CONCACAF Nations League 2019/20 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for CONCACAF Nations League 2019/20.

CONCACAF Nations League 2019/20

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

landen die lid zijn van de CONCACAF
Toernooi-informatie
Datum 5 september – 19 november 2019 (groepsfase)
3–6 juni 2021
(finales)[1][2]
Teams 41 (van 1 confederatie)
Winnaar
 Verenigde Staten[3] (1e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 106
Doelpunten 337  (3,18 per wedstrijd)
Topscorer(s) 10 doelpunten:
Gleofilo Vlijter[4]
Beste speler
Weston McKennie[5]
Beste keeper
Luis López[6]
Fair-Playprijs
 Barbados[7]
Navigatie
    Volgende
Portaal 
 
Voetbal

De CONCACAF Nations League 2019–20 was het eerste seizoen van deze landencompetitie,[8] een internationale voetbalcompetitie voor landen die lid zijn van de CONCACAF.

De landen werden verdeeld over drie divisies. In iedere divisie werden de landen weer verdeeld over vier groepen.[9] Aan dit toernooi ging een kwalificatietoernooi vooraf om te bepalen welk land in welke divisie speelde.[10] Van de 41 landen deden 34 landen aan de kwalificatie mee. Zes landen waren direct gekwalificeerd voor divisie A. Dit toernooi diende tevens als kwalificatietoernooi voor de CONCACAF Gold Cup 2019. Guatemala mocht niet deelnemen aan het kwalificatietoernooi vanwege een schorsing die was opgelegd door de FIFA. Deze schorsing werd later opgeheven door de FIFA, waarna Guatemala instroomde in de laagste divisie, divisie C.

De finales zouden worden gespeeld in juni 2020, maar die werden met een jaar uitgesteld vanwege de Coronapandemie.[11] Het toernooi werd gewonnen door de Verenigde Staten. In de finale werd Mexico verslagen met 3–2. Honduras werd derde.

Tijdschema

Deelnemende landen en indeling divisies.■ Divisie A ■ Divisie B ■ Divisie C
Deelnemende landen en indeling divisies.
 Divisie A
 Divisie B
 Divisie C
Fase Ronde Datum
Kwalificatie Wedstrijddag 1 6–11 september 2018
Wedstrijddag 2 11–16 oktober 2018
Wedstrijddag 3 16–20 november 2018
Wedstrijddag 4 21–26 maart 2019
Groepsfase Wedstrijddag 1 2–10 september 2019
Wedstrijddag 2
Wedstrijddag 3 10–15 oktober 2019
Wedstrijddag 4
Wedstrijddag 5 11–19 november 2019
Wedstrijddag 6
Finale Halve finale 3 juni 2021
(Troost)finale 6 juni 2021

Kwalificatie

Zie CONCACAF Nations League 2019/20 (kwalificatie) voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

De zes landen die deelnamen aan de vijfde ronde van de kwalificatie voor het Wereldkampioenschap voetbal 2018 waren rechtstreeks geplaatst voor Divisie A. Deze landen waren Mexico, de Verenigde Staten, Costa Rica, Panama, Honduras en Trinidad en Tobago. De andere landen werden op sterkte verdeeld over vier potten waarna werd geloot om het speelschema te bepalen. Elk land speelde één keer tegen één land uit elke pot. Twee keer werd thuis gespeeld en twee keer uit. De stand die na vier wedstrijden werd opgemaakt, bepaalde in welke divisie een land zou spelen en welke landen zich plaatsten voor de CONCACAF Gold Cup 2019.[12]

Eindstand

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Haïti
4 4 0 0 19 2 +17 12 Kwalificatie voor divisie A en
CONCACAF Gold Cup 2019
2
 Canada
4 4 0 0 18 1 +17 12
3
 Martinique
4 4 0 0 10 2 +8 12
4
 Curaçao
4 3 0 1 22 2 +20 9
5
 Bermuda
4 3 0 1 17 4 +13 9
6
 Cuba
4 3 0 1 15 2 +13 9
7
 Guyana
4 3 0 1 14 3 +11 9 Kwalificatie voor divisie B en
CONCACAF Gold Cup 2019
8
 Jamaica
4 3 0 1 12 3 +9 9
9
 Nicaragua
4 3 0 1 9 2 +7 9
10
 El Salvador
4 3 0 1 7 2 +5 9
11
 Montserrat
4 3 0 1 6 3 +3 9 Kwalificatie voor divisie B
12
 Suriname
4 2 1 1 8 2 +6 7
13
 Saint Lucia
4 2 1 1 7 4 +3 7
14
 Dominica
4 2 1 1 6 5 +1 7
15
 Saint Kitts en Nevis
4 2 0 2 11 3 +8 6
16
 Dominicaanse Republiek
4 2 0 2 9 4 +5 6
17
 Belize
4 2 0 2 6 3 +3 6
18
 Antigua en Barbuda
4 2 0 2 10 8 +2 6
19
 Frans-Guyana
4 2 0 2 8 6 +2 6
20
 Saint Vincent en de Grenadines
4 2 0 2 5 6 −1 6
21
 Grenada
4 2 0 2 7 14 −7 6
22
 Aruba
4 1 1 2 5 6 −1 4
23
 Guadeloupe
4 1 1 2 3 7 −4 4 Kwalificatie voor divisie C
24
 Turks- en Caicoseilanden
4 1 1 2 5 23 −18 4
25
 Barbados
4 1 0 3 3 7 −4 3
26
 Bonaire
4 1 0 3 3 14 −11 3
27
 Amerikaanse Maagdeneilanden
4 1 0 3 3 16 −13 3
28
 Sint Maarten
4 1 0 3 4 30 −26 3
29
 Kaaimaneilanden
4 0 1 3 1 9 −8 1
30
 Britse Maagdeneilanden
4 0 1 3 3 13 −10 1
31
 Anguilla
4 0 1 3 1 15 −14 1
32
 Bahama's
4 0 1 3 1 15 −14 1
33
 Puerto Rico
4 0 0 4 0 5 −5 0
34
 Sint-Maarten
4 0 0 4 5 22 −17 0

Groepen en wedstrijden

Er werd geloot op 27 maart 2019 in Las Vegas, Nevada, Verenigde Staten.[13][14] De wedstrijden beginnen op 5 september 2019.[15]

Legenda divisie A
 Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021 en halve finale Nations League.
 Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021.
 Gekwalificeerd voor tweede ronde kwalificatie CONCACAF Gold Cup 2021 en gedegradeerd naar divisie B.

Divisie A

Potten

Pot 1
Team Pnt. Ranking
 Mexico
1.998 1
 Verenigde Staten
1.863 2
 Costa Rica
1.752 3
 Honduras
1.630 4
Pot 2
Team pnt. Ranking
 Panama
1.579 5
 Canada
1.471 7
 Haïti
1.359 10
 Trinidad en Tobago
1.286 11
Pot 3
Team pnt. Ranking
 Martinique
1.286 12
 Cuba
1.152 13
 Curaçao
1.079 15
 Bermuda
865 23

Groep 1

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Verenigde Staten
4 3 0 1 15 3 +12 9
2
 Canada
4 3 0 1 10 4 +6 9
3
 Cuba
4 0 0 4 0 18 −18 0
7 september 2019
20:00 (UTC−5)
Canada 
6−0
 Cuba
BMO Field, Toronto
Toeschouwers: 10.224
Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX)
Hoilett
 13'
50'
82' (pen.)
David
 21'
Osorio
 52'
Henry
 65'

10 september 2019
19:15 (UTC−5)
Cuba 
0−1
 Canada
Truman Boddensportcomplex
George Town (Kaaimaneilanden)
Toeschouwers: 420
Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA)
Davies
 9'

11 oktober 2019
19:06 (UTC−5)
Verenigde Staten 
7−0
 Cuba
Audi Field, Washington D.C.
Toeschouwers: 13.784
Scheidsrechter: Jose Torres (PUR)
McKennie
 1'
5'
13'
Morris
 9'
Ramos
 37' (e.d.)
Sargent
 40'
Pulisic
 62' (pen.)

15 oktober 2019
19:30 (UTC−5)
Canada 
2−0
 Verenigde Staten
BMO Field, Toronto
Toeschouwers: 17.126
Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM)
Davies
 63'
Cavallini
 90+1'

15 november 2019
19:15 (UTC−5)
Verenigde Staten 
4−1
 Canada
Exploria Stadium, Orlando
Toeschouwers: 13.103
Scheidsrechter: César Ramos (MEX)
Morris
 2'
Zardes
 23'
89'
Long
 34'
Vitória
 72'

19 november 2019
19:30 (UTC−5)
Cuba 
0−4
 Verenigde Staten
Truman Boddensportcomplex
George Town (Kaaimaneilanden)
Scheidsrechter: John Pitti (PAN)
Sargent
 1'
66'
Morris
 26'
39'

Groep 2

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Mexico
4 4 0 0 13 3 +10 12
2
 Panama
4 1 0 3 5 9 −4 3
3
 Bermuda
4 1 0 3 5 11 −6 3
5 september 2019
18:00 (UTC−5)
Bermuda 
1−4
 Panama
Nationaal Stadion, Devonshire
Scheidsrechter: Raúl Castro Zúñiga (HON)
Cummings
 44' (e.d.)
Torres
 31'
66'
Blackburn
 45'
Carrasquilla
 90+3'

8 september 2019
20:00 (UTC−5)
Panama 
0−2
 Bermuda
Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad
Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA)
Wells
 22'
61'

11 oktober 2019
21:00 (UTC−5)
Bermuda 
1−5
 Mexico
Nationaal Stadion, Hamilton
Scheidsrechter: Henry Bejarano (CRC)
Wells
 56'
Antuna
 25'
Macías
 45+2'
53'
Lozano
 60'
Herrera
 71'

15 oktober 2019
22:00 (UTC−5)
Mexico 
3−1
 Panama
Aztekenstadion, Mexico-Stad
Scheidsrechter: Iván Barton (SLV)
Alvarado
 28'
Macías
 75'
Pizarro
 90+2'
Salcedo
 42' (e.d.)

15 november 2019
22:00 (UTC−5)
Panama 
0−3
 Mexico
Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad
Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC)
Jiménez
 8'
85' (pen.)
Álvarez
 70'

19 november 2019
22:00 (UTC−5)
Mexico 
2−1
 Bermuda
Estadio Nemesio Díez, Toluca
Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV)
Córdova
 27'
Antuna
 90+3'
Leverock
 10'

Groep 3

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Honduras
4 3 1 0 8 1 +7 10
2
 Martinique
4 0 3 1 4 5 −1 3
3
 Trinidad en Tobago
4 0 2 2 3 9 −6 2
6 september 2019
18:00 (UTC−5)
Martinique 
1−1
 Trinidad en Tobago
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter: José Kellys (PAN)
Mandouki
 41'
Jones
 65' (pen.)

9 september 2019
21:00 (UTC−5)
Trinidad en Tobago 
2−2
 Martinique
Hasely Crawfordstadion, Port of Spain
Scheidsrechter: Diego Montaño (MEX)
Molino
 17'
Telfer
 46'
Carr
 60' (e.d.)
Delem
 80'

10 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Trinidad en Tobago 
0−2
 Honduras
Hasely Crawfordstadion, Port of Spain
Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA)
Moya
 52'
Martínez
 90'

13 oktober 2019
22:00 (UTC−5)
Honduras 
1−0
 Martinique
Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula
Scheidsrechter: Adonai Escobedo (MEX)
Barthéléry
 4' (e.d.)

14 november 2019
20:00 (UTC−5)
Martinique 
1−1
 Honduras
Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France
Scheidsrechter: Ted Unkel (USA)
Rivière
 5'
Mejía
 65'

17 november 2019
22:00 (UTC−5)
Honduras 
4−0
 Trinidad en Tobago
Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula
Scheidsrechter: Joel Aguilar (SLV)
Toro
 5'
Moya
 20'
Elis
 45+2' (pen.)
54'

Groep 4

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Costa Rica
4 1 3 0 4 3 +1 6
2
 Curaçao
4 1 2 1 3 3 0 5
3
 Haïti
4 0 3 1 3 4 −1 3
7 september 2019
18:00 (UTC−5)
Curaçao 
1−0
 Haïti
Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC)
Hooi
 70'

10 september 2019
18:00 (UTC−5)
Haïti 
1−1
 Curaçao
Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince
Scheidsrechter: Walter López Castellanos (GUA)
Pierrot
 15'
Hooi
 41'

10 oktober 2019
21:00 (UTC−5)
Haïti 
1−1
 Costa Rica
Thomas Robinsonstadion, Nassau (Bahama's)
Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN)
Pierrot
 82'
Ortiz
 53'

13 oktober 2019
20:00 (UTC−5)
Costa Rica 
0−0
 Curaçao
Estadio Alejandro Morera Soto, Alajuela
Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA)

14 november 2019
22:00 (UTC−5)
Curaçao 
1−2
 Costa Rica
Ergilio Hatostadion, Willemstad
Scheidsrechter: Marco Ortiz (MEX)
Janga
 20'
Venegas
 14' (pen.)
Calvo
 84'

17 november 2019
20:00 (UTC−5)
Costa Rica 
1−1
 Haïti
Estadio Ricardo Saprissa, San José
Scheidsrechter: Said Martínez (HON)
Calvo
 27'
Nazon
 38' (pen.)

Divisie B

Legenda divisie B
 Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021 en promotie divisie A.
 Gedegradeerd naar divisie C.

Potten

Pot 1
Team Pnt. Rank.
 Jamaica
1.507 6
 El Salvador
1.380 9
 Nicaragua
1.083 14
 Frans-Guyana
1.057 16
Pot 2
Team pnt. Rank.
 Saint Kitts en Nevis
1.018 18
 Dominicaanse Republiek
983 19
 Suriname
975 20
 Guyana
953 21
Pot 3
Team pnt. Rank.
 Antigua en Barbuda
930 22
 Belize
831 24
 Saint Vincent en de Grenadines
821 25
 Saint Lucia
813 26
Pot 4
Team pnt. Rank.
 Grenada
749 28
 Aruba
638 31
 Dominica
593 32
 Montserrat
478 35

Groep 1

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Grenada
6 4 2 0 8 4 +4 14
2
 Frans-Guyana
6 2 2 2 8 6 +2 8
3
 Belize
6 2 0 4 6 12 −6 6
4
 Saint Kitts en Nevis
6 1 2 3 8 8 0 5
5 september 2019
18:00 (UTC−5)
Grenada 
2−1
 Saint Kitts en Nevis
Kirani James Atletiekstadion, Saint George's
Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM)
Mitchell
 19'
Charles
 82'
Hanley
 57'
5 september 2019
20:00 (UTC−5)
Frans-Guyana 
3−0
reglementair[16]
 Belize
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne

8 september 2019
16:00 (UTC−5)
Belize 
1−2
 Grenada
Isidoro Beatonstadion, Belmopan
Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA)
McCauley
 24'
Paterson
 59' (pen.)
Charles
 90+3'
8 september 2019
19:00 (UTC−5)
Saint Kitts en Nevis 
2−2
 Frans-Guyana
Warner Park, Basseterre
Scheidsrechter: Melvin Matamoros (HON)
Wharton
 50'
Liburd
 75'
Haabo
 23'
Éric
 53' (pen.)

10 oktober 2019
20:00 (UTC−5)
Frans-Guyana 
0−0
 Grenada
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)
10 oktober 2019
17:00 (UTC−5)
Belize 
0−4
 Saint Kitts en Nevis
Isidoro Beatonstadion, Belmopan
Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA)
Sterling-James
 12'
Liburd
 48' (pen.)
56'
63'

13 oktober 2019
18:00 (UTC−5)
Saint Kitts en Nevis 
0−1
 Belize
Warner Park, Basseterre
Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV)
Smith
 3' (pen.)
13 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Grenada 
1−0
 Frans-Guyana
Kirani James Atletiekstadion, Saint George's
Scheidsrechter: Bryan López (GUA)
Charles
 67'

14 november 2019
17:00 (UTC−5)
Saint Kitts en Nevis 
0−0
 Grenada
Warner Park, Basseterre
Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM)
14 november 2019
18:00 (UTC−5)
Belize 
2−0
 Frans-Guyana
Isidoro Beatonstadion, Belmopan
Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA)
Lewis
 4'
McCaulay
 70'

17 november 2019
20:00 (UTC−5)
Frans-Guyana 
3−1
 Saint Kitts en Nevis
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne
Scheidsrechter: Oscar Macías (MEX)
Marigard
 19'
28'
Sarrucco
 76'
Terrell
 11'
17 november 2019
19:00 (UTC−5)
Grenada 
3−2
 Belize
Kirani James Atletiekstadion, Saint George's
Scheidsrechter: José Torres (PUR)
Charles
 14'
59'
68'
Gaynair
 32'
Salazar
 55'

Groep 2

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 El Salvador
6 5 0 1 10 1 +9 15
2
 Montserrat
6 2 2 2 4 5 −1 8
3
 Dominicaanse Republiek
6 2 1 3 5 5 0 7
4
 Saint Lucia
6 1 1 4 2 10 −8 4
7 september 2019
15:00 (UTC−5)
Montserrat 
2−1
 Dominicaanse Republiek
Blakes Estatestadion, Look Out
Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA)
J. Comley
 29'
Clifton
 65'
J. García
 23'
7 september 2019
22:00 (UTC−5)
El Salvador 
3−0
 Saint Lucia
Estadio Cuscatlán, San Salvador
Scheidsrechter: Óscar Moncada (HON)
Orellana
 7'
Cerén
 73' (pen.)
Bonilla
 87'

10 september 2019
16:00 (UTC−5)
Montserrat 
1−1
 Saint Lucia
Blakes Estatestadion, Look Out
Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON)
Weir-Daley
 45'
Frederick
 87' (pen.)
10 september 2019
18:00 (UTC−5)
Dominicaanse Republiek 
1−0
 El Salvador
Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo
Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM)
Bueno
 7'

12 oktober 2019
18:00 (UTC−5)
Dominicaanse Republiek 
3−0
 Saint Lucia
Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo
Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA)
López
 34'
Romero
 52'
González
 85'
12 oktober 2019
22:00 (UTC−5)
Montserrat 
0−2
 El Salvador
Blakes Estatestadion, Lookout
Scheidsrechter: Juan Calderón (CRC)
Domínguez
 43'
Zelaya
 78'

15 oktober 2019
17:00 (UTC−5)
Saint Lucia 
0−2
 El Salvador
Darren Sammy Cricketground, Gros Islet
Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA)
Zelaya
 68'
Portillo
 88'
15 oktober 2019
16:00 (UTC−5)
Dominicaanse Republiek 
0−0
 Montserrat
Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo
Scheidsrechter: Raúl Castro Zuniga (HON)

16 november 2019
18:00 (UTC−5)
Saint Lucia 
1−0
 Dominicaanse Republiek
Darren Sammy Cricketground, Gros Islet
Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV)
Joseph
 38'
16 november 2019
22:00 (UTC−5)
El Salvador 
1−0
 Montserrat
Estadio Cuscatlán, San Salvador
Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN)
Portillo
 90+1'

19 november 2019
19:00 (UTC−5)
Saint Lucia 
0−1
 Montserrat
Darren Sammy Cricketground, Gros Islet
Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM)
Pond
 35'
19 november 2019
17:00 (UTC−5)
El Salvador 
2−0
 Dominicaanse Republiek
Estadio Cuscatlán, San Salvador
Scheidsrechter: Benjamín Pineda (CRC)
Portillo
 16'
Punyed
 87'

Groep 3

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Jamaica
6 5 1 0 21 1 +20 16
2
 Guyana
6 3 1 2 12 10 +2 10
3
 Antigua en Barbuda
6 3 0 3 8 17 −9 9
4
 Aruba
6 0 0 6 5 18 −13 0
6 september 2019
19:00 (UTC−5)
Aruba 
0−1
 Guyana
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV)
Holder
 22'
6 september 2019
20:00 (UTC−5)
Jamaica 
6−0
 Antigua en Barbuda
Montego Bay Sports Complex, Montego Bay
Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN)
Nicholson
 9'
51'
Reid
 31'
Brown
 67'
Bailey
 77'
Vassell
 81'

9 september 2019
15:00 (UTC−5)
Antigua en Barbuda 
2−1
 Aruba
Sir Vivian Richards Stadium, North Sound
Scheidsrechter: Rubiel Vazquez (USA)
Bishop
 8'
Harriette
 69'
Groothusen
 45+5'
9 september 2019
19:00 (UTC−5)
Guyana 
0−4
 Jamaica
Synthetic Track and Field Facility, Leonora
Scheidsrechter: William Anderson (PUR)
Powell
 14'
26'
Orgill
 44'
54'

11 oktober 2019
17:00 (UTC−5)
Antigua en Barbuda 
2−1
 Guyana
Sir Vivian Richards Stadium, North Sound
Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC)
Griffith
 15'
Benjamin
 17'
Welshman
 50'
12 oktober 2019
18:00 (UTC−5)
Jamaica 
2−0
 Aruba
Independence Park, Kingston
Scheidsrechter: Jorge Pérez (MEX)
Williams
 13'
Nicholson
 89'

14 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Guyana 
5−1
 Antigua en Barbuda
Synthetic Track and Field Facility, Leonora
Scheidsrechter: William Anderson (PUR)
Bobb
 1'
28'
Holder
 65'
Daniel
 77'
Schultz
 90+3'
Bishop
 48'
15 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Aruba 
0−6
 Jamaica
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC)
Willis
 7'
Foster
 17'
53'
Walker
 19'
Nicholson
 34'
Flemmings
 47'

15 november 2019
19:00 (UTC−5)
Antigua en Barbuda 
0−2
 Jamaica
Sir Vivian Richards Stadium, North Sound
Scheidsrechter: Randy Encarnación (DOM)
Willis
 34'
Morris
 58'
15 november 2019
20:00 (UTC−5)
Guyana 
4−2
 Aruba
Synthetic Track and Field Facility, Leonora
Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM)
Briggs
 7'
Harriott
 44'
Bobb
 53'
73'
Croes
 2'
Breinburg
 22'

18 november 2019
18:00 (UTC−5)
Aruba 
2−3
 Antigua en Barbuda
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Jorge Pérez (MEX)
John
 20'
Harms
 76'
Benjamin
 36'
Harms
 82' (e.d.)
Bowry
 84'
18 november 2019
20:00 (UTC−5)
Jamaica 
1−1
 Guyana
Montego Bay Sports Complex, Montego Bay
Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC)
East
 50'
Welshman
 45'

Groep 4

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Suriname
6 4 1 1 16 5 +11 13
2
 Saint Vincent en de Grenadines
6 3 2 1 6 4 +3 11
3
 Nicaragua
6 2 1 3 9 11 −2 7
4
 Dominica
6 1 0 5 3 14 −11 3
5 september 2019
19:00 (UTC−5)
Dominica 
1−2
 Suriname
Windsor Park, Roseau
Scheidsrechter: Jamar Springer (BAR)
Frederick
 23'
G. Vlijter
 7'
90'
5 september 2019
20:00 (UTC−5)
Nicaragua 
1−1
 Saint Vincent en de Grenadines
Estadio Nacional, Managua
Scheidsrechter: Walter López (GUA)
Yorke
 87' (e.d.)
Anderson
 45+2'



8 september 2019
18:00 (UTC−5)
Saint Vincent en de Grenadines 
1−0
 Dominica
Arnos Valestadion, Arnos Vale
Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY)
Cunnigham
 45+2'
8 september 2019
18:00 (UTC−5)
Suriname 
6−0
 Nicaragua
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter: Bryan López (GUA)
G. Vlijter
 9'
11'
30'
65'
Fer
 13'
Comvalius
 85'

11 oktober 2019
15:00 (UTC−5)
Saint Vincent en de Grenadines 
2−2
 Suriname
Arnos Valestadion, Arnos Vale
Scheidsrechter: Walter López (GUA)
Stewart
 58'
90+5' (pen.)
G. Vlijter
 26'
53'
11 oktober 2019
23:00 (UTC−5)
Nicaragua 
3−1
 Dominica
Estadio Nacional, Managua
Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON)
Chavarría
 7'
41'
Rayo
 90+1'
Wade
 90+3'

14 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Dominica 
0−4
 Nicaragua
Windsor Park, Roseau
Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN)
Chavarría
 42'
Bonilla
 71'
84' (pen.)
Mendieta
 90+2'
14 oktober 2019
17:00 (UTC−5)
Suriname 
0−1
 Saint Vincent en de Grenadines
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN)
Stewart
 68'

15 november 2019
17:00 (UTC−5)
Saint Vincent en de Grenadines 
1−0
 Nicaragua
Arnos Valestadion, Arnos Vale
Scheidsrechter: Reon Radix (GRN)
Sutherland
 60'
15 november 2019
19:30
Suriname 
4−0
 Dominica
André Kamperveenstadion, Paramaribo
Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY)
Apai
 15'
88'
Vlijter
 60'
74'

18 november 2019
15:00 (UTC−5)
Dominica 
1−0
 Saint Vincent en de Grenadines
Windsor Park, Roseau
Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU)
Laville
 71'
18 november 2019
22:00 (UTC−5)
Nicaragua 
1−2
 Suriname
Estadio Nacional, Managua
Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI)
Fuentes
 60'
Comvalius
 21'
Hasselbaink
 53'

Divisie C

Legenda divisie C
 Gekwalificeerd voor eerste ronde kwalificatie CONCACAF Gold Cup 2021 en promotie divisie B.

Potten

Pot 1
Team Pnt. Ranking
 Guatemala
1.419 8
 Guadeloupe
1054 17
 Bonaire
766 27
 Barbados
707 29
Pot 2
Team pnt. Ranking
 Puerto Rico
665 30
 Bahama's
582 33
 Kaaimaneilanden
532 34
 Turks- en Caicoseilanden
453 36
Pot 3
Team pnt. Ranking
Amer. Maagdeneilanden
392 37
 Sint-Maarten
338 38
 Sint Maarten
228 39
 Britse Maagdeneilanden
257 40
 Anguilla
250 41

Groep 1

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Barbados
6 4 0 2 14 4 +10 12
2
 Kaaimaneilanden
6 4 0 2 7 8 −1 12
3
 Sint-Maarten
6 3 0 3 7 8 −1 9
4
 Amerikaanse Maagdeneilanden
6 1 0 5 3 11 −8 3
5 september 2019
15:00 (UTC−5)
Amerikaanse Maagdeneilanden 
0−2
 Kaaimaneilanden
Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)
Martin
 60'
90+5'
5 september 2019
18:00 (UTC−5)
Barbados 
4−0
 Sint-Maarten
Wildey Turf, Bridgetown
Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI)
Leacock
 4'
Blackman
 15'
49'
Gale
 64'

8 september 2019
15:00 (UTC−5)
Sint-Maarten 
1−2
 Amerikaanse Maagdeneilanden
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)[n 1]
Scheidsrechter: Okeito Nicholson (JAM)
Dalmat
 78'
Dennis
 3'
Joseph
 6'
9 september 2019
19:30 (UTC−5)
Kaaimaneilanden 
3−2
 Barbados
Truman Boddensportcomplex, George Town
Scheidsrechter: Luis Santander (MEX)
Martin
 5'
Ebanks
 70'
Bellafonte
 75'
Hill
 14'
Jules
 74'

12 oktober 2019
15:00 (UTC−5)
Sint-Maarten 
3−0
 Kaaimaneilanden
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM)
Bellechasse
 64'
71'
75'
12 oktober 2019
20:00 (UTC−5)
Barbados 
1−0
 Amerikaanse Maagdeneilanden
Wildey Turf, Bridgetown
Scheidsrechter: Benjamín Pineda (CRC)
Blackman
 55'

15 oktober 2019
19:30 (UTC−5)
Kaaimaneilanden 
1−0
 Sint-Maarten
Truman Boddensportcomplex, George Town
Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX)
Ebanks
 75'
15 oktober 2019
17:00 (UTC−5)
Amerikaanse Maagdeneilanden 
0−4
 Barbados
Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted
Scheidsrechter: Randy Encarnación (DOM)
Leacock
 17'
Jules
 77'
Lashley
 80'
Phillips
 90'

16 november 2019
16:00 (UTC−4)
Sint-Maarten 
1−0
 Barbados
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)
Scheidsrechter: Bryan López (GUA)
Chevalier
 81'
16 november 2019
19:30 (UTC−5)
Kaaimaneilanden 
1−0
 Amerikaanse Maagdeneilanden
Truman Boddensportcomplex, George Town
Scheidsrechter: José Kellys (PAN)
Hyde
 17'

19 november 2019
19:00 (UTC−5)
Amerikaanse Maagdeneilanden 
1−2
 Sint-Maarten
Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted
Scheidsrechter: Moeth Gaymes (SKN)
McGuiness
 69'
Chevalier
 39'
Bellechasse
 49'
19 november 2019
19:00 (UTC−5)
Barbados 
3−0
 Kaaimaneilanden
Wildey Turf, Bridgetown
Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN)
Hope
 32'
90'
Lashley
 86'

Groep 2

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Bahama's
4 3 1 0 10 2 +8 10
2
 Bonaire
4 2 1 1 10 8 +2 7
3
 Britse Maagdeneilanden
4 0 0 4 5 15 −10 0
6 september 2019
15:00 (UTC−5)
Bonaire 
4−2
 Britse Maagdeneilanden
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN)
Martha
 74'
83'
Seinpaal
 78'
Trinidad
 81'
Forbes
 32'
90+2'

9 september 2019
15:00 (UTC−5)
Bahama's 
2−1
 Bonaire
Thomas Robinsonstadion, Nassau
Scheidsrechter: Ricangel De Leça (ARU)
Hall
 49'
Hepple
 78'
Seinpaal
 90+2'

10 oktober 2019
15:00 (UTC−5)
Britse Maagdeneilanden 
0−4
 Bahama's
Warner Park, Basseterre (Saint Kitts en Nevis)
Scheidsrechter: Trevester Richards (SKN)
St. Fleur
 37' (pen.)
49'
Hall
 55'
Carey
 81'

13 oktober 2019
15:00 (UTC−5)
Britse Maagdeneilanden 
3−4
 Bonaire
Warner Park, Basseterre (Saint Kitts en Nevis)
Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN)
Rowe
 45+3'
Forbes
 65'
Wiltshire
 84'
Cicilia
 25' (pen.)
R. Janga
 88'
Medway
 90+3' (e.d.)
Koffy
 90+5'

14 november 2019
19:00 (UTC−5)
Bahama's 
3−0
 Britse Maagdeneilanden
Thomas Robinsonstadion, Nassau
Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN)
Joseph
 9'
St. Fleur
 11'
Carey
 36'

17 november 2019
15:00 (UTC−5)
Bonaire 
1−1
 Bahama's
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: Walter López (GUA)
Piar
 44'
Delancy
 36'

Groep 3

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Guatemala
4 4 0 0 25 0 +25 12
2
 Puerto Rico
4 2 0 2 6 12 −6 6
3
 Anguilla
4 0 0 4 2 21 −19 0
5 september 2019
22:00 (UTC−5)
Guatemala 
10−0
 Anguilla
Estadio Nacional Doroteo Guamuch Flores, Guatemala-Stad
Scheidsrechter: Randy Solano (DOM)
Vargas
 13'
J. Martínez
 18'
Ceballos
 37'
82'
Galindo
 44'
Guerra
 60'
72'
77'
86'
Márquez
 90+1' (pen.)

10 september 2019
14:00 (UTC−5)
Puerto Rico 
0−5
 Guatemala
Mayagüez Atletiekstadion, Mayagüez
Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV)
Ceballos
 30' (pen.)
Guerra
 54' (pen.)
Galindo
 61' (pen.)
Robles
 66'
De León
 89'

12 oktober 2019
20:00 (UTC−5)
Anguilla 
0−5
 Guatemala
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley
Scheidsrechter: Reon Radix (GRN)
Guerra
 4'
Santeliz
 18'
Ceballos
 61' (pen.)
Pérez
 72'
Pineda
 90+2'

15 oktober 2019
20:00 (UTC−5)
Anguilla 
2−3
 Puerto Rico
Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley
Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU)
Lake-Bryan
 76'
Guishard
 89'
Ferrer
 39'
Padron
 44'
Díaz
 54'

16 november 2019
20:00 (UTC−5)
Guatemala 
5−0
 Puerto Rico
Estadio Nacional Doroteo Guamuch Flores, Guatemala-Stad
Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON)
Gallardo
 3'
Galindo
 19' (pen.)
Cincotta
 45'
Álvarez
 56'
Martínez
 82'

19 november 2019
15:00 (UTC−5)
Puerto Rico 
3−0
 Anguilla
Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón
Scheidsrechter: Ariel Sánchez (PAN)
Rivera
 56'
67' (pen.)
Vega
 82'

Groep 4

Pos Land Wed Win Gel Ver DV DT +/− Pnt
1
 Guadeloupe
4 4 0 0 20 2 +18 12
2
 Turks- en Caicoseilanden
4 2 0 2 8 17 −9 6
3
 Sint Maarten
4 0 0 4 6 15 −9 0
7 september 2019
17:00 (UTC−5)
Guadeloupe 
5−1
 Sint Maarten
Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter: Pierre-Luc Lauzière (CAN)
Ramothe
 5'
David
 26'
61'
Baron
 48'
Hauterville
 89'
Lake
 83'

10 september 2019
15:00 (UTC−5)
Turks- en Caicoseilanden 
0−3
 Guadeloupe
TCIFA National Academy, Providenciales
Scheidsrechter: José Raúl Torres (PUR)
Mirval
 13' (pen.)
51' (pen.)
Labylle
 84'

10 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Sint Maarten 
2−5
 Turks- en Caicoseilanden
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)[n 2]
Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV)
Lake
 9'
36' (pen.)
Forbes
 18'
45+1'
87' (pen.)
Beljour
 59'
Magny
 61'

14 oktober 2019
19:00 (UTC−5)
Sint Maarten 
1−2
 Guadeloupe
Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)
Scheidsrechter: José Kellys (PAN)
Lake
 75' (pen.)
Mirval
 10' (pen.)
35'

14 november 2019
15:00 (UTC−5)
Turks- en Caicoseilanden 
3−2
 Sint Maarten
TCIFA National Academy, Providenciales
Scheidsrechter: William Anderson (PUR)
Elcius
 37'
Singh
 75'
Forbes
 90+3'
Lake
 12'
Boelijn
 45+1'

17 november 2019
18:00 (UTC−5)
Guadeloupe 
10−0
 Turks- en Caicoseilanden
Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes
Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA)
Mirval
 3'
6'
53'
Valérius
 7'
Ramothe
 30'
75'
Durbant
 39'
63'
Tille
 80'
Anatol
 90' (pen.)

Finaleronde

Het toernooi zou oorspronkelijk in juni 2020 zijn, maar deze wedstrijden werden gecanceld vanwege de coronapandemie. Daarna werd het verplaatst naar maart 2021 en tenslotte naar juni 2021. Alle wedstrijden werden gespeeld in Denver.[17][18][19][20]

  Halve finale Finale
             
3 juni – Denver
 
 Honduras
0  
 
 Verenigde Staten
1  
 
6 juni – Denver
     
 Verenigde Staten
3
   
 Mexico
2
 
Derde plaats
3 juni – Denver 6 juni – Denver
 
 Mexico
0 (5)  
 Honduras
 2 (5)
 
 Costa Rica
0 (4)    
 Costa Rica
 2 (4)
Halve finale

3 juni 2021
17:30 (UTC−6)
Mexico 
0–0
 Costa Rica
Empower Field at Mile High, Denver
Toeschouwers: 34.451
Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM)
Externe link
  Strafschoppen  
Antuna

Lozano

Pineda

Pulido

Romo

Gallardo
5–4
Venegas
Duarte
Alfaro
Lassiter
Calvo
Cruz


3 juni 2021
20:00 (UTC−6)
Honduras 
0–1
 Verenigde Staten
Empower Field at Mile High, Denver
Toeschouwers: 34.451
Scheidsrechter: Bryan López (GUA)
Externe link
 89' Siebatcheu
Troostfinale

6 juni 2021
16:30 (UTC−6)
Honduras 
2–2
 Costa Rica
Empower Field at Mile High, Denver
Toeschouwers: 37.648
Scheidsrechter: Reon Radix (GRN)
E. Rodríguez
 48'
Elis
 80'
Externe link
 8' Campbell
 85' Calvo
  Strafschoppen  
A. López

Elis

Benguché

Toro

Acosta

Alvarado
5–4
Venegas
Calvo
Lassiter
Torres
Mora
Tejeda
Finale

6 juni 2021
19:00 (UTC−6)
Verenigde Staten 
3–2 (n.v.)
 Mexico
Empower Field at Mile High, Denver
Toeschouwers: 37.648
Scheidsrechter: John Pitti (PAN)
Reyna
 27'
McKennie
 82'
Pulisic
 114' (pen.)
Externe link
 2' Corona
 79' Lainez
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
CONCACAF Nations League 2019/20
Listen to this article