Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 - Moguls vrouwen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 - Moguls vrouwen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 - Moguls vrouwen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2014
Moguls vrouwen
Gehouden in
Sotsji
Jaar 2014
Data 6 & 8 februari
Sport Freestyleskiën
Accommodatie(s) Rosa Choetor Extreme Park
Deelnemers 30 atleten uit 13 landen
Medailles
Goud  Justine Dufour-Lapointe  
 Canada
Zilver  Chloé Dufour-Lapointe  
 Canada
Brons  Hannah Kearney  
 Verenigde Staten
Vorige: 2010     Volgende: 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen
Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2014
Aerialsmannenvrouwen
Halfpipemannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Ski crossmannenvrouwen
Slopestylemannenvrouwen

Het onderdeel moguls voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 6 en 8 februari 2014 in het Rosa Choetor Extreme Park in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioene was de Amerikaanse Hannah Kearney.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
6 februari 18:00 15:00 Kwalificatie (1)
8 februari 18:00 15:00 Kwalificatie (2)
22:00 19:00 Finale

Uitslag

Kwalificatie 1

Q — Gekwalifceerd voor de finale (overige deelnemers naar Kwalificatie 2)
Bib — Startnummer
DNS — Niet gestart
DNF — Niet gefinisht
# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opmerkingen
Techniek Sprong Tijd
1 1 Hannah Kearney
 Verenigde Staten
30.14 12.6 4.46 5.99 23.05 Q
2 3 Chloé Dufour-Lapointe
 Canada
30.80 12.3 4.62 5.72 22.64 Q
3 2 Justine Dufour-Lapointe
 Canada
32.02 12.3 4.74 5.24 22.28 Q
4 7 Eliza Outtrim
 Verenigde Staten
30.79 11.1 4.68 5.73 21.51 Q
5 18 Perrine Laffont
 Frankrijk
31.92 11.2 4.86 5.28 21.34 Q
6 6 Joelia Galysjeva
 Kazachstan
30.89 10.4 5.08 5.69 21.17 Q
7 12 Aiko Uemura
 Japan
30.74 10.7 4.56 5.75 21.01 Q
8 5 Maxime Dufour-Lapointe
 Canada
31.22 11.3 4.02 5.56 20.88 Q
9 30 Audrey Robichaud
 Canada
33.55 11.0 4.98 4.63 20.61 Q
10 15 Regina Rachimova
 Rusland
31.02 10.4 4.44 5.64 20.48 Q
11 13 Nikola Sudová
 Tsjechië
31.30 10.9 3.96 5.52 20.38
12 8 Britteny Cox
 Australië
31.74 10.4 4.44 5.35 20.19
13 16 Deborah Scanzio
 Italië
30.56 9.7 4.50 5.82 20.02
14 10 Heather McPhie
 Verenigde Staten
31.65 10.3 4.23 5.39 19.92
15 14 Junko Hoshino
 Japan
30.95 9.5 4.56 5.66 19.72
16 28 Taylah O'Neill
 Australië
33.14 10.0 3.78 4.79 18.57
17 21 Nicole Parks
 Australië
31.45 9.0 4.02 5.47 18.49
18 34 Jelena Moeratova
 Rusland
31.65 9.2 3.36 5.39 17.95
19 23 Marika Pertachia
 Rusland
29.64 7.5 3.84 6.19 17.53
20 33 Tereza Vaculíková
 Tsjechië
34.03 9.3 3.72 4.44 17.46
21 31 Ning Qin
 China
32.10 7.5 4.12 5.21 16.83
22 24 Arisa Murata
 Japan
31.33 7.0 4.18 5.51 16.69
23 27 Darja Rybalova
 Kazachstan
33.34 8.7 2.83 4.71 16.24
24 32 Seo Jee-won
 Zuid-Korea
33.49 8.9 2.40 4.65 15.95
25 19 Jekaterina Stoljarova
 Rusland
38.78 3.5 2.4 2.54 8.44
26 22 Laura Grasemann
 Duitsland
37.72 0.3 3.54 2.97 6.81
26 Hedvig Wessel
 Noorwegen
DNF
4 Heidi Kloser
 Verenigde Staten
DNS
29 Seo Jung-hwa
 Zuid-Korea
DNS
35 Miki Ito
 Japan
DNS

Kwalificatie 2

Q — Gekwalifceerd voor de finale
Bib — Startnummer
DNS — Niet gestart
DNF — Niet gefinisht
# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opmerkingen
Techniek Sprong Tijd
1 19 Jekaterina Stoljarova
 Rusland
31.97 10.9 5.16 5.26 21.32 Q
2 16 Deborah Scanzio
 Italië
31.04 11.0 4.38 5.63 21.01 Q
3 13 Nikola Sudová
 Tsjechië
31.48 11.5 3.48 5.45 20.43 Q
4 8 Britteny Cox
 Australië
31.48 10.1 4.38 5.45 19.93 Q
5 24 Arisa Murata
 Japan
32.65 9.7 4.69 4.99 19.38 Q
6 10 Heather McPhie
 Verenigde Staten
31.21 9.7 3.59 5.56 18.85 Q
7 28 Taylah O'Neill
 Australië
33.39 9.4 3.72 4.69 17.81 Q
8 21 Nicole Parks
 Australië
32.65 8.7 4.08 4.99 17.77 Q
9 31 Ning Qin
 China
31.60 8.8 3.54 5.41 17.75 Q
10 23 Marika Pertachia
 Rusland
31.10 7.8 3.54 5.60 16.94 Q
11 34 Jelena Moeratova
 Rusland
33.36 9.3 2.64 4.70 16.64 21e
12 22 Laura Grasemann
 Duitsland
33.46 7.3 3.80 4.66 15.76 22e
13 32 Seo Jee-won
 Zuid-Korea
33.02 7.8 2.76 4.84 15.40 23e
14 29 Seo Jung-hwa
 Zuid-Korea
33.56 6.6 2.94 4.62 14.16 24e
15 14 Junko Hoshino
 Japan
32.37 1.4 3.12 5.10 9.62 25e
16 26 Hedvig Wessel
 Noorwegen
36.47 1.0 1.74 3.47 6.21 26e
33 Tereza Vaculíková
 Tsjechië
DNF 27e
27 Darya Rybalova
 Kazachstan
DNS 28e
4 Heidi Kloser
 Verenigde Staten
DNS
35 Miki Ito
 Japan
DNS

Finale 1

De beste 12 skiesters plaatsten zich voor finale 2. Deze zijn met een "Q" aangeduid.

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opmerkingen
Techniek Sprong Tijd
1 13 Nikola Sudová
 Tsjechië
30.76 12.0 4.08 5.74 21.82 Q
2 7 Eliza Outtrim
 Verenigde Staten
31.70 11.7 4.74 5.37 21.81 Q
3 3 Chloé Dufour-Lapointe
 Canada
31.90 12.1 4.26 5.29 21.65 Q
4 2 Justine Dufour-Lapointe
 Canada
31.82 11.3 4.92 5.32 21.54 Q
5 6 Joelia Galysjeva
 Kazachstan
30.73 10.8 4.71 5.75 21.26 Q
6 15 Regina Rachimova
 Rusland
31.84 10.9 4.98 5.31 21.19 Q
7 1 Hannah Kearney
 Verenigde Staten
31.54 11.6 3.92 5.43 20.95 Q
8 8 Britteny Cox
 Australië
30.87 10.2 4.98 5.70 20.88 Q
9 22 Aiko Uemura
 Japan
30.68 10.4 4.26 5.77 20.43 Q
10 10 Audrey Robichaud
 Canada
33.20 10.9 4.74 4.77 20.41 Q
11 5 Maxime Dufour-Lapointe
 Canada
31.90 10.9 4.14 5.29 20.33 Q
12 16 Deborah Scanzio
 Italië
29.94 9.8 4.25 6.07 20.12 Q
13 10 Heather McPhie
 Verenigde Staten
30.24 10.0 4.10 5.95 20.05 13e
14 18 Perrine Laffont
 Frankrijk
32.82 10.2 3.66 4.92 18.78 14e
15 21 Nicole Parks
 Australië
32.05 9.3 3.84 5.23 18.37 15e
16 28 Taylah O'Neill
 Australië
33.03 9.8 3.54 4.84 18.18 16e
17 23 Marika Pertachia
 Rusland
31.11 8.5 3.48 5.60 17.58 17e
18 31 Ning Qin
 China
32.04 7.8 4.23 5.23 17.26 18e
19 19 Jekaterina Stoljarova
 Rusland
34.85 4.0 2.88 4.11 10.99 19e
24 Arisa Murata
 Japan
DNS 20e

Finale 2

De beste 6 skiesters plaatsten zich voor finale 3. Deze zijn met een "Q" aangeduid.

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opmerkingen
Techniek Sprong Tijd
1 1 Hannah Kearney
 Verenigde Staten
31.18 11.3 5.06 5.57 21.93 Q
2 3 Chloé Dufour-Lapointe
 Canada
31.97 12.0 4.44 5.26 21.70 Q
3 2 Justine Dufour-Lapointe
 Canada
31.96 11.7 4.68 5.26 21.64 Q
4 8 Britteny Cox
 Australië
30.73 10.8 5.04 5.75 21.59 Q
5 7 Eliza Outtrim
 Verenigde Staten
31.90 11.2 5.04 5.29 21.53 Q
6 22 Aiko Uemura
 Japan
31.19 10.9 4.68 5.57 21.15 Q
7 6 Joelia Galysjeva
 Kazachstan
30.52 10.8 4.48 5.84 21.12 7e
8 15 Regina Rachimova
 Rusland
31.89 11.1 4.68 5.29 21.07 8e
9 13 Nikola Sudová
 Tsjechië
32.09 11.8 3.96 5.21 20.97 9e
10 10 Audrey Robichaud
 Canada
33.50 10.9 4.80 4.65 20.35 10e
11 16 Deborah Scanzio
 Italië
29.59 9.6 4.26 6.21 20.07 11e
12 6 Maxime Dufour-Lapointe
 Canada
31.25 9.8 3.30 5.54 18.64 12e

Finale 3

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opmerkingen
Techniek Sprong Tijd
Goud 2 Justine Dufour-Lapointe
 Canada
31.56 12.1 4.92 5.42 22.44
Zilver 3 Chloé Dufour-Lapointe
 Canada
31.71 12.1 4.20 5.36 21.66
Brons 1 Hannah Kearney
 Verenigde Staten
31.04 11.1 4.76 5.63 21.49
4 22 Aiko Uemura
 Japan
30.46 10.6 4.20 5.86 20.66
5 8 Britteny Cox
 Australië
31.19 10.2 3.66 5.57 19.43
6 7 Eliza Outtrim
 Verenigde Staten
31.49 9.9 4.02 5.45 19.37

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2014 - Moguls vrouwen
Listen to this article