For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Campeonato Brasileiro Série D 2018.

Campeonato Brasileiro Série D 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

In 2018 werd het tiende Campeonato Brasileiro Série D gespeeld. Het is het vierde hoogste niveau in het Braziliaanse voetbal, net onder de Série C. Er namen 68 clubs deel, waarvan er vier zich plaatsen voor de Série C van 2019. De competitie werd gespeeld van 21 april tot 5 augustus. Ferroviário werd kampioen.

Format

Er namen 68 clubs deel, als volgt bepaald:

  • De vier clubs die het voorgaande jaar degradeerden uit de Série C.
  • De staat met de eerste plaats op de CBF-ranking mocht vier clubs afvaardigen.
  • De plaatsen twee tot en met negen op de ranking mochten drie clubs afvaardigen
  • De overige achttien federaties mochten twee clubs afvaardigen.

Welke clubs deelnemen aan de Série D wordt bepaald door de staten. Doorgaans wordt de staatscompetitie hiervoor gebruikt, maar er kunnen ook andere criteria voor zijn zoals een staatsbeker.

In de eerste fase worden de 68 clubs verdeeld over zeventien groepen van vier. Er is een regionale onderverdeling zodat teams in de eerste fase niet te grote afstanden moeten afleggen. 32 clubs kwalificeerden zich voor de tweede fase en worden daar ingedeeld in twee blokken; de beste zestien groepswinnaars worden ingedeeld in blok 1 en nemen het op tegen de zeventiende groepswinnaar en de vijftien beste tweedes die in blok twee ingedeeld worden. De twee slechts presterende tweedes kwalificeerden zich niet voor de tweede fase. Vanaf nu wordt er via knockout-systeem gespeeld. De winnaars van de kwartfinale kwalificeerden zich voor de Série C. Aangezien er geen Série E is is er geen degradatie, maar clubs moeten zich het volgende jaar opnieuw kwalificeren voor de Série D via hun staatskampioenschappen.

Deelnemers

Club Stad Staat Hoe geklasseerd Stadion Capaciteit
4 de Julho
Piripiri
Piripiri
Vlag van Piauí
Piauí
Kampioen Copa Piauí 2017 Arena Ytacoatyara 8.500
Altos
Altos
Altos
Vlag van Piauí
Piauí
Kampioen Staatscompetitie 2017 Felipão 3.000
América de Natal
Natal
Natal
Vlag van Rio Grande do Norte
Rio Grande do Norte
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Arena das Dunas 32.050
Americano
Campos dos Goytacazes
Campos dos Goytacazes
Vlag van Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Vice-Kampioen Copa Rio 2017 Moacyrzão 15.000
Aparecidense
Aparecida de Goiânia
Aparecida de Goiânia
Vlag van Goiás
Goiás
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Annibal Batista 4.800
ASA
Arapiraca
Arapiraca
Vlag van Alagoas
Alagoas
19º plaats Série C 2017 Fumeirão 15.332
ASSU
Assu
Assu
Vlag van Rio Grande do Norte
Rio Grande do Norte
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Edgarzão 4.200
Atlético Itapemirim
Itapemirim
Itapemirim
Vlag van Espírito Santo
Espírito Santo
Kampioen Staatscompetitie 2017 José Olívio Soares 1.000
Barcelona
Vilhena
Vilhena
Vlag van Rondônia
Rondônia
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Portal da Amazônia 10.000
Baré
Bandeira de Boa Vista.svg
Boa Vista
Vlag van Roraima
Roraima
Kampioen Staatscompetitie 2017 Ribeirão 3 000
Belo Jardim
Belo Jardim
Belo Jardim
Vlag van Pernambuco
Pernambuco
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Mendonção 5.230
Brasiliense
Bandeira de Taguatinga (DF).svg
Taguatinga
Vlag van
Federaal District
Kampioen Metropolitano 2017 Mané Garrincha 72.788
Brusque
Brusque
Brusque
Vlag van Santa Catarina
Santa Catarina
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Augusto Bauer 5.000
Caldense
Bandeirapocos.gif
Poços de Caldas
Vlag van Minas Gerais
Minas Gerais
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Ronaldão 7.600
Campinense
Campina Grande
Campina Grande
Vlag van Paraíba
Paraíba
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Amigão 19.000
Caxias
Caxias do Sul
Caxias do Sul
Vlag van Rio Grande do Sul
Rio Grande do Sul
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Centenário 22.132
Ceilândia
Bandeira de Ceilândia.svg
Ceilândia
Vlag van
Federaal District
Vicekampioen Metropolitano 2017 Abadião 3.000
Central
Caruaru
Caruaru
Vlag van Pernambuco
Pernambuco
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Lacerdão 19.478
Cianorte
Cianorte
Cianorte
Vlag van Paraná
Paraná
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Albino Turbay 1.500
Cordino
Bandeira de Barra do Corda.jpg
Barra do Corda
Vlag van Maranhão
Maranhão
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Leandrão 600
Corumbaense
Corumbá
Corumbá
Vlag van Mato Grosso do Sul
Mato Grosso do Sul
Kampioen Staatscompetitie 2017 Arthur Marinho 5.000
Dom Bosco
Cuiabá
Cuiabá
Vlag van Mato Grosso
Mato Grosso
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Arena Pantanal 44.000
Espírito Santo
Vitória
Vitória
Vlag van Espírito Santo
Espírito Santo
Vice-Kampioen Copa Espírito Santo 2017 Kleber Andrade 21.000
Ferroviária
Araraquara
Araraquara
Vlag van São Paulo
São Paulo
Kampioen Copa Paulista 2017 Fonte Luminosa 20.000
Ferroviário
Fortaleza
Fortaleza
Vlag van Ceará
Ceará
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Presidente Vargas 20.166
Flamengo de Arcoverde
Arcoverde
Arcoverde
Vlag van Pernambuco
Pernambuco
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Áureo Bradley 6.000
Fluminense de Feira
Feira de Santana
Feira de Santana
Vlag van Bahia
Bahia
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Joia da Princesa 16.274
Guarani de Juazeiro
Juazeiro do Norte
Juazeiro do Norte
Vlag van Ceará
Ceará
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Romeirão 15.000
Imperatriz
Imperatriz
Imperatriz
Vlag van Maranhão
Maranhão
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Frei Epifânio 10.000
Independente
Tucuruí
Tucuruí
Vlag van Pará
Pará
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Navegantão 8.000
Inter de Lages
Lages
Lages
Vlag van Santa Catarina
Santa Catarina
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Vidal Ramos Júnior 6.000
Interporto
Porto Nacional
Porto Nacional
Vlag van Tocatins
Tocantins
Kampioen Staatscompetitie 2017 General Sampaio 2.000
Iporá
Iporá
Iporá
Vlag van Goiás
Goiás
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Ferreirão 3.500
Itabaiana
Itabiana
Itabaiana
Vlag van Sergipe
Sergipe
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Etelvino Mendonça 10.000
Itumbiara
Itumbiara
Itumbiara
Vlag van Goiás
Goiás
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 JK 15.000
Jacuipense
Flag of None.svg
Riachão do Jacuípe
Vlag van Bahia
Bahia
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Valfredão 5.000
Linense
Lins
Lins
Vlag van São Paulo
São Paulo
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Gilbertão 15.770
Macaé
Macaé
Macaé
Vlag van Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
18º plaats Série C 2017 Moacyrzão 15.000
Macapá
Macapá
Macapá
Vlag van Amapá
Amapá
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Zerão 13.680
Madureira
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Vlag van Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Conselheiro Galvão 2.136
Manaus
Manaus
Manaus
Vlag van Amazonas
Amazonas
Kampioen Staatscompetitie 2017 Arena da Amazônia 44.000
Maringá
Maringá
Maringá
Vlag van Paraná
Paraná
Kampioen Taça FPF 2017 Willie Davids 20.000
Mirassol
Mirassol
Mirassol
Vlag van São Paulo
São Paulo
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Maião 15.000
Mogi Mirim
Mogi Mirim
Mogi Mirim
Vlag van São Paulo
São Paulo
20º plaats Série C 2017 Vail Chaves 19.900
Moto Club
São Luís
São Luís
Vlag van Maranhão
Maranhão
17º plaats Série C 2017 Nhozinho Santos 11.429
Murici
Murici
Murici
Vlag van Alagoas
Alagoas
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 José Gomes da Costa 3.500
Nacional
Manaus
Manaus
Vlag van Amazonas
Amazonas
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Arena da Amazônia 44.000
Nova Iguaçu
Nova Iguaçu
Nova Iguaçu
Vlag van Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Laranjão 1.810
Novo Hamburgo
Novo Hamburgo
Novo Hamburgo
Vlag van Rio Grande do Sul
Rio Grande do Sul
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Estádio do Vale 5.196
Novo
Campo Grande
Campo Grande
Vlag van Mato Grosso do Sul
Mato Grosso do Sul
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Morenão 44.200
Novorizontino
Novorizontino
Novo Horizonte
Vlag van São Paulo
São Paulo
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Jorjão 12.398
Plácido de Castro
Plácido de Castro
Plácido de Castro
Vlag van Acre
Acre
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Ferreirão 3.000
Prudentópolis
Prudentópolis
Prudentópolis
Vlag van Paraná
Paraná
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Newton Agibert 3.500
Real Ariquemes
Ariquemes
Ariquemes
Vlag van Rondônia
Rondônia
Kampioen Staatscompetitie 2017 Valerião 5.000
Rio Branco
Rio Branco
Rio Branco
Vlag van Acre
Acre
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Arena da Floresta 20.000
Santa Rita
Boca da Mata
Boca da Mata
Vlag van Alagoas
Alagoas
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Olival Elias 5.000
Santos
Macapá
Macapá
Vlag van Amapá
Amapá
Kampioen Staatscompetitie 2017 Zerão 13.680
São José
Porto Alegre
Porto Alegre
Vlag van Rio Grande do Sul
Rio Grande do Sul
Kampioen Copa FGF 2017 Passo d'Areia 14.000
São Raimundo-PA
Santarém
Santarém
Vlag van Pará
Pará
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Colosso do Tapajós 12.000
São Raimundo-RR
Bandeira de Boa Vista.svg
Boa Vista
Vlag van Roraima
Roraima
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Ribeirão 1.500
Sergipe
Aracaju
Aracaju
Vlag van Sergipe
Sergipe
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Batistão 15.586
Sinop
Sinop
Sinop
Vlag van Mato Grosso
Mato Grosso
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Gigante do Norte 13.000
Sparta
Araguaína
Araguaína
Vlag van Tocatins
Tocantins
Vicekampioen Staatscompetitie 2017 Mirandão 10.000
Treze
Campina Grande
Campina Grande
Vlag van Paraíba
Paraíba
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Presidente Vargas 12.000
Atlético Tubarão
Tubarão
Tubarão
Vlag van Santa Catarina
Santa Catarina
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Domingos Gonzales 3.500
Uberlândia
Uberlândia
Uberlândia
Vlag van Minas Gerais
Minas Gerais
Derde best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Parque do Sabiá 53.350
URT
Patos de Minas
Patos de Minas
Vlag van Minas Gerais
Minas Gerais
Best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Zama Maciel 4.858
Vitória da Conquista
Vitória da Conquista
Vitória da Conquista
Vlag van Bahia
Bahia
Tweede best geklasseerde van de Staatscompetitie 2017 Lomantão 11.538

Groepsfase

Groep A1

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Amazonas
Manaus
6 4 0 2 14:8 12
2.
Vlag van Acre
Rio Branco
6 3 2 1 13:7 11
3.
Vlag van Amapá
Macapá
6 2 0 4 7:16 6
4.
Vlag van Roraima
Baré
6 1 2 3 5:8 5
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A2

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Pará
Indepentente
6 3 3 0 8:3 12
2.
Vlag van Amapá
Santos
6 2 2 2 13:8 8
3.
Vlag van Rondônia
Barcelona
6 2 2 2 8:7 8
4.
Vlag van Acre
Plácido de Castro
6 1 1 4 8:19 4
Geplaatst voor tweede fase blok 1

Groep A3

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Amazonas
Nacional
6 3 1 2 9:4 10
2.
Vlag van Roraima
São Raimundo-RR
6 2 2 2 10:11 8
3.
Vlag van Pará
São Raimundo-PA
6 2 2 2 7:8 8
4.
Vlag van Rondônia
Real Ariquemes
6 1 3 2 7:10 6
Geplaatst voor tweede fase blok 1

Groep A4

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Ceará
Ferroviário
6 2 4 0 7:5 10
2.
Vlag van Maranhão
Cordino
6 2 3 1 6:4 9
3.
Vlag van Piauí
4 de Julho
6 1 3 2 3:5 6
4.
Vlag van Tocatins
Interporto
6 1 2 3 7:9 5
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A5

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Maranhão
Moto Club
6 4 1 1 6:3 13
2.
Vlag van Piauí
Altos
6 3 2 1 7:3 11
3.
Vlag van Tocatins
Sparta
6 1 2 3 6:9 5
4.
Vlag van Rio Grande do Norte
ASSU
6 1 1 4 2:6 4
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A6

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Rio Grande do Norte
América de Natal
6 4 2 0 11:6 14
2.
Vlag van Maranhão
Imperatriz
6 2 3 1 10:3 9
3.
Vlag van Pernambuco
Belo Jardim
6 0 4 2 6:12 4
4.
Vlag van Ceará
Guarani de Juazeiro
6 0 3 3 8:14 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A7

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Sergipe
Sergipe
6 4 1 1 8:5 13
2.
Vlag van Bahia
Jacuipense
6 2 2 2 8:8 8
3.
Vlag van Pernambuco
Central
6 1 3 2 7:6 6
4.
Vlag van Alagoas
ASA
6 0 4 2 7:11 4
Geplaatst voor tweede fase blok 1

Groep A8

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Paraíba
Campinense
6 5 1 0 12:3 16
2.
Vlag van Bahia
Fluminense de Feira
6 4 1 1 18:3 13
3.
Vlag van Pernambuco
Flamengo de Arcoverde
6 1 1 4 4:16 4
4.
Vlag van Alagoas
Murici
6 0 1 5 4:16 1
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A9

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Paraíba
Treze
6 3 3 0 14:4 12
2.
Vlag van Sergipe
Itabaiana
6 3 1 2 11:9 10
3.
Vlag van Bahia
Vitória da Conquista
6 2 2 2 4:6 8
4.
Vlag van Alagoas
Santa Rita
6 1 0 5 6:16 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A10

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Goiás
Iporá
6 4 1 1 10:4 13
2.
Vlag van
Brasiliense
6 3 2 1 9:3 11
3.
Vlag van Mato Grosso do Sul
Corumbaense
6 2 2 2 5:9 8
4.
Vlag van Mato Grosso
Dom Bosco
6 0 1 5 2:10 1
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A11

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Mato Grosso
Sinop
6 3 1 2 6:5 10
2.
Vlag van Mato Grosso do Sul
Novo
6 3 1 2 7:7 10
3.
Vlag van Goiás
Aparecidense
6 2 2 2 11:10 8
4.
Vlag van
Ceilândia
6 1 2 3 9:11 5
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A12

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Rio de Janeiro
Macaé
6 3 2 1 10:8 11
2.
Vlag van Minas Gerais
URT
6 3 1 2 10:8 10
3.
Vlag van Goiás
Itumbiara
6 3 1 2 8:6 10
4.
Vlag van Espírito Santo
Espírito Santo
6 0 2 4 6:12 2
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A13

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Minas Gerais
Uberlândia
6 3 2 1 10:7 11
2.
Vlag van São Paulo
Novorizontino
6 2 3 1 10:9 9
3.
Vlag van Rio de Janeiro
Americano
6 2 2 2 10:11 8
4.
Vlag van Espírito Santo
Atlético Itapemirim
6 0 3 3 3:6 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A14

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van São Paulo
Linense
6 2 3 1 5:3 9
2.
Vlag van Paraná
Maringá
6 2 3 1 7:6 9
3.
Vlag van Rio de Janeiro
Madureira
6 1 3 2 6:7 6
4.
Vlag van Minas Gerais
Caldense
6 1 3 2 5:7 6
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A15

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Rio Grande do Sul
Caxias
6 5 1 0 13:2 16
2.
Vlag van Santa Catarina
Inter de Lages
6 3 0 3 7:11 9
3.
Vlag van São Paulo
Mirassol
6 2 1 3 3:5 7
4.
Vlag van Rio de Janeiro
Nova Iguaçu
6 1 0 5 6:11 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Groep A16

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Santa Catarina
Atlético Tubarão
6 5 0 1 9:3 15
2.
Vlag van Rio Grande do Sul
Novo Hamburgo
6 2 2 2 7:6 8
3.
Vlag van Paraná
Cianorte
6 1 3 2 2:5 6
4.
Vlag van São Paulo
Ferroviária
6 0 3 3 3:7 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1

Groep A17

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
6 6 0 0 10:4 18
2.
Vlag van Santa Catarina
Brusque
6 3 0 3 9:5 9
3.
Vlag van Paraná
Prudentópolis
6 2 0 4 6:8 6
4.
Vlag van São Paulo
Mogi Mirim
6 1 0 5 6:14 3
Geplaatst voor tweede fase blok 1
Geplaatst voor tweede fase blok 2

Tweede fase

Net zoals in de groepsfase blijven de clubs regionaal onderverdeeld om verre verplaatsingen te vermijden. In geval van gelijkspel telt de uitdoelpuntregel, indien de stand dan nog hetzelfde is worden er strafschoppen genomen, tussen haakjes weergegeven.

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Santos
Vlag van Amapá
1 - 2
Vlag van Amazonas
Manaus
1 - 1 0 - 1
Rio Branco
Vlag van Acre
4 - 3
Vlag van Pará
Indepentente
3 - 0 1 - 3
Altos
Vlag van Piauí
5 - 4
Vlag van Amazonas
Nacional
3 - 0 2 - 4
Cordino
Vlag van Maranhão
3 - 4
Vlag van Ceará
Ferroviário
3 - 3 0 - 1
Fluminense de Feira
Vlag van Bahia
1 - 5
Vlag van Maranhão
Moto Club
0 - 2 1 - 3
Imperatriz
Vlag van Maranhão
2 - 2 (5-4)
Vlag van Rio Grande do Norte
América de Natal
1 -0 1 - 2
Brasiliense
Vlag van
2 - 1
Vlag van Sergipe
Sergipe
2 - 1 0 - 0
Itabaiana
Vlag van Sergipe
1 - 1 (5-6)
Vlag van Paraíba
Campinense
0 - 1 1 - 0
URT
Vlag van Minas Gerais
2 - 2 (2-3)
Vlag van Paraíba
Treze
1 - 1 1 - 1
Novo
Vlag van Mato Grosso do Sul
4 - 5
Vlag van Goiás
Iporá
2 - 2 2 - 3
Linense
Vlag van São Paulo
2 - 2 ( 4-2)
Vlag van Mato Grosso
Sinop
2 - 1 0 - 1
Novorizontino
Vlag van São Paulo
3 - 1
Vlag van Rio de Janeiro
Macaé
2 - 1 1 - 0
Inter de Lages
Vlag van Santa Catarina
1 - 3
Vlag van Minas Gerais
Uberlândia
1 - 0 0 - 3
Maringá
Vlag van Paraná
1 - 4
Vlag van Rio Grande do Sul
Caxias
1 - 1 0 - 3
Brusque
Vlag van Santa Catarina
2 - 2 (3-4)
Vlag van Santa Catarina
Atlético Tubarão
1 - 0 1 - 2
Novo Hamburgo
Vlag van Rio Grande do Sul
2 - 2 (2-3)
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
2 - 1 0 - 1

Derde fase

Ook in de derde fase blijven de clubs regionaal onderverdeeld om verre verplaatsingen te vermijden. In geval van gelijkspel telt de uitdoelpuntregel, indien de stand dan nog hetzelfde is worden er strafschoppen genomen, tussen haakjes weergegeven.

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Rio Branco
Vlag van Acre
2 - 2 (2-3)
Vlag van Amazonas
Manaus
2 - 1 1 - 0
Ferroviário
Vlag van Ceará
5 - 3
Vlag van Piauí
Altos
1 - 1 4 - 2
Imperatriz
Vlag van Maranhão
6 - 3
Vlag van Maranhão
Moto Club
2 - 1 4 - 2
Brasiliense
Vlag van
1 - 1 (4-5)
Vlag van Paraíba
Campinense
1 - 0 0 - 1
Treze
Vlag van Paraíba
3 - 2
Vlag van Goiás
Iporá
2 - 0 1 - 2
Linense
Vlag van São Paulo
5 - 4
Vlag van São Paulo
Novorizontino
3 - 2 2 - 2
Uberlândia
Vlag van Minas Gerais
2 - 3
Vlag van Rio Grande do Sul
Caxias
1 - 1 1 - 2
Atlético Tubarão
Vlag van Santa Catarina
1 - 3
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
1 - 1 0 - 2

Vierde fase

Vanaf de vierde fase zijn de confrontaties niet meer regionaal. De resultaten van de groepsfase en de tweede en derde fase worden opgeteld. De vier clubs met de meeste punten nemen het op tegen de clubs met de minste punten.
Klassicifactietabel

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1.
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
10 8 1 1 15:7 25
2.
Vlag van Rio Grande do Sul
Caxias
10 7 3 0 20:5 24
3.
Vlag van Paraíba
Campinense
10 7 1 2 14:5 22
4.
Vlag van Amazonas
Manaus
10 6 1 3 18:11 19
5.
Vlag van Maranhão
Imperatriz
10 5 3 2 18:8 18
6.
Vlag van Ceará
Ferroviário
10 4 6 0 16:11 18
7.
Vlag van Paraíba
Treze
10 4 5 1 19:8 17
8.
Vlag van São Paulo
Linense
10 4 4 2 12:9 16
kwartfinale halve finale finale
                                     
 
Vlag van Maranhão
Imperatriz
1 1 2 (3)  
 
Vlag van Amazonas
Manaus
0 2 2 (2)  
   
Vlag van Maranhão
Imperatriz
1 0 1 (1)  
   
Vlag van Paraíba
Treze
0 1 1 (2)  
 
Vlag van Paraíba
Treze
1 3 4
 
Vlag van Rio Grande do Sul
Caxias
0 1 1  
   
Vlag van Paraíba
Treze
0 1 1
   
Vlag van Ceará
Ferroviário
3 0 3
 
Vlag van Ceará
Ferroviário
3 0 3 (5)  
 
Vlag van Paraíba
Campinense
2 1 3 (4)  
   
Vlag van Ceará
Ferroviário
3 1 4
   
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
1 2 3
 
Vlag van São Paulo
Linense
1 0 1
 
Vlag van Rio Grande do Sul
São José
0 2 2
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Campeonato Brasileiro Série D 2018
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.