For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004.

Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Duitsland
IOC-landcode GER
NOC Deutscher Olympischer Sportbund
(de) externe link
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Ludger Beerbaum
Aantal deelnemers 441 (191 vrouwen)
Aantal disciplines 29
Medailles
Rang: 6
goud
13
zilver
16
brons
20
totaal
49
Duitsland op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952
1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Duitsland op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952
1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Saarland
Saarland (1952)
Vlag van Duitsland
 Duits eenheidsteam (19561964)
Vlag van Duitsland
 Bondsrepubliek Duitsland (19681988)
Vlag van de DDR
 DDR (19681988)
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Duitsland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene, Griekenland. Net als bij de vorige editie werden 13 gouden medailles gewonnen. Het totaal daalde echter van 56 naar 49. In het medailleklassement zakte Duitsland een plaats en eindigde als zesde.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Discipline Medaille
Gymnastiek Anna Dogonadze trampoline (v) Goud
Hockey Tina Bachmann
Badri Latif
Caroline Casaretto
Heike Lätzsch
Nadine Ernsting-Krienke
Sonja Lehmann
Franziska Gude
Silke Müller
Mandy Haase
Fanny Rinne
Natascha Keller
Marion Rodewald
Denise Klecker
Louisa Walter
Anke Kühn
Julia Zwehl
vrouwen
Judo Yvonne Bönisch -57kg (v)
Kanovaren Andreas Dittmer K-1 500m (m)
Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
K-2 500m (m)
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
K-2 1000m (m)
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
Maike Nollen
Katrin Wagner
K-4 500m (v)
Paardensport Heike Kemmer
Ulla Salzgeber
Martin Schaudt
Hubertus Schmidt
dressuur team
Roeien Katrin Rutschow-Stomporowski skiff (v)
Kathrin Boron
Meike Evers
Manuela Lutze
Kerstin Kowalski
dubbel-vier (v)
Schieten Ralf Schumann 25m snelvuurpistool (m)
Manfred Kurzer 10m bewegend doel (m)
Wielrennen Jens Fiedler
Stefan Nimke
René Wolff
sprint team (m)
Atletiek Steffi Nerius speerwerpen (v) Zilver
Nadine Kleinert kogelstoten (v)
Handbal Torsten Jansen
Klaus-Dieter Petersen
Stefan Kretzschmar
Florian Kehrmann
Volker Zerbe
Jan Olaf Immel
Christian Zeitz
Pascal Hens
Frank Von Behren
Henning Fritz
Daniel Stephan
Mark Dragunski
Christian Schwarzer
Markus Baur
Christian Ramota
mannen
Kanovaren Marcus Becker
Stefan Henze
C-2 slalom (m)
Bjoern Bach
Andreas Ihle
Stefan Ulm
Mark Zabel
K-4 1000m (m)
Andreas Dittmer C-1 1000m (m)
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
K-2 500m (v)
Paardensport Ulla Salzgeber dressuur individueel
Roeien Britta Oppelt
Peggy Waleska
dubbel-twee (v)
Claudia Blasberg
Daniela Reimer
lichte dubbel-twee (v)
Schermen Claudia Bokel
Imke Duplitzer
Britta Heidemann
degen team (m)
Schietsport Christian Lusch 50m geweer 3 houdingen (m)
Schoonspringen Tobias Schellenberg
Andreas Wels
3m plank (m)
Tennis Nicolas Kiefer
Rainer Schüttler
dubbelspel (m)
Wielrennen Judith Arndt wegwedstrijd (m)
Zwemmen Lars Conrad
Steffen Driesen
Jens Kruppa
Helge Folkert Meeuw
Thomas Rupprath
4x100m wisselslag (m)
Boksen Rustamhodza Rahimov -51kg (m) Brons
Vitali Tajbert -57kg (m)
Gymnastiek Henrik Stehlik trampoline (m)
Hockey Clemens Arnold
Björn Michel
Christoph Bechmann
Sascha Reinelt
Sebastian Biederlack
Justus Scharowsky
Philipp Crone
Christian Schulte
Eike Duckwitz
Timo Weß
Christoph Eimer
Tibor Weißenborn
Björn Emmerling
Matthias Witthaus
Florian Kunz
Christopher Zeller
mannen
Judo Michael Jurack +100kg (m)
Julia Matijass -48kg (v)
Annett Böhm -70kg (v)
Kanovaren Stefan Pfannmoeller C-1 slalom (m)
Paardensport Marco Kutscher springconcours individueel
Marco Kutscher
Christian Ahlmann
Otto Becker
springconcours team
Schermen Joerg Fiedler
Sven Schmid
Daniel Striger
degen team (m)
Voetbal Isabell Bachor
Navina Omilade
Kerstin Garefrekes
Conny Pohlers
Sarah Günther
Silke Rottenberg
Ariane Hingst
Petra Wimbersky
Steffi Jones
Pia Wunderlich
Renate Lingor
Sonja Fuss
Sandra Minnert
Birgit Prinz
Martina Müller
Kerstin Stegemann
Viola Odebrecht
vrouwen
Wielrennen Stefan Nimke tijdrit (m)
René Wolff sprint (m)
Guido Fulst puntenkoers (m)
Sabine Spitz mountainbike (v)
Zwemmen Antje Buschschulte 200m rugslag (v)
Anne Poleska 200m schoolslag (v)
Antje Buschschulte
Franziska Van Almsick
Petra Dallmann
Janina Kristin Goetz
Sara Harstick
Hannah Stockbauer
4x200m vrijeslag (v)
Antje Buschschulte
Franziska Van Almsick
Daniela Gotz
Sarah Poewe
4x100m wisselslag (v)

Deelnemers en resultaten per onderdeel

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Alexander Kosenkow 100m (m) 22e serie 8: 4e in 10,28
kwartfinale 4: 6e in 10,24
Sebastian Ernst 200m (m) 9e serie 7: 1e in 20,47
kwartfinale 3: 3e in 20,36
halve finale 2: 5e in 20,63
Till Helmke 22e serie 6: 5e in 20,72
kwartfinale 2: 4e in 20,76
Tobias Unger 7e serie 4: 2e in 20,65
kwartfinale 1: 3e in 10,30
halve finale 1: 4e in 20,54
finale: 7e in 20,64
Ingo Schultz 400m (m) 21e serie 6: 2e in 45,88
halve finale 3: 7e in 46,23
René Herms 800m (m) 15e serie 1: 2e in 1.45,83
halve finale 1: 8e in 1.47,68
Wolfram Mueller 1500m (m) 31e serie 1: 9e in 3.46,75
Jerome Crews 110m horden (m) 41e serie 1: 7e in 13,83
Mike Fenner 17e serie 5: 3e in 13,53
kwartfinale 2: 5e in 13,53
Ronny Ostwald
Tobias Unger
Alexander Kosenkow
Till Helmke
4x100m (m) 9e serie 1: 6e in 38,64
Ingo Schultz
Kamghe Gaba
Ruwen Faller
Bastian Swillims
4x400m (m) 7e serie 1: 3e in 3.02,77
finale: 7e in 3.02,22
André Höhne 20km snelwandelen (m) 8e 1:21.56
Andreas Erm 50km snelwandelen (m) DSQ gediskwalificeerd
André Höhne DNF niet gefinisht
Nils Winter verspringen (m) 31e kwalificatie groep B: 15e met 7,51m
Charles Michael Friedek hink-stap-springen (m) DNF kwalificatie groep A: geen geldige poging
Andreas Pohle 31e kwalificatie groep B: 15e met 16,29m
Roman Fricke hoogspringen (m) 25e kwalificatie groep A: 14e met 2,20m
Lars Boergeling polsstokhoogspringen (m) 6e kwalificatie groep A: 1e met 5,70m
finale: 6e met 5,75m
Danny Ecker 5e kwalificatie groep B: 4e met 5,70m
finale: 5e met 5,75m
Tim Lobinger 11e kwalificatie groep B: 7e met 5,70m
finale: 11e met 5,55m
Ralf Bartels kogelstoten (m) 7e kwalificatie groep A: 2e met 20,65m
finale: 7e met 20,26m
Detlef Bock 33e kwalificatie groep A: 16e met 18,89m
Peter Sack 28e kwalificatie groep B: 14e met 19,09m
Michael Möllenbeck discuswerpen (m) 21e kwalificatie groep B: 11e met 59,79m
Lars Riedel 7e kwalificatie groep B: 2e met 64,20m
finale: 7e met 62,80m
Torsten Schmidt 9e kwalificatie groep A: 5e met 63,40m
finale: 9e met 61,18m
Peter Esenwein speerwerpen (m) 20e kwalificatie groep B: 11e met 78,41m
Boris Henry DNS kwalificatie groep B: niet gestart
Christian Nicolay 16e kwalificatie groep A: 8e met 79,77m
Markus Esser kogelslingeren (m) 11e kwalificatie groep A: 2e met 77,49m
finale: 11e met 72,51m
Karsten Kobs 8e kwalificatie groep B: 8e met 76,69m
finale: 8e met 76,30m
Stefan Drews tienkamp (m) 19e 7924 punten
Dennis Leyckes DNF niet gefinisht
Florian Schoenbeck 12e 8077 punten
Sina Schielke 100m (v) 36e serie 4: 6e in 11,46
Claudia Gesell 800m (v) 29e serie 4: 4e in 2.03,87
Irina Mikitenko 5000m (v) 7e serie 1: 6e in 15.02,16
finale: 7e in 15.03,36
Sabrina Mockenhaupt 10000m (v) 15e 32.00,85
Kirsten Bolm 100m horden (v) DNF serie 5: 4e in 12,85
halve finale 2: niet gefinisht
Nadine Hentschke 28e serie 2: 6e in 13,36
Juliane Sprenger-Afflerbach 26e serie 1: 6e in 13,28
Stephanie Kampf 400m horden (v) DNS serie 3: niet gestart
Ulrike Urbansky 15e serie 1: 2e in 55,15
halve finale 1: 7e in 56,44
Katja Wakan
Birgit Rockmeier
Marion Wagner
Sina Schielke
4x100m (v) 12e serie 1: 6e in 43,64
Claudia Hoffman
Claudia Marx
Jana Neubert
Grit Breuer
4x400m (v) 10e serie 2: 4e in 3.27,75
Ulrike Maisch marathon (v) DNF niet gefinisht
Luminita Zaituy 18e 2:36.45
Melanie Seeger 20km snelwandelen (v) 16e 1:31.59
Sabine Zimmer 5e 1:29.52
Bianca Kappler verspringen (v) 8e kwalificatie groep A: 4e met 6,69m
finale: 8e met 6,66m
Caroline Hingst polsstokhoogspringen (v) 22e kwalificatie groep B: 12e met 4,30m
Floe Kuehnert 24e kwalificatie groep A: 13e met 4,15m
Silke Spiegelburg 13e kwalificatie groep B: 9e met 4,40m
finale: 13e met 4,20m
Nadine Beckel kogelstoten (v) 23e kwalificatie groep B: 13e met 17,11m
Nadine Kleinert Zilver kwalificatie groep A: 4e met 18,65m
finale: 2e met 19,55m
Astrid Kumbernuss 16e kwalificatie groep B: 9e met 17,89m
Franka Dietzsch discuswerpen (v) 27e kwalificatie groep A: 14e met 58,12m
Steffi Nerius speerwerpen (v) Zilver kwalificatie groep A: 4e met 62,14m
finale: 2e met 65,82m
Christina Obergfoell 15e kwalificatie groep A: 10e met 60,41m
Annika Suthe 21e kwalificatie groep B: 10e met 58,70m
Andrea Bunjes kogelslingeren (v) 11e kwalificatie groep A: 3e met 70,73m
finale: 11e met 68,40m
Betty Heidler 15e kwalificatie groep B: 4e met 69,81m
finale: 4e met 72,73m (NR)
Susanne Keil 21e kwalificatie groep B: 11e met 66,35m
Karin Ertl zevenkamp (v) 17e 6095 punten
Sonja Kesselschlager 6e 6287 punten
Claudia Tonn 12e 6155 punten

Badminton pictogram.svg
Badminton

Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Björn Joppien enkelspel (m) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Finland
 FIN Salo: 14-17, 15-7, 15-11
2e ronde: V van
Vlag van Singapore
 SIN Susilo: 11-15, 6-15
Xu Huaiwen enkelspel (v) 17e 1e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Zhou: 11-9, 5-11, 2-11
Juliane Schenk 17e 1e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Hallam: 7-11, 11-6, 9-11
Nicole Grether
Juliane Schenk
dubbelspel (v) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Zuid-Afrika
 RSA Botts/Edwards: 15-0, 15-0
2e ronde: V van
Vlag van Denemarken
 DEN Jørgensen/Olsen: 12-15, 17-16, 5-15
Björn Siegemund
Nicol Pitro
dubbelspel (g) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Denney/Wilson-Smith: 15-5, 8-15, 15-4
2e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Emms/Robertson: 11-15, 4-15

Boxing pictogram.svg
Boksen

Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Rustamhodza Rahimov -51kg (m) Brons 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Colombia
 COL Escandon: 25-15
kwartfinale: W van
Vlag van Namibië
 NAM Ambunda: 28-15
halve finale: V van
Vlag van Cuba
 CUB Toledano: 11-20
Vitali Tajbertv -57kg (m) Brons 1e ronde: W van
Vlag van Argentinië
 ARG Brizuela: scheidsrechterlijke beslissing
2e ronde: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Djelkhir: 40-26
kwartfinale: W van
Vlag van Cuba
 CUB Vazquez: 34-26
halve finale: V van
Vlag van Noord-Korea
 PRK Song: 24-29
Lukas Wilaschek -75kg (m) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Pittman: 24-23
2e ronde: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Maskin: 24-34
Lukas Wilaschek +91kg (m) 9e 1e ronde: V van
Vlag van Kazachstan
 KAZ Dildabekov: 18-28

Archery pictogram.svg
Boogschieten

Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Michael Frankenberg individueel (m) 21e plaatsingsronde: 21e met 657 punten
1e ronde: W van
Vlag van Rusland
 RUS Nevmerzhitsky: 140-135
2e ronde: V van
Vlag van Australië
 AUS Cuddihy: 163-164
Anja Hitzler individueel (m) 21e plaatsingsronde: 23e met 632 punten
1e ronde: W van
Vlag van Turkije
 TUR Günay: 163-152
2e ronde: V van
Vlag van Chinees Taipei
 TPE Wu: 158-158 (8-9)
Wiebke Nulle 48e plaatsingsronde: 20e met 640 punten
1e ronde: V van
Vlag van Turkije
 TUR Şatır: 135-135 (7-10)
Cornelia Pfohl 22e plaatsingsronde: 18e met 638 punten
1e ronde: W van
Vlag van Canada
 CAN Baudet: 146-128
2e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Galinovskaya: 156-158
Anja Hitzler
Wiebke Nulle
Cornelia Pfohl
team (m) 7e plaatsingsronde: 6e met 1890 punten
1e ronde: W van
Vlag van Rusland
 Rusland: 238-234
kwartfinale: V van
Vlag van Chinees Taipei
 Chinees Taipei: 230-233

Weightlifting pictogram.svg
Gewichtheffen

Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Rene Hoch -77kg (m) 19e trekken: 21e met 142,5kg
stoten: 19e met 170kg
totaal: 312,5kg
Ingo Steinhöfel 13e trekken: 17e met 150kg
stoten: 13e met 185kg
totaal: 335kg
Andre Rohde -105kg (m) 10e trekken: 14e met 177,5kg
stoten: 9e met 217,5kg
totaal: 395kg
Ronny Weller -105kg (m) DNF trekken: 6e met 195kg
stoten: geen geldige poging


Gymnastics pictogram.svg
Gymnastiek

Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Ritmisch
Lisa Ingildeeva individueel (v) 19e kwalificatie: 19e met 87,725 punten
Trampoline
Henrik Stehlik trampoline (m) Brons kwalificatie: 1e met 69,10 punten
finale: 3e met 40,80 punten
Anna Dogonadze trampoline (v) Goud kwalificatie: 2e met 66,70 punten
finale: 1e met 39,60 punten
Turnen
Fabian Hambüchen brug (m) 7e kwalificatie: 6e met 9,737 punten
finale: 7e met 9,700 punten
Fabian Hambüchen meerkamp individueel (m) 21e kwalificatie: 21e met 56,061 punten
finale: 23e met 54,823 punten
Sven Kwiatkowski 24e kwalificatie: 24e met 55,835 punten
Sergei Pfeifer 21e kwalificatie: 23e met 55,987 punten
finale: 21e met 55,385 punten
Thomas Andergassen
Matthias Fahrig
Fabian Hambüchen
Robert Juckel
Sven Kwiatkowski
Sergei Pfeifer
meerkamp team (m) 8e kwalificatie: 8e met 226,980 punten
finale: 8e met 167,372 punten
Lisa Brüggemann meerkamp individueel (v) 41e kwalificatie: 41e met 35,799 punten
Yvonne Musik 45e kwalificatie: 45e met 35,611 punten

Handball pictogram.svg
Handbal

Zie Handbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Torsten Jansen
Klaus-Dieter Petersen
Stefan Kretzschmar
Florian Kehrmann
Volker Zerbe
Jan Olaf Immel
Christian Zeitz
Pascal Hens
Frank Von Behren
Henning Fritz
Daniel Stephan
Mark Dragunski
Christian Schwarzer
Markus Baur
Christian Ramota
mannen Zilver groep B: W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 28-18
W van
Vlag van Egypte
 Egypte: 26-14
W van
Vlag van Brazilië
 Brazilië: 34-21
V van
Vlag van Hongarije
 Hongarije: 29-30
V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 22-27
kwartfinale:
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 32-30
halve finale:
W van
Vlag van Rusland
 Rusland: 21-15
finale:
V van
Vlag van Kroatië
 Kroatië: 24-26
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
5 5 0 0 135 108 +27 10
2
Vlag van Hongarije
 Hongarije
5 4 0 1 132 124 +8 8
3
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5 3 0 2 139 110 +29 6
4
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 2 0 3 117 130 -13 4
5
Vlag van Brazilië
 Brazilië
5 1 0 4 105 133 -28 2
5
Vlag van Egypte
 Egypte
5 0 0 5 110 133 -23 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
16 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
28-18
Vlag van Griekenland
 Griekenland
16 augustus Athene
Vlag van Egypte
 Egypte
14-26
Vlag van Duitsland
 Duitsland
18 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
34-21
Vlag van Brazilië
 Brazilië
20 augustus Athene
Vlag van Hongarije
 Hongarije
30-29
Vlag van Duitsland
 Duitsland
22 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
22-27
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
Kwartfinale
24 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
32-30
Vlag van Spanje
 Spanje
Halve finale
27 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
21-15
Vlag van Rusland
 Rusland
Finale
29 augustus Athene
Vlag van Kroatië
 Kroatië
26-24
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Field hockey pictogram.svg
Hockey

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Clemens Arnold
Björn Michel
Christoph Bechmann
Sascha Reinelt
Sebastian Biederlack
Justus Scharowsky
Philipp Crone
Christian Schulte
Eike Duckwitz
Timo Weß
Christoph Eimer
Tibor Weißenborn
Björn Emmerling
Matthias Witthaus
Florian Kunz
Christopher Zeller
mannen Brons groep A: 2e
W van
Vlag van Pakistan
 Pakistan: 2-1
G van
Vlag van Spanje
 Spanje: 1-1
W van
Vlag van Egypte
 Egypte: 6-1
W van
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië: 4-1
G van
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea: 2-2
halve finale:
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 2-3
bronzen finale:
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 4-3
Groep A
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Spanje
 Spanje
5 3 2 0 14 3 +11 11
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5 3 2 0 15 6 +9 11
3
Vlag van Pakistan
 Pakistan
5 3 0 2 19 8 +11 9
4
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea
5 2 1 1 17 8 +9 8
5
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië
5 1 0 4 9 21 −12 3
6
Vlag van Egypte
 Egypte
5 0 2 3 2 30 −28 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
2-1
Vlag van Pakistan
 Pakistan
17 augustus Athene
Vlag van Spanje
 Spanje
1-1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
19 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
6-1
Vlag van Egypte
 Egypte
21 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
4-1
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië
23 augustus Athene
Vlag van Argentinië
 Argentinië
2-2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Halve finale
25 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
3-2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Finale
27 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
4-3
Vlag van Spanje
 Spanje

Vrouwen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tina Bachmann
Badri Latif
Caroline Casaretto
Heike Lätzsch
Nadine Ernsting-Krienke
Sonja Lehmann
Franziska Gude
Silke Müller
Mandy Haase
Fanny Rinne
Natascha Keller
Marion Rodewald
Denise Klecker
Louisa Walter
Anke Kühn
Julia Zwehl
vrouwen Goud groep B: 2e
W van
Vlag van Australië
 Australië: 2-1
V van
Vlag van Nederland
 Nederland: 1-4
V van
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika: 0-3
W van
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea: 3-3
halve finale:
W van
Vlag van China
 China: 0-0 (4-3)
finale:
W van
Vlag van Nederland
 Nederland: 2-1
Groep B
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Nederland
 Nederland
4 4 0 0 14 5 +9 11
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
4 2 0 2 6 10 −4 8
3
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea
4 1 1 2 9 8 +1 8
4
Vlag van Australië
 Australië
4 1 1 2 6 5 +1 5
5
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
4 1 0 3 5 12 −7 5
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Australië
 Australië
1-2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
18 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
4-1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
20 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
0-3
Vlag van Zuid-Afrika
 Zuid-Afrika
22 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
3-2
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea
Halve finale
24 augustus Athene
Vlag van China
 China
0-0 (3-4)
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Finale
26 augustus Athene
Vlag van Nederland
 Nederland
1-2
Vlag van Duitsland
 Duitsland

Judo pictogram.svg
Judo

Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Oliver Gussenberg -60kg (m) 7e 1e ronde: W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Novikau: ippon
2e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Nomura: ippon
herkansingen: W van
Vlag van Dominicaanse Republiek
 DOM Lara: yuko
herkansingen 2: W van
Vlag van Argentinië
 ARG Albarracin: ippon
herkansingen 3: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Choi: ippon
Florian Wanner -81kg (m) 7e 1e ronde: W van
Vlag van Dominicaanse Republiek
 DOM Boissard: ippon
2e ronde: W van
Vlag van Algerije
 ALG Benikhlef: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van Oekraïne
 UKR Hontyuk: ippon
herkansingen: W van
Vlag van Marokko
 MAR Balgaïd: yuko
herkansingen 2: V van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Azizov: ippon
Gerhard Dempf -90kg (m) 21e 1e ronde: V van
Vlag van Nederland
 NED Huizinga: ippon
Michael Jurack -100kg (m) Brons 1e ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Iliadis: ippon
2e ronde: W van
Vlag van Cuba
 CUB Despaigne: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Lemaire: yuko
halve finale: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Jang: ippon
bronzen finale: W van
Vlag van Azerbeidzjan
 AZE Miraliyev: ippon
Andreas Toelzer +100kg (m) 7e 1e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Suzuki: waza-ari
herkansingen: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Papaioannou: waza-ari
herkansingen 2: W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Rybak: ippon
herkansingen 3: V van
Vlag van Nederland
 NED van der Geest: ippon
Julia Matijass -48kg (v) Brons 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Canada
 CAN Lepage: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Ye: ippon
halve finale: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Jossinet: ippon
bronzen finale: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Karagiannopoulou: ippon
Raffaella Imbariani -52kg (v) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Minkin: koka
2e ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Tselaridou: ippon
kwartfinale: V van
Vlag van China
 CHN Xian: waza-ari
herkansingen: V van
Vlag van Algerije
 ALG Souakri: waza-ari
Yvonne Boenisch -57kg (v) Goud 1e ronde: W van
Vlag van Spanje
 ESP Fernandez: waza-ari
2e ronde: W van
Vlag van Puerto Rico
 PUR Garcia: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Japan
 JPN Kusakabe: waza-ari
halve finale: W van
Vlag van Nederland
 NED Gravenstijn: ippon
finale: W van
Vlag van Noord-Korea
 PRK Kye: yuko
Anna von Harnier -63kg (v) 21e 1e ronde: V van
Vlag van Canada
 CAN Chisholm: ippon
Annett Boehm -70kg (v) Brons 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van China
 CHN Qin: ippon
kwartfinale: W van
Vlag van Canada
 CAN Roberge: yuko
halve finale: V van
Vlag van Nederland
 NED Bosch: yuko
bronzen finale: W van
Vlag van België
 BEL Jacques: ippon
Uta Kuehnen -78kg (v) 15e 1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Cuba
 CUB Laborde: yuko
Sandra Koppen +78kg (v) 15e 1e ronde: W van
Vlag van Slovenië
 SLO Polavder: ippon
2e ronde: V van
Vlag van Ecuador
 ECU Chala: yuko

Canoeing pictogram.svg
Kanovaren

Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Slalom
Stefan Pfannmöller C-1 (m) Brons voorronde: 7e met 205,88
halve finale: 3e met 96,99
finale: 3e met 191,56
Christian Bahmann
Michael Senft
C-2 (m) 4e voorronde: 9e met 230,59
halve finale: 6e met 107,01
finale: 4e met 213,45
Marcus Becker
Stefan Henze
Zilver voorronde: 5e met 215,56
halve finale: 4e met 106,32
finale: 2e met 210,98
Jens Ewald K-1 (m) 25e voorronde: 25e met 250,09
Thomas Schmidt 5e voorronde: 3e met 190,64
halve finale: 5e met 95,11
finale: 5e met 192,93
Vlakwater
Jennifer Bongardt K-1 (v) 9e voorronde: 1e met 212,20
halve finale: 3e met 107,36
finale: 9e met 237,66
Mandy Planert 14e voorronde: 6e met 225,77
halve finale: 14e met 122,61
Vlakwater
Andreas Dittmer C-1 500m (m) Goud serie 1: 1e in 1.49,146
finale: 1e in 1.46,383
C-1 1000m (m) Zilver serie 1: 1e in 3.52,922
finale: 2e in 3.46,721
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
C-2 500m (m) 5e serie 1: 1e in 1.40,128
finale: 5e in 1.40,802
C-2 1000m (m) Goud serie 2: 1e in 3.30,059
finale: 1e in 3.41,802
Lutz Altepost K-1 500m (m) 6e serie 3: 3e in 1.38,859
halve finale 2: 2e in 1.39,643
finale: 6e in 1.39,647
Björn Goldschmidt K-1 1000m (m) 8e serie 3: 4e in 3.31,310
halve finale 1: 2e in 3.29,591
finale: 8e in 3.34,381
Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
K-2 500m (m) Goud serie 1: 1e in 1.28,866
finale: 1e in 1.27,040
Jan Schäfer
Marco Herszel
K-2 1000m (m) 6e serie 2: 3e in 3.11,627
finale: 6e in 3.20,548
Andreas Ihle
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
K-4 1000m (m) Zilver serie 2: 3e in 2.52,678
finale: 2e in 2.58,659
Katrin Wagner K-1 500m (v) 6e serie 1: 2e in 1.53,234
halve finale 1: 1e in 1.52,630
finale: 4e in 1.52,557
Birgit Fischer
Carolin Leonhardt
K-2 500m (v) Zilver serie 2: 1e in 1.39,588
finale: 2e in 1.39,533
Birgit Fischer
Maike Nollen
Katrin Wagner
Carolin Leonhardt
K-4 500m (v) Zilver serie 1: 1e in 1.31,606
finale: 1e in 1.34,340

Modern pentathlon pictogram.svg
Moderne vijfkamp

Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steffen Gebhardt mannen 17e 5144 punten
Eric Walther 7e 5320 punten
Kim Raisner vrouwen 5e 5312 punten

Equestrian pictogram.svg
Paardensport

Zie Paardensport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Dressuur
Heike Kemmer individueel 26e Grand Prix: 10e met 71,292%
Ulla Salzgeber Zilver Grand Prix: 1e met 78,208%
Grand Prix Special: 3e met 74,84%
Grand Prix freestyle: 2e met 83,45%
Martin Schaudt 15e Grand Prix: 4e met 73,417%
Grand Prix Special: 14e met 70,60%
Grand Prix freestyle: 15ce met 64,95%
Hubertus Schmidt 5e Grand Prix: 8e met 72,333%
Grand Prix Special: 7e met 73,44%
Grand Prix freestyle: 5e met 78,875%
Heike Kemmer
Ulla Salzgeber
Martin Schaudt
Hubertus Schmidt
team Goud 74,563%
Eventing
Andreas Dibowski individueel 14e 63 strafpunten
Bettina Hoy 9e 55,60 strafpunten
Ingrid Klimke DNF niet gefinisht
Frank Ostholt 26e 54 strafpunten
Hinrich Romeike 5e 51,20 strafpunten
Andreas Dibowski
Bettina Hoy
Ingrid Klimke
Frank Ostholt
Hinrich Romeike
team 4e 147,80 strafpunten
Springconcours
Christian Ahlmann individueel 45e kwalificatie: 19e met 16 strafpunten
Otto Becker 17e kwalificatie: 10e met 10 strafpunten
finale: 17e met 19 strafpunten
Ludger Beerbaum DSQ gediskwalificeerd
Marco Kutscher Brons kwalificatie: 8e met 5 strafpunten
finale: 3e met 9 strafpunten
Christian Ahlmann
Otto Becker
Ludger Beerbaum
Marco Kutscher
team Brons 21 strafpunten


Rowing pictogram.svg
Roeien

Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Marcel Hacker skiff (m) 7e serie 5: 1e in 7.17,55
halve finale 3: 2e in 6.55,98
finale B: 1e in 6.47,26
Manuel Brehmer
Ingo Euler
lichte dubbel-twee (m) 13e serie 3: 3e in 6.25,22
herkansingen: 3e in 6.21,57
halve finale C/D: 1e in 6.23,22
finale C: 1e in 6.45,62
René Bertram
Christian Schreiber
dubbel-twee (m) 8e serie 1: 4e in 6.58,22
herkansingen: 3e in 6.16,94
halve finale 1: 5e in 6.20,70
finale B: 2e in 6.14,97
Tobias Kühne
Jan Herzog
twee-zonder (m) 6e serie 3: 4e in 7.14,16
herkansingen: 1e in 6.28,40
halve finale 2: 1e in 6.25,47
finale: 6e in 6.46,50
André Willms
Stephan Volkert
Marco Geisler
Robert Sens
dubbel-vier (m) 5e serie 1: 1e in 5.43,17
halve finale 1: 2e in 5.42,85
finale: 5e in 6.07,04
Martin Müller-Falcke
Axel Schuster
Stefan Locher
Andreas Bech
lichte vier-zonder (m) 11e serie 2: 3e in 5.52,68
halve finale 2: 5e in 6.03,08
finale B: 5e in 6.23,28
Jochen Urban
Sebastian Thormann
Philipp Stüer
Bernd Heidicker
vier-zonder (m) 7e serie 3: 3e in 6.33,14
halve finale 1: 4e in 5.54,45
finale B: 1e in 5.48,52
Sebastian Schulte
Stephan Koltzk
Jörg Dießner
Thorsten Engelmann
Jan-Martin Bröer
Enrico Schnabel
Ulf Siemes
Michael Ruhe
Peter Thiede
acht (m) 4e serie 1: 3e in 5.27,72
herkansingen: 3e in 5.33,07
finale: 4e in 5.49,43
Katrin Rutschow-Stomporowski skiff (v) Goud serie 1: 1e in 7.35,20
halve finale 1: 1e in 7.35,20
finale: 1e in 7.18,12
Daniela Reimer
Claudia Blasberg
lichte dubbel-twee (v) Zilver serie 2: 1e in 6.52,47
halve finale 1: 3e in 6.53,43
finale: 2e in 6.57,33
Peggy Waleska
Britta Oppelt
dubbel-twee (v) Zilver serie 2: 1e in 7.28,89
finale: 2e in 7.02,78
Maren Derlien
Sandra Goldbach
twee-zonder (v) 5e serie 1: 3e in 7.29,04
finale: 5e in 7.20,20
Kathrin Boron
Meike Evers
Manuela Lutze
Kerstin Kowalski
dubbel-vier (v) Goud serie 2: 1e in 6.16,49
finale: 1e in 6.29,29
Elke Hipler
Britta Holthaus
Maja Tucholke
Anja Pyritz
Susanne Schmidt
Nicole Zimmermann
Silke Günther
Lenka Wech
Annina Ruppel
acht (v) 5e serie 1: 3e in 5.59,75
herkansingen: 2e in 6.06,86
finale: 5e in 6.21,99

Fencing pictogram.svg
Schermen

Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Jörg Fiedler degen (m) 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Schmid: 12-15
Sven Schmid 9e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER Fiedler: 15-12
3e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Wang: 11-15
Daniel Strigel 5e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Hongarije
 HUN Imre: 15-13
3e ronde: W van
Vlag van Oekraïne
 UKR Karjoetsjenko: 15-12
kwartfinale: V van
Vlag van China
 CHN Wang: 14-15
Sven Schmid
Joerg Fiedler
Daniel Strigel
degen team (m) Brons 1e ronde: W van
Vlag van China
 China: 39-32
halve finale: V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 44-45
bronzen finale: W van
Vlag van Rusland
 Rusland: 37-29
Ralf Bissdorf floret (m) 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Ganeyev: 11-15
Peter Joppich 5e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Egypte
 EGY Nagaty: 15-10
3e ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Choi: 15-10
kwartfinale: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Guyart: 12-15
Andre Wessels 5e 1e ronde: vrij
2e ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Park: 13-15
Andre Wessels
Peter Joppich
Simon Senft
floret team (m) 6e 1e ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 43-45
5-8e plek: W van
Vlag van Zuid-Korea
 Zuid-Korea: 45-40
5-6e plek: V van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 38-45
Claudia Bokel degen (v) 9e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Griekenland
 GRE Sidiropoulou: 15-10
3e ronde: V van
Vlag van Duitsland
 GER Duplitzer: 13-14
Imke Duplitzer 5e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Kim: 15-9
3e ronde: W van
Vlag van Duitsland
 GER Bokel: 14-13
kwartfinale: V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Nisima: 14-15
Britta Heidemann 9e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Colombia
 COL Espinosa: 15-3
3e ronde: V van
Vlag van Hongarije
 HUN Mincza-Nébald: 10-11
Imke Duplitzer
Britta Heidemann
Claudia Bokel
degen team (v) Zilver 1e ronde: W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 33-32
halve finale: W van
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk: 33-32
finale: V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 28-34
Simone Bauer floret (v) 9e 1e ronde: W van
Vlag van Israël
 ISR Ohayon: 15-10
2e ronde: V van
Vlag van Polen
 POL Gruchała: 9-15
Susanne Koenig sabel (v) 17e 1e ronde: V van
Vlag van Verenigd Koninkrijk
 GBR Bond-Williams: 13-15

Shooting pictogram.svg
Schietsport

Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Maik Eckhardt 10m luchtgeweer (m) 5e kwalificatie: 6e met 595 punten (98-100-100-99-100-98)
finale: 5e met 696,3 punten
Torsten Krebs 12e kwalificatie: 12e met 593 punten (98-98-99-100-100-98)
Maik Eckhardt 50m geweer 3 houdingen (m) 19e kwalificatie: 19e met 1157 punten (397-377-383)
Christian Lusch 12e kwalificatie: 12e met 1161 punten (396-376-389)
Maik Eckhardt 50m geweer 3 houdingen (m) 6e kwalificatie: 4e met 596 punten (100-100-98-99-99-100)
finale: 6e met 697,6 punten
Christian Lusch Zilver kwalificatie: 2e met 598 punten (100-100-100-99-99-100)
finale: 2e met 702,2 punten
Frank Seeger 50m pistool (m) 18e kwalificatie: 18e met 553 punten (91-92-97-88-94-91)
Abdulla Ustaoglu 24e kwalificatie: 24e met 550 punten (93-93-96-91-85-92)
Ralf Schumann 25m snelvuurpistool (m) Goud kwalificatie: 3e met 592 punten (297-295)
finale: 1e met 694,9 punten
Marco Spangenberg 10e kwalificatie: 10e met 581 punten (292-289)
Artur Gevorgjan 10m luchtpistool (m) 30e kwalificatie: 30e met 573 punten (96-96-94-96-95-96)
finale: 1e met 694,9 punten
Abdulla Ustaoglu 23e kwalificatie: 23e met 576 punten (93-96-98-95-97-97)
Axel Wegner skeet (m) 31e kwalificatie: 31e met 117 punten (23-25-24-22-23)
Karsten Bindrich trap (m) 14e kwalificatie: 14e met 117 punten (23-23-23-24-24)
Olaf Kirchstein 7e kwalificatie: 7e met 119 punten (25-23-23-23-25)
Waldemar Schanz dubbeltrap (m) 6e kwalificatie: 4e met 135 punten (44-44-47)
finale: 6e met 175 punten
Michael Jakosits 10m bewegend doel (m) 5e kwalificatie: 6e met 578 punten (294-284)
finale: 5e met 676,7 punten
Manfred Kurzer Goud kwalificatie: 1e met 590 punten (296-294) (WR)
finale: 1e met 682,4 punten
Dorothee Bauer 10m luchtgeweer (v) 22e kwalificatie: 22e met 392 punten (99-98-99-96)
Sonja Pfeilschifter 6e kwalificatie: 6e met 396 punten (98-99-100-99)
finale: 6e met 498,7 punten
Barbara Lechner 50m geweer 3 houdingen (v) 7e kwalificatie: 7e met 580 punten (197-189-194)
finale: 7e met 677,6 punten
Sonja Pfeilschifter 6e kwalificatie: 6e met 582 punten (198-192-192)
finale: 6e met 679,6 punten
Munkhbayar Dorjsuren 25m pistool (v) 5e kwalificatie: 5e met 583 punten (286-297)
finale: 5e met 684,6 punten
Claudia Verdicchio 23e kwalificatie: 23e met 572 punten (288-284)
Munkhbayar Dorjsuren 10m luchtpistool (v) 6e kwalificatie: 5e met 385 punten (96-98-94-97)
finale: 6e met 481,9 punten
Claudia Verdicchio 16e kwalificatie: 16e met 380 punten (92-98-95-98)
Susanne Kiermayer trap (v) 5e kwalificatie: 3e met 62 punten (20-21-21)
finale: 5e met 79 punten
dubbeltrap (v) 11e kwalificatie: 11e met 101 punten (34-36-31)


Diving pictogram.svg
Schoonspringen

Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tobias Schellenberg 3m plank (m) 27e voorronde: 27e met 371,85 punten
Andreas Wels 16e voorronde: 23e met 378,93 punten
Tony Adam 10m toren (m) 18e voorronde: 18e met 411,30 punten
halve finale: 18e met 589,65 punten
Heiko Meyer 16e voorronde: 9e met 440,85 punten
halve finale: 10e met 625,20 punten
finale: 7e met 646,56 punten
Tobias Schellenberg
Andreas Wels
3m plank synchroon (m) Zilver 350,01 punten
Heike Fischer 3m plank (v) 31e voorronde: 31e met 199,71 punten
Ditte Kotzian 11e voorronde: 11e met 299,50 punten
halve finale: 10e met 516,60 punten
finale: 11e met 509,52 punten
Annett Gamm 10m toren (v) 14e voorronde: 18e met 301,86 punten
halve finale: 14e met 478,20 punten
Christin Steuer 28e voorronde: 28e met 256,77 punten
Ditte Kotzian
Conny Schmalfuss
3m plank synchroon (v) 6e 279,69 punten
Annett Gamm
Nora Subschinski
10m toren synchroon (v) 6e 303,30 punten

Table tennis pictogram.svg
Tafeltennis

Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Timo Boll enkelspel (m) 5e 1e ronde: vrij
2e ronde: vrij
3e ronde: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Chila: 4-1
4e ronde: W van
Vlag van Oostenrijk
 AUT Schlager: 4-3
kwartfinale: V van
Vlag van Zweden
 SWE Waldner: 1-4
Jörg Roßkopf 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Polen
 POL Krzeszewski: 4-1
3e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Wang: 1-4
Torben Wosik 33e 1e ronde: W van
Vlag van Senegal
 SEN Guèye: 4-2
2e ronde: V van
Vlag van Nederland
 NED Keen: 1-4
Timo Boll
Zoltan Fejer-Konnerth
dubbelspel (m) 9e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Japan
 JPN Arai/Yuzawa: 4-0
3e ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Lee/Ryu: 0-4
Lars Hielscher
Jörg Roßkopf
17e 1e ronde: W van
Vlag van Brazilië
 BRA Hanashiro/Hoyama: 4-2
2e ronde: V van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Joo/Oh: 1-4
Elke Schall enkelspel (v) 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Lay: 4-2
3e ronde: V van
Vlag van China
 CHN Niu: 3-4
Jie Schöpp 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: W van
Vlag van Italië
 ITA Stefanova: 4-1
3e ronde: V van
Vlag van Japan
 JPN Umemara: 2-4
Nicole Struse 33e 1e ronde: V van
Vlag van Thailand
 THA Komwong: 1-4
Elke Schall
Nicole Struse
dubbelspel (v) 17e 1e ronde: vrij
2e ronde: vrij
3e ronde: V van
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL Li/Li: 1-4

Tennis pictogram.svg
Tennis

Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tommy Haas enkelspel (m) 17e 1e ronde: W van
Vlag van Kroatië
 CRO Ančić: 6-1, 7-5
2e ronde: V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Roddick: 6-4, 3-6, 7-9
Nicolas Kiefer 9e 1e ronde: W van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Voltsjkov: 6-2, 6-4
2e ronde: W van
Vlag van Cyprus
 CYP Baghdatis: 6-2, 3-6, 6-3
3e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Youzny: 3-6, 6-2, 2-6
Florian Mayer 32e 1e ronde: V van
Vlag van Tsjechië
 CZE Berdych: 3-6, 5-7
Rainer Schüttler 32e 1e ronde: V van
Vlag van Rusland
 RUS Andrejev: 7-6(5), 6-7(2), 2-6
Nicolas Kiefer
Rainer Schüttler
dubbelspel (m) 17e 1e ronde: W van
Vlag van Roemenië
 ROU Hănescu/Pavel: 7-5, 7-6 (3)
2e ronde: W van
Vlag van Australië
 AUS Arthurs/Woodbridge: 7-6(3), 6-3
kwartfinale: W van
Vlag van Israël
 ISR Erlich/Ram: 2-6, 6-2, 6-2
halve finale: W van
Vlag van India
 IND Bhupathi/Paes: 6-2, 6-3
finale: V van
Vlag van Chili
 CHI Gonzalez/Massu: 2-6, 6-4, 6-3, 6-7(7), 4-6

Triathlon pictogram.svg
Triatlon

Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Sebastian Dehmer mannen 26e 1:57.02,88
Maik Petzold 19e 1:54.50,92
Andreas Raelert 6e 1:52.35,62
Anja Dittmer vrouwen 11e 2:07.25,07
Joelle Franzmann 16e 2:08.18,33

Football pictogram.svg
Voetbal

Zie Voetbal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Isabell Bachor
Navina Omilade
Kerstin Garefrekes
Conny Pohlers
Sarah Günther
Silke Rottenberg
Ariane Hingst
Petra Wimbersky
Steffi Jones
Pia Wunderlich
Renate Lingor
Sonja Fuss
Sandra Minnert
Birgit Prinz
Martina Müller
Kerstin Stegemann
Viola Odebrecht
vrouwen Brons groep C: 1e
W van
Vlag van China
 China: 8-0
W van
Vlag van Mexico
 Mexico: 2-0
halve finale:
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 1-2
bronzen finale:
W van
Vlag van Zweden
 Zweden: 1-0
Groep C
# Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
2 2 0 0 10 0 +10 6
2
Vlag van Mexico
 Mexico
2 0 1 1 1 3 -2 1
3
Vlag van China
 China
2 0 1 1 1 9 -8 1
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
11 augustus Patras
Vlag van Duitsland
 Duitsland
8-0
Vlag van China
 China
17 augustus Piraeus
Vlag van Duitsland
 Duitsland
2-0
Vlag van Mexico
 Mexico
Halve finale
23 augustus Heraklion
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
2-1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
Bronzen finale
26 augustus Piraeus
Vlag van Duitsland
 Duitsland
1-0
Vlag van Zweden
 Zweden

Volleyball pictogram.svg
Volleybal

Zie Volleybal op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Beach

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Andreas Scheuerpflug
Christoph Dieckmann
beach (m) 5e groep B: 1e
W van
Vlag van Cuba
 CUB Alvarez/Rossell: 2-1 (21-19, 19-21, 15-10)
V van
Vlag van Frankrijk
 FRA Canet/Hamel: 1-2 (21-17, 18-21, 10-15)
W van
Vlag van Brazilië
 BRA Araujo/Insfran: 2-0 (22-20, 21-17)
2e ronde:
W van
Vlag van Australië
 AUS Schacht/Slack: 2-0 (21-19, 21-12)
kwartfinale:
V van
Vlag van Australië
 AUS Prosser/Williams: 1-2 (21-16, 19-21, 10-15)
Markus Dieckmann
Jonas Reckermann
9e groep D: 1e
W van
Vlag van Puerto Rico
 PUR Hernandez/Papaleo: 2-0 (21-14, 21-13)
W van
Vlag van Zweden
 SWE Berg/Dahm: 2-0 (21-16, 21-15)
V van
Vlag van Noorwegen
 NOR Høidalen/Kjemperud: 1-2 (24-22, 24-26, 13-15)
2e ronde:
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Holdren/Metzger: 1-2 (16-21, 21-19, 13-15)
Susanne Lahme
Danja Müsch
beach (v) 9e groep C: 1e
W van
Vlag van Griekenland
 GRE Arvaniti/Koutroumanidou: 2-1 (21-16, 16-21, 15-10)
V van
Vlag van Noorwegen
 NOR Håkedal/Tørlen: 1-2 (21-13, 17-21, 12-15)
W van
Vlag van Brazilië
 BRA Connelly/Pires: 2-1 (18-21, 21-15, 15-11)
2e ronde:
V van
Vlag van Italië
 ITA Gattelli/Perrotta: 1-2 (21-16, 17-21, 19-21)
Okka Rau
Pohl
5e groep E: 1e
W van
Vlag van China
 CHN Wang/You: 2-0 (21-17, 21-18)
V van
Vlag van Bulgarije
 BUL P Yanchulova/Y Yanchulova: 1-2 (21-18, 19-21, 13-15)
W van
Vlag van Australië
 AUS Cook/Sanderson: 2-0 (21-10, 22-20)
2e ronde:
W van
Vlag van Griekenland
 GRE Arvaniti/Koutroumanidou: 2-1 (21-12, 19-21, 15-11)
kwartfinale:
V van
Vlag van Verenigde Staten
 USA McPeak/Youngs: 0-2 (17-21, 17-21)

Indoor

Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Tanja Hart
Kerstin Tzscherlich
Julia Schlecht
Cornelia Dumler
Christina Benecke
Christiane Fürst
Olessya Kulakova
Atika Bouagaa
Kathy Radzuweit
Angelina Grün
Judith Sylvester
Birgit Thumm
zaal (v) 9e groep B: 5e
W van
Vlag van Cuba
 Cuba: 3-2 (20-25, 24-26, 25-22, 25-15, 17-15)
V van
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten: 1-3 (22-25, 22-25, 25-22, 25-27)
V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 0-3 (29-31, 11-25, 18-25)
V van
Vlag van China
 China: 0-3 (18-25, 15-25, 16-25)
W van
Vlag van Dominicaanse Republiek
 Dominicaanse Republiek: 3-0 (25-16, 25-19, 25-21)
Groep B
# Land Wedstrijden Sets Setpunten Punten
G W V V T Saldo V T Saldo
1
Vlag van China
 China
5 4 1 14 4 +10 429 346 +83 9
2
Vlag van Rusland
 Rusland
5 3 2 11 8 +3 426 388 +38 8
3
Vlag van Cuba
 Cuba
5 3 2 11 10 +1 443 460 -17 8
4
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
5 2 3 11 10 +1 472 467 +5 7
5
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5 2 3 7 11 -4 387 414 -27 7
6
Vlag van Dominicaanse Republiek
 Dominicaanse Republiek
5 1 4 3 14 -11 334 416 -82 6
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
14 augustus Athene
Vlag van Cuba
 Cuba
2-3
Vlag van Duitsland
 Duitsland
16 augustus Athene
Vlag van Verenigde Staten
 Verenigde Staten
3-1
Vlag van Duitsland
 Duitsland
18 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
0-3
Vlag van Rusland
 Rusland
20 augustus Athene
Vlag van China
 China
3-0
Vlag van Duitsland
 Duitsland
22 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
3-0
Vlag van Dominicaanse Republiek
 Dominicaanse Republiek

Water polo pictogram.svg
Waterpolo

Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Steffen Dierolf
Lukasz Kieloch
Tobias Kreuzmann
Sören Mackeben
Heiko Nossek
Jens Pohlmann
Marc Politze
Thomas Schertwitis
Fabian Schrödter
Alexander Tchigir
Patrick Weissinger
Tim Wollthan
Michael Zellmer
mannen 5e groep B: 2e
W van
Vlag van Griekenland
 Griekenland: 5-4
W van
Vlag van Egypte
 Egypte: 13-3
V van
Vlag van Italië
 Italië: 5-10
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 11-5
G van
Vlag van Australië
 Australië: 6-6
kwartfinale:
V van
Vlag van Rusland
 Rusland: 5-12
5-6e plek:
W van
Vlag van Spanje
 Spanje: 6-5
Groep B
# Land Wedstrijden Punten Punten
G W G V V T Saldo
1
Vlag van Griekenland
 Griekenland
5 4 0 1 43 27 +16 8
2
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5 3 1 1 40 28 +12 7
3
Vlag van Spanje
 Spanje
5 3 0 2 35 31 +4 6
4
Vlag van Italië
 Italië
5 3 0 2 39 24 +15 6
5
Vlag van Australië
 Australië
5 1 1 3 37 35 +2 4
6
Vlag van Egypte
 Egypte
5 0 0 5 18 67 −49 0
Ronde Datum Plaats Land Score Land
Groepsfase
15 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5-4
Vlag van Italië
 Italië
17 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
13-3
Vlag van Italië
 Italië
19 augustus Athene
Vlag van Italië
 Italië
10-5
Vlag van Duitsland
 Duitsland
21 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
11-5
Vlag van Italië
 Italië
23 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
6-6
Vlag van Italië
 Italië
Kwartfinale
25 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
5-12
Vlag van Rusland
 Rusland
5-6e plek
29 augustus Athene
Vlag van Duitsland
 Duitsland
6-5
Vlag van Spanje
 Spanje

Cycling pictogram.svg
Wielersport

Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Baan
Stefan Nimke sprint (m) 16e kwalificatie: 19e in 11,338
1e ronde: V van
Vlag van Australië
 AUS Bayley
1e ronde herkansingen: 3e
René Wolff Brons kwalificatie: 3e in 10,230
1e ronde: W van
Vlag van Zuid-Korea
 KOR Yang: 11,104
2e ronde: W van
Vlag van Barbados
 BAR Forde: 10,548
kwartfinale: W van
Vlag van Polen
 POL Zielinski: 2-0
halve finale: V van
Vlag van Nederland
 NED Bos: 0-2
bronzen finale: W van
Vlag van Frankrijk
 FRA Gané: 2-0
Robert Bartko individuele achtervolging (m) 8e kwalificatie: 6e in 4.18,991
1e ronde: V van
Vlag van Australië
 AUS McGee: 4.26,184
Christian Lademann 11e kwalificatie: 11e in 4.26,670
Carsten Bergemann tijdrit (m) 8e 1.02,551
Stefan Nimke Brons 1.01,186
Guido Fulst puntenkoers (m) Brons 79 punten
Jens Fiedler keirin (m) 8e 1e ronde: 7e
1e ronde herkansingen: 2e
2e ronde: 4e
7-12e plek: 2e
René Wolff 5e 1e ronde: 2e
2e ronde: 2e
finale: gedubbeld
Robert Bartko
Guido Fulst
ploegkoers (m) 4e 9 punten
Katrin Meinke sprint (v) 6e kwalificatie: 11e in 11,655
1e ronde: V van
Vlag van Wit-Rusland
 BLR Tsylinskaya
1e ronde herkansingen: 1e
kwartfinale: V van
Vlag van Australië
 AUS Meares: 0-2
5-8e plek: 2e
tijdrit (v) 11e 19,789
puntenkoers (v) 9e 5 punten
Mountainbike
Carsten Bresser mannen 20e 2:25.09
Lado Fumic DNF niet gefinisht
Manuel Fumic 8e 2:20.29
Ivonne Kraft vrouwen 7e 2:05.18
Sabine Spitz Brons 1:59.21
Weg
Michael Rich tijdrit (m) 4e 58.09,46
Jan Ullrich 6e 59.02,04
Andreas Klöden wegwedstrijd (m) DNF niet gefinisht
Michael Rich DNF niet gefinisht
Jan Ullrich 19e 5:41.56
Jens Voigt 64e 5:50.35
Erik Zabel 4e 5:41.56
Judith Arndt tijdrit (v) 11e 32.46,94
Trixi Worrack 15e 33.05,72
Judith Arndt wegwedstrijd (v) Zilver 3:24.31
Angela Brodtka DNF niet gefinisht
Trixi Worrack 25e 3:25.42

Wrestling pictogram.svg
Worstelen

Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Vrije stijl
Davyd Bichinashvili -84kg (m) 11e groep 4: 2e
W van
Vlag van Guam
 GUM Cobb: 4-0
V van
Vlag van Cuba
 CUB Romero: 0-3
Sven Thiele -120kg (m) 9e groep 4: 2e
W van
Vlag van Roemenië
 ROU Chintoan: 4-0
V van
Vlag van Turkije
 TUR Polatci: 1-5
Brigitte Wagner -48kg (v) 6e groep 1: 2e
V van
Vlag van Japan
 JPN Icho: 0-7
W van
Vlag van Canada
 CAN Belisle: 4-3
5-8e plek:
W van
Vlag van Mongolië
 MGL Enkhjargal: 3-0
5-6e plek:
V van
Vlag van Rusland
 RUS Oorzhak: 0-3
Stéphanie Groß -63kg (v) 7e groep 1: 2e
V van
Vlag van Griekenland
 GRE Zygouri: 1-4
W van
Vlag van Zweden
 SWE Eriksson: 3-0
5-8e plek:
V van
Vlag van Canada
 CAN Yanik: 1-4
Anita Schätzle -72kg (v) 6e groep 1: 2e
W van
Vlag van Oostenrijk
 AUT Gastl: 4-1
V van
Vlag van Rusland
 RUS Manyurova: 1-5
5-8e plek:
W van
Vlag van Griekenland
 GRE Vryoni: 3-0
5-6e plek:
V van
Vlag van Canada
 CAN Nordaagen
Grieks-Romeins
Jurij Kohl -60kg (m) 19e groep 6: 3e
V van
Vlag van China
 CHN Ai: 2-3
V van
Vlag van Rusland
 RUS Shevtsov: 0-7
Jannis Zamanduridis -66kg (m) 7e groep 6: 3e
V van
Vlag van Kazachstan
 KAZ Manukyan: 2-3
W van
Vlag van Verenigde Staten
 USA Wood: 5-2
V van
Vlag van Griekenland
 GRE Arkoudeas: 2-3
Konstantin Schneider -74kg (m) 7e groep 5: 2e
W van
Vlag van Zweden
 SWE Babulfath: 4-0
W van
Vlag van Oekraïne
 UKR Shatkykh: 4-0
V van
Vlag van Rusland
 RUS Samurgashev: 3-8
Mirko Englich -96kg (m) 11e groep 2: 2e
V van
Vlag van Georgië
 GEO Nozadze: 1-3
W van
Vlag van Oekraïne
 UKR Saldadze: 3-1

Sailing pictogram.svg
Zeilen

Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Toni Wilhelm mistral (m) 30e 260 punten: (27-26-25-29-17-31-29-OCS-20-21-OCS)
Michael Fellmann finn (m) 17e 127 punten: (14-11-12-2-9-17-19-19-25-21-23)
Felix Krabbe
Lucas Zellmer
470 (m) 11e 114 punten: (17-16-10-11-5-19-10-23-8-11-7)
Alexander Hagen
Jochen Wolfram
star (m) 16e 110 punten: (6-17-13-8-15-11-7-13-13-12-12)
Amelie Lux mistral (v) 7e 87 punten: (18-17-15-8-8-9-10-2-6-6-6)
Petra Niemann europe (v) 10e 96 punten: (12-8-10-10-7-10-8-5-13-16-13)
Monika Leu
Stefanie Rothweiler
470 (v) 15e 109 punten: (13-15-8-1-18-4-11-10-20-15-14)
Anna Höll
Veronika Lochbrunner
Kristin Wagner
yngling (v) 6e 76 punten: (9-8-2-12-1-7-15-5-11-13-8)
Marcus Baur
Max Groy
49er 9e 116 punten: (9-2-1-8-14-16-15-11-16-2-12-6-5-14-20-1)
Roland Gäbler
Gunnar Struckmann
tornado 11e 94 punten: (6-8-15-3-13-10-13-9-10-11-11)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Stephan Kunzelmann 100m vrije slag (m) 36e serie 9: 8e in 50,98
Torsten Spanneberg 16e serie 7: 5e in 49,71
halve finale 2: 8e in 49,88
Stefan Herbst 200m vrije slag (m) 19e serie 6: 5e in 1.50,23
Jens Schreiber 17e serie 7: 3e in 1.49,00
Christian Hein 400m vrije slag (m) 10e serie 6: 5e in 3.49,66
Heiko Hell 18e serie 4: 5e in 3.52,06
Christian Hein 1500m vrije slag (m) 12e serie 5: 6e in 15.15,42
Thomas Lurz 22e serie 4: 5e in 15.33,81
Marco di Carli 100m rugslag (m) 8e serie 4: 4e in 55,58
halve finale 2: 5e in 55,03
finale: 8e in 55,27
Steffen Driesen 7e serie 7: 5e in 54,92
halve finale 1: 3e in 54,64
finale: 7e in 54,63
René Kolonko 100m schoolslag (m) 11e serie 7: 6e in 1.02,09
halve finale 1: 6e in 1.01,82
Jens Kruppa 10e serie 8: 2e in 1.01,19
halve finale 1: 5e in 1.01,68
Jens Kruppa 200m schoolslag (m) 18e serie 4: 6e in 2.15,29
Helge Meeuw 100m vlinderslag (m) 11e serie 8: 6e in 53,11
halve finale 1: 6e in 52,99
Thomas Rupprath 13e serie 7: 4e in 52,57
halve finale 2: 6e in 52,71
finale: 4e in 52,27
Helge Meeuw 200m vlinderslag (m) 18e serie 5: 7e in 1.58,96
Christian Keller 200m wisselslag (m) 21e serie 5: 4e in 2.02,93
Stephan Kunzelmann
Christian Keller
Torsten Spanneberg
Lars Conrad
4x100m vrije slag (m) 8e serie 1: 5e in 3.17,97
finale: 8e in 3.17,18
Johannes Österling
Stefan Herbst
Heiko Hell
Christian Keller
4x200m vrije slag (m) 6e serie 1: 2e in 7.16,75
finale: 6e in 7.16,15
Steffen Driesen
Jens Kruppa
Thomas Rupprath
Lars Conrad
Helge Meeuw
4x100m wisselslag (m) Zilver serie 2: 2e in 3.36,55
finale: 2e in 3.33,62
Dorothea Brandt 50m vrije slag (v) 16e serie 8: 5e in 25,67
halve finale 2: 8e in 25,83
Sandra Völker 18e serie 10: 6e in 25,74
Franziska van Almsick 100m vrije slag (v) 17e serie 6: 4e in 55,57
Sara Harstick 200m vrije slag (v) 20e serie 5: 6e in 2.02,25
Franziska van Almsick 5e serie 5: 5e in 2.00,23
halve finale 2: 4e in 1.59,13
finale: 5e in 1.58,88
Hannah Stockbauer 400m vrije slag (v) 12e serie 5: 4e in 4.10,46
Jana Henke 800m vrije slag (v) 7e serie 2: 2e in 8.31,86
finale: 7e in 8.33,95
Hannah Stockbauer 14e serie 4: 6e in 8.38,17
Antje Buschschulte 100m rugslag (v) 6e serie 5: 1e in 1.01,68
halve finale 1: 1e in 1.00,94
finale: 6e in 1.01,39
Janine Pietsch 23e serie 6: 7e in 1.03,13
Antje Buschschulte 200m rugslag (v) Brons serie 4: 2e in 2.12,96
halve finale 2: 3e in 2.10,66
finale: 3e in 2.09,88
Nicole Hetzer 11e 'serie 5: 4e in 2.14,42
halve finale 2: 6e in 2.13,01
Vipa Bernhardt 100m schoolslag (v) 13e serie 6: 5e in 1.09,60
halve finale 1: 6e in 1.09,72
Sarah Poewe 5e serie 4: 2e in 1.07,97
halve finale 1: 2e in 1.07,48
finale: 5e in 1.07,53
Anne Poleska 200m schoolslag (v) Brons serie 3: 1e in 2.26,48
halve finale 1: 2e in 2.26,59
finale: 3e in 2.25,82
Birte Steven 11e serie 3: 2e in 2.27,42
halve finale 2: 6e in 2.29,22
Franziska van Almsick 100m vlinderslag (v) 17e serie 5: 6e in 59,53
Annika Mehlhorn 200m vlinderslag (v) 14e serie 2: 4e in 2.12,25
halve finale 1: 7e in 2.11,37
Teresa Rohmann 200m wisselslag (v) 5e serie 2: 4e in 2.16,06
halve finale 1: 4e in 2.14,47
finale: 5e in 2.13,74
Nicole Hetzer 400m wisselslag (v) 6e serie 2: 2e in 4.41,74
finale: 6e in 4.40,20
Teresa Rohmann 18e serie 3: 5e in 4.48,51
Petra Dallmann
Britta Steffen
Daniela Götz
Antje Buschschulte
4x100m vrije slag (v) 4e serie 1: 1e in 3.41,19
finale: 4e in 3.37,94
Franziska van Almsick
Petra Dallmann
Antje Buschschulte
Hannah Stockbauer
Janina Götz
Sara Harstick
4x200m vrije slag (v) Brons serie 1: 3e in 8.03,22
finale: 3e in 7.57,35
Antje Buschschulte
Sarah Poewe
Franziska van Almsick
Daniela Götz
4x100m wisselslag (v) 4e serie 1: 2e in 4.04,16
finale: 3e in 4.00,72
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Duitsland op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.