova sprint (v)
84e
25.33,6 (+4.27,4) pen.: 2 (1 + 1)
Emilia Yordanova individueel (v)
82e
50.56,3 (+9.49,1) pen.: 6 (4 + 0 + 1 + 1)
sprint (v)
60e
23.50,0 (+2.43,8) pen.: 1 (1 + 0)
achtervolging (v)
55e
37.04,3 (+6.29,0) pen.: 6 (2 + 1 + 3 + 0)
Daniela Kadeva
Stefani Popova
Desislava Stoyanova
Emilia Yordanova
estafette (v)
16e
1:14.38,0 (+2.34,6) pen.: 11 (1 + 3 1 + 6)
Emilia Yordanova
Daniela Kadeva
Krasimir Anev
Vladimir Iliev
gemengde estafette
17e
1:12.31,7 (+3.57,4) pen.: 11 (0 + 7 0 + 4)

Langlaufen

Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Onderdeel Resultaat Prestatie
Yordan Chuchuganov sprint (m)
68e
kwalificatie: 3.32,62 (+24,08)
15 km vrije stijl (m)
95e
40.39,6 (+6.55,7)
Veselin Tsinzov (3) sprint (m)
59e
kwalificatie: 3.28,19 (+19,65)
15 km vrije stijl (m)
36e
36.17,3 (+2.33,4)
50 km klassieke stijl (m)
DNF
niet gefinisht
Yordan Chuchuganov
Veselin Tsinzov
teamsprint (m)
12e
halve finale-2: 17.13,12 (+1.28,15)
Antoniya Grigorova (3) sprint (v)
66e
kwalificatie: 3.59,77 (+51,03)
10 km vrije stijl (v)
66e
29.32,8 (+4.32,3)

Rodelen

Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Pavel Angelov mannen 37e run 1: 51,569 (+3,917) (37e)
run 2: 49,449 (+1,824) (36e)
run 3: 50,094 (+2,560) (39e)
totaal: 2.31,112 (+8,253)

Schansspringen

Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Onderdeel Resultaat Prestatie
Vladimir Zografski (2) normale Schans (m) 14e kwalificatie: 118,8 pnt. (98,5 m) (17e)
finale: 226,5 pnt. (101,5 m en 108,5 m)
grote schans (m) 36e kwalificatie: 94,3 pnt. (123,0 m) (31e)
finale, 1e sprong: 105,9 pnt. (119,5 m)
finale, 2e sprong: niet gekwalificeerd

Snowboarden

Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër (deelname) Onderdeel Resultaat Prestatie
Radoslav Yankov (2) parallelreuzenslalom (m) 19e kwalificatie: 1.26,04 (43,48 + 42,56)
Aleksandra Jekova (4) snowboardcross (v) 6e kwalificatie: 1.20,34
kwartfinale-1: 1e
halve finale-1: 3e
finale: 6e
Teodora Pentcheva parallelreuzenslalom (v) 27e kwalificatie: 1.38,63 (49,01 + 49,62)
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Bulgarije op de Olympische Winterspelen 2018
Listen to this article