Kirgizië op de Olympische Zomerspelen 2012
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Kirgizië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen, Verenigd Koninkrijk.
Kirgizië op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Kirgizië | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | KGZ | |||||||||||||||||||||
NOC | National Olympic Committee of the Republic of Kyrgyzstan | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2012 in Londen | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Kirgizië op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Kirgizië op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
Sovjet-Unie (1952–1988) Gezamenlijk team op de O.S. (1992) | ||||||||||||||||||||||
|
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Erzhan Askarov | 800 m (m) | 52e | serie 6: 8ste in 1.59,56 |
Iuliia Andreeva | marathon (v) | 60e | 2:36.01 |
Gewichtheffen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Bekzat Osmonaliev | -56kg (m) | DNF | trekken: 3de met 127kg stoten: geen geldige poging |
Judo
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Chingiz Mamedov | -90kg (m) | 1ste ronde: V van JPN Nishiyama: waza-ari | |
Iurii Krakovetskii | +100kg (m) | 1ste ronde: V van ROU Simionescu: ippon |
Schietsport
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ruslan Ismailov | 10m luchtgeweer (m) | 21e | kwalificatie: 21ste met 593 punten (100-99-97-99-99-99) |
50m geweer 3 houdingen (m) | 40e | kwalificatie: 40ste met 1146 punten (392-376-378) | |
Taekwondo
Worstelen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Magomed Musaev | -96kg (m) | 7e | kwalificatie: W van TUR Balci: 3-1 1ste ronde: W van JPN Isokawa: 3-1 kwartfinale: V van IRI Yazdani: 1-3 |
Aisuluu Tynybekova | -63kg (v) | 13e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V van SWE Johansson: 1-3 |
Grieks-Romeins | |||
Arsen Eraliev | -55kg (m) | 11e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V van IRI Reihanpour: 1-3 herkansingen: V van HUN Modos: 0-3 |
Daniyar Kobonov | -74kg (m) | 17e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V verloor van ARM Julfalakyan: 0-3 herkansingen: V BLR Kikiniou: 0-3 |
Zeilen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ilia Ignatev | laser (m) | 49e | 422 punten ( |
Zwemmen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dmitrii Aleksandrov | 200m schoolslag (m) | 32e | serie 1: 2de in 2.17,92 |
Dariia Talanova | 200m schoolslag (v) | 34e | serie 1: 3de in 2.38,01 |
Afghanistan · Albanië · Algerije · Amerikaanse Maagdeneilanden · Amerikaans-Samoa · Andorra · Angola · Antigua en Barbuda · Argentinië · Armenië · Aruba · Australië · Azerbeidzjan · Bahama's · Bahrein · Bangladesh · Barbados · België · Belize · Benin · Bermuda · Bhutan · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Botswana · Brazilië · Britse Maagdeneilanden · Brunei · Bulgarije · Burkina Faso · Burundi · Cambodja · Canada · Centraal-Afrikaanse Republiek · Chili · China · Chinees Taipei · Colombia · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Cookeilanden · Costa Rica · Cuba · Cyprus · Denemarken · Djibouti · Dominica · Dominicaanse Republiek · Duitsland · Ecuador · Egypte · El Salvador · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Estland · Ethiopië · Fiji · Filipijnen · Finland · Frankrijk · Gabon · Gambia · Georgië · Ghana · Grenada · Griekenland · Groot-Brittannië · Guam · Guatemala · Guinee · Guinee‑Bissau · Guyana · Haïti · Honduras · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · India · Indonesië · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Jamaica · Japan · Jemen · Jordanië · Kaaimaneilanden · Kaapverdië · Kameroen · Kazachstan · Kenia · Kirgizië · Kiribati · Koeweit · Kroatië · Laos · Lesotho · Letland · Libanon · Liberia · Libië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Madagaskar · Malawi · Maldiven · Maleisië · Mali · Malta · Marshalleilanden · Marokko · Mauritanië · Mauritius · Mexico · Micronesië · Moldavië · Monaco · Mongolië · Montenegro · Mozambique · Myanmar · Namibië · Nauru · Nederland · Nepal · Nicaragua · Nieuw-Zeeland · Niger · Nigeria · Noord-Korea · Noorwegen · Oeganda · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Oost-Timor · Pakistan · Palau · Palestina · Panama · Papoea-Nieuw-Guinea · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Puerto Rico · Qatar · Roemenië · Rusland · Rwanda · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en Grenadines · Salomonseilanden · Samoa · San Marino · Sao Tomé en Principe · Saoedi-Arabië · Senegal · Servië · Seychellen · Sierra Leone · Singapore · Slovenië · Slowakije · Soedan · Somalië · Spanje · Sri Lanka · Suriname · Swaziland · Syrië · Tadzjikistan · Tanzania · Thailand · Togo · Tonga · Trinidad en Tobago · Tsjaad · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Turkmenistan · Tuvalu · Uruguay · Vanuatu · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Vietnam · Wit-Rusland · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland · Onafhankelijke atleten
Bronnen, noten en/of referenties |