Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1964
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Groot-Brittannië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio, Japan. De vier gouden medailles betekenden de tiende plaats in het medailleklassement.
Snelle feiten Land, IOC-landcode ...
Groot-Brittannië op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | GBR | |||||||||||||||||||||
NOC | British Olympic Association (en) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
Als Groot-Brittannië en Ierland: 1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland: 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Groot-Brittannië op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Sluiten
Meer informatie Sport, Olympiër ...
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Ken Matthews | 20km snelwandelen (m) | 1 |
Lynn Davies | verspringen (m) | ||
Ann Packer | 800m (v) | ||
Mary Rand | verspringen (v) | ||
John Cooper | 400m horden (m) | 2 | |
Maurice Herriott | 3000m steeplechase (m) | ||
Adrian Metcalfe Robbie Brightwell John Cooper Timothy Graham | 4x400m (m) | ||
Basil Heatley | marathon (m) | ||
Paul Nihill | 50km snelwandelen (m) | ||
Ann Packer | 400m (v) | ||
Mary Rand | vijfkamp (v) | ||
Gewichtheffen | Louis Martin | -90kg (m) | |
Roeien | John Russell Hugh Wardell-Yerburgh William Barry John James | vier-zonder (m) | |
Schermen | Henry Hoskyns | degen (m) | |
Zeilen | Arthur Morgan Franklyn Musto | dlying dutchman | |
Zwemmen | Robert McGregor | 100m vrije slag (m) | |
Atletiek | Janet Simpson Daphne Arden Dorothy Hyman Mary Rand | 4x100m (v) | 3 |
Paardensport | Peter Robeson | springconcours individueel |
Sluiten