For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross vrouwen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross vrouwen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2010
Aerialsmannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Ski crossmannenvrouwen

De Ski cross voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2010 vond plaats op woensdag 23 februari in Cypress Mountain. Het onderdeel ski cross maakte zijn debuut op de Olympische Spelen.

Uitslagen

Kwalificatie

# Bib Naam Land Tijd Opm.
1 11 Anna Holmlund
Vlag van Zweden
 Zweden
1:17.15 Q
2 16 Ashleigh McIvor
Vlag van Canada
 Canada
1:17.17 Q
3 6 Fanny Smith
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
1:17.38 Q
4 7 Kelsey Serwa
Vlag van Canada
 Canada
1:17.94 Q
5 28 Hedda Berntsen
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
1:17.96 Q
6 5 Ophélie David
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
1:18.14 Q
7 20 Anna Wörner
Vlag van Duitsland
 Duitsland
1:18.45 Q
8 1 Karin Huttary
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
1:18.84 Q
9 12 Katrin Müller
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
1:18.92 Q
10 10 Danielle Poleschuk
Vlag van Canada
 Canada
1:19.02 Q
11 19 Magdalena Iljans
Vlag van Zweden
 Zweden
1:19.05 Q
12 4 Marte Hoeie Gjefsen
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
1:19.30 Q
13 13 Marion Josserand
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
1:19.42 Q
14 14 Julia Murray
Vlag van Canada
 Canada
1:19.54 Q
15 25 Jenny Owens
Vlag van Australië
 Australië
1:19.80 Q
16 8 Sasa Faric
Vlag van Slovenië
 Slovenië
1:20.01 Q
17 27 Katya Crema
Vlag van Australië
 Australië
1:20.19 Q
18 29 Julie Jensen
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
1:20.23 Q
19 23 Heidi Zacher
Vlag van Duitsland
 Duitsland
1:20.35 Q
20 17 Sophie Fjellvang-Sølling
Vlag van Denemarken
 Denemarken
1:20.41 Q
21 26 Noriko Fukushima
Vlag van Japan
 Japan
1:20.56 Q
22 21 Katrin Ofner
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
1:20.61 Q
23 18 Andrea Limbacher
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
1:20.86 Q
24 2 Julia Manhard
Vlag van Duitsland
 Duitsland
1:21.10 Q
25 9 Katharina Gutensohn
Vlag van Oostenrijk
 Oostenrijk
1:21.26 Q
26 32 Karolina Riemen
Vlag van Polen
 Polen
1:21.36 Q
27 15 Gro Kvinlog
Vlag van Noorwegen
 Noorwegen
1:21.93 Q
28 31 Chloe Georges
Vlag van Frankrijk
 Frankrijk
1:22.03 Q
29 22 Franziska Steffen
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
1:22.32 Q
30 24 Michelle Greig
Vlag van Nieuw-Zeeland
 Nieuw-Zeeland
1:22.52 Q
31 33 Rocío Delgado
Vlag van Spanje
 Spanje
1:22.67 Q
32 30 Yulia Livinskaya
Vlag van Rusland
 Rusland
1:22.83 Q
33 35 Ruxandra Nedelcu
Vlag van Roemenië
 Roemenië
1:23.04
34 34 Sarah Sauvey
Vlag van Groot-Brittannië
 Groot-Brittannië
1:24.52
35 3 Sanna Luedi
Vlag van Zwitserland
 Zwitserland
1:32.87

Knockoutronde

1/8 finale

De beste 32 skiesters uit de kwalificatie kwalificeerden zich voor de knockoutronde. Vanaf hier ging het toernooi verder met viermans knockout races, de eerste twee gingen telkens door naar de volgende ronde.

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 1 Anna Holmlund
Vlag van Zweden
 SWE
Q
2 16 Sasa Faric
Vlag van Slovenië
 SLO
Q
3 24 Julia Manhard
Vlag van Duitsland
 GER
4 32 Yulia Livinskaya
Vlag van Rusland
 RUS
DNF
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 8 Karin Huttary
Vlag van Oostenrijk
 AUT
Q
2 17 Katya Crema
Vlag van Australië
 AUS
Q
3 25 Katharina Gutensohn
Vlag van Oostenrijk
 AUT
4 9 Katrin Müller
Vlag van Zwitserland
 SUI
DNF
Heat 3
# Bib Naam Land Opm.
1 6 Ophélie David
Vlag van Frankrijk
 FRA
Q
2 11 Magdalena Iljans
Vlag van Zweden
 SWE
Q
3 27 Gro Kvinlog
Vlag van Noorwegen
 NOR
4 19 Heidi Zacher
Vlag van Duitsland
 GER
Heat 4
# Bib Naam Land Opm.
1 4 Kelsey Serwa
Vlag van Canada
 CAN
Q
2 13 Marion Josserand
Vlag van Frankrijk
 FRA
Q
3 21 Noriko Fukushima
Vlag van Japan
 JPN
4 29 Franziska Steffen
Vlag van Zwitserland
 SUI
DNF
Heat 5
# Bib Naam Land Opm.
1 3 Fanny Smith
Vlag van Zwitserland
 SUI
Q
2 14 Julia Murray
Vlag van Canada
 CAN
Q
3 22 Katrin Ofner
Vlag van Oostenrijk
 AUT
4 30 Michelle Greig
Vlag van Nieuw-Zeeland
 NZL
Heat 6
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Hedda Berntsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
2 12 Marte Hoeie Gjefsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
3 20 Sophie Fjellvang-Sølling
Vlag van Denemarken
 DEN
4 28 Chloe Georges
Vlag van Frankrijk
 FRA
Heat 7
# Bib Naam Land Opm.
1 18 Julie Jensen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
2 26 Karolina Riemen
Vlag van Polen
 POL
Q
3 10 Danielle Poleschuk
Vlag van Canada
 CAN
4 7 Anna Wörner
Vlag van Duitsland
 GER
DNF
Heat 8
# Bib Naam Land Opm.
1 2 Ashleigh McIvor
Vlag van Canada
 CAN
Q
2 15 Jenny Owens
Vlag van Australië
 AUS
Q
3 31 Rocío Delgado
Vlag van Spanje
 ESP
4 23 Andrea Limbacher
Vlag van Oostenrijk
 AUT
DNF

Kwartfinales

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 8 Karin Huttary
Vlag van Oostenrijk
 AUT
Q
2 1 Anna Holmlund
Vlag van Zweden
 SWE
Q
3 17 Katya Crema
Vlag van Australië
 AUS
4 16 Sasa Faric
Vlag van Slovenië
 SLO
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 4 Kelsey Serwa
Vlag van Canada
 CAN
Q
2 13 Marion Josserand
Vlag van Frankrijk
 FRA
Q
3 11 Magdalena Iljans
Vlag van Zweden
 SWE
DNF
4 6 Ophélie David
Vlag van Frankrijk
 FRA
DNF
Heat 3
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Hedda Berntsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
2 3 Fanny Smith
Vlag van Zwitserland
 SUI
Q
3 12 Marte Hoeie Gjefsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
4 14 Julia Murray
Vlag van Canada
 CAN
Heat 4
# Bib Naam Land Opm.
1 2 Ashleigh McIvor
Vlag van Canada
 CAN
Q
2 18 Julie Jensen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
3 15 Jenny Owens
Vlag van Australië
 AUS
4 26 Karolina Riemen
Vlag van Polen
 POL

Halve finales

Heat 1
# Bib Naam Land Opm.
1 8 Karin Huttary
Vlag van Oostenrijk
 AUT
Q
2 13 Marion Josserand
Vlag van Frankrijk
 FRA
Q
3 4 Kelsey Serwa
Vlag van Canada
 CAN
4 1 Anna Holmlund
Vlag van Zweden
 SWE
Heat 2
# Bib Naam Land Opm.
1 5 Hedda Berntsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Q
2 2 Ashleigh McIvor
Vlag van Canada
 CAN
Q
3 3 Fanny Smith
Vlag van Zwitserland
 SUI
4 18 Julie Jensen
Vlag van Noorwegen
 NOR

Finales

Van links naar rechts: Hedda Berntsen (zilver), Ashleigh McIvor (goud) en Marion Josserand (brons).
Van links naar rechts: Hedda Berntsen (zilver), Ashleigh McIvor (goud) en Marion Josserand (brons).
Grote finale
# Bib Naam Land Opm.
Goud 2 Ashleigh McIvor
Vlag van Canada
 CAN
Zilver 5 Hedda Berntsen
Vlag van Noorwegen
 NOR
Brons 13 Marion Josserand
Vlag van Frankrijk
 FRA
4 8 Karin Huttary
Vlag van Oostenrijk
 AUT
Kleine finale
# Bib Naam Land Opm.
5 4 Kelsey Serwa
Vlag van Canada
 CAN
6 1 Anna Holmlund
Vlag van Zweden
 SWE
7 3 Fanny Smith
Vlag van Zwitserland
 SUI
8 18 Julie Jensen
Vlag van Noorwegen
 NOR

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2010 - Ski cross vrouwen
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.