Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 - Estafette mannen
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
De 4 x 10 kilometer estafette voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2022 vond plaats op 13 februari 2022 in het National Cross-Country Centre in Zhangjiakou. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen (Johannes Høsflot Klæbo, Simen Hegstad Krüger, Martin Johnsrud Sundby en Didrik Tønseth).
Snelle feiten Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022, Gehouden in ...
Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||
Gehouden in | Zhangjiakou | ||||||
Jaar | 2022 | ||||||
Data | 13 februari | ||||||
Sport | Langlaufen | ||||||
Accommodatie(s) | National Cross-Country Centre | ||||||
Deelnemers | 60 atleten uit 15 landen | ||||||
Medailles | |||||||
| |||||||
|
Sluiten
Meer informatie Rang, Bib ...
Rang | Bib | Land | Tijd | Achterstand |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Russische ploeg Aleksej Tsjervotkin Aleksandr Bolsjoenov Denis Spitsov Sergej Oestjoegov | 1:54:50,7 30:14,7 29:32,0 27:22,6 27:41,4 | +0:00,0 – |
2 | 1 | Noorwegen Emil Iversen Pål Golberg Hans Christer Holund Johannes Høsflot Klæbo | 1:55:57,9 30:49,1 29:57,1 27:08,0 28:03,7 | +1:07,2 |
3 | 3 | Frankrijk Richard Jouve Hugo Lapalus Clément Parisse Maurice Manificat | 1:56:07,1 31:04,9 29:51,5 27:02,1 28:08,6 | +1:16,4 |
4 | 4 | Zweden Oskar Svensson William Poromaa Jens Burman Johan Häggström | 1:57:00,4 31:16,0 29:30,4 27:08,3 29:05,7 | +2:09,7 |
5 | 7 | Duitsland Janosch Brugger Friedrich Moch Florian Notz Lucas Bögl | 1:57:46,5 30:38,2 30:18,5 28:08,1 28:41,7 | +2:55,8 |
6 | 6 | Finland Ristomatti Hakola Iivo Niskanen Perttu Hyvärinen Joni Mäki | 1:59:28,6 32:02,2 28:53,9 29:08,8 29:23,7 | +4:37,9 |
7 | 5 | Zwitserland Dario Cologna Jonas Baumann Candide Pralong Roman Furger | 2:00:13,3 31:12,1 30:51,9 28:32,8 29:36,5 | +5:22,6 |
8 | 14 | Italië Federico Pellegrino Francesco De Fabiani Giandomenico Salvadori Davide Graz | 2:00:16,6 30:38,8 30:52,1 29:05,8 29:39,9 | +5:25,9 |
9 | 8 | Verenigde Staten Luke Jager Scott Patterson Gus Schumacher Kevin Bolger | 2:02:56,3 32:53,7 31:16,2 29:03,4 29:43,0 | +8:05,6 |
10 | 9 | Japan Ryo Hirose Hiroyuki Miyazawa Naoto Baba Haruki Yamashita | 2:03:01,5 31:13,0 32:49,4 28:50,1 30:09,0 | +8:10,8 |
11 | 10 | Canada Graham Ritchie Antoine Cyr Olivier Léveillé Rémi Drolet | 2:04:01,1 32:57,3 31:51,6 29:05,0 30:07,2 | +9:10,4 |
12 | 11 | Tsjechië Adam Fellner Michal Novák Petr Knop Jan Pechoušek | 2:04:57,8 31:48,8 31:58,1 29:06,0 32:04,9 | +10:07,1 |
13 | 13 | China Shang Jincai Liu Rongsheng Wang Qiang Chen Degen | 3:00:00,0 LAP 32:26,3 32:24,9 29:45,3 | +20:00,0 |
14 | 15 | Slovenië Miha Šimenc Miha Licef Vili Črv Janez Lampič | 3:00:00,1 LAP 31:11,5 33:19,2 29:47,9 | +20:00,1 |
15 | 12 | Estland Marko Kilp Alvar Johannes Alev Martin Himma Henri Roos | 3:00:00,2 LAP 34:09,6 31:52,3 | +20:00,2 |
Sluiten
- (en) Uitslag