Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 - 50 km klassieke stijl mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 - 50 km klassieke stijl mannen.

Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 - 50 km klassieke stijl mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

 Langlaufen op de
Olympische Winterspelen 2018
50 km klassieke stijl (massastart) mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 24 februari
Sport Langlaufen
Accommodatie(s) Alpensia Cross-Country Centre
Deelnemers 69 atleten uit 31 landen
Medailles
Goud  Iivo Niskanen  
 Finland
Zilver  Aleksandr Bolsjoenov  
 Olympische atleten uit Rusland
Brons  Andrej Larkov  
 Olympische atleten uit Rusland
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Langlaufen op de
Olympische Winterspelen 2018
Individueel
Sprintmannenvrouwen
Vrije stijlmannenvrouwen
Skiatlonmannenvrouwen
Klassiekmannenvrouwen
Team
Teamsprintmannenvrouwen
Estafettemannenvrouwen

De 50 kilometer klassieke stijl (massastart) voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vindt plaats op 24 februari 2018 in het Alpensia Cross-Country Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen is de Rus Aleksandr Legkov, destijds werd de 50 kilometer afgewerkt in de vrije stijl.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET
24 februari 13:30 05:30

Uitslag

Rang Bib Naam Land Tijd Achterstand
Goud 8 Iivo Niskanen
 Finland
2:08:22.1
Zilver 7 Aleksandr Bolsjoenov
 Olympische atleten uit Rusland
2:08:40.8 +18.7
Brons 11 Andrej Larkov
 Olympische atleten uit Rusland
2:10:59.6 +2:37.5
4 2 Alex Harvey
 Canada
2:11:05.7 +2:43.6
5 4 Martin Johnsrud Sundby
 Noorwegen
2:11:05.8 +2:43.7
6 3 Hans Christer Holund
 Noorwegen
2:11:12.2 +2:50.1
7 15 Daniel Rickardsson
 Zweden
2:12:12.5 +3:50.4
8 22 Martin Jakš
 Tsjechië
2:12:32.6 +4:10.5
9 1 Dario Cologna
 Zwitserland
2:12:43.2 +4:21.1
10 12 Emil Iversen
 Noorwegen
2:12:59.0 +4:36.9
11 29 Scott Patterson
 Verenigde Staten
2:13:14.2 +4:52.1
12 6 Aleksej Tsjervotkin
 Olympische atleten uit Rusland
2:13:19.0 +4:56.9
13 21 Niklas Dyrhaug
 Noorwegen
2:13:20.5 +4:58.4
14 28 Andreas Katz
 Duitsland
2:13:32.3 +5:10.2
15 5 Aleksej Poltoranin
 Kazachstan
2:13:37.1 +5:15.0
16 27 Giandomenico Salvadori
 Italië
2:13:45.4 +5:23.3
17 56 Algo Kärp
 Estland
2:13:45.7 +5:23.6
18 9 Jean-Marc Gaillard
 Frankrijk
2:14:31.4 +6:09.3
19 37 Maicol Rastelli
 Italië
2:15:10.0 +6:47.9
20 16 Denis Spitsov
 Olympische atleten uit Rusland
2:16:24.6 +8:02.5
21 26 Dietmar Nöckler
 Italië
2:16:29.2 +8:07.1
22 14 Francesco De Fabiani
 Italië
2:17:14.3 +8:52.2
23 23 Keishin Yoshida
 Japan
2:17:21.9 +8:59.8
24 18 Clément Parisse
 Frankrijk
2:17:25.4 +9:03.3
25 13 Matti Heikkinen
 Finland
2:17:34.8 +9:12.7
26 32 Devon Kershaw
 Canada
2:17:49.4 +9:27.3
27 48 Graeme Killick
 Canada
2:18:28.8 +10:06.7
28 25 Jens Burman
 Zweden
2:18:34.5 +10:12.4
29 35 Perttu Hyvärinen
 Finland
2:18:38.5 +10:16.4
30 19 Thomas Bing
 Duitsland
2:18:41.1 +10:19.0
31 30 Candide Pralong
 Zwitserland
2:18:41.5 +10:19.4
32 38 Paul Constantin Pepene
 Roemenië
2:18:44.0 +10:21.9
33 42 Noah Hoffman
 Verenigde Staten
2:19:04.1 +10:42.0
34 34 Irineu Esteve Altimiras
 Andorra
2:19:08.3 +10:46.2
35 51 Imanol Rojo
 Spanje
2:19:10.1 +10:48.0
36 33 Max Hauke
 Oostenrijk
2:20:39.9 +12:17.8
37 10 Andrew Musgrave
 Groot-Brittannië
2:20:57.9 +12:35.8
38 46 Andreas Veerpalu
 Estland
2:21:13.2 +12:51.1
39 40 Jevgeni Velitsjko
 Kazachstan
2:21:43.2 +13:21.1
40 36 Viktor Thorn
 Zweden
2:21:53.8 +13:31.7
41 47 Aleš Razým
 Tsjechië
2:22:06.8 +13:44.7
42 54 Bernhard Tritscher
 Oostenrijk
2:22:47.7 +14:25.6
43 24 Ristomatti Hakola
 Finland
2:22:50.1 +14:28.0
44 41 Michail Semenov
 Wit-Rusland
2:22:51.2 +14:29.1
45 39 Üli Schnider
 Zwitserland
2:23:17.3 +14:55.2
46 20 Lucas Bögl
 Duitsland
2:23:42.8 +15:20.7
47 58 Kim Magnus
 Zuid-Korea
2:24:14.0 +15:51.9
48 57 Tyler Kornfield
 Verenigde Staten
2:24:36.5 +16:14.4
49 49 Russell Kennedy
 Canada
2:25:16.6 +16:54.5
50 55 Oleksii Krasovskyi
 Oekraïne
2:25:36.4 +17:14.3
51 60 Peter Mlynár
 Slowakije
2:26:14.7 +17:52.6
52 45 Vitali Poechkalo
 Kazachstan
2:27:10.6 +18:48.5
53 64 Andrej Segeč
 Slowakije
2:27:44.3 +19:22.2
54 66 Callum Smith
 Groot-Brittannië
2:27:56.3 +19:34.2
55 53 Petr Knop
 Tsjechië
2:29:20.9 +20:58.8
56 62 Phillip Bellingham
 Australië
2:30:39.7 +22:17.6
57 59 Indulis Bikše
 Letland
2:31:07.5 +22:45.4
58 63 Callum Watson
 Australië
2:33:28.6 +25:06.5
59 67 Wang Qiang
 China
2:34:43.0 +26:20.9
60 71 Martin Møller
 Denemarken
2:36:10.8 +27:48.7
68 Mantas Strolia
 Litouwen
LAP
70 Mark Chanloung
 Thailand
LAP
69 Kim Eun-ho
 Zuid-Korea
LAP
31 Jonas Dobler
 Duitsland
DNF
43 Veselin Tzinzov
 Bulgarije
DNF
50 Miroslav Rypl
 Tsjechië
DNF
65 Miroslav Šulek
 Slowakije
DNF
17 Calle Halfvarsson
 Zweden
DNF
44 Snorri Einarsson
 IJsland
DNF
52 Denis Volotka
 Kazachstan
DNS
61 Thomas Hjalmar Westgård
 Ierland
DNS

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 - 50 km klassieke stijl mannen
Listen to this article