Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross vrouwen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross vrouwen.

Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross vrouwen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Skicross vrouwen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 22 & 23 februari
Sport Freestyleskiën
Accommodatie(s) Bokwang Phoenix Park
Deelnemers 24 atleten uit 13 landen
Medailles
Goud  Kelsey Serwa  
 Canada
Zilver  Brittany Phelan  
 Canada
Brons  Fanny Smith  
 Zwitserland
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Freestyleskiën op de
Olympische Winterspelen 2018
Aerialsmannenvrouwen
Halfpipemannenvrouwen
Mogulsmannenvrouwen
Skicrossmannenvrouwen
Slopestylemannenvrouwen

Het onderdeel skicross voor vrouwen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 22 en 23 februari 2018 in het Bokwang Phoenix Park in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioene was de Canadese Marielle Thompson. Thompson werd ditmaal uitgeschakeld in de achtste finales.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
22 februari 10:00 02:00 Plaatsingsronde
23 februari 10:00 02:00 Finale

Uitslag

Plaatsingsronde

Rang Bib Naam Land Tijd Achterstand
1 13 Marielle Thompson
 Canada
1:13.11
2 15 Kelsey Serwa
 Canada
1:13.33 +0.22
3 9 Brittany Phelan
 Canada
1:13.56 +0.45
4 1 Sandra Näslund
 Zweden
1:13.58 +0.47
5 12 Fanny Smith
 Zwitserland
1:13.90 +0.79
6 3 Alizée Baron
 Frankrijk
1:14.11 +1.00
7 7 Katrin Ofner
 Oostenrijk
1:14.30 +1.19
8 5 Andrea Limbacher
 Oostenrijk
1:14.71 +1.60
9 6 Sami Kennedy-Sim
 Australië
1:14.97 +1.86
10 16 Sanna Lüdi
 Zwitserland
1:15.13 +2.02
11 10 India Sherret
 Canada
1:15.48 +2.37
12 14 Marielle Berger Sabbatel
 Frankrijk
1:15.60 +2.49
13 18 Nikol Kučerová
 Tsjechië
1:15.61 +2.50
14 11 Debora Pixner
 Italië
1:15.72 +2.61
15 4 Anastasia Tsjirtcova
 Olympische atleten uit Rusland
1:15.83 +2.72
16 19 Talina Gantenbein
 Zwitserland
1:15.97 +2.86
17 2 Lisa Andersson
 Zweden
1:16.15 +3.04
18 24 Stephanie Joffroy
 Chili
1:16.70 +3.59
19 20 Victoria Zavadovskaja
 Olympische atleten uit Rusland
1:16.80 +3.69
20 8 Julia Eichinger
 Duitsland
1:17.56 +4.45
21 17 Reina Umehara
 Japan
1:17.81 +4.70
22 23 Emily Sarsfield
 Groot-Brittannië
1:18.25 +5.14
23 22 Priscillia Annen
 Zwitserland
2:30.03 +1:16.92
24 21 Lucrezia Fantelli
 Italië
DNS

Finaleronde

Achtste finale

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 17 Lisa Andersson
 SWE
Q
2 16 Talina Gantenbein
 SUI
Q
3 1 Marielle Thompson
 CAN
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 8 Andrea Limbacher
 AUT
Q
2 9 Sami Kennedy-Sim
 AUS
Q
24 Lucrezia Fantelli
 ITA
DNF
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 5 Fanny Smith
 SUI
Q
2 12 Marielle Berger Sabbatel
 FRA
Q
3 21 Reina Umehara
 JPN
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Sandra Näslund
 SWE
Q
2 13 Nikol Kučerová
 CZE
Q
3 20 Julia Eichinger
 GER
Heat 5
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Brittany Phelan
 CAN
Q
2 14 Debora Pixner
 ITA
Q
3 19 Victoria Zavadovskaja
 OAR
Heat 6
Rang Bib Naam Land Opm.
1 6 Alizée Baron
 FRA
Q
2 22 Emily Sarsfield
 GBR
Q
11 India Sherret
 CAN
DNF
Heat 7
Rang Bib Naam Land Opm.
1 7 Katrin Ofner
 AUT
Q
2 10 Sanna Lüdi
 SUI
Q
3 23 Priscillia Annen
 SUI
Heat 8
Rang Bib Naam Land Opm.
1 2 Kelsey Serwa
 CAN
Q
2 15 Anastasia Tsjirtcova
 OAR
Q
3 18 Stephanie Joffroy
 CHI

Kwartfinales

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 9 Sami Kennedy-Sim
 AUS
Q
2 17 Lisa Andersson
 SWE
Q
3 16 Talina Gantenbein
 SUI
8 Andrea Limbacher
 AUT
DNF
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 5 Fanny Smith
 SUI
Q
2 4 Sandra Näslund
 SWE
Q
3 12 Marielle Berger Sabbatel
 FRA
4 13 Nikol Kučerová
 CZE
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Brittany Phelan
 CAN
Q
2 6 Alizée Baron
 FRA
Q
3 14 Debora Pixner
 ITA
4 22 Emily Sarsfield
 GBR
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 2 Kelsey Serwa
 CAN
Q
2 10 Sanna Lüdi
 SUI
Q
3 7 Katrin Ofner
 AUT
15 Anastasia Tsjirtcova
 OAR
DNF

Halve finales

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Sandra Näslund
 SWE
Q
2 5 Fanny Smith
 SUI
Q
3 9 Sami Kennedy-Sim
 AUS
4 17 Lisa Andersson
 SWE
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Brittany Phelan
 CAN
Q
2 2 Kelsey Serwa
 CAN
Q
3 10 Sanna Lüdi
 SUI
4 6 Alizée Baron
 FRA
DNF

Finales

Grote finale
Rang Bib Naam Land Opm.
Goud 2 Kelsey Serwa
 CAN
Zilver 3 Brittany Phelan
 CAN
Brons 5 Fanny Smith
 SUI
4 4 Sandra Näslund
 SWE
Kleine finale
Rang Bib Naam Land Opm.
5 6 Alizée Baron
 FRA
6 17 Lisa Andersson
 SWE
7 10 Sanna Lüdi
 SUI
8 9 Sami Kennedy-Sim
 AUS

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 - Skicross vrouwen
Listen to this article