Copa Libertadores 2016 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Copa Libertadores 2016.

Copa Libertadores 2016

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Copa Libertadores 2016
Copa Bridgestone Libertadores 2016
Toernooi-informatie
Datum 2 februari – 27 juli 2016
Teams 38 (van 2 confederaties)
Kampioen
Atlético Nacional (2e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 138
Doelpunten 378  (2,74 per wedstrijd)
Topscorer(s)
Jonathan Calleri
(9 doelpunten)
Portaal 
 
Voetbal

De Copa Libertadores de América 2016 was de 57e editie van de Copa Libertadores, een jaarlijks voetbaltoernooi voor clubs uit Latijns-Amerika, georganiseerd door de CONMEBOL. Sinds 2014 is de officiële naam van het toernooi de Copa Bridgestone Libertadores.[1] Het Colombiaanse Atlético Nacional won het toernooi door in de finale het Ecuadoraanse Independiente del Valle te verslaan. Het was de tweede keer dat Atlético Nacional het toernooi wist te winnen. Door het winnen van het toernooi plaatste het zich tevens voor het WK voor clubs 2016 en voor de Recopa Sudamericana 2017.

Algemene info

Deelnemers per land

In totaal namen 38 teams uit 11 landen (de tien leden van de Zuid-Amerikaanse voetbalbond plus Mexico) deel aan de Copa Libertadores 2016.

Hieronder de verdeling van de plaatsen:

  • Van Argentinië en Brazilië kwalificeerden zich vijf teams.
  • Van de overige negen landen (Bolivia, Chili, Colombia, Ecuador, Mexico, Paraguay, Peru, Uruguay en Venezuela) kwalificeerden zich drie teams.
  • De winnaar van de vorige editie, de titelverdediger, kwalificeerde zich automatisch voor de groepsfase van het toernooi. Indien zij zich al hadden geplaatst, schoof dit ticket door naar de beste ploeg uit het land van de titelverdediger, dat oorspronkelijk niet zou deelnemen.
  • De winnaar van de Copa Sudamericana van vorig jaar kwalificeerde zich - indien men zich nog niet had geplaatst - voor de voorronde. Dit leverde hun land echter geen extra ticket op: mochten ze zich nog niet hebben geplaatst, dan ging dit ten koste van de vijfde (Argentinië en Brazilië) of derde deelnemer (overige landen) uit dat land.

Data

De loting voor de voorronde en de groepsfase vond plaats in het CONMEBOL-hoofdkantoor in Luque, Paraguay. Voor de knock-outfase werd niet geloot, omdat die wedstrijden werden bepaald aan de hand van het aantal punten in de groepsfase.[2]

Fase Ronde Datum loting Heenwedstrijd Terugwedstrijd
Voorronde Voorronde 22 december 2015 2-4 februari 2016 9-11 februari 2016
Groepsfase Wedstrijddag 1 16-18 en 23-25 februari 2016
Wedstrijddag 2 24-25 februari, 1-3 en 10 maart 2016
Wedstrijddag 3 1, 8-10 en 17 maart 2016
Wedstrijddag 4 15-17 maart en 5-7 april 2016
Wedstrijddag 5 5-7 en 12-14 april 2016
Wedstrijddag 6 13-14 en 19-21 april 2016
Knock-outfase Achtste finales Geen loting 26-28 april 2016 3-5 mei 2016
Kwartfinales 11-12 en 17 mei 2016 18-19 en 24 mei 2016
Halve finales 6-7 juli 2016 13-14 juli 2016
Finale 20 juli 2016 27 juli 2016

Potindeling

De loting vond plaats op 22 december 2015. De twaalf teams werden in twee potten geplaatst, afhankelijk van hun positie in de Ranking Conmebol de Copa Libertadores, die dat jaar voor het eerst werd gebruikt.[7] Een team uit Pot 1 werd geloot tegen een team uit Pot 2, waarbij het team uit Pot 1 de tweede wedstrijd thuis mocht spelen. Clubs uit hetzelfde land konden elkaar niet loten.

Pot 1
Team Rank.
São Paulo FC
11
Club Universidad de Chile
17
Independiente Santa Fe
22
Club Guaraní
29
Racing Club
39
Caracas FC
43
Pot 2
Team Rank.
CD Oriente Petrolero
64
CA Huracán
72
CSD Independiente del Valle
78
CD Universidad César Vallejo
152
CA River Plate
Puebla FC

Teams

Onderstaande tabel geeft alle deelnemers aan deze editie weer, toont in welke ronde de club van start ging en op welke manier men zich had geplaatst.

Hoofdtoernooi (26+6)
CA River Plate (Argentinië 1)
Titelverdediger
Club Atlético Nacional (Colombia 2)
Kampioen Finalización
CA Boca Juniors (Argentinië 2)
Kampioen
CS Emelec (Ecuador 1)
Kampioen (winnaar Finale)
CA San Lorenzo de Almagro (Argentinië 3)
Nummer 2
LDU Quito (Ecuador 2)
Nummer 2 (verliezer Finale)
CA Rosario Central (Argentinië 4)
Bekerfinalist[3]
Club Pumas UNAM (Mexico 1)
Nummer 1 Apertura-voorronde[4]
SC Corinthians Paulista (Brazilië 1)
Kampioen
Deportivo Toluca FC (Mexico 2)
Nummer 2 Apertura-voorronde[4]
SE Palmeiras (Brazilië 2)
Bekerwinnaar
Club Cerro Porteño (Paraguay 1)
Kampioen Apertura[5]
Clube Atlético Mineiro (Brazilië 3)
Nummer 2
Club Olimpia (Paraguay 2)
Kampioen Clausura[5]
Grêmio FBPA (Brazilië 4)
Nummer 3
FBC Melgar (Peru 1)
Kampioen (winnaar Finale)
Club Bolívar (Bolivia 1)
Kampioen Apertura en Clausura
Club Sporting Cristal (Peru 2)
Nummer 2 (verliezer Finale)
Club The Strongest (Bolivia 2)
Beste niet-kampioen
Club Nacional de Football (Uruguay 1)
Kampioen
CD Cobresal (Chili 1)
Kampioen Clausura 2014/15
CA Peñarol (Uruguay 2)
Nummer 2
CSD Colo-Colo (Chili 2)
Kampioen Apertura 2015/16
Deportivo Táchira FC (Venezuela 1)
Kampioen (winnaar Finale)
Deportivo Cali (Colombia 1)
Kampioen Apertura
Trujillanos FC (Venezuela 2)
Nummer 2 (verliezer Finale)
Voorronde (12)
Racing Club (Argentinië 5)
Winnaar play-offs
CSD Independiente del Valle (Ecuador 3)
Nummer 3
CA Huracán (Argentinië 6)
Finalist Copa Sudamericana[6]
Puebla FC (Mexico 3)
Winnaar Supercup[4]
São Paulo FC (Brazilië 5)
Nummer 4
Club Guaraní (Paraguay 3)
Beste niet-kampioen
CD Oriente Petrolero (Bolivia 3)
Op een na beste niet-kampioen
CD Universidad César Vallejo (Peru 3)
Nummer 3 (winnaar Kleine finale)
Club Universidad de Chile (Chili 3)
Bekerwinnaar
CA River Plate (Uruguay 3)
Nummer 3
Independiente Santa Fe (Colombia 3)
Winnaar Copa Sudamericana
Caracas FC (Venezuela 3)
Beste niet-finalist

Voorronde

In de eerste ronde speelden twaalf teams een thuis- en uitwedstrijd voor zes plaatsen in de tweede ronde. De wedstrijden werden gespeeld op 2-4 februari (heen) en op 9-11 februari (terug).

Wedstrijden

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
CD Oriente Petrolero
1 – 6
Independiente Santa Fe
1 – 3 0 – 3
CA Huracán
2 – 2 (u)
Caracas FC
1 – 0 1 – 2
Puebla FC
2 – 3
Racing Club
2 – 2 0 – 1
CA River Plate
2 – 0
Club Universidad de Chile
2 – 0 0 – 0
CSD Independiente del Valle
2 – 2 (u)
Club Guaraní
1 – 0 1 – 2
CD Universidad César Vallejo
1 – 2
São Paulo FC
1 – 1 0 – 1
Heenwedstrijden

2 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Huracán
1 – 0
Caracas FC
Estadio Tomás Adolfo Ducó, Buenos Aires
Scheidsrechter: Patricio Polic (Chili)
González
 74'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


2 februari 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA River Plate
2 – 0
Club Universidad de Chile
Estadio Parque Federico Omar Saroldi, Montevideo
Scheidsrechter: Patricio Loustau (Argentinië)
Santos
 61' (pen.)
[8] Herrera
 71' (e.d.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


3 februari 2016
18:45 uur (UTC−5)
CD Universidad César Vallejo
1 – 1
São Paulo FC
Estadio Mansiche, Trujillo
Scheidsrechter: Roddy Zambrano (Ecuador)
Hohberg
 19'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 65' Calleri


3 februari 2016
20:15 uur (UTC−6)
Puebla FC
2 – 2
Racing Club
Estadio Cuauhtémoc, Puebla de Zaragoza
Scheidsrechter: Daniel Fedorczuk (Uruguay)
Alustiza
 2'
53' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 13' Bou
 73' Noir


4 februari 2016
17:30 uur (UTC−5)
CSD Independiente del Valle
1 – 0
Club Guaraní
Estadio Municipal General Rumiñahui, Sangolquí
Scheidsrechter: Juan Soto (Venezuela)
Caicedo
 28'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


4 februari 2016
20:45 uur (UTC−4)
CD Oriente Petrolero
1 – 3
Independiente Santa Fe
Estadio Ramón Tahuichi Aguilera, Santa Cruz de la Sierra
Scheidsrechter: Péricles Cortez (Brazilië)
Castillo
 77'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 22'
40' Ibargüen
 40' Mina

Terugwedstrijden

9 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Universidad de Chile
0 – 0
CA River Plate
Estadio Nacional Julio Martínez Pradanos, Ñuñoa
Scheidsrechter: Carlos Vera (Ecuador)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
CA River Plate wint met 2–0 over twee wedstrijden.

9 februari 2016
20:15 uur (UTC−4:30)
Caracas FC
2 – 1
CA Huracán
Estadio Olímpico de la UCV, Santiago de León de Caracas
Scheidsrechter: Enrique Cáceres (Paraguay)
Quijada
 45'
Arango
 82'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 90+1' Mendoza
2–2 over twee wedstrijden. CA Huracán wint op basis van uitdoelpunten (1–0).

10 februari 2016
21:45 uur (UTC−2)
São Paulo FC
1 – 0
CD Universidad César Vallejo
Estádio Municipal Paulo Machado do Carvalho, São Paulo
Scheidsrechter: Christian Ferreyra (Uruguay)
Rogério
 87'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
São Paulo FC wint met 2–1 over twee wedstrijden.

10 februari 2016
21:45 uur (UTC−3)
Racing Club
1 – 0
Puebla FC
Estadio Presidente Juan Domingo Perón, Avellaneda
Scheidsrechter: Ricardo Marques (Brazilië)
Bou
 74'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
Racing Club wint met 3–2 over twee wedstrijden.

11 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Guaraní
2 – 1
CSD Independiente del Valle
Estadio Defensores del Chaco, Asunción
Scheidsrechter: Mauro Vigliano (Argentinië)
Palau
 61'
López
 80'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 76' Jo. Angulo
2–2 over twee wedstrijden. CSD Independiente del Valle wint op basis van uitdoelpunten (1–0).

11 februari 2016
19:45 uur (UTC−5)
Independiente Santa Fe
3 – 0
CD Oriente Petrolero
Estadio Nemesio Camacho, Bogotá
Scheidsrechter: Víctor Carrillo (Peru)
Mina
 32'
38'
Otero
 73'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
Independiente Santa Fe wint met 6–1 over twee wedstrijden.

Potindeling

De loting vond direct na de loting voor de eerste ronde plaats. De 32 teams kwamen in vier potten terecht, die voor het grootste deel werden bepaald op basis van de Ranking Conmebol de Copa Libertadores. De 24 rechtstreeks geplaatste Zuid-Amerikaanse ploegen kwamen op basis van deze ranglijst in Pot 1-3. In de vierde pot kwamen de rechtstreeks geplaatste Mexicaanse deelnemers, plus de zes winnaars van de eerste ronde. Uitzondering was de titelverdediger, die altijd in Pot 1 kwam, ongeacht de positie op de ranglijst.

Rechtstreeks geplaatste teams uit hetzelfde land konden niet tegen elkaar loten, maar dit gold niet voor de winnaars van de voorronde (hieronder cursief aangegeven), omdat de nationaliteit van deze teams op dat moment nog niet bekend was. Zo kon Boca Juniors (Pot 1) niet loten tegen Rosario Central (Pot 3), maar wel tegen de winnaar van Racing tegen Puebla (Pot 4).

Pot 1
Team Rank.
CA River Plate TH
2
CA Boca Juniors
1
CA Peñarol
3
Club Nacional de Football
5
Club Olimpia
7
SC Corinthians Paulista
9
Clube Atlético Mineiro
13
CA San Lorenzo de Almagro
14
Pot 2
Team Rank.
Grêmio FBPA
16
CS Emelec
18
Club Cerro Porteño
19
Club Atlético Nacional
20
Club Bolívar
21
CSD Colo-Colo
24
SE Palmeiras
31
Club The Strongest
33
Pot 3
Team Rank.
LDU Quito
34
Club Sporting Cristal
38
Deportivo Cali
44
Deportivo Táchira FC
49
CA Rosario Central
71
FBC Melgar
108
CD Cobresal
123
Trujillanos FC
175
Pot 4
Team Rank.
Club Pumas UNAM
Deportivo Toluca FC
São Paulo FC
11
Independiente Santa Fe
22
Racing Club
39
CA Huracán
72
CSD Independiente del Valle
78
CA River Plate

Tweede ronde

In de tweede fase spelen de zes winnaars van de eerste ronde plus 26 direct geplaatste clubs in acht groepen van vier clubs een minicompetitie. De groepswinnaars en de nummers twee kwalificeerden zich voor de achtste finale. De wedstrijden worden tussen 16 februari en 21 april gespeeld. Indien meerdere clubs met een gelijk aantal punten eindigden, is het doelsaldo doorslaggevend. Is dat ook gelijk, dan wordt er gekeken naar het aantal gemaakte doelpunten en vervolgens naar het aantal gemaakte uitdoelpunten. Indien er dan nog geen beslissing was, zal er worden geloot.

Groep 1

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT DS
1
CA River Plate
6 3 2 1 17 7 +10 11
2
São Paulo FC
6 2 3 1 11 5 +6 9
3
The Strongest
6 2 2 2 6 11 –5 8
4
Trujillanos FC
6 1 1 4 7 18 –11 4
Uitploeg → CARP Strong. Trujill. SPFC
Thuisploeg ↓
River Plate 6 – 0 4 – 3 1 – 1
The Strongest 1 – 1 2 – 1 1 – 1
Trujillanos 0 – 4 2 – 1 1 – 1
São Paulo 2 – 1 0 – 1 6 – 0
Wedstrijden

17 februari 2016
19:30 uur (UTC−2)
São Paulo FC
0 – 1
The Strongest
Estádio Municipal Paulo Machado do Carvalho, São Paulo
Scheidsrechter: Mario Díaz de Vivar (Paraguay)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 62' Alonso


25 februari 2016
20:15 uur (UTC−4:30)
Trujillanos FC
0 – 4
CA River Plate
Estadio Olímpico José Alberto Pérez, Valera
Scheidsrechter: Roddy Zambrano (Ecuador)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 54' Pisculichi
 64' González
 78'
90' Alonso



2 maart 2016
16:15 uur (UTC−4)
The Strongest
2 – 1
Trujillanos FC
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Gustavo Murillo (Colombia)
Escobar
 18'
Cristaldo
 32'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 38' Cabezas


10 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA River Plate
1 – 1
São Paulo FC
Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos Aires
Scheidsrechter: Julio Bascuñán (Chili)
Mendes
 32' (e.d.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 17' Ganso



16 maart 2016
18:30 uur (UTC−4)
The Strongest
1 – 1
CA River Plate
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Julio Quintana (Paraguay)
Chumacero
 90'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 18' Mora


16 maart 2016
18:00 uur (UTC−4:30)
Trujillanos FC
1 – 1
São Paulo FC
Estadio Olímpico José Alberto Pérez, Valera
Scheidsrechter: Wilson Lamouroux (Colombia)
Rojas
 36'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 38' Ganso



5 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
São Paulo FC
6 – 0
Trujillanos FC
Estádio Cícero Pompeu de Toledo, São Paulo
Scheidsrechter: Ulises Mereles (Paraguay)
Calleri
 13',
 50' (pen.),
 80',
 87'
Kelvin
 18'
Schmidt
 25'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


6 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA River Plate
6 – 0
The Strongest
Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos Aires
Scheidsrechter: Wilson Lamouroux (Colombia)
D'Alessandro
 14'
Fernández
 25'
83'
Mayada
 30'
Mammana
 42'
Alario
 45+1'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



12 april 2016
19:30 uur (UTC−4:30)
Trujillanos FC
2 – 1
The Strongest
Estadio Olímpico José Alberto Pérez, Valera
Scheidsrechter: Patricio Polic (Chili)
Sosa
 32'
Cova
 90+4' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 67' Alonso


13 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
São Paulo FC
2 – 1
CA River Plate
Estádio Cícero Pompeu de Toledo, São Paulo
Scheidsrechter: Andrés Cunha (Uruguay)
Calleri
 28'
60'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 83' Alonso



21 april 2016
20:45 uur (UTC−4)
The Strongest
1 – 1
São Paulo FC
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Roberto Tobar (Chili)
Cristaldo
 29'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 44' Calleri


21 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA River Plate
4 – 3
Trujillanos FC
Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos Aires
Scheidsrechter: Victor Carrillo (Peru)
D'Alessandro
 9',
 19' (pen.)
Mayada
 49'
Alario
 71'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 30' Cova
 74' González
 78' (pen.) Cabezas

Groep 2

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT DS
1
CA Rosario Central
6 3 2 1 13 8 +5 11
2
Club Nacional
6 2 3 1 6 6 0 9
3
SE Palmeiras
6 2 2 2 12 8 +4 8
4
CA River Plate
6 0 3 3 6 15 –9 3
Uitploeg → CNdeF Palmeir. CARC River
Thuisploeg ↓
Nacional 1 – 0 0 – 2 0 – 0
Palmeiras 1 – 2 2 – 0 4 – 0
Rosario Central 1 – 1 3 – 3 4 – 1
River Plate 2 – 2 2 – 2 1 – 3
Wedstrijden

16 februari 2016
20:45 uur (UTC−3)
CA River Plate
2 – 2
SE Palmeiras
Estadio Domingo Burgueño Miguel, Maldonado
Scheidsrechter: Julio Bascuñán (Chili)
Santos
 50' (pen.)
Montelongo
 63'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 33' Jean
 57' Gabriel Jesus


25 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Rosario Central
1 – 1
Club Nacional de Football
Estadio Gigante de Arroyito, Rosario
Scheidsrechter: Wilmar Roldán (Colombia)
Larrondo
 90' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 55' López



2 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Nacional de Football
0 – 0
CA River Plate
Estadio Gran Parque Central, Montevideo
Scheidsrechter: Victor Carrillo (Peru)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


2 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
SE Palmeiras
2 – 0
CA Rosario Central
Arena do Palmeiras, São Paulo
Scheidsrechter: Enrique Cáceres (Paraguay)
Cristaldo
 25'
Allione
 90+4'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



9 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Rosario Central
4 – 1
CA River Plate
Estadio Gigante de Arroyito, Rosario
Scheidsrechter: Ulises Mereles (Paraguay)
Rubén
 19'
61'
71'
Herrera
 57'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 64' Michael Santos


9 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
SE Palmeiras
1 – 2
Club Nacional de Football
Arena do Palmeiras, São Paulo
Scheidsrechter: Enrique Osses (Chili)
Gabriel Jesus
 45+4'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 38' López
 41' Barcia



17 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA River Plate
1 – 3
CA Rosario Central
Estadio Domingo Burgueño Miguel, Maldonado
Scheidsrechter: José Argote (Venezuela)
Michael Santos
 12'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 14' Donatti
 51' Aguirre
 90+2' Cervi


17 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
Club Nacional de Football
1 – 0
SE Palmeiras
Estadio Gran Parque Central, Montevideo
Scheidsrechter: Carlos Vera (Ecuador)
López
 50'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



6 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA Rosario Central
3 – 3
SE Palmeiras
Estadio Gigante de Arroyito, Rosario
Scheidsrechter: Roddy Zambrano (Ecuador)
Donatti
 33'
Cervi
 51'
Rubén
 66' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 5'
45' Gabriel Jesus
 77' Barrios


7 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA River Plate
2 – 2
Club Nacional de Football
Estadio Domingo Burgueño Miguel, Maldonado
Scheidsrechter: Enrique Cáceres (Paraguay)
Taján
 5'
González
 81' (e.d.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 8' Victorino
 72' Ramírez



14 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
Club Nacional de Football
0 – 2
CA Rosario Central
Estadio Gran Parque Central, Montevideo
Scheidsrechter: Roberto García Orozco (Mexico)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 44' Donatti
 70' Herrera


14 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
SE Palmeiras
4 – 0
CA River Plate
Arena do Palmeiras, São Paulo
Scheidsrechter: Óscar Maldonado (Bolivia)
Egídio
 19'
Allione
 45+4'
73'
Alecsandro
 81' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)

Groep 3

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
Boca Juniors
6 3 3 0 11 4 +7 12
2
Racing Club
6 2 3 1 11 7 +4 9
3
Club Bolívar
6 1 3 2 10 10 0 6
4
Deportivo Cali
6 0 3 3 7 18 –11 3
Uitploeg → CABJ Bolívar Cali Racing
Thuisploeg ↓
Boca Juniors 3 – 1 6 – 2 0 – 0
Bolívar 1 – 1 5 – 0 1 – 1
Deportivo Cali 0 – 0 1 – 1 2 – 2
Racing Club 0 – 1 4 – 1 4 – 2
Wedstrijden

24 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
Racing Club
4 – 1
Club Bolívar
Estadio Presidente Juan Domingo Perón, Avellaneda
Scheidsrechter: Ulises Mereles (Paraguay)
 10' Lisandro
 27' Martínez
 32' De Paul
 82' Acuña
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 88' Arce


24 februari 2016
19:45 uur (UTC−5)
Deportivo Cali
0 – 0
CA Boca Juniors
Estadio Deportivo Cali, Palmira
Scheidsrechter: Péricles Cortez (Brazilië)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



3 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Boca Juniors
0 – 0
Racing Club
Estadio Alberto J. Armando, Buenos Aires
Scheidsrechter: Sandro Ricci (Brazilië)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


3 maart 2016
20:45 uur (UTC−4)
Club Bolívar
5 – 0
Deportivo Cali
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Carlos Orbe (Ecuador)
Arce
 4'
19'
78'
Capdevila
 40'
Cardozo
 73'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



10 maart 2016
20:45 uur (UTC−4)
Club Bolívar
1 – 1
CA Boca Juniors
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Andrés Cunha (Uruguay)
Saavedra
 28'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 90+5' Carrizo


17 maart 2016
19:45 uur (UTC−5)
Deportivo Cali
2 – 2
Racing Club
Estadio Deportivo Cali, Palmira
Scheidsrechter: Diego Haro (Peru)
Roa
 10'
Sambueza
 33'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 61' Grimi
 72' Lisandro



7 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Boca Juniors
3 – 1
Club Bolívar
Estadio Alberto J. Armando, Buenos Aires
Scheidsrechter: Victor Carrillo (Peru)
Gago
 33'
Tévez
 43'
Carrizo
 49'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 72' (pen.) Callejón


7 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
Racing Club
4 – 2
Deportivo Cali
Estadio Presidente Juan Domingo Perón, Avellaneda
Scheidsrechter: Héber Lopes (Brazilië)
Grimi
 7'
Lisandro
 27'
Romero
 38'
Martínez
 81'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 49' Roa
 90+1' Pérez



13 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
Racing Club
0 – 1
CA Boca Juniors
Estadio Presidente Juan Domingo Perón, Avellaneda
Scheidsrechter: Carlos Vera (Ecuador)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 84' Lodeiro


14 april 2016
19:45 uur (UTC−6)
Deportivo Cali
1 – 1
Club Bolívar
Estadio Deportivo Cali, Palmira
Scheidsrechter: Julio Quintana (Paraguay)
Lozano
 4'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 67' Cellerino



20 april 2016
18:30 uur (UTC−4)
Club Bolívar
1 – 1
Racing Club
Estadio Hernando Siles, La Paz
Scheidsrechter: Fernando Guerrero (Mexico)
Cellerino
 69'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 73' Martínez


20 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Boca Juniors
6 – 2
Deportivo Cali
Estadio Alberto J. Armando, Buenos Aires
Scheidsrechter: Christian Ferreyra (Uruguay)
Fabra
 17'
Tévez
 38'
72'
Chávez
 48'
Jara
 79'
Palacios
 87'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 36'
37' Cassierra

Groep 4

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
Atlético Nacional
6 5 1 0 12 0 +12 16
2
CA Huracán
6 2 2 2 7 7 0 8
3
CA Peñarol
6 1 2 3 5 11 –6 5
4
Sporting Cristal
6 1 1 4 9 15 –6 4
Uitploeg → Peñarol Nacional Cristal Huracán
Thuisploeg ↓
Peñarol 0 – 4 4 – 3 0 – 1
Atl. Nacional 2 – 0 3 – 0 0 – 0
Sporting Cristal 1 – 1 0 – 1 3 – 2
Huracán 0 – 0 0 – 2 4 – 2
Wedstrijden

18 februari
19:45 uur (UTC−5)
Club Sporting Cristal
1 – 1
CA Peñarol
Estadio Alberto Gallardo, Lima
Scheidsrechter: Wilton Sampaio (Brazilië)
Rodríguez
 74'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 39' Aguiar


23 februari 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA Huracán
0 – 2
Club Atlético Nacional
Estadio Tomás Adolfo Ducó, Buenos Aires
Scheidsrechter: Roberto Tobar (Chili)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 44' Moreno
 81' Berrío



1 maart 2016
19:45 uur (UTC−5)
Club Atlético Nacional
3 – 0
Club Sporting Cristal
Estadio Atanasio Girardot, Medellín
Scheidsrechter: Óscar Maldonado (Bolivia)
Sánchez
 12'
Copete
 33'
Moreno
 74'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


1 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA Peñarol
0 – 1
CA Huracán
Estadio Centenario, Montevideo
Scheidsrechter: César Ramos Palazuelos (Mexico)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 8' Romero



8 maart 2016
19:45 uur (UTC−5)
Club Atlético Nacional
2 – 0
CA Peñarol
Estadio Atanasio Girardot, Medellín
Scheidsrechter: Héber Lopes (Brazilië)
Bocanegra
 55'
Moreno
 61'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


8 maart 2016
19:45 uur (UTC−5)
Club Sporting Cristal
3 – 2
CA Huracán
Estadio Alberto Gallardo, Lima
Scheidsrechter: Mario Díaz de Vivar (Paraguay)
Costa
 25'
Silva
 35',
 56' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 57'
77' Ábila



15 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA Peñarol
0 – 4
Club Atlético Nacional
Estadio Centenario, Montevideo
Scheidsrechter: Julio Bascuñán (Chili)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 8' Copete
 45+1' Bocanegra
 82' Berrío
 85' Ruiz


5 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Huracán
4 – 2
Club Sporting Cristal
Estadio Tomás Adolfo Ducó, Buenos Aires
Scheidsrechter: Raphael Claus (Brazilië)
Ábila
 24'
30'
Romero
 68'
Miralles
 84'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 16' Silva
 43' Calcaterra



12 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Huracán
0 – 0
CA Peñarol
Estadio Tomás Adolfo Ducó, Buenos Aires
Scheidsrechter: Omar Ponce (Ecuador)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


12 april 2016
21:45 uur (UTC−5)
Club Sporting Cristal
0 – 1
Club Atlético Nacional
Estadio Alberto Gallardo, Lima
Scheidsrechter: Juan Soto (Peru)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 13' (pen.) Ibarbo



19 april 2016
17:30 uur (UTC−5)
Club Atlético Nacional
0 – 0
CA Huracán
Estadio Atanasio Girardot, Medellín
Scheidsrechter: Enrique Osses (Chili)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


19 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA Peñarol
4 – 3
Club Sporting Cristal
Estadio Campeón del Siglo, Montevideo
Scheidsrechter: Luiz Flávio de Oliveira (Brazilië)
Aguiar
 30'
Novick
 72'
81'
Albarracín
 85'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 18'
24' Rodríguez
 37' Ávila

Groep 5

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
Atlético Mineiro
6 4 1 1 12 4 +8 13
2
Independiente del Valle
6 3 2 1 7 4 +3 11
3
Colo-Colo
6 2 3 1 4 5 –1 9
4
FBC Melgar
6 0 0 6 2 12 –10 0
Uitploeg → Atlético Colo Melgar Indep.
Thuisploeg ↓
Atlético Mineiro 3 – 0 4 – 0 1 – 0
Colo-Colo 0 – 0 1 – 0 0 – 0
Melgar 1 – 2 1 – 2 0 – 1
Independiente 3 – 2 1 – 1 2 – 0
Wedstrijden

17 februari 2016
18:45 uur (UTC−5)
FBC Melgar
1 – 2
Clube Atlético Mineiro
Estadio Monumental Virgen de Chapi, Arequipa
Scheidsrechter: Wilson Lamouroux (Colombia)
O. Fernández
 14'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 20' Rafael Carioca
 38' Patric


18 februari 2016
19:45 uur (UTC−5)
CSD Independiente del Valle
1 – 1
CSD Colo-Colo
Estadio Municipal General Rumiñahui, Sangolquí
Scheidsrechter: José Argote (Venezuela)
Orejuela
 66'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 62' Paredes



24 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
CSD Colo-Colo
1 – 0
FBC Melgar
Estadio Monumental David Arellano, Macul
Scheidsrechter: Julio Quintana (Paraguay)
Paredes
 64'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


24 februari 2016
21:45 uur (UTC−3)
Clube Atlético Mineiro
1 – 0
CSD Independiente del Valle
Estadio Raimundo Sampaio, Belo Horizonte
Scheidsrechter: Fernando Rapallini (Argentinië)
Pratto
 3'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



1 maart 2016
15:15 uur (UTC−5)
FBC Melgar
0 – 1
CSD Independiente del Valle
Estadio Monumental Virgen de Chapi, Arequipa
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


10 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
CSD Colo-Colo
0 – 0
Clube Atlético Mineiro
Estadio Monumental David Arellano, Macul
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



15 maart 2016
17:30 uur (UTC−5)
CSD Independiente del Valle
2 – 0
FBC Melgar
Estadio Municipal General Rumiñahui, Sangolquí
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


16 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
Clube Atlético Mineiro
3 – 0
CSD Colo-Colo
Estadio Raimundo Sampaio, Belo Horizonte
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



6 april 2016
19:45 uur (UTC−5)
CSD Independiente del Valle
3 – 2
Clube Atlético Mineiro
Estadio Municipal General Rumiñahui, Sangolquí
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


7 april 2016
19:45 uur (UTC−5)
FBC Melgar
1 – 2
CSD Colo-Colo
Estadio Monumental Virgen de Chapi, Arequipa
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



14 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
Clube Atlético Mineiro
4 – 0
FBC Melgar
Estadio Raimundo Sampaio, Belo Horizonte
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


14 april 2016
19:30 uur (UTC−3)
CSD Colo-Colo
0 – 0
CSD Independiente del Valle
Estadio Monumental David Arellano, Macul
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)

Groep 6

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
Deportivo Toluca FC
6 4 1 1 9 5 +4 13
2
Grêmio FBPA
6 3 2 1 10 6 +4 11
3
CA San Lorenzo
6 0 4 2 5 8 –3 4
4
LDU Quito
6 1 1 4 7 12 –5 4
Uitploeg → CASLdeA Grêmio Quito Toluca
Thuisploeg ↓
San Lorenzo 1 – 1 1 – 1 1 – 1
Grêmio 1 – 1 4 – 0 1 – 0
LDU Quito 2 – 0 2 – 3 1 – 2
Toluca 2 – 1 2 – 0 2 – 1
Wedstrijden

17 februari 2016
20:00 uur (UTC−6)
Deportivo Toluca FC
2 – 0
Grêmio FBPA
Estadio Nemesio Díez, Toluca de Lerdo
Scheidsrechter: Gery Vargas (Bolivia)
Triverio
 46'
76' (pen.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


23 februari 2016
17:30 uur (UTC−5)
LDU Quito
2 – 0
CA San Lorenzo de Almagro
Estadio de Liga Deportiva Universitaria, San Francisco de Quito
Scheidsrechter: Jonhatan Fuentes (Uruguay)
Morales
 49'
90+1'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



2 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
CA San Lorenzo de Almagro
1 – 1
Deportivo Toluca FC
Estadio Pedro Bidegain, Buenos Aires
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


2 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
Grêmio FBPA
4 – 0
LDU Quito
Arena do Grêmio, Porto Alegre
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



9 maart 2015
21:45 uur (UTC−3)
Grêmio FBPA
1 – 1
CA San Lorenzo de Almagro
Arena do Grêmio, Porto Alegre
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


10 maart 2016
19:45 uur (UTC−5)
LDU Quito
1 – 2
Deportivo Toluca FC
Estadio de Liga Deportiva Universitaria, San Francisco de Quito
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



15 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA San Lorenzo de Almagro
1 – 1
Grêmio FBPA
Estadio Pedro Bidegain, Buenos Aires
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


5 april 2016
19:45 uur (UTC−5)
Deportivo Toluca FC
2 – 1
LDU Quito
Estadio Nemesio Díez, Toluca de Lerdo
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



12 april 2016
21:45 uur (UTC−5)
Deportivo Toluca FC
2 – 1
CA San Lorenzo de Almagro
Estadio Nemesio Díez, Toluca de Lerdo
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


13 april 2016
19:40 uur (UTC−5)
LDU Quito
2 – 3
Grêmio FBPA
Estadio de Liga Deportiva Universitaria, San Francisco de Quito
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



19 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
CA San Lorenzo de Almagro
1 – 1
LDU Quito
Estadio Pedro Bidegain, Buenos Aires
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


19 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
Grêmio FBPA
1 – 0
Deportivo Toluca FC
Arena do Grêmio, Porto Alegre
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)

Groep 7

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
Club Pumas UNAM
6 5 0 1 17 8 +9 15
2
Deportivo Táchira
6 3 0 3 6 11 –5 9
3
Olimpia Asunción
6 2 1 3 12 12 0 7
4
CS Emelec
6 1 1 4 10 14 –4 4
Uitploeg → Olimpia Emelec Táchira UNAM
Thuisploeg ↓
Olimpia 4 – 2 4 – 0 0 – 2
Emelec 2 – 2 2 – 0 2 – 3
Táchira 2 – 1 1 – 0 2 – 0
Pumas UNAM 4 – 1 4 – 2 4 – 1
Wedstrijden

16 februari 2016
21:30 uur (UTC−4:30)
Deportivo Táchira
2 – 1
Club Olimpia
Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San Cristóbal
Scheidsrechter: Héber Lopes (Brazilië)
Mosquera
 41'
E. Pérez
 61'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 78' Núñez


18 februari 2016
21:00 uur (UTC−6)
Club Pumas UNAM
4 – 2
CS Emelec
Estadio Olímpico Universitario, Ciudad de México
Scheidsrechter: Diego Haro (Peru)
Sosa
 1'
Verón
 22'
Alcoba
 69'
Mina
 72' (e.d.)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 17'
66' Mena



25 februari 2016
19:45 uur (UTC−5)
CS Emelec
2 – 0
Deportivo Táchira
Estadio George Capwell, Santiago de Guayaquil
Scheidsrechter: Raúl Orosco (Bolivia)
Herrera
 80' (pen.)
Stracqualursi
 83'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


1 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Olimpia
0 – 2
Club Pumas UNAM
Estadio Manuel Ferreira, Asunción
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



8 maart 2016
17:30 uur (UTC−5)
CS Emelec
2 – 2
Club Olimpia
Estadio George Capwell, Santiago de Guayaquil
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


9 maart 2016
20:15 uur (UTC−4:30)
Deportivo Táchira
2 – 0
Club Pumas UNAM
Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San Cristóbal
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



17 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Olimpia
4 – 2
CS Emelec
Estadio Manuel Ferreira, Asunción
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


17 maart 2016
21:00 uur (UTC−6)
Club Pumas UNAM
4 – 1
Deportivo Táchira
Estadio Olímpico Universitario, Ciudad de México
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



5 april 2016
18:00 uur (UTC−4:30)
Deportivo Táchira
1 – 0
CS Emelec
Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San Cristóbal
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


6 april 2016
22:00 uur (UTC−5)
Club Pumas UNAM
4 – 1
Club Olimpia
Estadio Olímpico Universitario, Ciudad de México
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



13 april 2016
17:30 uur (UTC−5)
CS Emelec
2 – 3
Club Pumas UNAM
Estadio George Capwell, Santiago de Guayaquil
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


13 april 2016
18:30 uur (UTC−4)
Club Olimpia
4 – 0
Deportivo Táchira
Estadio Manuel Ferreira, Asunción
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)

Groep 8

Nr. Club Wedstrijden Doelpunten Punten
WG W G V DV DT Saldo
1
SC Corinthians
6 4 1 1 13 4 +9 13
2
Cerro Porteño
6 3 1 2 6 7 –1 10
3
Independiente Santa Fe
6 2 2 2 6 4 +2 8
4
CD Cobresal
6 1 0 5 4 14 –10 3
Uitploeg → Corinth. Cerro Cobresal Santa Fe
Thuisploeg ↓
Corinthians 2 – 0 6 – 0 1 – 0
Cerro Porteño 3 – 2 2 – 1 1 – 0
Cobresal 0 – 1 2 – 0 1 – 2
Santa Fe 1 – 1 0 – 0 3 – 0
Wedstrijden

16 februari 2016
21:00 uur (UTC−5)
Independiente Santa Fe
0 – 0
Club Cerro Porteño
Estadio Nemesio Camacho, Bogotá
Scheidsrechter: Roberto García Orozco (Mexico)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


17 februari 2016
20:45 uur (UTC−3)
CD Cobresal
0 – 1
SC Corinthians Paulista
Estadio El Cobre, El Salvador
Scheidsrechter: Andrés Cunha (Uruguay)
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 90' (e.d.) Escalona



25 februari 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Cerro Porteño
2 – 1
CD Cobresal
Estadio General Pablo Rojas, Asunción
Scheidsrechter: Néstor Pitana (Argentinië)
Santana
 49'
Leal
 51'
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)
 61' Maldonado


2 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
SC Corinthians Paulista
1 – 0
Independiente Santa Fe
Arena Corinthians, São Paulo
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



9 maart 2016
17:15 uur (UTC−3)
CD Cobresal
1 – 2
Independiente Santa Fe
Estadio El Cobre, El Salvador
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


9 maart 2016
19:30 uur (UTC−3)
Club Cerro Porteño
3 – 2
SC Corinthians Paulista
Estadio General Pablo Rojas, Asunción
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



15 maart 2016
17:30 uur (UTC−5)
Independiente Santa Fe
3 – 0
CD Cobresal
Estadio Nemesio Camacho, Bogotá
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


16 maart 2016
21:45 uur (UTC−3)
SC Corinthians Paulista
2 – 0
Club Cerro Porteño
Arena Corinthians, São Paulo
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



13 april 2016
17:15 uur (UTC−3)
CD Cobresal
2 – 0
Club Cerro Porteño
Estadio El Cobre, El Salvador
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


13 april 2016
19:45 uur (UTC−5)
Independiente Santa Fe
1 – 1
SC Corinthians Paulista
Estadio Nemesio Camacho, Bogotá
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)



20 april 2016
20:45 uur (UTC−4)
Club Cerro Porteño
1 – 0
Independiente Santa Fe
Estadio General Pablo Rojas, Asunción
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)


20 april 2016
21:45 uur (UTC−3)
SC Corinthians Paulista
6 – 0
CD Cobresal
Arena Corinthians, São Paulo
Verslag (Conmebol)
Verslag (Soccerway)

Knock-outfase

De zestien geplaatste ploegen kregen een nummer toegewezen op basis van hun prestaties uit de groepsfase. De groepswinnaars kregen de nummers 1-8 en de nummers twee kregen de nummers 9-16. Het exacte nummer werd vervolgens bepaald aan de hand van het aantal behaalde punten. Indien dat gelijk was werd er vervolgens gekeken naar doelsaldo, gemaakte doelpunten en ten slotte naar het aantal gemaakte uitdoelpunten. Als er dan nog ploegen gelijk stonden werd er geloot.

In de achtste finales werd het team met het laagste nummer gekoppeld aan dat met het hoogste nummer (dus nummer 1 tegen 16, nummer 2 tegen 15, et cetera). Hierdoor kon het voorkomen dat teams uit hetzelfde land, of teams die bij elkaar in de groep zaten, tegen elkaar moeten spelen, iets wat in de UEFA Champions League in deze fase nog niet is toegestaan.

Het schema is zo gemaakt, dat als de groepswinnaars allemaal zouden winnen, dat dan in de kwartfinales wederom het team met het laagste nummer tegen het team met het hoogste nummer speelt (dus de winnaar van 1 tegen 16 speelt tegen de winnaar van 8 tegen 9, et cetera). Hetzelfde geldt voor de halve finales (dus de winnaar van 1/16 tegen 8/9 speelt tegen de winnaar van 4/13 tegen 5/12 en de winnaar van 2/15 tegen 7/10 speelt tegen de winnaar van 3/14 tegen 6/11). Echter, als er twee ploegen uit hetzelfde land de halve finales bereiken, dan moeten ze sowieso tegen elkaar, ongeacht hun nummer.

In elke ronde speelt het team met het hogere nummer in de eerste wedstrijd thuis en het team met het lagere nummer in de tweede wedstrijd thuis. De enige uitzondering was eventueel de finale: volgens de regels moet de tweede wedstrijd van de finale in Zuid-Amerika worden gespeeld, dus als er een Mexicaanse ploeg de finale had gehaald, dan speelde die sowieso de eerste wedstrijd thuis, ongeacht hun nummer.
De winnaar van elke wedstrijd is in theorie de ploeg met de meeste wedstrijdpunten (3 voor winst, 1 voor een gelijkspel, 0 voor verlies). Bij gelijke stand wordt er gekeken naar het doelsaldo. In de praktijk komt dit erop neer dat de ploeg met de meeste gescoorde doelpunten over twee wedstrijden doorgaat naar de volgende ronde. Bij gelijke stand wordt er gekeken naar de ploeg die het meeste uitdoelpunten heeft gemaakt. Is ook dat gelijk, dan worden er strafschoppen genomen (er wordt niet verlengd). De enige uitzondering op deze regels is wederom de finale: is daar de stand over twee wedstrijden gelijk, dan wordt er niet gekeken naar het aantal uitdoelpunten, maar wordt er nu wel een verlenging gespeeld. Staat het daarna nog gelijk, dan moeten strafschoppen de beslissing brengen.

Nr. Team WG W G V DV DT DS Pnt.
Groepswinnaars (nummer 1–8)
1
Atlético Nacional (Groep 4)
6 5 1 0 12 0 +12 16
2
Pumas U.N.A.M. (Groep 7)
6 5 0 1 17 8 +9 15
3
SC Corinthians (Groep 8)
6 4 1 1 13 4 +9 13
4
Atlético Mineiro (Groep 5)
6 4 1 1 12 4 +8 13
5
Deportivo Toluca FC (Groep 6)
6 4 1 1 9 5 +4 13
6
Boca Juniors (Groep 3)
6 3 3 0 11 4 +7 12
7
River Plate (Groep 1)
6 3 2 1 17 7 +10 11
8
Rosario Central (Groep 2)
6 3 2 1 13 8 +5 11
Nummers 2 (nummer 9–16)
9
Grêmio (Groep 6)
6 3 2 1 10 6 +4 11
10
Independiente del Valle (Groep 5)
6 3 2 1 7 4 +3 11
11
Cerro Porteño (Groep 8)
6 3 1 2 6 7 –1 10
12
São Paulo FC (Groep 1)
6 2 3 1 11 5 +6 9
13
Racing Club (Groep 3)
6 2 3 1 11 7 +4 9
14
Club Nacional (Groep 2)
6 2 3 1 6 6 0 9
15
Deportivo Táchira (Groep 7)
6 3 0 3 6 11 –5 9
16
CA Huracán (Groep 4)
6 2 2 2 7 7 0 8

Wedstrijdschema

Achtste finales Kwartfinales Halve finales Finale
 
Cerro Porteño
1 1 2  
 
Boca Juniors
2 3 5  
   
Club Nacional
1 1 2 (3)  
   
Boca Juniors (p)
1 1 2 (4)  
 
Club Nacional
0 2 2
 
SC Corinthians
0 2 2  
   
Independiente del Valle
2 3 5  
   
Boca Juniors
1 2 3  
 
Independiente del Valle
2 0 2  
 
River Plate
0 1 1  
   
Indep. del Valle (p)
2 1 3 (5)
   
Pumas U.N.A.M.
1 2 3 (3)  
 
Deportivo Táchira
1 0 1
 
Pumas U.N.A.M.
0 2 2  
   
Independiente del Valle
1 0 1
   
Atlético Nacional
1 1 2
 
São Paulo FC
4 1 5  
 
Deportivo Toluca FC
0 3 3  
   
São Paulo FC (u)
1 1 2
   
Atlético Mineiro
0 2 2  
 
Racing Club
0 1 1
 
Atlético Mineiro
0 2 2  
   
São Paulo FC
0 1 1
   
Atlético Nacional
2 2 4  
 
Grêmio
0 0 0  
 
Rosario Central
1 3 4  
   
Rosario Central
1 1 2
   
Atlético Nacional
0 3 3  
 
CA Huracán
0 2 2
 
Atlético Nacional
0 4 4  

Achtste finales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
CA Huracán
2 – 4
Atlético Nacional
0 – 0 2 – 4
Deportivo Táchira
1 – 2
Pumas U.N.A.M.
1 – 0 0 – 2
Nacional
2 – 2 (u)
SC Corinthians
0 – 0 2 – 2
Racing Club
1 – 2
Atlético Mineiro
0 – 0 1 – 2
São Paulo FC
5 – 3
Deportivo Toluca
4 – 0 1 – 3
Cerro Porteño
2 – 5
Boca Juniors
1 – 2 1 – 3
Independiente del Valle
2 – 1
River Plate
2 – 0 0 – 1
Grêmio
0 – 4
Rosario Central
0 – 1 0 – 3

Kwartfinales

Indien een team dat 13-16 geplaatst is, de achtste finales wint, dan spelen zij eerst thuis.

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Winnaar duel H I Winnaar duel A - -
Winnaar duel G J Winnaar duel B - -
Winnaar duel F K Winnaar duel C - -
Winnaar duel E L Winnaar duel D - -

Halve finales

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Winnaar duel L M Winnaar duel I - -
Winnaar duel K N Winnaar duel J - -

Finale

Indien de winnaar van duel M een Mexicaans team is, of een team met een slechter nummer heeft dan de winnaar van duel N, dan speelt Winnaar duel M eerst thuis.


2016
Winnaar duel N - Winnaar duel M


2016
Winnaar duel M - Winnaar duel N
Winnaar Copa Libertadores 2016

N.n.b.
e titel

Statistieken

Scheidsrechters

Naam Geboren Land Duels
Cáceres, Enrique Enrique Cáceres 20.03.1974
 PAR
6 30 1 0
Carrillo, Víctor Víctor Carrillo 30.10.1975
 PER
6 35 1 1
Lopes, Heber Heber Lopes 13.07.1972
 BRA
6 37 2 3
Cunha, Andrés Andrés Cunha 08.09.1976
 URU
5 17 2 1
Fedorczuk, Daniel Daniel Fedorczuk 02.05.1976)
 URU
5 24 1 3
Lamouroux, Wilson Wilson Lamouroux
 COL
5 27 0 1
Polic, Patricio Patricio Polic 00.00.1972
 CHI
5 22 1 4
Roldán, Wilmar Wilmar Roldán 24.01.1980
 COL
5 38 1 1
Argote, José José Argote 17.10.1980
 VEN
4 15 0 1
Bascuñán, Julio Julio Bascuñán 11.06.1978
 CHI
4 19 0 1
Loustau, Patricio Patricio Loustau 15.04.1975
 ARG
4 15 0 0
Maldonado, Óscar Óscar Maldonado 13.04.1972
 BOL
4 15 1 0
Mereles, Ulises Ulises Mereles
 PAR
4 18 0 0
Pitana, Néstor Néstor Pitana 17.06.1975
 ARG
4 20 0 1
Quintana, Julio Julio Quintana 00.00.1978
 PAR
4 15 1 1
Vigliano, Mauro Mauro Vigliano 05.08.1975
 ARG
4 19 0 1
Zambrano, Roddy Roddy Zambrano
 ECU
4 18 0 2
Ferreyra, Christian Christian Ferreyra
 URU
3 13 1 0
Haro, Diego Diego Haro 18.12.1982
 PER
3 15 2 3
Orosco, Raúl Raúl Orosco 25.03.1979
 BOL
3 13 1 0
Osses, Enrique Enrique Osses 26.05.1974
 CHI
3 15 1 1
Sampaio, Wilton Wilton Sampaio 25.12.1981
 BRA
3 13 1 0
Soto, Juan Juan Soto 14.10.1977
 VEN
3 15 0 0
Tobar, Roberto Roberto Tobar
 CHI
3 13 1 2
Vera, Carlos Carlos Vera 25.06.1976
 ECU
3 17 0 0
Cortez, Péricles Péricles Cortez
 BRA
2 12 0 0
Vivar, Mario Díaz de Mario Díaz de Vivar
 PAR
2 11 1 0
Fuentes, Jonathan Jonathan Fuentes
 URU
2 5 0 1
García, Roberto Roberto García 24.10.1974
 MEX
2 9 0 0
Herrera, Darío Darío Herrera
 ARG
2 8 0 0
Marques, Ricardo Ricardo Marques 18.06.1979
 BRA
2 8 0 0
Murillo, Gustavo Gustavo Murillo
 COL
2 6 0 0
Orbe, Carlos Carlos Orbe
 ECU
2 6 0 0
Rapallini, Federico Federico Rapallini 28.04.1978
 ARG
2 12 0 0
Ricci, Sandro Sandro Ricci 28.09.1970
 BRA
2 13 0 0
Valenzuela, Jesús Jesús Valenzuela
 VEN
2 3 1 0
Vargas, Guery Guery Vargas
 BOL
2 10 0 1
Baliño, Jorge Jorge Baliño 08.10.1979
 ARG
1 3 0 0
Chacón, Francisco Francisco Chacón 08.05.1976
 MEX
1 4 0 0
Claus, Raphael Raphael Claus
 BRA
1 5 0 0
Oliveira, Luis de Luis de Oliveira
 BRA
1 4 0 0
Delfino, Germán Germán Delfino 04.05.1978
 ARG
1 1 0 0
Guerrero, Fernando Fernando Guerrero 14.09.1981
 MEX
1 3 0 0
Ponce, Omar Omar Ponce 25.01.1977
 ECU
1 2 0 1
Palazuelos, César Ramos César Ramos Palazuelos 15.12.1983
 MEX
1 3 0 0
Rojas, Óscar Óscar Rojas
 URU
1 3 0 0
Sánchez, Luis Luis Sánchez 22.09.1980
 COL
1 7 0 0
Vuaden, Leandro Leandro Vuaden 29.06.1975
 BRA
1 6 0 0
Totaal 138 642 20 30
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Copa Libertadores 2016
Listen to this article