Kazachstan op de Olympische Winterspelen 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Kazachstan op de Olympische Winterspelen 2018.

Kazachstan op de Olympische Winterspelen 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Kazachstan
IOC-landcode KAZ
NOC National Olympic Committee of the Republic of Kazakhstan
(kk) externe link
Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang
Vlaggendrager Abzal Azjgalijev (opening)
Aantal deelnemers 45
Aantal disciplines 9
Medailles
Rang: 28
goud
0
zilver
0
brons
1
totaal
1
Kazachstan op de Zomerspelen
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Kazachstan op de Winterspelen
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Andere gerelateerde deelnames
 Sovjet-Unie (19521988)
Gezamenlijk team op de O.S. (1992)
Portaal 
 
Olympische Spelen

Kazachstan was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang, Zuid-Korea.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Freestyleskiën Joelia Galysjeva moguls (v) Brons

Deelnemers en resultaten

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Alpineskiën

Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Igor Zakoerdaev combinatie (m) 31e afdaling: 1.22,29 (42e)
slalom: 53,18 (32e)
totaal: 2.15,47 (+8,95)
afdaling (m)
39e
1.45,01 (+4,76)
reuzenslalom (m)
51e
1e run: 1.18,78 (62e)
2e run: 1.16,29 (46e)
totaal: 2.35,07 (+17,03)
slalom (m)
DNF
niet gefinisht
super g (m)
41e
1.29,96 (+5,52)
Marija Grigorovo reuzenslalom (v)
51e
1e run: 1.22,42 (57e)
2e run: 1.18,77 (51e)
totaal: 2.41,19 (+21,17)
slalom (v)
51e
1e run: 1.02,49 (54e)
2e run: 1.01,88 (51e)
totaal: 2.04,37 (+25,74)

Biatlon

Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Maxim Braoen individueel (m)
61e
53.50,7 (+5.46,9) pen.: 2 (0 + 1 + 0 + 1)
sprint (m)
85e
27.46,7 (+4.07,9) pen.: 4 (3 + 1)
Timur Chamitgatin individueel (m)
72e
54.52,7 (+6.48,9) pen.: 2 (0 + 2 + 0 + 0)
Roman Jeremin sprint (m)
43e
25.21,9 (+1.43,1) pen.: 2 (1 + 1)
achtervolging (m)
52e
38.51,1 (+5.59,4) pen.: 8 (2 + 1 + 2 + 3)
Vassiliy Podkorytov individueel (m)
62e
53.52,5 (+5.48,7) pen.: 2 (1 + 0 + 1 + 0)
sprint (m)
80e
26.34,7 (+2.55,9) pen.: 1 (1 + 0)
Vladislav Vitenko individueel (m)
83e
57.11,3 (+9.07,5) pen.: 7 (2 + 2 + 1 + 2)
sprint (m)
79e
26.32,7 (+2.53,9) pen.: 4 (2 + 2)
Maxim Braoen
Vassiliy Podkorytov
Vladislav Vitenko
Roman Jeremin
estafette (m)
17e
20.13,2 / 0+0 0+1
20.55,7 / 0+3 0+1
LAP / 0+2 2+3
-
Darja Klimina individueel (v)
51e
46.44,4 (+5.37,2) pen.: 3 (2 + 0 + 1 + 0)
sprint (v)
58e
23.47,7 (+2.41,5) pen.: 3 (2 + 1)
achtervolging (v)
57e
38.00,0 (+7.24,7) pen.: 8 (1 + 1 + 3 + 3)
Olga Poltaranina individueel (v)
46e
46.36,5 (+5.29,3) pen.: 2 (0 + 0 + 1 + 1)
sprint (v)
63e
23.59,6 (+2.53,4) pen.: 2 (0 + 2)
Alina Raikova individueel (v)
47e
46.37,4 (+5.30,2) pen.: 3 (0 + 1 + 0 + 2)
sprint (v)
71e
24.33,8 (+3.27,6) pen.: 3 (0 + 3)
Galina Visjnevskaja individueel (v)
45e
46.23,4 (+5.16,2) pen.: 3 (0 + 2 + 1 + 0)
sprint (v)
30e
22.52,2 (+1.46,0) pen.: 2 (2 + 0)
achtervolging (v)
20e
33.05,9 (+2.30,6) pen.: 1 (0 + 0 + 1 + 0)
Galina Visjnevskaja
Darja Klimina
Alina Raikova
Olga Poltaranina
estafette (v)
14e
17.50,2 / 0+0 0+3
19.54,3 / 0+1 1+3
18.28,3 / 0+1 0+1
18.05,2 / 0+0 0+0
totaal: 1:14.18,0 / 0+2 1+7
Galina Visjnevskaja
Alina Raikova
Maxim Braoen
Roman Jeremin
gemengde estafette
18e
16.0,1 / 0+0 0+1
17.39,5 / 0+0 0+1
20.12,0 / 3+3 0+0
20.13,1 / 0+1 0+1
totaal: 1:14.3,7 / 3+4 0+3

Freestyleskiën

Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Ildar Badrutdinov aerials (m) kwalificatie kwalificatie-1: 89.18 pnt (19e)
kwalificatie-2: 89.19 - 94.17 pnt (15e)
Pavel Kolmakov moguls (m)
7e
kwalificatie-1: 79.98 pnt (7e)
finale-1: 78.22 pnt (11e)
finale-2: 76,10 (7e)
Dmitriy Reicherd
8e
kwalificatie-1: 81.23 pnt (3e)
finale-1: 79.77 pnt (6e)
finale-2: 58,64 pnt (8e)
Marzjan Akzjigit aerials (v) kwalificatie kwalificatie-1: 79.17 pnt (14e)
kwalificatie-2: 79.17 - 70.20 pnt (12e)
Zjanbota Aldabergenova kwalificatie kwalificatie-1: 81.07 pnt (12e)
kwalificatie-2: 81.07 - 85.36 pnt (7e)
Akmarzjan Kalmoerzjeva kwalificatie kwalificatie-1: 58.58 pnt (21e)
kwalificatie-2: 58.58 - 47.32 pnt (16e)
Ajana Zjoldas kwalificatie kwalificatie-1: 51.01 pnt (23e)
kwalificatie-2: 51.01 - 57.98 pnt (18e)
Ayaulum Amrenova moguls (v)
27e
kwalificatie-1: 52.78 pnt (26e)
kwalificatie-2: 38.68 pnt (16e)
Joelia Galysjeva
Brons
kwalificatie-1: 76.36 pnt (7e)
finale-1: 75.10 pnt (7e)
finale-2: 76.81 pnt (6e)
finale-3: 77.40 pnt (3e)

Kunstrijden

Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Denis Ten mannen 27e 70.12 (korte kür: 70.12)
Aiza Mambekova vrouwen 30e 44.40 (korte kür: 44.40)
Jelizabet Toersynbajeva 12e 177.12 (korte kür: 58.82, vrije kür: 118.30)

Langlaufen

Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Vitaliy Poechkalo 15 km vrije stijl (m)
54e
36.57,4 (+3.13,5)
30 km skiatlon (m)
34e
1:19.46,7 (+3.26,7)
50 km klassiek (m)
52e
2:27.10,6 (+18.48,5)
Aleksej Poltoranin sprint (m)
17e
kwalificatie: 3.14,43 (+5,89) (13e)
KF-1: 4e (+1,51)
50 km klassiek (m)
15e
2:13.37,1 (+5.15,0)
Denis Volotka sprint (m)
51e
kwalificatie: 3.22,52 (+13,98)
15 km vrije stijl (m)
64e
37.39,8 (+3.55,9)
Jevgeniy Velitsjko 15 km vrije stijl (m)
61e
37.28,6 (+3.44,7)
30 km skiatlon (m)
43e
1:21.03,9 (+4.43,9)
50 km klassiek (m)
39e
2:21.43,2 (+13.21,1)
Aleksej Poltoranin
Denis Volotka
teamsprint (m)
HF
halve finale-2: 16.30,10 (+24,13)
Aleksej Poltoranin
Jevgeniy Velitsjko
Vitaliy Poechkalo
Denis Volotka
estafette (m)
8e
24.40,9
25.29,1
23.10,3
23.16,0
totaal: 1:36.36,3 (+3.31,4)
Jelena Kolomina sprint (v)
55e
kwalificatie: 3.39,22 (+30,48)
10 km vrije stijl (v)
63e
29.13,0 (+4.12,5)
15 km skiatlon (v)
54e
46.28,5 (+5.43,6)
30 km klassiek (v)
33e
1:35.38,4 (+13.20,8)
Anna Sjevtsjenko sprint (v)
29e
kwalificatie: 3.23,27 (+14,53) (27e)
KF-1: 6e (+12,66)
10 km vrije stijl (v)
56e
28.56,9 (+3.56,4)
15 km skiatlon (v)
36e
44.25,1 (+3.40,2)
30 km klassiek (v)
31e
1:35.386,1 (+13.18,5)
Valerija Tjoeleneva sprint (v)
60e
kwalificatie: 3.47,27 (+38,53)
10 km vrije stijl (v)
47e
28.20,7 (+3.20,2)
15 km skiatlon (v)
DNF
niet gefinisht
30 km klassiek (v)
32e
1:35.38,0 (+13.20,4)
Anna Sjevtsjenko
Valerija Tjoeleneva
teamsprint (v)
HF
halve finale-1: 17.57,04 (+1.23,76) (10e)

Rodelen

Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Nikita Kopyrenko mannen
36e
run 1: 50,147 (+2,495) (35e)
run 2: 50,327 (+2,702) (38e)
run 3: 49,244 (+1,710) (34e)
run 4: niet gekwalificeerd

Schaatsen

Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Artjom Krikoenov 500 meter (m)
25e
35,34 (+0,93)
Roman Kretsj 500 meter (m)
35e
35,92 (+1,51)
Denis Koezin 1000 meter (m)
27e
1.10,13 (+2,18)
1500 meter (m)
30e
1.49,14 (+5,13)
Fjodor Mezentsev 1000 meter (m)
33e
1.10,62 (+2,67)
1500 meter (m)
28e
1.48,23 (+4,22)
massastart (m)
HF
halve finale-1: 0 pnt; 11e (8.43,26)
Stanislav Palkin 500 meter (m)
24e
35,33 (+0,92)
1000 meter (m)
29e
1.10,149 (+2,19)
Jekaterina Ajdova 500 meter (v)
21e
38,96 (+2,02)
1000 meter (v)
24e
1.17,09 (+3,53)
1500 meter (v)
18e
1.59,05 (+4,70)

Schansspringen

Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Sergey Tkachenko normale schans (m)
51e
kwalificatie: 83.7 pnt (84,0 m)
grote schans (m)
49e
kwalificatie: 70.9 pnt (110,0 m) (47e)
finale, 1e sprong: 73.5 pnt (107,5 m)
finale, 2e sprong: niet gekwalificeerd

Shorttrack

Zie Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Abzal Azhgaliyev 500 meter (m)
HF
serie 6: 3e, ADV (43,388)
KF-4: 4e, ADV (41,616)
HF-1: 5e (40,835
Denis Nikisja 500 meter (m)
KF
serie 4: 3e, ADV (41,436)
KF-1: 3e (40,806)
1500 meter (m)
series
serie 4: 4e (2.14,847)
Nurbergen Zhumagaziyev 500 meter (m)
KF
serie 5: 3e, ADV (40,748)
KF-2: 5e (DNF)
1000 meter (m)
series
serie 3: 4e (1.24,271)
1500 meter (m)
series
serie 6: 6e (DNF)
Abzal Azhgaliyev
Denis Nikisja
Yerkebulan Shamukhanov
Nurbergen Zhumagaziyev
relay (m)
6e
HF-1: 3e (6.47,727)
B-finale: 2e (6.52,791)
Kim Iong-a 1000 meter (v)
series
serie 3: 3e (1.29,703)
1500 meter (v)
series
serie 1: 4e (2.29,875)
Anastassiya Krestova 500 meter (v)
series
serie 5: 4e (43,814)
1000 meter (v)
series
serie 2: 3e (1.31,557)
1500 meter (v)
series
serie 4: PEN
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Kazachstan op de Olympische Winterspelen 2018
Listen to this article