Indy Pro Series 2007 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Indy Pro Series 2007.

Indy Pro Series 2007

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Indy Pro Series 2007
vorige: 2006 volgende: 2008

De Indy Lights 2007 is het tweeëntwintigste kampioenschap van de Indy Lights. Het kampioenschap werd gewonnen door de Brit Alex Lloyd, die uitkwam voor Sam Schmidt Motorsports.

Teams en rijders

Alle teams reden met een Dallara IPS-chassis en met een 3.5 L Infiniti V8-motor.

Team Chassis Band Nr Rijder Sponsor(s) Opmerkingen
Team Moore Racing
Dallara Firestone 2
Tom Wood
Xtreme Coil Drilling Reed alleen in Homestead en reed niet verder vanwege een blessure
Jonathan Klein
Verving Tom Wood na zijn blessure reed alleen in Kentukcy niet vanwege een blessure
Travis Gregg
Verving Jonathan Klein na zijn blessure
RLR Andersen Racing
Dallara Firestone 5
Andrew Prendeville
15
Joey Scarallo
GroupAWheels.com Reed t/m Kentucky
J.R. Hildebrand
Formotion Reed alleen in Sonoma
Andretti Green-AFS Racing
Dallara Firestone 11
Jaime Camara
Osofresh
27
Wade Cunningham
Automatic Fire Sprinklers, Inc.
Target Chip Ganassi Racing
Dallara Firestone 9
Chris Festa
CareCentric Healthcare Solutions
10
Pablo Perez
Turismo Pecom Reed alleen in Homestead vanwege een blessure de rest van het seizoen
Super Aguri Panther Racing
Dallara Firestone 55
Hideki Mutoh
Honda Formula Dream Project
Brian Stewart Racing
Dallara Firestone 1
Bobby Wilson
Ocala Gran Prix
3
Brad Jaeger
Ocala Gran Prix
33
Shane Jantzi
Marex Seed Reed alleen Indianapolis
Cheever Racing
Dallara Firestone 51
Richard Antinucci
Summus Reed niet in Homestead en Chicago
Team KMA Racing
Dallara Firestone 13
Robbie Pecorari
Cabo Wabo Tequila
Guthrie Racing
Dallara Firestone 4
Sean Guthrie
Car Crafters Special / Trace Die-Cast Reed niet in Mid-Ohio, Kentucky en Chicago
Tom Wieringa
Racing for Kids / Sound Wave Productions / State Central Bank Reed niet in Watkins Glen en Sonama
40 Reed niet in Mid-Ohio, Kentucky en Chicago
Arie Luyendyk jr.
Racing for Kids Reed alleen in Watkins Glen
SWE Racing
Dallara Firestone 34
Jon Brownson
Shock Hill Homes Reed niet in Nashville
43
Jimmy Kite
SWE Race Car Parts Reed alleen in Chicago
Kenn Hardley Racing
Dallara Firestone 24
Stephen Simpson
Kyalami: Grand Prix of Entertainment
Michael Crawford Motorsports
Dallara Firestone 6
Steve Ablondi
Production Systems Inc. Reed alleen in Sonoma
Marc Williams
www.purenz.com / Taranaki Reed in Indianapolis, Milwaukee, Iowa, Nashville
C. R. Crews
Magnus Energy Marketing Reed alleen in Sonoma
8 Reed alleen in St. Petersburg
Ben Petter
Michael Crawford Motorsports Reed alleen in Iowa, daarna in de nr 6 auto in Chicago
Matt Jaskol
Reed in alleen in Indianapolis, in de nr 6 auto reed hij in St. Petersburg en Sonoma
Doug Boyer
Reed alleen in Indianapolis, Watkins Glen en Mid-Ohio
Shane Lewis
Reed alleen in Iowa, daarna in de nr 6 auto in Chicago
P. J. Abbot
Milwaukee Tools / UVCS / One Vet Ahead Reed alleen in Milwaukee, Nashville, Chicago
Mile High Motorsports
Dallara Firestone 54
Micky Gilbert
Mile High Motorsports Reed de eerste 7 races en in Sonoma
Playa Del Racing
Dallara Firestone 12
A. J. Russel
Playa Del Racing Reed alleen in Homestead
Philip Giebler
Ethos Fuel Reformulator Reed in St. Petersburg, Indianapolis G.P., Watkins Glen en Sonoma
Al Unser III
Reed in Indianapolis, Milwaukee, Iowa en Nashville
Sean Guthrie
Reed in Mid-Ohio, Kentucky en Chicago
Apex Racing
Dallara Firestone 52
Ken Losch
AvenueCommunities.com / TRACares Foundation / TRACares.org
53
Mike Potheken
Centerpointaz.com / TRACares Special / AvenueCommunities.com
Sam Schmidt Motorsports
Dallara Firestone 7
Alex Lloyd
Lucas Oil / Isilon Systems
23
Logan Gomez
Isilon Systems / Flacondos.net / Lucas Oil
38
Ryan Justice
Lifelock / Lucas Oil Reed niet in St. Petersburg en Chicago
57
Leilani Munter
Smart Papers / Lucas Oil Reed alleen in Kentucky en Chicago
Speedworks
Dallara Firestone 44
Jay Howard
SpeedWorks Reed alleen de eerste 3 races
Daniel Herrington
Invisible Glass Reed alleen op stratencircuits
Adam Andretti
Brunton Vineyards Reed alleen in Chicago

Races

Race Datum Race Naam Circuit Locatie
1 24 Maart
Miami 100
Homestead-Miami Speedway Homestead, FL
2 31 Maart
Grand Prix St. Petersburg
Stratencircuit Saint Petersburg St. Petersburg, FL
3 1 April
4 25 Mei
Firestone Freedom 100
Indianapolis Motor Speedway Speedway, IN
5 2 Juni
Milwaukee 100
Milwaukee Mile West Allis, WI
6 16 Juni
Liberty Challenge
Indianapolis Motor Speedway Speedway, IN
7 17 Juni
8 23 Juni
Iowa 100
Iowa Speedway Newton, IA
9 7 Juli
Corning 100
Watkins Glen International Watkins Glen, NY
10 8 Juli
Glen 100
11 14 Juli
Sun Belt Rentals 100
Nashville Superspeedway Wilson County, TN
12 22 Juli
Mid-Ohio 100
Mid-Ohio Sports Car Course Lexington, OH
13 11 Augustus
Kentucky 100
Kentucky Speedway Sparta, KY
14 25 Augustus
Carneros 100
Infineon Raceway Sonoma, CA
15 26 Augustus
Valley of the Moon 100
16 7 September
Chicagoland 100
Chicagoland Speedway Joliet, IL
 Oval/Speedway
 Stratencircuit
 Wegrace

Race resultaten

Race Race Naam Pole positie Snelste ronde Meeste ronden aan de leiding Winnende rijder Winnende team
1
Homestead
Chris Festa
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
2
Saint Petersburg
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
3
Bobby Wilson
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
4
Indianapolis
Ken Losch
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
5
Milwaukee
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
6
Indianapolis G.P.
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Super Aguri Panther Racing
7
Ryan Justice
Bobby Wilson
Bobby Wilson
Bobby Wilson
Brian Stewart Racing
8
Iowa
Wade Cunningham
Alex Lloyd
Wade Cunningham
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
9
Watkins Glen
Wade Cunningham
Wade Cunningham
Wade Cunningham
Wade Cunningham
Andretti Green-AFS Racing
10
Daniel Herrington
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
11
Nashville
Alex Lloyd
Robbie Pecorari
Alex Lloyd
Robbie Pecorari
Team KMA Racing
12
Mid-Ohio
Alex Lloyd
Richard Antinucci
Richard Antinucci
Richard Antinucci
Cheever Racing
13
Kentucky
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Hideki Mutoh
Super Aguri Panther Racing
14
Infineon
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Alex Lloyd
Sam Schmidt Motorsports
15
Ryan Justice
Richard Antinucci
Ryan Justice
Richard Antinucci
Cheever Racing
16
Chicagoland
Alex Lloyd
Logan Gomez
Alex Lloyd
Logan Gomez
Sam Schmidt Motorsports

Uitslagen

Pos Rijder HMS
STP
INDY
MIL
INGP
IOW
WGL
NSS
MDO
KTY
SNM
CHI
Punten
1
Alex Lloyd
1* 1* 1* 1* 1* 2 2 1* 3 1* 11* 22 2 1* 21 2* 652
2
Hideki Mutoh
3 2 4 5 19 1* 3 3 2 6 6 5 1* 19 10 481
3
Wade Cunningham
24 9 2 23 12 4 21 2* 1* 2 4 2 3 16 11 17 423
4
Bobby Wilson
6 6 3 22 5 7 1* 9 5 12 15 6 18 17 14 4 393
5
Mike Potheken
7 11 22 6 2 10 8 12 9 7 19 9 7 3 8 5 379
6
Jaime Camara
4 23 8 3 17 3 5 21 7 10 3 8 5 5 17 20 373
7
Logan Gomez
16 14 18 12 18 9 6 6 14 15 2 10 13 6 4 1 368
8
Robbie Pecorari
8 7 5 11 14 24 19 5 22 11 1 7 8 18 22 3 344
9
Stephen Simpson
11 4 20 14 22 5 11 19 12 13 7 3 11 4 5 12 340
10
Chris Festa
2 8 12 2 21 11 14 16 21 17 9 13 4 13 19 19 313
11
Andrew Prendeville
5 13 17 4 20 21 20 14 10 8 20 4 17 7 3 21 306
12
Jonathan Klein
3 14 10 3 19 7 18 11 9 5 19 9 6 15 304
13
Ryan Justice
25 13 6 8 4 4 23 23 8 11 15 8* 2 276
14
Sean Guthrie
19 16 23 19 4 13 12 20 15 16 14 12 6 12 13 6 274
15
Richard Antinucci
19 15 6 9 8 5 1* 2 1 273
16
Brad Jaeger
13 12 19 21 10 16 22 17 13 14 12 14 9 10 9 11 260
17
Ken Losch
14 22 10 24 13 17 16 11 19 19 10 17 12 15 15 9 239
18
Joey Scarallo
21 15 9 20 8 18 13 13 16 20 18 18 20 184
19
Jon Brownson
15 17 16 9 11 23 17 22 20 24 9 19 8 171
20
Philip Giebler
24 7 12 15 4 4 14 12 163
21
Tom Wieringa
12 20 21 16 16 25 18 15 21 23 14 DNS 137
22
C.R. Crews
9 10 6 18 18 15 109
23
Daniel Herrington
22 10 6 3 20 101
24
Matt Jaskol
18 13 7 11 7 100
25
Micky Gilbert
22 21 11 15 15 24 21 16 95
26
Al Unser III
8 7 7 13 93
27
Marc Williams
17 9 20 25 8 16 88
28
Jay Howard
10 5 24 56
29
P.J. Abbott
15 17 7 54
30
Doug Boyer
14 23 DNS 21 16 52
31
Ben Petter
10 14 36
32
Travis Gregg
10 16 34
33
Leilani Munter
16 13 31
34
Steve Ablondi
20 18 22
35
Arie Luyendyk jr.
17 22 21
36
Jimmy Kite
22 20
37
J.R. Hildebrand
22 20 18
38
Tom Wood
17 13
39
Pablo Perez
18 13
40
Shane Jantzi
18 12
41
Adam Andretti
18 12
42
Shane Lewis
20 10
43
A.J. Russell
23 7
Pos Rijder HMS
STP
INDY
MIL
INGP
IOW
WGL
NSS
MDO
KTY
SNM
CHI
Punten
Kleur Resultaat
Goud Winnaar
Zilver 2de plaats
Brons 3de plaats
Groen 4de en 5de plaats
Lichtblauw 6de–10de plaats
Donkerblauw Gefinisht
(buiten de Top 10)
Paars Niet gefinisht
Rood Niet gekwalificeerd
(DNQ)
Bruin Teruggetrokken
(Wth)
Zwart Gediskwalificeerd
(DSQ)
Wit Niet Gestart
(DNS)
Blank Nam geen
deel aan de race
(DNP)
Niet geracet
Toegevoegde info
vet Pole positie
(1 punt)
cursief Snelste ronde
* Meeste ronden aan de leiding
(2 punten)
1 Kwalificatie geannuleerd
geen bonus punten uigedeeld
Rookie van het Jaar
Rookie
Positie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Punten 50 40 35 32 30 28 26 24 22 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 3 3 3 3 3 3
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Indy Pro Series 2007
Listen to this article