Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Moguls mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Moguls mannen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Moguls mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Moguls mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 9 & 12 februari
Sport Freestyleskiën
Accommodatie(s) Bokwang Phoenix Park
Deelnemers 30 atleten uit 11 landen
Medailles
Goud  Mikaël Kingsbury  
 Canada
Zilver  Matt Graham  
 Australië
Brons  Daichi Hara  
 Japan
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Aerialsmannenvrouwen
Halfpipemannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Skicrossmannenvrouwen
Slopestylemannenvrouwen

Het onderdeel moguls voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 9 en 12 februari 2018 in het Bokwang Phoenix Park in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Canadees Alexandre Bilodeau.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
9 februari 10:00 02:00 Kwalificatie 1
12 februari 19:30 11:30 Kwalificatie 2 en finale

Uitslag

Kwalificatie 1

Q — Gekwalifceerd voor de finale (overige deelnemers naar Kwalificatie 2)
Bib — Startnummer
DNS — Niet gestart
DNF — Niet gefinisht
# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opm.
Techniek Sprong Tijd
1 1 Mikaël Kingsbury
 Canada
23,87 53,8 15,75 16,52 86,07 Q
2 15 Aleksandr Smysjljajev
 Olympische atleten uit Rusland
24,78 54,5 14,11 15,32 83,93 Q
3 2 Dmitri Reiherd
 Kazachstan
25,08 52,4 13,90 14,93 81,23 Q
4 12 Troy Murphy
 Verenigde Staten
25,40 51,7 14,74 14,51 80,95 Q
5 6 Ikuma Horishima
 Japan
23,95 49,0 14,93 16,42 80,35 Q
6 16 Daichi Hara
 Japan
25,06 49,7 15,36 14,95 80,01 Q
7 14 Pavel Kolmakov
 Kazachstan
25,98 52,1 14,14 13,74 79,98 Q
8 17 Philippe Marquis
 Canada
26,12 51,5 12,71 13,56 77,77 Q
9 3 Matt Graham
 Australië
24,47 49,1 12,45 15,73 77,28 Q
10 10 Sacha Theocharis
 Frankrijk
24,89 47,7 13,67 15,18 76,55 Q
11 8 Marc-Antoine Gagnon
 Canada
26,04 48,0 14,66 13,66 76,32
12 22 Anthony Benna
 Frankrijk
25,48 48,7 13,18 14,40 76,28
13 5 Sho Endo
 Japan
24,92 47,8 12,79 15,14 75,73
14 19 Casey Andringa
 Verenigde Staten
26,04 46,9 14,69 13,66 75,25
15 7 Bradley Wilson
 Verenigde Staten
24,38 46,3 13,10 15,85 75,25
16 11 Nobuyuki Nishi
 Japan
24,74 47,6 12,19 15,38 75,17
17 25 Rohan Chapman-Davies
 Australië
26,07 48,1 12,24 13,62 73,96
18 21 Felix Elofsson
 Zweden
24,65 46,2 12,16 15,49 73,85
19 18 Walter Wallberg
 Zweden
25,67 47,3 12,16 14,15 73,61
20 4 Choi Jae-woo
 Zuid-Korea
24,95 43,0 14,85 15,10 72,95
21 9 Benjamin Cavet
 Frankrijk
26,40 45,9 13,65 13,19 72,74
22 13 Emerson Smith
 Verenigde Staten
25,41 46,9 11,20 14,49 72,59
23 24 James Matheson
 Australië
26,33 46,2 12,79 13,28 72,27
24 30 Kim Ji-hyon
 Zuid-Korea
26,05 43,7 12,50 13,65 69,85
25 20 Ludvig Fjällström
 Zweden
25,07 41,8 11,83 14,94 68,57
26 26 Seo Myung-joon
 Zuid-Korea
25,02 44,4 9,04 15,01 68,45
27 27 Jimi Salonen
 Finland
28,48 24,9 7,84 10,44 43,18
28 28 Jussi Penttala
 Finland
27,32 11,3 6,88 11,97 30,15
23 Vinjar Slåtten
 Noorwegen
DNF
29 Brodie Summers
 Australië
DNS

Kwalificatie 2

Q — Gekwalifceerd voor de finale
Bib — Startnummer
DNS — Niet gestart
DNF — Niet gefinisht
# Bib Naam Land Kwal. 1 Tijd Score Totaal Best Opm.
Techniek Sprong Tijd
1 11 Choi Jae-woo
 Zuid-Korea
72.95 25.93 50.1 17.32 13.81 81.23 81.23 Q
2 13 Vinjar Slåtten
 Noorwegen
DNF 25.16 47.4 15.27 14.82 77.49 77.49 Q
3 4 Casey Andringa
 Verenigde Staten
75.25 25.57 47.8 15.29 14.28 77.37 77.37 Q
4 16 Bradley Wilson
 Verenigde Staten
75.25 24.76 47.0 13.98 15.35 76.33 76.33 Q
5 10 Marc-Antoine Gagnon
 Canada
76.32 25.40 46.3 15.07 14.51 75.88 76.32 Q
6 6 Anthony Benna
 Frankrijk
76.28 25.45 35.3 10.56 14.44 60.30 76.28 Q
7 17 Sho Endo
 Japan
75.73 25.19 47.1 13.50 14.78 75.38 75.73 Q
8 3 Jimi Salonen
 Finland
43.18 24.92 45.6 14.51 15.14 75.25 75.25 Q
9 8 Nobuyuki Nishi
 Japan
75.17 25.35 48.3 12.28 14.57 75.15 75.17 Q
10 5 James Matheson
 Australië
72.27 27.44 48.5 14.29 11.82 74.61 74.61 Q
11 9 Walter Wallberg
 Zweden
73.61 25.05 48.8 10.70 14.97 74.47 74.47
12 1 Rohan Chapman-Davies
 Australië
73.96 27.52 44.0 12.23 11.71 67.94 73.96
13 19 Emerson Smith
 Verenigde Staten
72.59 25.43 46.0 13.47 14.47 73.94 73.94
14 2 Felix Elofsson
 Zweden
73.85 25.14 47.6 10.83 14.85 73.28 73.85
15 18 Benjamin Cavet
 Frankrijk
72.74 25.42 43.2 13.35 14.48 71.03 72.74
16 7 Ludvig Fjällström
 Zweden
68.57 26.51 46.3 11.02 13.04 70.36 70.36
17 12 Kim Ji-hyon
 Zuid-Korea
69.85 26.62 42.0 13.27 12.90 68.17 69.85
18 15 Seo Myung-joon
 Zuid-Korea
68.45 25.41 42.5 12.52 14.49 69.51 69.51
19 20 Jussi Penttala
 Finland
30.15 27.68 42.5 13.96 11.50 67.96 67.96
14 Brodie Summers
 Australië
DNS DNS DNS


Finale 1

De beste 12 skiesters plaatsten zich voor finale 2. Deze zijn met een "Q" aangeduid.

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opm.
Techniek Sprong Tijd
1 4 Sho Endo
 Japan
24.42 52.1 14.82 15.80 82.72 Q
2 12 Matt Graham
 Australië
24.89 50.3 15.91 15.18 81.39 Q
3 15 Daichi Hara
 Japan
24.75 51.0 14.93 13.87 81.29 Q
4 20 Mikaël Kingsbury
 Canada
24.88 50.7 15.38 15.38 81.27 Q
5 8 Casey Andringa
 Verenigde Staten
25.23 49.2 16.80 14.73 80.73 Q
6 18 Dmitri Reiherd
 Kazachstan
24.70 50.7 13.64 15.43 79.77 Q
7 16 Ikuma Horishima
 Japan
24.09 48.0 15.41 16.23 79.64 Q
8 9 Vinjar Slåtten
 Noorwegen
24.99 49.1 15.03 15.05 79.18 Q
9 6 Marc-Antoine Gagnon
 Canada
25.37 47.5 16.34 14.54 78.38 Q
10 10 Choi Jae-woo
 Zuid-Korea
24.86 46.5 16.54 15.22 78.26 Q
11 14 Pavel Kolmakov
 Kazachstan
25.88 48.4 15.95 13.87 78.22 Q
12 11 Sacha Theocharis
 Frankrijk
23.97 46.4 14.30 16.39 77.09 Q
13 5 Anthony Benna
 Frankrijk
24.85 47.7 13.50 15.23 76.43
14 1 James Matheson
 Australië
26.33 47.8 14.90 13.28 75.98
15 19 Aleksandr Smysjljajev
 Olympische atleten uit Rusland
25.49 47.4 12.78 14.39 74.57
16 3 Jimi Salonen
 Finland
25.16 44.6 13.34 14.82 72.76
17 17 Troy Murphy
 Verenigde Staten
25.36 45.0 13.16 14.56 72.72
18 7 Bradley Wilson
 Verenigde Staten
23.34 34.4 11.12 17.22 62.74
19 2 Nobuyuki Nishi
 Japan
25.14 23.1 8.09 14.85 46.04
13 Philippe Marquis
 Canada
DNF

Finale 2

De beste 6 skiesters plaatsten zich voor finale 2. Deze zijn met een "Q" aangeduid.

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal Opm.
Techniek Sprong Tijd
1 10 Daichi Hara
 Japan
24.41 51.6 14.89 15.81 82.30 Q
2 9 Mikaël Kingsbury
 Canada
25.10 50.4 16.89 14.90 82.19 Q
3 8 Casey Andringa
 Verenigde Staten
24.94 49.3 16.39 15.11 80.80 Q
4 11 Matt Graham
 Australië
25.18 50.1 15.11 14.80 80.01 Q
5 5 Vinjar Slåtten
 Noorwegen
24.31 48.3 14.63 15.94 78.87 Q
6 4 Marc-Antoine Gagnon
 Canada
25.53 47.6 15.47 14.33 77.40 Q
7 2 Pavel Kolmakov
 Kazachstan
25.39 46.3 15.28 14.52 76.10
8 7 Dmitri Reiherd
 Kazachstan
23.85 30.4 11.69 16.55 58.64
9 1 Sacha Theocharis
 Frankrijk
25.40 13.3 6.68 14.51 34.49
12 Sho Endo
 Japan
DNF
6 Ikuma Horishima
 Japan
DNF
3 Choi Jae-woo
 Zuid-Korea
DNF

Finale 3

# Bib Naam Land Tijd Score Totaal
Techniek Sprong Tijd
Goud 5 Mikaël Kingsbury
 Canada
24.83 54.0 17.37 15.26 86.63
Zilver 3 Matt Graham
 Australië
24.85 50.9 16.44 15.23 82.57
Brons 6 Daichi Hara
 Japan
24.90 51.3 15.73 15.16 82.19
4 1 Marc-Antoine Gagnon
 Canada
25.30 46.1 16.28 14.64 77.02
5 4 Casey Andringa
 Verenigde Staten
25.86 45.5 16.10 13.90 75.50
6 2 Vinjar Slåtten
 Noorwegen
26.71 11.8 9.03 12.78 33.61

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Moguls mannen
Listen to this article