Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross mannen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2010
Aerialsmannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Ski crossmannenvrouwen

De Ski cross voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2010 vond plaats op maandag 21 februari in Cypress Mountain. Het onderdeel ski cross maakte zijn debuut op de Olympische Spelen.

Uitslagen

Kwalificatie

# Bib Naam Land Tijd Opm.
1 4 Michael Schmid
 Zwitserland
1:12.53 Q
2 6 Christopher Del Bosco
 Canada
1:12.89 Q
3 13 Xavier Kuhn
 Frankrijk
1:12.91 Q
4 5 Andreas Matt
 Oostenrijk
1:13.13 Q
5 14 Audun Grønvold
 Noorwegen
1:13.23 Q
6 2 Thomas Zangerl
 Oostenrijk
1:13.44 Q
7 31 Filip Flisar
 Slovenië
1:13.46 Q
8 1 Simon Stickl
 Duitsland
1:13.49 Q
9 27 Errol Kerr
 Jamaica
1:13.71 Q
10 11 Stanley Hayer
 Canada
1:13.74 Q
11 7 Tomáš Kraus
 Tsjechië
1:13.75 Q
12 33 Scott Kneller
 Australië
1:13.85 Q
13 20 Enak Gavaggio
 Frankrijk
1:13.90 Q
14 17 Sylvain Miaillier
 Frankrijk
1:13.91 Q
14 16 Conradign Netzer
 Zwitserland
1:13.91 Q
16 8 Ted Piccard
 Frankrijk
1:14.10 Q
17 29 Anders Rekdal
 Noorwegen
1:14.17 Q
18 12 Casey Puckett
 Verenigde Staten
1:14.35 Q
19 9 Lars Lewen
 Zweden
1:14.44 Q
20 25 Egor Korotkov
 Rusland
1:14.54 Q
21 32 Michael Forslund
 Zweden
1:14.66 Q
21 23 Juha Haukkala
 Finland
1:14.66 Q
23 22 Tommy Eliasson
 Zweden
1:14.73 Q
24 15 Daron Rahlves
 Verenigde Staten
1:14.91 Q
25 10 Davey Barr
 Canada
1:14.98 Q
26 21 Hiroomi Takizawa
 Japan
1:15.03 Q
27 19 Richard Spalinger
 Zwitserland
1:15.12 Q
28 18 Patrick Koller
 Oostenrijk
1:15.22 Q
29 24 Martin Fiala
 Duitsland
1:15.88 Q
30 26 Markus Wittner
 Oostenrijk
1:15.91 Q
31 3 Beni Hofer
 Zwitserland
1:16.18 Q
32 30 Eric Iljans
 Zweden
1:16.34 Q
33 28 Zdeněk Šafář
 Tsjechië
DNF

Knockoutronde

Achtste finales

De beste 32 skiërs uit de kwalificatie kwalificeerden zich voor de knockoutronde. Vanaf hier ging het toernooi verder met viermans knockout races, de eerste twee gingen telkens door naar de volgende ronde.

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 1 Michael Schmid
 SUI
Q
2 32 Eric Iljans
 SWE
Q
3 24 Daron Rahlves
 USA
4 16 Ted Piccard
 FRA
DNF
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 9 Errol Kerr
 JAM
Q
2 25 Davey Barr
 CAN
Q
3 8 Simon Stickl
 GER
4 17 Anders Rekdal
 NOR
DNF
Heat 3
# Bib Naam Land Opm.
1 11 Tomáš Kraus
 CZE
Q
2 27 Richard Spalinger
 SUI
Q
3 6 Thomas Zangerl
 AUT
4 19 Lars Lewen
 SWE
Heat 4
# Bib Naam Land Opm.
1 13 Enak Gavaggio
 FRA
Q
2 4 Andreas Matt
 AUT
Q
3 29 Martin Fiala
 GER
4 21 Michael Forslund
 SWE
Heat 5
# Bib Naam Land Opm.
1 14 Sylvain Miaillier
 FRA
Q
2 30 Markus Wittner
 AUT
Q
3 22 Juha Haukkala
 FIN
4 3 Xavier Kuhn
 FRA
DNF
Heat 6
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Audun Grønvold
 NOR
Q
2 12 Scott Kneller
 AUS
Q
3 20 Egor Korotkov
 RUS
4 28 Patrick Koller
 AUT
Heat 7
# Bib Naam Land Opm.
1 7 Filip Flisar
 SLO
Q
2 10 Stanley Hayer
 CAN
Q
3 26 Hiroomi Takizawa
 JPN
4 18 Casey Puckett
 USA
Heat 8
# Bib Naam Land Opm.
1 2 Christopher Del Bosco
 CAN
Q
2 23 Tommy Eliasson
 SWE
Q
3 15 Conradign Netzer
 SUI
4 31 Beni Hofer
 SUI

Kwartfinales

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 1 Michael Schmid
 SUI
Q
2 25 Davey Barr
 CAN
Q
3 9 Errol Kerr
 JAM
4 32 Eric Iljans
 SWE
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 13 Enak Gavaggio
 FRA
Q
2 4 Andreas Matt
 AUT
Q
3 11 Tomáš Kraus
 CZE
4 27 Richard Spalinger
 SUI
Heat 3
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Audun Grønvold
 NOR
Q
2 12 Scott Kneller
 AUS
Q
3 14 Sylvain Miaillier
 FRA
4 30 Markus Wittner
 AUT
Heat 4
# Bib Naam Land Opm.
1 2 Christopher Del Bosco
 CAN
Q
2 7 Filip Flisar
 SLO
Q
3 23 Tommy Eliasson
 SWE
4 10 Stanley Hayer
 CAN

Halve finales

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 1 Michael Schmid
 SUI
Q
2 4 Andreas Matt
 AUT
Q
3 25 Davey Barr
 CAN
4 13 Enak Gavaggio
 FRA
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Audun Grønvold
 NOR
Q
2 2 Christopher Del Bosco
 CAN
Q
3 12 Scott Kneller
 AUS
4 7 Filip Flisar
 SLO

Finales

Grote finale
# Bib Naam Land Opm.
Goud 1 Michael Schmid
 SUI
Zilver 4 Andreas Matt
 AUT
Brons 5 Audun Grønvold
 NOR
4 2 Christopher Del Bosco
 CAN
DNF
Kleine finale
# Bib Naam Land Opm.
5 13 Enak Gavaggio
 FRA
6 25 Davey Barr
 CAN
7 12 Scott Kneller
 AUS
8 7 Filip Flisar
 SLO
DNF

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross mannen
Listen to this article