Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 - Skicross mannen
sportevenement op de Olympische Spelen / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De skicross voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 20 februari 2014 in het Rosa Choetor Extreme Park in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen was de Zwitser Michael Schmid.
Snelle feiten Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014, Gehouden in ...
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Sotsji | ||||||||||
Jaar | 2014 | ||||||||||
Data | 20 februari | ||||||||||
Sport | Freestyleskiën | ||||||||||
Accommodatie(s) | Rosa Choetor Extreme Park | ||||||||||
Deelnemers | 31 atleten uit 13 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Sluiten
Meer informatie Datum, Lokale tijd ...
Datum | Lokale tijd | MET | Ronde |
---|---|---|---|
20 februari | 11:45 | 08:45 | Kwalificatie |
13:30 | 10:30 | Finale |
Sluiten
Plaatsingsronde
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Tijd | Verschil | Opm. |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Victor Öhling Norberg | Zweden | 1:15.59 | 0.00 | Q |
2 | 2 | Christopher Del Bosco | Canada | 1:15.91 | +0.32 | Q |
3 | 8 | Brady Leman | Canada | 1:16.43 | +0.84 | Q |
4 | 15 | Jean-Frédéric Chapuis | Frankrijk | 1:16.77 | +1.18 | Q |
5 | 18 | Anton Grimus | Australië | 1:16.82 | +1.23 | Q |
6 | 9 | David Duncan | Canada | 1:17.31 | +1.72 | Q |
7 | 13 | Filip Flisar | Slovenië | 1:17.35 | +1.76 | Q |
8 | 16 | Armin Niederer | Zwitserland | 1:17.39 | +1.80 | Q |
9 | 3 | Tomas Kraus | Tsjechië | 1:17.41 | +1.82 | Q |
9 | 12 | Jouni Pellinen | Finland | 1:17.41 | +1.82 | Q |
11 | 17 | Arnaud Bovolenta | Frankrijk | 1:17.48 | +1.89 | Q |
12 | 5 | Andreas Matt | Oostenrijk | 1:17.55 | +1.96 | Q |
13 | 7 | Daniel Bohnacker | Duitsland | 1:17.59 | +2.00 | Q |
14 | 22 | Christoph Wahrstötter | Oostenrijk | 1:17.72 | +2.13 | Q |
14 | 14 | Thomas Zangerl | Oostenrijk | 1:17.72 | +2.13 | Q |
16 | 32 | Sergej Mozjajev | Rusland | 1:17.83 | +2.24 | Q |
17 | 24 | Jegor Korotkov | Rusland | 1:17.87 | +2.28 | Q |
18 | 25 | Didrik Bastian Juell | Noorwegen | 1:18.03 | +2.44 | Q |
19 | 19 | Thomas Fischer | Duitsland | 1:18.06 | +2.47 | Q |
20 | 6 | John Teller | Verenigde Staten | 1:18.14 | +2.55 | Q |
21 | 10 | Jonas Devouassoux | Frankrijk | 1:18.32 | +2.73 | Q |
22 | 28 | Michael Forslund | Zweden | 1:18.33 | +2.74 | Q |
23 | 20 | Christian Mithassel | Noorwegen | 1:18.40 | +2.81 | Q |
24 | 31 | Scott Kneller | Australië | 1:18.58 | +2.99 | Q |
25 | 23 | Thomas Borge Lie | Noorwegen | 1:18.69 | +3.10 | Q |
26 | 29 | Florian Eigler | Duitsland | 1:18.91 | +3.32 | Q |
27 | 27 | John Eklund | Zweden | 1:18.97 | +3.38 | Q |
28 | 26 | Patrick Koller | Oostenrijk | 1:19.12 | +3.53 | Q |
29 | 11 | Jonathan Midol | Frankrijk | 1:19.57 | +3.98 | Q |
30 | 1 | Alex Fiva | Zwitserland | 9:99.99 DNF | – | Q |
31 | 21 | Andreas Schauer | Duitsland | 9:99.99 DNF | – | Q |
32 | 30 | Michael Schmid | Zwitserland | 9:99.99 DNS | – | Q |
Sluiten
Q – Gekwalificeerd for 1/8 finales; DNF – Niet gefinisht; DNS – Niet gestart
Achtste finales
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Victor Öhling Norberg | SWE | Q |
2 | 17 | Jegor Korotkov | RUS | Q |
3 | 16 | Sergej Mozjajev | RUS | |
4 | 32 | Michael Schmid | SUI | DNS |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 9 | Jouni Pellinen | FIN | Q |
2 | 8 | Armin Niederer | SUI | Q |
3 | 24 | Scott Kneller | AUS | |
4 | 25 | Thomas Borge Lie | NOR | DNF |
Sluiten
- Heat 1
- Heat 2
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 12 | Andreas Matt | AUT | Q |
2 | 21 | Jonas Devouassoux | FRA | Q |
3 | 28 | Patrick Koller | AUT | |
4 | 5 | Anton Grimus | AUS |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jean-Frédéric Chapuis | FRA | Q |
2 | 29 | Jonathan Midol | FRA | Q |
3 | 13 | Daniel Bohnacker | GER | |
4 | 20 | John Teller | USA | DNF |
Sluiten
- Heat 3
- Heat 4
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Brady Leman | CAN | Q |
2 | 19 | Thomas Fischer | GER | Q |
3 | 14 | Christoph Wahrstötter | AUT | |
4 | 30 | Alex Fiva | USA |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 27 | John Eklund | SWE | Q |
2 | 11 | Arnaud Bovolenta | FRA | Q |
3 | 22 | Michael Forslund | SWE | |
4 | 6 | David Duncan | CAN |
Sluiten
- Heat 5
- Heat 6
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 7 | Filip Flisar | SLO | Q |
2 | 26 | Florian Eigler | GER | Q |
3 | 10 | Tomáš Kraus | CZE | |
4 | 23 | Christian Mithassel | NOR |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 18 | Didrik Bastian Juell | NOR | Q |
2 | 31 | Andreas Schauer | GER | Q |
3 | 2 | Christopher Del Bosco | CAN | |
4 | 15 | Thomas Zangerl | AUT |
Sluiten
- Heat 7
- Heat 8
Kwartfinales
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 8 | Armin Niederer | SUI | Q |
2 | 17 | Jegor Korotkov | RUS | Q |
3 | 1 | Victor Öhling Norberg | SWE | |
4 | 9 | Jouni Pellinen | FIN |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jean-Frédéric Chapuis | FRA | Q |
2 | 29 | Jonathan Midol | FRA | Q |
3 | 21 | Jonas Devouassoux | FRA | |
4 | 12 | Andreas Matt | AUT |
Sluiten
- Heat 1
- Heat 2
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Brady Leman | CAN | Q |
2 | 11 | Arnaud Bovolenta | FRA | Q |
3 | 19 | Thomas Fischer | GER | |
4 | 27 | John Eklund | SWE |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 7 | Filip Flisar | SLO | Q |
2 | 26 | Florian Eigler | GER | Q |
3 | 31 | Andreas Schauer | GER | |
4 | 18 | Didrik Bastian Juell | NOR |
Sluiten
- Heat 3
- Heat 4
Halve finales
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jean-Frédéric Chapuis | FRA | Q |
2 | 29 | Jonathan Midol | FRA | Q |
3 | 17 | Jegor Korotkov | RUS | |
4 | 8 | Armin Niederer | SUI |
Sluiten
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Brady Leman | CAN | Q |
2 | 11 | Arnaud Bovolenta | FRA | Q |
3 | 26 | Florian Eigler | GER | |
4 | 7 | Filip Flisar | SLO |
Sluiten
- Heat 1
- Heat 2
Finale
- Grote finale
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
1 1 | 4 | Jean-Frédéric Chapuis | FRA | |
2 2 | 11 | Arnaud Bovolenta | FRA | |
3 3 | 29 | Jonathan Midol | FRA | |
4 | 3 | Brady Leman | CAN |
Sluiten
- Kleine finale
Meer informatie #, Bib ...
# | Bib | Naam | Land | Opm. |
---|---|---|---|---|
5 | 17 | Jegor Korotkov | RUS | |
6 | 7 | Filip Flisar | SLO | |
7 | 8 | Armin Niederer | SUI | |
8 | 26 | Florian Eigler | GER | DNF |
Sluiten
- (en) Uitslag plaatsingsronde
- (en) Uitslag finalerondes