Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross mannen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Skicross mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 21 februari
Sport Freestyleskiën
Accommodatie(s) Bokwang Phoenix Park
Deelnemers 31 atleten uit 11 landen
Medailles
Goud  Brady Leman  
 Canada
Zilver  Marc Bischofberger  
 Zwitserland
Brons  Sergej Ridzik  
 Olympische atleten uit Rusland
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Aerialsmannenvrouwen
Halfpipemannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Skicrossmannenvrouwen
Slopestylemannenvrouwen

Het onderdeel skicross voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 21 februari 2018 in het Bokwang Phoenix Park in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Fransman Jean-Frédéric Chapuis.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
21 februari 11:30 03:30 Plaatsing
13:15 05:15 Finale

Uitslag

Plaatsingsronde

Rang Bib Naam Land Tijd Achterstand
1 9 Alex Fiva
 Zwitserland
1:08.74
2 10 Sergej Ridzik
 Olympische atleten uit Rusland
1:09.21 +0.47
3 16 Kevin Drury
 Canada
1:09.41 +0.67
4 2 Armin Niederer
 Zwitserland
1:09.46 +0.72
5 14 Filip Flisar
 Slovenië
1:09.65 +0.91
6 8 Christoph Wahrstötter
 Oostenrijk
1:09.79 +1.05
7 15 Jean-Frédéric Chapuis
 Frankrijk
1:09.84 +1.10
8 6 Brady Leman
 Canada
1:09.94 +1.20
9 11 Marc Bischofberger
 Zwitserland
1:09.99 +1.25
10 7 Paul Eckert
 Duitsland
1:10.06 +1.32
11 28 Robert Winkler
 Oostenrijk
1:10.09 +1.35
12 29 Stefan Thanei
 Italië
1:10.10 +1.36
13 19 Jonas Lenherr
 Zwitserland
1:10.12 +1.38
14 1 Arnaud Bovolenta
 Frankrijk
1:10.12 +1.38
15 26 Siegmar Klotz
 Italië
1:10.15 +1.41
16 20 Adam Kappacher
 Oostenrijk
1:10.17 +1.43
17 24 Igor Omelin
 Olympische atleten uit Rusland
1:10.24 +1.50
18 13 François Place
 Frankrijk
1:10.26 +1.52
19 3 Victor Öhling Norberg
 Zweden
1:10.26 +1.52
20 17 Tim Hronek
 Duitsland
1:10.27 +1.53
21 27 Florian Wilmsmann
 Duitsland
1:10.33 +1.59
22 23 Erik Mobärg
 Zweden
1:10.36 +1.62
23 25 Jegor Korotkov
 Olympische atleten uit Rusland
1:10.39 +1.65
24 4 Terence Tchiknavorian
 Frankrijk
1:10.41 +1.67
25 21 Jamie Prebble
 Nieuw-Zeeland
1:10.48 +1.74
26 22 David Duncan
 Canada
1:10.51 +1.77
27 30 Semen Densjtsjikov
 Olympische atleten uit Rusland
1:10.86 +2.12
28 12 Thomas Zangerl
 Oostenrijk
1:10.96 +2.22
29 5 Viktor Andersson
 Zweden
1:11.20 +2.46
30 31 Anton Grimus
 Australië
1:40.80 +32.06
31 18 Christopher Del Bosco
 Canada
1:48.25 +39.51

Finaleronde

Achtste finale

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 1 Alex Fiva
 SUI
Q
2 16 Adam Kappacher
 AUT
Q
3 17 Igor Omelin
 OAR


Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 9 Marc Bischofberger
 SUI
Q
2 8 Brady Leman
 CAN
Q
3 25 Jamie Prebble
 NZL
24 Terence Tchiknavorian
 FRA
DNF
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 5 Filip Flisar
 SLO
Q
2 28 Thomas Zangerl
 AUT
Q
3 12 Stefan Thanei
 ITA
4 21 Florian Wilmsmann
 GER
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Armin Niederer
 SUI
Q
2 13 Jonas Lenherr
 SUI
Q
3 20 Tim Hronek
 GER
4 29 Viktor Andersson
 SWE
Heat 5
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Kevin Drury
 CAN
Q
2 14 Arnaud Bovolenta
 FRA
Q
3 19 Victor Öhling Norberg
 SWE
4 30 Anton Grimus
 AUS
Heat 6
Rang Bib Naam Land Opm.
1 11 Robert Winkler
 AUT
Q
2 27 Semen Densjtsjikov
 OAR
Q
6 Christoph Wahrstötter
 AUT
DNF
22 Erik Mobärg
 SWE
DNF
Heat 7
Rang Bib Naam Land Opm.
1 26 David Duncan
 CAN
Q
2 7 Jean-Frédéric Chapuis
 FRA
Q
3 10 Paul Eckert
 GER
4 23 Jegor Korotkov
 OAR
Heat 8
Rang Bib Naam Land Opm.
1 18 François Place
 FRA
Q
2 2 Sergej Ridzik
 OAR
Q
3 15 Siegmar Klotz
 ITA
31 Christopher Del Bosco
 CAN
DNF

Kwartfinales

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 8 Brady Leman
 CAN
Q
2 9 Marc Bischofberger
 SUI
Q
1 Alex Fiva
 SUI
DNF
16 Adam Kappacher
 AUT
DNF
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Armin Niederer
 SUI
Q
2 5 Filip Flisar
 SLO
Q
3 28 Thomas Zangerl
 AUT
4 13 Jonas Lenherr
 SUI
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Kevin Drury
 CAN
Q
2 14 Arnaud Bovolenta
 FRA
Q
3 27 Semen Densjtsjikov
 OAR
11 Robert Winkler
 AUT
DNF
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 2 Sergej Ridzik
 OAR
Q
2 26 David Duncan
 CAN
Q
3 18 François Place
 FRA
4 7 Jean-Frédéric Chapuis
 FRA

Halve finales

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 8 Brady Leman
 CAN
Q
2 9 Marc Bischofberger
 SUI
Q
3 4 Armin Niederer
 SUI
4 5 Filip Flisar
 SLO
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Kevin Drury
 CAN
Q
2 2 Sergej Ridzik
 OAR
Q
3 14 Arnaud Bovolenta
 FRA
4 26 David Duncan
 CAN

Finales

Grote finale
Rang Bib Naam Land Opm.
Goud 8 Brady Leman
 CAN
Zilver 9 Marc Bischofberger
 SUI
Brons 2 Sergej Ridzik
 OAR
4 3 Kevin Drury
 CAN
DNF
Kleine finale
Rang Bib Naam Land Opm.
5 4 Armin Niederer
 SUI
6 14 Arnaud Bovolenta
 FRA
7 5 Filip Flisar
 SLO
8 26 David Duncan
 CAN

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross mannen
Listen to this article