Europese kampioenschappen mountainbike 2003
sportseizoen van een wielersportcompetitie / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De Europese kampioenschappen mountainbike 2003 waren de dertiende editie van de Europese titelstrijd, en werden gehouden in Graz, Oostenrijk, van zaterdag 16 augustus tot en met zondag 24 augustus 2003. Het toernooi begon met de Trials (mannen), een onderdeel dat voor het eerst op het programma stond bij de Europese kampioenschappen mountainbike. Ook de MTB-disciplines Marathon, Four Cross en Downhill maakten voor het eerst integraal onderdeel uit van de Europese titelstrijd.
Meer informatie Datum, Tijd ...
Datum | Tijd | Onderdeel |
---|---|---|
16 augustus | Trials | |
17 augustus | Marathon | |
21 augustus | Teamestafette | |
22 augustus | Four Cross | |
23 augustus | Downhill | |
23 augustus | Cross Country (junioren en beloften) | |
23 augustus | Cross Country (elite) |
Sluiten
Mannen (Elite)
- zaterdag 16 augustus
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Punten | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Vincent Hermance | FRA | 3 punten | — |
2 | Kenny Belaey | BEL | 3 punten | — |
3 | Juan de la Peña | ESP | 7 punten | +4 |
Sluiten
Mannen (U21)
Mannen (Elite)
- zondag 17 augustus (104 km)
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Tijd | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Thomas Dietsch | FRA | 04.55.17 | — |
2 | Martin Kraler | AUT | +01.31 | |
3 | Jure Golčer | SLO | +03.20 |
Sluiten
Vrouwen (Elite)
- zondag 17 augustus (60 km)
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Tijd | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Birgit Jüngst | GER | 03.17.36 | — |
2 | Gunn-Rita Dahle | NOR | +01.11 | |
3 | Sandra Klose | GER | +09.04 |
Sluiten
Mannen (Elite)
- vrijdag 22 augustus
Vrouwen (Elite)
- vrijdag 22 augustus
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Tijd | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Anne-Caroline Chausson | FRA | — | |
2 | Laëtitia Le Corguillé | FRA | — | |
3 | Jana Horáková | CZE | — |
Sluiten
Mannen (Elite)
- zaterdag 23 augustus
Mannen (U21)
- zaterdag 23 augustus
Vrouwen (Elite)
- zaterdag 23 augustus
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Tijd | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Anne-Caroline Chausson | FRA | 05.24 | — |
2 | Marielle Saner | SUI | 05.36 | +00.12 |
3 | Nolvenn Le Caer | FRA | 05.46 | +00.22 |
Sluiten
Vrouwen (U21)
- zaterdag 23 augustus
Meer informatie №, Naam ...
№ | Naam | Land | Tijd | Verschil |
---|---|---|---|---|
1 | Emmeline Ragot | FRA | 05.41 | — |
2 | Laëtitia Le Corguillé | FRA | 06.10 | +00.29 |
3 | Claire Bauchet | FRA | 07.06 | +01.25 |
Sluiten