Copa Sudamericana 2014 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Copa Sudamericana 2014.

Copa Sudamericana 2014

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Copa Sudamericana 2014
Toernooi-informatie
Datum 19 augustus 2014 - 10 december 2014
Teams 47 (van 10 confederaties)
Kampioen
CA River Plate (1e titel)
Toernooistatistieken
Wedstrijden 92
Doelpunten 209  (2,27 per wedstrijd)
Topscorer(s)
Miler Bolaños
Andrés Vilches
Beste speler
Marcelo Barovero
Portaal 
 
Voetbal

De Copa Sudamericana 2014 is de 14e editie van dit voetbalbekertoernooi voor clubteams dat door de CONMEBOL wordt georganiseerd. Het toernooi begon op 20 augustus 2014 en eindigt op 10 december met de tweede finalewedstrijd. De winnaar plaatst zich voor de Recopa Sudamericana en de Copa Libertadores 2015.

Dit is het vijfde seizoen dat alle landen een extra deelnemer hebben behalve Argentinië en Brazilië. Boca Juniors en River Plate worden niet langer uitgenodigd zonder plaatsing.

Het voetbalteam van Lanús is de titelhouder.

Programma

Alle data zijn op een woensdag, maar de wedstrijden kunnen ook een dag eerder (dinsdag) of een dag later (donderdag) worden gespeeld.

Ronde 1e wedstrijd 2e wedstrijd
1e ronde 20 augustus 2014 27 augustus 2014
2e ronde 3, 10, 17, 24 september 2014
Laatste 16 1, 8, 15, 22 oktober 2014
Kwartfinales 29 oktober 2014 5 november 2014
Halve finales 19 november 2014 26 november 2014
Finale 3 december 2014 10 december 2014

Loting

De loting voor het toernooi vond plaats op 20 mei 2014 in Buenos Aires, Argentinië.[1]

Eliminatiefase

De kwalificatiewedstrijden werden over twee wedstrijden gespeeld, waarbij de uitdoelpuntenregel van toepassing was. Als beide teams na twee wedstrijden gelijk eindigden, volgde direct de strafschoppenserie (er werd geen verlenging gespeeld).

Eerste ronde

Teams Uitslagen
Team 1 Totaal Team 2 1e wedstrijd 2e wedstrijd
San José
6 - 3
Huachipato
3 - 1 3 - 2
Universitario
2 - 1
Deportes Iquique
2 - 0 0 - 1
Deportivo Capiatá
5 - 3
Danubio FC
3 - 1 2 - 2
Rentistas
1 - 2
Cerro Porteño
0 - 2 1 - 0
General Díaz
4 - 3
Cobresal
2 - 1 2 - 2
Nacional Potosí
1 - 3
Libertad
1 - 0 0 - 3
Universidad Católica
0 - 4
River Plate
0 - 1 0 - 3
Peñarol
6 - 0
Wilstermann
2 - 0 4 - 0
Inti Gas
0 - 2
Caracas
0 - 1 0 - 1
Barcelona
3- 0
Alianza Lima
3 - 0 0 - 0
Deportivo La Guaira
1 - 2
Atlético Nacional
1 - 1 0 - 1
Águilas Doradas
2 - 3
Emelec
1 - 1 1 - 2
UTC
0 - 3
Deportivo Cali
0 - 0 0 - 3
Millonarios
3 - 4
U. César Vallejo
1 - 2 2 - 2
Trujillanos
1 - 2
Independiente del Valle
0 - 1 1 - 1
Universidad Católica
2 - 2
(5 - 4 pen.)
Deportivo Anzoátegui
1 - 1 1 - 1

Tweede ronde

Teams Uitslagen
Team 1 Totaal Team 2 1e wedstrijd 2e wedstrijd
Sport Recife
1 - 3
Vitória
0 - 1 1 - 2
Club Deportivo Capiatá
4 - 2
Caracas Fútbol Club
1 - 1 3 - 1
Godoy Cruz
0 - 3
Club Atlético River Plate
0 - 1 0 - 2
Club Deportivo Huachipato
2 - 1
CD Universidad Católica
2 - 0 0 - 1
Fluminense Football Club
2 - 2 (u)
Goiás
2 - 1 0 - 1
Peñarol
3 - 2
Deportivo Cali
2 - 2 1 - 0
Universitario de Sucre
2 - 5
CD Universidad César Vallejo
2 - 2 0 - 3
Sport Club Internacional
1 - 3
Esporte Clube Bahia
0 - 2 1 - 1
CSD Independiente del Valle
1 - 3
Club Cerro Porteño
1 - 0 0 - 3
Gimnasia
0 - 1
Estudiantes
0 - 0 0 - 1
Club Sport Emelec
3 - 2
CA River Plate (Montevideo)
2 - 1 1 - 1
Criciúma Esporte Clube
2 - 3
São Paulo Futebol Clube
2 - 1 0 - 2
Barcelona Sporting Club
1 - 2
Club Libertad
1 - 0 0 - 2
Rosario Central
1 - 4
Boca Juniors
1 - 1 0 - 3
Atlético Nacional
3 - 3 (u)
Club General Díaz
0 - 2 3 - 1

Eindronde

  • De wedstrijden worden over twee wedstrijden gespeeld, waarbij het hoger geplaatste team thuis speelt in de 2e wedstrijd
  • De wedstrijden in de Achtste finales,Kwartfinale en halve finale is de uitdoelpuntenregel van toepassing . Als beide teams na twee wedstrijden gelijk eindigden , volgen er direct strafschoppenserie . (Er volgt geen verlenging)
  • In de finale is de uitdoelpuntenregel niet van toepassing. Als beide teams na twee wedstrijden gelijk eindigden, volgt 30 minuten verlenging en indien beide teams daarna nog steeds gelijk staan volgt er een strafschoppenserie
  • Indien er twee halvefinalisten van hetzelfde land zijn, zullen zij tegen elkaar spelen.

Laatste 16

Teams Uitslagen
Team 1 Totaal Team 2 1e wedstrijd 2e wedstrijd
Atlético Nacional
3 – 2
Vitória
2 – 2 1 – 0
Boca Juniors
1–1
(4 – 3 n.s.)
Deportivo Capiatá
0 – 1 1 – 0
Libertad
1 – 5
River Plate
1 – 3 0 – 2
São Paulo
4 – 2
Huachipato
1 – 0 3 – 2
Emelec
1 – 1
(6 – 5 n.s.)
Goiás
1 – 0 0 – 1
Estudiantes
3 – 3
(3 – 1 n.s.)
Peñarol
2 – 1 1 – 2
Cerro Porteño
3 – 2
Lanús
2 – 1 1 – 1
Bahia
2 – 2
(6 – 7 n.s.)
Universidad César Vallejo
2 – 0 0 – 2

Kwartfinales

Teams Uitslagen
Team 1 Totaal Team 2 1e wedstrijd 2e wedstrijd
Atlético Nacional
2 – 0
Universidad César Vallejo
1 – 0 1 – 0
Boca Juniors
5 – 1
Cerro Porteño
1 – 0 4 – 1
Estudiantes de la Plata
3 – 5
River Plate
1 – 2 2 – 3
São Paulo
6 – 5
Emelec
4 – 2 2 – 3

Halve finales

Teams Uitslagen
Team 1 Totaal Team 2 1e wedstrijd 2e wedstrijd
Atlético Nacional
1 - 1
(4 - 1 n.s.)
São Paulo FC
1 – 0 0 - 1
Boca Juniors
0 - 1
River Plate
0 – 0 0 - 1

Finale


3 december 2014
19.15 UTC−5
Atlético Nacional
1 - 1
River Plate
Estadio Atanasio Girardot, Medellín


10 december 2014
21.15 UTC−3
River Plate
2 - 0
Atlético Nacional
Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos Aires

River Plate wint met 3-1 over 2 wedstrijden

Winnaar Copa Sudamericana 2014

River Plate
1e titel

Statistieken

Scheidsrechters

Naam Geboren Land Duels
Abal, Diego Diego Abal 28.12.1971
 ARG
4 14 2 0
Bascuñán, Julio Julio Bascuñán 11.06.1978
 CHI
4 19 1 1
Carrillo, Víctor Víctor Carrillo 30.10.1975
 PER
4 25 1 2
Zambrano, Roddy Roddy Zambrano 03.02.1978
 ECU
4 23 0 0
Cáceres, Enrique Enrique Cáceres 20.03.1974
 PAR
3 14 0 1
Pitana, Néstor Néstor Pitana 17.06.1975
 ARG
3 13 0 1
Vigliano, Mauro Mauro Vigliano 05.08.1975
 ARG
3 9 2 1
Argote, José José Argote 17.10.1980
 VEN
2 12 0 0
Arias, Antonio Antonio Arias 07.09.1972
 PAR
2 13 1 1
Buitrago, José José Buitrago 05.11.1970
 COL
2 4 0 1
Ceballos, Diego Diego Ceballos 10.01.1978
 ARG
2 8 1 0
Cortez, Péricles Péricles Cortez 03.07.1975
 BRA
2 10 0 0
Cunha, Andrés Andrés Cunha 08.09.1976
 URU
2 9 0 0
Lima, Marcelo de Marcelo de Lima 26.08.1971
 BRA
2 6 1 1
Delfino, Germán Germán Delfino 04.05.1978
 ARG
2 12 1 2
Fedorczuk, Daniel Daniel Fedorczuk 02.05.1976
 URU
2 10 0 1
Ferreyra, Christian Christian Ferreyra 19.01.1978
 URU
2 7 0 1
Maldonado, Óscar Óscar Maldonado 13.04.1972
 BOL
2 7 0 0
Marques, Ricardo Ricardo Marques 18.06.1979
 BRA
2 2 0 0
Osses, Enrique Enrique Osses 26.05.1974
 CHI
2 8 0 0
Roldán, Wilmar Wilmar Roldán 24.01.1980
 COL
2 12 1 0
Trucco, Silvio Silvio Trucco 18.04.1978
 ARG
2 15 0 0
Ubriaco, Darío Darío Ubriaco 08.02.1972
 URU
2 8 0 0
Vargas, Guery Guery Vargas 12.03.1981
 BOL
2 8 0 3
Vázquez, Martín Martín Vázquez 14.01.1969
 URU
2 10 0 0
Vélez, Adrián Adrián Vélez 00.00.1976
 COL
2 3 0 0
Vera, Carlos Carlos Vera 25.06.1976
 ECU
2 6 0 1
Vuaden, Leandro Leandro Vuaden 29.06.1975
 BRA
2 3 0 0
Amarilla, Carlos Carlos Amarilla 26.10.1970
 PAR
1 2 0 1
Díaz, Pablo Pablo Díaz 20.07.1979
 ARG
1 6 0 0
Díaz de Vivar, Mario Mario Díaz de Vivar 22.10.1983
 PAR
1 5 0 0
Falce, Fernando Fernando Falce 19.02.1976
 URU
1 7 1 0
Gambetta, Henry Henry Gambetta 23.02.1974
 PER
1 6 0 1
Haro, Diego Diego Haro 18.12.1982
 PER
1 2 0 0
Jordan, José José Jordan
 BOL
1 6 0 1
Lamouroux, Wilson Wilson Lamouroux 17.05.1979
 COL
1 5 0 1
Lara, Diego Diego Lara 25.01.1979
 ECU
1 5 1 0
Laverni, Saul Saul Laverni 21.01.1970
 ARG
1 5 0 0
Lopes, Heber Heber Lopes 13.07.1972
 BRA
1 3 0 0
Loustau, Patricio Patricio Loustau 15.04.1975
 ARG
1 4 0 0
Machado, Imer Imer Machado 26.03.1973
 COL
1 3 1 0
Mancilla, Jorge Alejandro Jorge Alejandro Mancilla 14.02.1979
 BOL
1 6 0 0
Mereles, Ulises Ulises Mereles 00.00.1984
 PAR
1 3 0 0
Nascimento, Francisco Francisco Nascimento 09.10.1977
 BRA
1 6 1 0
Ponce, Omar Omar Ponce 25.01.1977
 ECU
1 2 0 1
Quintana, Julio Julio Quintana 00.00.1978
 PAR
1 6 0 0
Ricci, Sandro Sandro Ricci 28.09.1970
 BRA
1 5 0 0
Sampaio, Wilton Wilton Sampaio 25.12.1981
 BRA
1 5 0 0
Sánchez, Luis Alfonso Luis Alfonso Sánchez 01.09.1980
 COL
1 5 0 0
Santivañez, Miguel Miguel Santivañez 15.04.1977
 PER
1 6 0 0
Soto, Juan Juan Soto 14.10.1977
 VEN
1 5 0 0
Tobar, Roberto Roberto Tobar 13.04.1978
 CHI
1 3 0 0
Ulloa, Carlos Carlos Ulloa 04.09.1975
 CHI
1 3 0 0
Totaal 92 404 15 22

Zie ook

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Copa Sudamericana 2014
Listen to this article