Lijst van Nederlandse deelnemers aan de Olympische Winterspelen van 2010
Wikimedia-lijst / Uit Wikipedia, de vrije encyclopedia
Dit is een lijst van Nederlandse deelnemers aan de Olympische Winterspelen van 2010 in Vancouver.
Snelle feiten Nederlandse deelnemers, Nederland op de Olympische Winterspelen 2010 ...
Nederlandse deelnemers | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nederland op de Olympische Winterspelen 2010 | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
Lijst deelnemers Zomerspelen | ||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · (1906) · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||
Lijst deelnemers Winterspelen | ||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||
|
Sluiten
Meer informatie Olympiër, Sport ...
Olympiër[1] | Sport | Onderdeel | Ervaring |
---|---|---|---|
Blokhuijsen, Jan Jan Blokhuijsen | Schaatsen | 5.000m, ploegenachtervolging | 1 debutant |
Boer, Margot Margot Boer | Schaatsen | 500m, 1.000m, 1.500m | 1 debutant |
Bos, Jan Jan Bos | Schaatsen | 500m, 1.000m | 5e Spelen[2] |
Calker, Edwin van Edwin van Calker | Bobsleeën | 2-mansbob | 1 debutant |
Doorn, Annita van Annita van Doorn | Shorttrack | 500m, 1.000m, aflossing | 1 debutant |
Gerritsen, Annette Annette Gerritsen | Schaatsen | 500m, 1.000m, 1.500m | 2e Spelen |
Groenewold, Renate Renate Groenewold | Schaatsen | 3.000m, ploegenachtervolging | 3e Spelen |
Groothuis, Stefan Stefan Groothuis | Schaatsen | 1.000m, 1.500m | 2e Spelen |
Jansma, Sybren Sybren Jansma | Bobsleeën | 2-mansbob | 2e spelen |
Jong, Bob de Bob de Jong | Schaatsen | 5.000m, 10.000m | 4e Spelen |
Kamphuis, Esmé Esmé Kamphuis | Bobsleeën | 2-mansbob | 1 debutant |
Kerkhof, Sanne van Sanne van Kerkhof | Shorttrack | Aflossing | 1 debutant |
Kerstholt, Niels Niels Kerstholt | Shorttrack | 500m, 1.500m | 2e spelen |
Kieft, Arjen van der Arjen van der Kieft | Schaatsen | 10.000m | 1 debutant |
Knegt, Sjinkie Sjinkie Knegt | Shorttrack | 500m, 1.000m, 1500m | 1 debutant |
Kramer, Sven Sven Kramer | Schaatsen | 1.500m, 5.000m, 10.000m, ploegenachtervolging | 2e Spelen |
Kuipers, Simon Simon Kuipers | Schaatsen | 500m, 1.000m, 1.500m, ploegenachtervolging | 2e Spelen |
Mau Asam, Liesbeth Liesbeth Mau Asam | Shorttrack | 500m, 1000m, aflossing | 2e spelen |
Mors, Jorien ter Jorien ter Mors | Shorttrack | 500m, 1000m, aflossing | 1 debutant |
Mulder, Ronald Ronald Mulder | Schaatsen | 500m | 1 debutant |
Oenema, Thijsje Thijsje Oenema | Schaatsen | 500m | 1 debutant |
Riessen, Laurine van Laurine van Riessen | Schaatsen | 500m, 1.000m, 1.500m | 1 debutant |
Sauerbreij, Nicolien Nicolien Sauerbreij | Snowboarden | Parallelreuzenslalom | 3e Spelen |
Smeekens, Jan Jan Smeekens | Schaatsen | 500m | 1 debutant |
Tuitert, Mark Mark Tuitert | Schaatsen | 1.000m, 1.500m, ploegenachtervolging | 2e Spelen |
Valkenburg, Diane Diane Valkenburg | Schaatsen | 3.000m, ploegenachtervolging | 1 debutant |
Veenstra, Tine Tine Veenstra | Bobsleeën | 2-mansbob | 1 debutant |
Voorhuis, Jorien Jorien Voorhuis | Schaatsen | 5.000m, ploegenachtervolging | 1 debutant |
Vos, Maaike Maaike Vos | Shorttrack | aflossing | 1 debutant |
Vries, Elma de Elma de Vries | Schaatsen | 5.000m | 1 debutant |
Wal, Dolf van der Dolf van der Wal | Snowboarden | Halfpipe | 1 debutant |
Wüst, Ireen Ireen Wüst | Schaatsen | 1.000m, 1.500m, 3000m, ploegenachtervolging | 2e Spelen |
Sluiten