Lijst van medaillewinnaars op de Pan-Amerikaanse Spelen 2011 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Lijst van medaillewinnaars op de Pan-Amerikaanse Spelen 2011.

Lijst van medaillewinnaars op de Pan-Amerikaanse Spelen 2011

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Deze pagina geeft een overzicht van de medaillewinnaars op de Pan-Amerikaanse Spelen 2011 in Guadalajara.

Atletiek

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
100 m Lerone Clarke
 Jamaica
10,01 Kim Collins
 Saint Kitts en Nevis
10,04 Emmanuel Callander
 Trinidad en Tobago
10,16
200 m Roberto Skyers
 Cuba
20,37 Lansford Spence
 Jamaica
20,38 Bruno de Barros
 Brazilië
20,45
400 m Nery Brenes
 Costa Rica
44,65 Luguelín Santos
 Dominicaanse Republiek
44,71 Ramon Miller
 Bahama's
45,07
800 m Andy González
 Cuba
1.45,58 Kléberson Devide
 Brazilië
1.45,75 Raidel Acea
 Cuba
1.46,23
1500 m Leandro de Oliveira
 Brazilië
3.53,44 Byron Piedra
 Ecuador
3.53,45 Eduar Villanueva
 Venezuela
3.54,06
5000 m Juan Luis Barrios
 Mexico
14.13,77 Byron Piedra
 Ecuador
14.15,74 Joilson da Silva
 Brazilië
14.16,11
10.000 m Marilson dos Santos
 Brazilië
29.00,64 Juan Carlos Romero
 Mexico
29.41,00 Giovani dos Santos
 Brazilië
29.51,71
110 m horden Dayron Robles
 Cuba
13,10 Paulo Villar
 Colombia
13,27 Orlando Ortega
 Cuba
13,30
400 m horden Omar Cisneros
 Cuba
47,99 Isa Phillips
 Jamaica
48,82 Félix Sánchez
 Dominicaanse Republiek
48,85
3000 m steeplechase José Peña
 Venezuela
8.48,19 Hudson de Souza
 Brazilië
8.48,75 José Alberto Sánchez
 Cuba
8.49,75
4×100 m
 Brazilië
Ailson Feitosa
Sandro Viana
Nilson André
Bruno de Barros
38,18
 Saint Kitts en Nevis
Jason Rogers
Antoine Adams
Delwayne Delaney
Brijesh Lawrence
38,81
 Verenigde Staten
Calesio Newman
Jeremy Dodson
Rubin Williams
Monzavous Edwards
39,17
4×400 m
 Cuba
Noel Ruíz
Raidel Acea
Omar Cisneros
William Collazo
2.59,43
 Dominicaanse Republiek
Arismendy Peguero
Luguelín Santos
Yoel Tapia
Gustavo Cuesta
3.00,44
 Venezuela
Arturo Ramírez
Alberto Aguilar
José Acevedo
Omar Longart
3.00,82
Marathon Solonei da Silva
 Brazilië
2:16.37 Diego Colorado
 Colombia
2:17.13 Juan Carlos Cardona
 Colombia
2:18.20
20 km snelwandelen Erick Barrondo
 Guatemala
1:21.51 James Rendón
 Colombia
1:22.46 Luis Fernando López
 Colombia
1:22.51
50 km snelwandelen Horacio Nava
 Mexico
3:48.58 José Leyver
 Mexico
3:49.16 Jaime Quiyuch
 Guatemala
3:50.33
Hoogspringen Donald Thomas
 Bahama's
2,32 Diego Ferrín
 Ecuador
2,30 Víctor Moya
 Cuba
2,26
Polsstokhoogspringen Lázaro Borges
 Cuba
5,80 Jeremy Scott
 Verenigde Staten
5,60 Giovanni Lanaro
 Mexico
5,50
Verspringen Daniel Pineda
 Chili
7,97 David Registe
 Dominica
7,89 Jeremy Hicks
 Verenigde Staten
7,83
Hink-stap-springen Alexis Copello
 Cuba
17,21 Yoandri Betanzos
 Cuba
16,54 Jefferson Sabino
 Brazilië
16,51
Kogelstoten Dylan Armstrong
 Canada
21,30 Carlos Velíz
 Cuba
20,76 German Lauro
 Argentinië
20,41
Discuswerpen Jorge Fernández
 Cuba
65,58 Jarred Rome
 Verenigde Staten
61,71 Ronald Julião
 Brazilië
61,70
Kogelslingeren Kibwe Johnson
 Verenigde Staten
79,63 Michael Mai
 Verenigde Staten
72,71 Noleysis Vicet
 Cuba
72,57
Speerwerpen Guillermo Martínez
 Cuba
87,20 Cyrus Hostetler
 Verenigde Staten
82,24 Braian Toledo
 Argentinië
79,53
Tienkamp Leonel Suárez
 Cuba
8373 Maurice Smith
 Jamaica
8214 Yordani Garcia
 Cuba
8074
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
100 m Rosângela Santos
 Brazilië
11,22 Barbara Pierre
 Verenigde Staten
11,25 Shakera Reece
 Barbados
11,26
200 m Ana Cláudia Silva
 Brazilië
22,76 Simone Facey
 Jamaica
22,86 Marielis Sánchez
 Dominicaanse Republiek
23,02
400 m Jennifer Padilla
 Colombia
51,53 Daisurami Bonne
 Cuba
51,69 Geisa Coutinho
 Brazilië
51,87
800 m Adriana Muñoz
 Cuba
2.04,08 Gabriela Medina
 Mexico
2.04,41 Rosibel García
 Colombia
2.04,45
1500 m Adriana Muñoz
 Cuba
4.26,09 Rosibel García
 Colombia
4.26,78 Malindi Elmore
 Canada
4.27,57
5000 m Marisol Romero
 Mexico
16.24,08 Cruz da Silva
 Brazilië
16.29,75 Inés Melchor
 Peru
16.41,50
10.000 m Marisol Romero
 Mexico
34.07,24 Cruz da Silva
 Brazilië
34.22,44 Yolanda Caballero
 Colombia
34.39,14
100 m horden Yvette Lewis
 Verenigde Staten
12,82 Angela Whyte
 Canada
13,09 Lina Flórez
 Colombia
13,09
400 m horden Princesa Oliveros
 Colombia
56,26 Lucy Jaramillo
 Ecuador
56,95 Yolanda Osana
 Dominicaanse Republiek
57,08
3000 m steeplechase Sara Hall
 Verenigde Staten
10.03,16 Ángela Figueroa
 Colombia
10.10,14 Sabine Heitling
 Brazilië
10.10,98
4×100 m
 Brazilië
Ana Cláudia Silva
Vanda Gomes
Franciela Krasucki
Rosângela Santos
42,85
 Verenigde Staten
Kenyanna Wilson
Barbara Pierre
Yvette Lewis
Chastity Riggien
43,10
 Colombia
Lina Flórez
Jennifer Padilla
Yomara Hinestroza
Norma González
43,44
4×400 m
 Cuba
Aymée Martínez
Diosmely Peña
Susana Clement
Daisurami Bonne
3.28,09
 Brazilië
Joelma Sousa
Geisa Coutinho
Bárbara de Oliveira
Jailma de Lima
3.29,59
 Colombia
Princesa Oliveros
Norma González
Evelis Aguilar
Jennifer Padilla
3.29,94
Marathon Adriana Aparecida da Silva
 Brazilië
2:36,37 Madaí Pérez
 Mexico
2:38.03 Gladys Tejeda
 Peru
2:42.09
20 km snelwandelen Jamy Franco
 Guatemala
1:32.38 Mirna Ortiz
 Guatemala
1:33.37 Ingrid Hernández
 Colombia
1:34.06
Hoogspringen Lesyani Mayor
 Cuba
1,89 Marielys Rojas
 Venezuela
1,89 Romary Rifka
 Mexico
1,89
Polsstokhoogspringen Yarisley Silva
 Cuba
4,75 Fabiana Murer
 Brazilië
4,70 Becky Holliday
 Verenigde Staten
4,30
Verspringen Maurren Maggi
 Brazilië
6,94 Shameka Marshall
 Verenigde Staten
6,73 Caterine Ibargüen
 Colombia
6,63
Hink-stap-springen Caterine Ibargüen
 Colombia
14,92 Yargelis Savigne
 Cuba
14,36 Mabel Gay
 Cuba
14,28
Kogelstoten Misleydis González
 Cuba
18,57 Cleopatra Borel-Brown
 Trinidad en Tobago
18,46 Michelle Carter
 Verenigde Staten
18,09
Discuswerpen Yarelis Barrios
 Cuba
66,40 Aretha Thurmond
 Verenigde Staten
59,53 Denia Caballero
 Cuba
58,63
Kogelslingeren Yipsi Moreno
 Cuba
75,62 Sultana Frizell
 Canada
70,11 Amber Campbell
 Verenigde Staten
69,93
Speerwerpen Alicia DeShasier
 Verenigde Staten
58,01 Yainelis Ribeaux
 Cuba
56,21 Yanet Cruz
 Cuba
56,19
Zevenkamp Lucimara da Silva
 Brazilië
6133 Yasmiany Pedroso
 Cuba
5844 Francia Manzanillo
 Dominicaanse Republiek
5710

Badminton

Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel (m)
 GUA
Kevin Cordon
 CUB
Osleni Guerrero
 JAM
Charles Pyne
 BRA
Daniel Paiola
Dubbelspel (m)
 USA
Tony Gunawan
Howard Bach
 USA
Halim Ho
Sattawat Pongnairat
 MEX
Andres Lopez
Lino Munoz
 CAN
Adrian Liu
Derrick Ng
Enkelspel (v)
 CAN
Michelle Li
 CAN
Joycelyn Ko
 MEX
Victoria Montero
 PER
Claudia Rivero
Dubbelspel (v)
 CAN
Alex Bruce
Michelle Li
 USA
Rena Wang
Iris Wang
 CAN
Grace Gao
Joycelyn Ko
 USA
Eva Lee
Paula Obanana
Gemengd dubbel
 CAN
Grace Gao
Toby Ng
 USA
Eva Lee
Halim Ho
 PER
Claudia Rivero
Rodrigo Pacheco
 USA
Paula Obanana
Howard Bach

Beachvolleybal

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
 BRA
Alison Cerutti
Emanuel Rego
 VEN
Igor Hernandez
Farid Mussa
 ARG
Santiago Etchgaray
Pablo Suarez
Vrouwen
 BRA
Larissa França
Juliana Felisberta
 MEX
Bibiana Candelas
Mayra García
 PUR
Yarleen Santiago
Yamileska Yantin

Boksen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Licht vlieggewicht
 MEX
Joselito Vazquez
 CUB
Yosbany Veitia
 PUR
 DOM
Jantony Ortiz
Juan Hererad
Vlieggewicht
 CUB
Robeisy Ramirez
 DOM
Dagoberto Aguero
 MEX
 BRA
Braulio Avila
Juliao Henriques
Bantamgewicht
 CUB
Lazaro Alvarez
 MEX
Oscar Valdez
 VEN
 BRA
Angel Rodríguez
Robenilson De Jesus
Lichtgewicht
 CUB
Yasnier Toledo
 BRA
Robson Da Conceicao
 PUR
 MEX
Angel Suarez
Angel Gutierrez
Lichtweltergewicht
 CUB
Roniel Iglesias
 BAH
Valentino Knowles
 VEN
 BRA
Joelvis Hernandes
Éverton Lopes
Weltergewicht
 CUB
Carlos Banteux
 MEX
Oscar Molina
 CAN
 BRA
Mian Hussain
Myke Carvalho
Middengewicht
 CUB
Emilio Correa
 ECU
Jaime Cortez
 VEN
 CAN
Juan Carlos Rodriguez
Brody Blair
Lichtzwaargewicht
 CUB
Julio La Cruz
 BRA
Yamaguchi Florentino
 ECU
 MEX
Carlos Gongora
Armando Pina
Zwaargewicht
 CUB
Lenier Pero
 ECU
Julio Castillo
 ARG
 BAR
Yamil Peralta
Anderson Emmanuel
Superzwaargewicht
 ECU
Ytalo Perea
 MEX
Juan Hiracheta
 COL
 PUR
Isaia Mena
Gerado Bisbal
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Vlieggewicht
 CAN
Mandy Bujold
 COL
Ingrit Valencia
 ARG
 VEN
Pamela Benavidez
Karlha Magliocco
Licht weltergewicht
 PUR
Kiria Tapia
 MEX
Érika Cruz
 CAN
 ARG
Sandra Bizier
Adela Peralta
Licht zwaargewicht
 CAN
Mary Spencer
 DOM
Yenebier Guillén
 BRA
 MEX
Roseli Feitosa
Alma Ibarra

Boogschieten

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Individueel
 USA
Brady Ellison
 CAN
Crispin Duenas
 COL
Daniel Pineda
Team
 USA
Joe Fanchin
Brady Ellison
Jake Kaminski
 MEX
Juan René Serrano
Luis Velez
Pedro Vivas
 CUB
Juan Stevens
Hugo Franco
Jaime Quintana
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Individueel
 MEX
Alejandra Valencia
 USA
Miranda Leek
 MEX
Aida Roman
Team
 MEX
Aida Roman
Alejandra Valencia
Mariana Avitia
 USA
Khatuna Lorig
Miranda Leek
Heather Koehl
 CUB
Maydenia Sarduy
Orquidea Quesada
Larissa Paga

Bowlen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Individueel
 COL
Santiago Mejia
 USA
Chris Barnes
 BRA
 DOM
Marcelo Suartz
Manuel Fernandez
Paren
 USA
William O'Neil
Chris Barnes
 VEN
José Lander
Amleto Monacelli
 COL
Santiago Mejia
Jaime Gomez
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Individueel
 USA
Elizabeth Johnson
 CAN
Jennifer Park
 CAN
 VEN
Caroline Lagrange
Karen Mercano
Paren
 USA
Elizabeth Johnson
Kelly Kulick
 MEX
Sandra Gongora
Miriam Zetter
 COL
Anggie Ramirez
Maria Rodriguez

Gewichtheffen

Onderdeel Goud Zilver Brons
Bantamgewicht [-56 kg]
 CUB
Sergio Álvarez
 COL
Sergio Rada
 MEX
José Montes
Vedergewicht [-62 kg]
 COL
Óscar Figueroa
 VEN
Jesus Lopez
 COL
Diego Salazar
Lichtgewicht [-69 kg]
 VEN
Israel Rubio
 VEN
Junior Sanchez
 COL
Doyler Sanchez
Middengewicht [-77 kg]
 CUB
Ivan Cambar
 ECU
Ricardo Flores
 USA
Chad Vaughn
Lichtzwaargewicht [-85 kg]
 CUB
Yoelmis Hernandez
 COL
Carlos Andica
 USA
Kendrick Farris
Middenzwaargewicht [-94 kg]
 CUB
Javier Venega
 VEN
Herbys Marquez
 ECU
Eduardo Gudamud
Zwaargewicht [-105 kg]
 ECU
Jorge Arroyo
 VEN
Julio Luna
 USA
Donald Shankle
Superzwaargewicht [+105 kg]
 BRA
Fernando Reis
 VEN
Yoel Morales
 CAN
George Kobaladze
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Vlieggewicht [-48 kg]
 PUR
Lely Burgos
 VEN
Betsi Rivas
 COL
Katherine Mercado
Vedergewicht [-53 kg]
 DOM
Yuderquis Contreras
 VEN
Inmara Henriquez
 MEX
Francia Peñuñuri
Lichtgewicht [-58 kg]
 ECU
Maria Escobar
 COL
Jackelina Heredia
 COL
Lina Rivas
Middengewicht [-63 kg]
 CAN
Christine Girard
 COL
Nisida Palomeque
 MEX
Luz Acosta
Lichtzwaargewicht [-69 kg]
 COL
Mercedes Perez
 MEX
Cynthia Dominguez
 MEX
Aremi Fuentes
Zwaargewicht [-75 kg]
 COL
Ubaldina Valoyes
 CHI
Maria Valdes
 VEN
Maria Alvarez
Superzwaargewicht [+75 kg]
 ECU
Olivia Nieve
 VEN
Yaniuska Espinoza
 MEX
Tania Mascorro

Gymnastiek

Ritmische gymnastiek

Onderdeel Goud Zilver Brons
Meerkamp
 USA
Julie Zetlin
 MEX
Cynthia Valdéz
 BRA
Angelica Kvieczynski
Hoepel
 MEX
Cynthia Valdéz
 USA
Julie Zetlin
 BRA
Angelica Kvieczynski
Bal
 USA
Julie Zetlin
 MEX
Cynthia Valdéz
 BRA
Angelica Kvieczynski
Knotsen
 MEX
Cynthia Valdéz
 BRA
Angelica Kvieczynski
 CAN
Mariam Chamilova
Lint
 USA
Julie Zetlin
 MEX
Cynthia Valdéz
 ARG
Ana Pini Carrasco
Groepen
Meerkamp
 BRA
Dayane Amaral
Debora Falda
Luisa Matsuo
Bianca Mendonça
Eliane Sampaio
Drielly Altoe
 CAN
Katrina Cameron
RoseCossar
Alexandra Landry
Anastasiya Muntyanu
Anjelika Reznik
Kelsey Titmarsh
 CUB
Maydelis Delgado
Zenia Fernandez
Lianet Jose
Martha Perez
Yeney Renovales
Legna Savon
5 ballen
 BRA
Dayane Amaral
Debora Falda
Luisa Matsuo
Bianca Mendonça
Eliane Sampaio
Drielly Altoe
 USA
Jessica Bogdanov
Megan Frohlich
Aimee Gupta
Michelle Prozybylo
Sofya Roytburg
Sydney Sachs
 CAN
Katrina Cameron
RoseCossar
Alexandra Landry
Anastasiya Muntyanu
Anjelika Reznik
Kelsey Titmarsh
3 knotsen +
2 hoepels
 BRA
Dayane Amaral
Debora Falda
Luisa Matsuo
Bianca Mendonça
Eliane Sampaio
Drielly Altoe
 CAN
Katrina Cameron
RoseCossar
Alexandra Landry
Anastasiya Muntyanu
Anjelika Reznik
Kelsey Titmarsh
 USA
Jessica Bogdanov
Megan Frohlich
Aimee Gupta
Michelle Prozybylo
Sofya Roytburg
Sydney Sachs

Trampoline

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
 CAN
Keegan Soehn
 BRA
Rafael Andrade
 MEX
José Alberto Vargas
Vrouwen
 CAN
Rosannagh MacLennan
 USA
Dakota Earnest
 USA
Alaina Williams

Turnen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Landenwedstrijd
Meerkamp
 BRA
Francisco Barreto
Petrix Barbosa
Pericles Da Silva
Diego Hypolito
Arthur Zanetti
Sergio Sasaki Jr.
 PUR
Rafael Morales
Angel Ramos
Tommy Ramos
Luis Rivera
Alexander Rodriguez
Luis Vargas
 USA
Donothan Bailey
Christopher Maestas
Tyler Mizoguchi
Sho Nakamori
Paul Ruggeri
Brandon Wynn
Individueel
Meerkamp
 COL
Jossimar Calvo
 COL
Jorge Hugo Giraldo
 CHI
Tomás González
Brug
 MEX
Daniel Correal
 COL
Jorge Hugo Giraldo niet uitgereikt
 PUR
Luis Vargas
 USA
Paul Ruggeri
Paard (voltige)
 MEX
Daniel Correal
 COL
Jorge Hugo Giraldo
 COL
Jorge Pena
Rekstok
 USA
Paul Ruggeri
 COL
Jossimar Calvo
 PUR
Angel Ramos
Ringen
 USA
Brandon Wynn
 BRA
Arthur Zanetti
 USA
Christopher Maestas
Sprong
 BRA
Diego Hypólito
 CHI
Tomás González
 CAN
Hugh Smith
Vloer
 BRA
Diego Hypólito
 CHI
Tomás González
 PUR
Alexander Rodriguez
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Landenwedstrijd
Meerkamp
 USA
Bridgette Caquatto
Jessie DeZiel
Brandie Jay
Shawn Johnson
Grace McLaughlin
Bridget Sloan
 CAN
Kristina Vaculik
Peng Peng Lee
Coralie Leblond-Chartrand
Mikaela Gerber
Dominique Pegg
Talia Chiarelli
 MEX
Elsa Garcia
Marisela Cantú
Ana Lago
Karla Salazar
Yessenia Estrada
Alexa Moreno
Individueel
Meerkamp
 USA
Bridgette Caquatto
 GUA
Ana Sofia Gomez
 CAN
Kristina Vaculik
Balk
 GUA
Ana Sofia Gomez
 CAN
Kristina Vaculik
 BRA
Daniele Hypólito
Brug ongelijk
 USA
Bridgette Caquatto
 USA
Shawn Johnson
 MEX
Elsa Garcia
 MEX
Marisela Cantu
Sprong
 USA
Brandie Jay
 MEX
Elsa Garcia
 COL
Catalina Escobar
Vloer
 MEX
Ana Lago
 CAN
Mikaela Gerber
 BRA
Daniele Hypólito

Judo

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 60 kg
 BRA
Felipe Kitadai
 MEX
Nabor Castillo
 PER
 USA
Juan Postigos
Aaron Kunihiro
Klasse tot 66 kg
 BRA
Leandro Da Cunha
 USA
Kenneth Hashimoto
 CUB
 VEN
Anyelo Gomez
Ricardo Valderrama
Klasse tot 73 kg
 BRA
Bruno Silva
 ARG
Alejandro Clara
 CAN
 CUB
Nicholas Tritton
Ronald Girones
Klasse tot 81 kg
 BRA
Leandro Guilheiro
 PUR
Gabriel Miranda
 CAN
 ARG
Antonie Valois
Emmanuel Lucenti
Klasse tot 90 kg
 BRA
Tiago Camilo
 CUB
Asley Gonzalez
 CAN
 MEX
Alexandre Emond
Isao Cardones
Klasse tot 100 kg
 BRA
Luciano Correa
 CUB
Oreydis Despaigne
 ARG
 MEX
Cristian Schmidt
Sergio Garcia
Klasse boven 100 kg
 CUB
Oscar Brayson
 BRA
Rafael Silva
 COL
 MEX
Luis Salazar
Ramon Flores
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 48 kg
 ARG
Paula Pareto
 CUB
Dayaris Mestre
 USA
 BRA
Angela Woosley
Sarah Menezes
Klasse tot 52 kg
 CUB
Yanet Bermoy
 BRA
Erika Miranda
 USA
 COL
Angelica Delgado
Yulieth Sanchez
Klasse tot 57 kg
 CUB
Yurisleidys Lupetey
 BRA
Rafaela Silva
 CAN
 USA
Joliane Melançon
Hana Carmichael
Klasse tot 63 kg
 CUB
Yaritza Abel
 MEX
Karina Acosta
 USA
 CAN
Christal Ransom
Stéfanie Tremblay
Klasse tot 70 kg
 CUB
Onix Cortes
 COL
Yuri Alvear
 PUR
 BRA
Maria Perez
Maria Mazzoleni
Klasse tot 78 kg
 USA
Kayla Harrison
 CAN
Catherine Roberge
 CUB
 BRA
Yalennis Castillo
Mayra Da Silva
Klasse boven 78 kg
 CUB
Idalys Ortíz
 PUR
Melissa Mojica
 BRA
 MEX
Maria Altherman
Vanessa Zambotti

Kanovaren

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Canadese kano (C)
C-1 200 m
 CAN
Richard Dalton
 BRA
Nivalter De Jesus
 CUB
Roleysi Baez
C-1 1000 m
 MEX
Everardo Cristóbal
 CUB
Reydel Ramos
 CHI
Johnnathan Tafra
C-2 1000 m
 CUB
Karel Aguilar Chacon
Serguey Torres
 BRA
Erlon Silva
Ronilson de Oliveira
 VEN
Ronny Ratia
Anderson Ramos
Kayak (K)
K-1 200 m
 ECU
Cesar de Cesare
 ARG
Miguel Correa
 USA
Ryan Dolan
K-1 1000 m
 CUB
Jorge Antonio Garcia
 ARG
Daniel Dal Bo
 CAN
Philippe Duchesneau
K-2 200 m
 CAN
Ryan Cochrane
Hugues Fournel
 ARG
Miguel Correa
Ruben Voizard
 BRA
Givago Ribeiro
Gilvan Ribeiro
K-2 1000 m
 CAN
Steven Joren
Richard Dessureault-Dober
 CUB
Reinier Torres
Jorge Antonio Garcia
 ARG
Pablo Martín de Torres
Roberto Geringer Sallette
K-4 1000 m
 CUB
Osvaldo Labrada
Jorge Antonio Garcia
Reinier Torres
Maikel Daniel Zulueta
 CAN
Richard Dessureault-Dober
Philippe Duchesneau
Steven Jorens
Connor Taras
 BRA
Celso Oliveira
Roberto Maheler
Gilvan Ribeiro
Givago Ribeiro
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Kayak (K)
K-1 200 m
 USA
Carrie Johnson
 CUB
Darisleydis Amador
 ARG
Sabrina Ameghino
K-1 500 m
 USA
Carrie Johnson
 CAN
Emilie Fournel
 ARG
Alexandra Keresztesi
K-2 500 m
 CUB
Dayexi Gandarela
Dayexi Gandarela
 ARG
Sabrina Ameghino
Alexandra Keresztesi
 USA
Margaret Hogan
Kaitlyn McElroy
K-4 500 m
 CAN
Kathleen Fraser
Kristin Gauthier
Alexa Irvin
Una Lounder
 MEX
Anais Abraham
Karina Alanis
Alicia Guluarte
Maricela Montemayor
 CUB
Darisleydis Amador
Yulitza Meneses
Dayexi Gandarela
Yusmary Mengana

Karate

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 60 kg
 COL
Andres Rendon
 DOM
Norberto Sosa
 BRA
 CHI
Douglas Brose
Miguel Soffia
Klasse tot 67 kg
 ECU
Daniel Viveros
 CUB
Dennis Novo
 MEX
 VEN
Daniel Carrillo
Jean Peña
Klasse tot 75 kg
 DOM
Dionicio Gustavo
 USA
Thomas Scott
 CUB
 CHI
Lester Zamora
David Dubó
Klasse tot 84 kg
 VEN
Cesar Herrera
 DOM
Jorge Perez
 MEX
 CAN
Homero Morales
Sorin Alexandru
Klasse boven 84 kg
 VEN
Angel Aponte
 MEX
Alberto Ramirez
 BRA
 CAN
Wellington Barbosa
Shaun Dhillon
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 50 kg
 DOM
Ana Villanueva
 CHI
Gabriela Bruna
 BRA
 GUA
Jessica Candido
Cheili Gonzalez
Klasse tot 55 kg
 USA
Shannon Nishi
 DOM
Karina Diaz
 BRA
 CHI
Valeria Kumizaki
Jessy Reyes
Klasse tot 61 kg
 MEX
Bertha Gutierrez
 PER
Alexandra Grande
 VEN
 AHO
Daniela Suarez
Marisca Verspaget
Klasse tot 68 kg
 BRA
Lucelia Ribeiro
 MEX
Yadira Lira
 VEN
 CUB
Yoly Guillen
Yoandra Moreno
Klasse boven 68 kg
 GUA
Maria Castellanos
 MEX
Xunashi Caballero
 CAN
 CHI
Olivia Grant
Claudia Vera

Moderne vijfkamp

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
 MEX
Oscar Soto
 GUA
Andrei Gheorghe
 CHI
Esteban Bustos
Vrouwen
 USA
Margaux Isaksen
 BRA
Yane Marques
 MEX
Tamara Vega

Paardensport

Onderdeel Goud Zilver Brons
Dressuur individueel
 USA
Steffen Peters
 USA
Heather Blitz
 USA
Marisa Festerling
Dressuur team
 USA
Heather Blitz
Marisa Festerling
Cesar Alberto Parra
Steffen Peters
 CAN
Robert Bryng-Morris
Thomas Dvorak
Tina Irwin
Crystal Kroetch
 COL
Marco Bernal
Maria Ines Garcia
Constanza Jaramillo
Juan Mauricio Sanchez
Eventing individueel
 CAN
Jessica Phoenix
 USA
Hannah Burnett
 USA
Bruce Davidson jr.
Eventing team
 USA
Lynn Symansky
Hannah Burnett
Jack Pollard
Bruce Davidson Jr
Shannon Lilley
 CAN
Selena O'Hanlon
Rebecca Howard
Jessica Phoenix
Hawley Bennett
James Atkinson
 BRA
Jesper Martendal
Marcelo Tosi
Marcio Jorge
Ruy Fonseca Filho
Serguei Fofanoff
Springen individueel
 USA
Christine McCrea
 USA
Beezie Madden
 BRA
Bernardo Alves
Springen team
 USA
Kent Farrington
Beezie Madden
Christine McCrea
McLain Ward
 BRA
Álvaro de Miranda Neto
Bernardo Alves
Karina Johannpeter
Rodrigo Pessoa
 MEX
Antonio Maurer
Alberto Michan
Enrique González
Daniel Michan

Pelota

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Paleta rubber paren trinkete
 ARG
Facundo Andreasen
Sergio Villegas
 URU
Enzo Cazzola
Carlos Buzzo
 MEX
Adrian Raya
Guillermo Verdeja
Paleta leer paren trinkete
 ARG
Cristian Andrés Algarbe
Jorge Villegas
 URU
Pablo Baldizan
Gaston Dufau
 CUB
Frendy Fernandez
Anderson Jardines
Mano enkel trinkete
 MEX
Heriberto López
 CUB
Darien Povea
 USA
Roger Etchevers
Paleta leer paren 36m fronton
 CUB
Rafael Fernández
Azuan Perez
 MEX
Rodrigo Ledesma
Francisco Javier Mendiburu
 ARG
Luciano Callarelli
Carlos Dorato
Mano enkel 36m fronton
 MEX
Fernando Medina
 USA
Roberto Huarte
 CUB
Henrry Despaigne
Mano dubbel 36m fronton
 MEX
Jorge Alberto Alcantara
Orlando Diaz
 USA
Jose Huarte
Tony Huarte
 CUB
Dariel Leiva
Ruben Moya
Paleta rubber paren 30m fronton
 ARG
Fernando Gabriel Ergueta
Javier Alejandro Nicosia
 MEX
Jesus Homero Hurtado
Daniel Salvador Rodriguez
 CUB
Jose Noel Fiffe
Jhoan Luis Torreblanca
Frontenis paren 30m fronton
 MEX
Alberto Miguel Rodriguez
Arturo Rodríguez
 CUB
Daniel Alonso
Cesar Rafael Arocha
 ARG
Jorge Maximiliano Alberdi
Alexis Emanuel Clementín
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Paleta rubber paren trinkete
 ARG
María Lis García
Verónica Andrea Stele
 URU
Maria Jimena Miranda
Camila Naviliat
 MEX
Ariana Yolanda Cepeda
Rocio Guillen
Frontenis paren 30m fronton
 MEX
Paulina Castillo
Guadalupe Maria Hernandez
 CUB
Lisandra Lima
Yasmary De La Caridad Medina
 ARG
Irina Podversich
Johanna Stefanía Zair

Racquetball

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel
 USA
Rocky Carson
 MEX
Gilberto Mejia
 CAN
Vincent Gagnon
 MEX
Álvaro Beltrán
Dubbelspel
 MEX
Álvaro Beltrán
Javier Moreno
 VEN
Cesar Castro
Jorge Hirsekorn
 CAN
Timothy Landeryou
Kristofer Odegard
 USA
Shane Vanderson
Christopher Crowther
Team
 MEX
Álvaro Beltrán
Javier Moreno
 USA
Rocky Carson
Shane Vanderson
Christopher Crowther
 VEN
Cesar Castro
Jorge Hirsekorn
 ECU
Fernando Rios
Jose Alvarez
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel
 MEX
Paola Longoria
 USA
Rhonda Rajsich
 USA
Cheryl Gudinas
 BOL
Maria Vargas
Dubbelspel
 MEX
Paola Longoria
Samantha Salas
 USA
Rhonda Rajsich
Aimee Ruiz
 ECU
María Córdova
María Muñoz
 CHI
Angela Grisar
Carla Muñoz
Team
 MEX
Paola Longoria
Samantha Salas
 USA
Rhonda Rajsich
Aimee Ruiz
 ECU
María Córdova
María Muñoz
 BOL
Cintia Loma
Jenny Daza

Roeien

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Skiff (M1x)
 CUB
Angel Fournier
 MEX
Patrick Loliger
 VEN
Emilio Torres
Dubbel twee (M2x)
 ARG
Cristian Rosso
Ariel Suarez
 CUB
Janier Concepcion
Yoennis Hernandez
 VEN
Cesar Amaris
Jose Guipe
Twee zonder (M2-)
 USA
Michael Gennaro
Robert Otto
 BRA
Joao Borges
Alexis Mestre
 CAN
Peter McClelland
Steven Van Knotsenburg
Lichte dubbel twee (LM2x)
 MEX
Alan Armenta
Gerardo Sanchez
 CUB
Yunior Perez
Eyder Batista
 CAN
Travis King
Terence McKall
Dubbel vier (M4x)
 ARG
Alejandro Cucchietti
Santiago Fernández
Cristian Rosso
Ariel Suarez
 CUB
Janier Concepción
Adrian Oquendo
Eduardo Eubio
Yoennis Hernández
 MEX
Horacio Rangel
Edgar Valenzuela
Patrick Loliger
Santiago Sataella
Vier zonder (M4-)
 ARG
Sebastian Fernandez
Joaquin Iwan
Rodrigo Murillo
Agustin Silvestro
 CAN
David Wakulich
Kai Langerfield
Blake Parsons
Spencer Crowley
 CUB
Yenser Basilo
Dionnis Carrion
Jorber Avila
Solaris Freire
Lichte vier zonder (LM4-)
 CUB
Wilber Turro
Liosbel Hernandez
Liosmel Ramos
Manuel Suarez
 ARG
Nicolai Fernandez
Diego Gallina
Carlo Lauro
Pablo Mahnic
 CHI
Felipe Leal
Fernando Miralles
Rodrigo Muñoz
Fabian Oyarzun
Acht (M8+)
 USA
Jason Read
Stephen Kasprzyk
Matthew Wheeler
Joseph Spencer
Michael Gennaro
Robert Otto
Blaise Didier
Marcus Mc Elhenney
Derek Johnson
 CAN
Peter McClelland
Steven Van Knotsenburg
David Wakulich
Kai Langerfield
Blake Parsons
Spencer Crowley
Joshua Morris
Benjamin De Wit
Mark Laidlaw
 ARG
Sebastian Fernandez
Joaquin Iwan
Rodrigo Murillo
Agustin Silvestro
Sebastian Claus
Diego Lopez
Joel Infante
Mariano Sosa
Ariel Suarez
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Skiff (W1x)
 USA
Margot Shumway
 ARG
Maria Best
 CAN
Isolda Penney
Lichte skiff (LW1x)
 USA
Jennifer Goldsack
 BRA
Fabiana Beltrame
 CUB
Yaima Velazquez
Dubbel twee (W2x)
 ARG
Maria Abalo
Maria Best
 USA
Monica George
Megan Smith
 CAN
Sarah Bonikowsky
Sandra Kisil
Twee zonder (W2-)
 CUB
Yariulvis Cobas
Aimee Hernandez
 USA
Megan Walsh
Catherine Reddick
 CAN
Barbara McCord
Audra Vair
Lichte dubbel twee (LW2x)
 MEX
Analicia Ramirez
Lila Perez Rul
 CUB
Yaima Velazquez
Yoslaine Dominguez
 USA
Michelle Sechser
Chelsea Smith
Dubbel vier (W4x)
 ARG
Maria Abalo
Maria Best
Milka Kraljev
Maria Rohner
 CAN
Melanie Kok
Barbara McCord
Audra Vair
Isolda Penney
 USA
Megan Walsh
Michelle Sechser
Catherine Reddick
Chelsea Smith

Schermen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Floret individueel
 USA
Alexander Massialas
 CHI
Felipe Alvear
 VEN
 BRA
Antonio Leal
Guilherme Toldo
Degen individueel
 USA
Weston Kelsey
 VEN
Rubén Limardo
 VEN
 CUB
Silvio Fernández
Reynier Henriquez
Sabel individueel
 CAN
Philippe Beaudry
 USA
Timothy Morehouse
 VEN
 CAN
Hernan Jansen
Joseph Polossifakis
Floret ploegen
 USA
Miles Chamley-Watson
Alexander Massialas
Gerek Meinhardt
 CAN
Etienne Turbide
Anthony Prymack
Nicolas Teisseire
Tigran Bajgoric
 BRA
Fernando Scavasin
Heitor Shimbo
Guilherme Toldo
Renzo Agresta
Degen ploegen
 USA
Soren Thompson
Weston Kelsey
Cody Mattern
Gerek Meinhardt
 VEN
Silvio Fernandez
Francisco Limardo
Ruben Limardo
Jhon Perez
 CAN
Tigran Bajgoric
Igor Gantsevich
Vincent Pelletier
Etienne Turbide
Sabel ploegen
 USA
Benjamin Igoe
Timothy Morehouse
James Williams
 CAN
Joseph Polossifakis
Philippe Beaudry
Vincent Couturier
Anthony Prymack
 BRA
Renzo Agresta
William De Moraes
Tywilliam Pacheco
Heitor Shimbo
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Floret individueel
 USA
Lee Kiefer
 USA
Nzingha Prescod
 CAN
 MEX
Monica Peterson
Nataly Michel
Degen individueel
 USA
Kelley Hurley
 USA
Courtney Hurley
 ARG
 CUB
Elida Aguero
Yamirka Rodriguez
Sabel individueel
 USA
Mariel Zagunis
 VEN
Alejandra Benitez
 PAN
 CUB
Eileen Grench
Yaritza Goulet
Floret ploegen
 USA
Lee Kiefer
Nzingha Prescod
Doris Willette
Ibtihaj Muhammad
 CAN
Alanna Goldie
Monica Peterson
Kelleigh Ryan
Sandra Sassine
 VEN
Mariana Gonzalez
Johanna Fuenmayor
Yulitza Suarez
Maria Martinez
Degen ploegen
 USA
Lindsay Campbell
Courtney Hurley
Kelley Hurley
 CAN
Sherraine Schalm
Ainsley Switzer
Sandra Sassine
Daria Jorqera
 MEX
Alexandra Avena
Andrea Millan
Alejandra Teran
Alely Hernandez
Sabel ploegen
 USA
Ibtihaj Muhammad
Mariel Zagunis
Dagmara Wozniak
Lindsay Campbell
 MEX
Ursula Gonzalez
Angelica Aguilar
Angelica Larios
Alejandra Teran
 VEN
Alejandra Benitez
Yulitza Suarez
Maria Blanco
Patricia Contreras

Schietsport

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
10 m luchtpistool
 USA
Daryl Szarenszki
 TRI
Roger Daniels
 BRA
Julio Almeida
25 m snelvuurpistool
 USA
Emil Milev
 CUB
Juan Perez
 VEN
Franco di Mauro
50 m pistool
 GUA
Sergio Sánchez
 USA
Daryl Szarenszki
 BRA
Julio Almeida
50 m kleinkalibergeweer (drie houdingen)
 USA
Jason Parker
 USA
Matthew Wallace
 BRA
Bruno Heck
50 m kleinkalibergeweer (liggend)
 USA
Michael McPhail
 ARG
Alex Suligoy
 USA
Jason Parker
10 m luchtgeweer
 USA
Matthew Rawlings
 USA
Jonathan Hall
 CHI
Gonzalo Moncada
Skeet
 USA
Vincent Hancock
 CUB
Guillermo Torres
 CUB
Juan Rodríguez
Trap
 GUA
Jean-Pierre Brol
 COL
Danilo Caro
 BRA
Roberto Schmits
Dubbeltrap
 USA
Walton Eller
 PUR
José Torres
 BRA
Luiz Da Graca
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
10 m luchtpistool
 CAN
Dorothy Ludwig
 VEN
Maribel Pineda
 USA
Sandra Uptagrafft
25 m pistool
 BRA
Ana Luiz Mello
 USA
Sandra Uptagrafft
 VEN
Maribel Pineda
50 m kleinkalibergeweer (drie houdingen)
 CUB
Dianelys Perez
 CUB
Eglys De La Cruz
 USA
Sarah Beard
10 m luchtgeweer
 USA
Emily Carusi
 CUB
Eglys De La Cruz
 MEX
Rosa Del Carmen Peña
Skeet
 USA
Kimberley Rhode
 CHI
Francisca Crovetto
 ARG
Melisa Gil
Trap
 USA
Miranda Wilder
 CAN
Lindsay Boddez
 USA
Kayle Browning

Skaten

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
300m tijdrit
 COL
Pedro Causil
 CHI
Emmanuelle Silva
 ARG
Juan Cruz Aldi
1000m
 COL
Pedro Causil
 ARG
Ezequiel Capellano
 CHI
Jorge Reyes
10 km puntenkoers + afvalkoers
 ECU
Jorge Bolaños
 ARG
Ezequiel Capellano
 CHI
Jorge Reyes
Vrij skaten
 BRA
Marcel Sturmer
 ARG
Daniel Arriola
 COL
Leonardo Parrado
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
300m tijdrit
 COL
Yersy Puello
 CHI
Maria Moya
 MEX
Veronica Elias
1000m
 COL
Yersy Puello
 VEN
Sandra Buelvas
 ARG
Melisa Bonnet
10 km puntenkoers + afvalkoers
 COL
Kelly Martínez
 ARG
Melisa Bonnet
 CHI
Catherine Penan
Vrij skaten
 ARG
Elizabeth Soler
 CHI
Marisol Villarroel
 BRA
Talitha Haas

Squash

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel
 COL
Miguel Rodriguez
 MEX
Cesar Salazar
 CAN
Shawn Delierre
 MEX
Arturo Salazar
Dubbelspel
 MEX
Arturo Salazar
Eric Galvez
 USA
Christopher Gordon
Julian Illingworth
 PAR
Esteban Casarino
Nicolas Caballero
 ARG
Herman D'Arcangelo
Roberto Pezzota
Team
 MEX
Arturo Salazar
Eric Galvez
Cesar Salazar
 CAN
Shawn Delierre
Andrew Schnell
Shahier Razik
 BRA
Vinicius De Lima
Vinicius Rodrigues
Rafael Fernandes
 USA
Julian Illingworth
Christopher Gordon
Graham Bassett
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel
 MEX
Samantha Teran
 CAN
Samantha Cornett
 CAN
Miranda Ranieri
 GUY
Nicolette Fernandes
Dubbelspel
 MEX
Nayelly Fernandez
Samantha Teran
 COL
Catalina Pelaez
Silvia Angulo
 CAN
Miranda Ranieri
Stephanie Edmison
 USA
Olivia Blatchford
Maria Ubina
Team
 CAN
Miranda Ranieri
Samantha Cornett
Stephanie Edmison
 COL
Silvia Angulo
Catalina Pelaez
Anna Porras
 MEX
Nayelly Fernandez
Samantha Teran
Imelda Salazar
 USA
Olivia Blatchford
Maria Ubina
Lily Lorentzen

Taekwondo

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 58 kg
 DOM
Gabriel Mercedes
 MEX
Damian Villa
 CUB
 BRA
Frank Diaz
Marcio Ferreira
Klasse tot 68 kg
 DOM
Jhohanny Jean
 CUB
Angel Mora
 USA
 CHI
Terrence Jennings
Mario Guerra
Klasse tot 80 kg
 ARG
Sebastián Crismanich
 VEN
Carlos Vazquez
 MEX
 GUA
Uriel Adriano
Stuardo Solorzano
Klasse boven 80 kg
 CUB
Robelis Despaigne
 VEN
Juan Carlos Diaz
 CAN
 USA
François Coulombe-Fortier
Stephen Lambdin
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Klasse tot 49 kg
 CAN
Ivett Gonda
 PER
Lizbeth Diez-Canseco
 USA
 MEX
Deireanne Morales
Jannet Alegria
Klasse tot 57 kg
 MEX
Irma Contreras
 COL
Doris Patiyo
 USA
 CHI
Nicole Palma
Yeny Contreras
Klasse tot 67 kg
 CAN
Melissa Pagnotta
 USA
Paige McPherson
 DOM
 CUB
Katherine Rodríguez
Taimi Castellanos
Klasse boven 67 kg
 CUB
Glenhis Hérnandez
 PUR
Nikki Martínez
 MEX
 USA
Guadelupe Ruiz
Lauren Cahoon

Tafeltennis

Onderdeel Goud Zilver Brons
Enkelspel (m)
 ARG
Song Liu
 MEX
Marcos Madrid
 ECU
Alberto Mino
 DOM
Lin Ju
Team (m)
 BRA
Hugo Hoyama
Gustavo Tsuboi
Thiago Monterio
 ARG
Pablo Tabachnik
Song Liu
Gaston Alto
 CUB
Andy Pereira
Jorge Campos
Pavel Oxamendi
 MEX
Marcos Madrid
Guillermo Munoz
Jude Okoh
Enkelspel (v)
 CAN
Mo Zhang
 DOM
Wu Xue
 USA
Lily Zhang
 USA
Ariel Hsing
Team (v)
 DOM
Wu Xue
Johenny Valdez
Eva Brito
 VEN
Fabiola Ramos
Ruaida Ezzeddine
Luisana Perez
 USA
Ariel Hsing
Lily Zhang
Erica Wu
 COL
Paula Medina
Luisa Zuluaga
Johana Araque

Tennis

Onderdeel Goud Zilver Brons
mannenenkelspel
 COL
Robert Farah Maksoud
 BRA
Rogério Dutra da Silva
 DOM
Víctor Estrella Burgos
mannendubbelspel
 COL
Juan Sebastián Cabal
Robert Farah Maksoud
 ECU
Júlio César Campozano
Roberto Quiroz
 USA
Nicholas Monroe
Greg Ouelette
gemengd dubbelspel
 MEX
Ana Paula de la Peña
Santiago González
 CHI
Andrea Koch Benvenuto
Guillermo Rivera Aránguiz
 BRA
Ana-Clara Duarte
Rogério Dutra da Silva
vrouwenenkelspel
 USA
Irina Falconi
 PUR
Mónica Puig
 USA
Christina McHale
vrouwendubbelspel
 ARG
María Irigoyen
Florencia Molinero
 USA
Irina Falconi
Christina McHale
 COL
Catalina Castaño
Mariana Duque Mariño

Triatlon

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
 BRA
Reinald Colucci
 USA
Manuel Huerta
 CAN
Brent McMahon
Vrouwen
 USA
Sarah Haskins
 CHI
Bárbara Riveros
 BRA
Pamella Nascimento

Waterskiën

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Tricks
 ARG
Javier Julio
 CAN
Jason McClintock
 CHI
Felipe Miranda
Slalom
 USA
Jonathan Travers
 CAN
Jason McClintock
 MEX
Carlos Lamadrid
Sprong
 USA
Frederick Krueger IV
 CHI
Rodrigo Miranda
 CHI
Felipe Miranda
Allround
 ARG
Javier Julio
 CHI
Felipe Miranda
 CHI
Rodrigo Miranda
Wakeboard
 USA
Andrew Adkison
 BRA
Marcelo Giardi
 ARG
Alejo de Palma
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Tricks
 CAN
Whitney McClintock
 COL
Maria Linares
 USA
Regina Jaquess
Slalom
 USA
Regina Jaquess
 CAN
Whitney McClintock
 CAN
Karen Stevens
Sprong
 USA
Regina Jaquess
 CAN
Whitney McClintock
 CAN
Karen Stevens
Allround
 USA
Regina Jaquess
 CAN
Whitney McClintock
 CAN
Karen Stevens

Wielersport

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Sprint
 VEN
Hersony Canelon
 COL
Fabian Puerta
 TRI
Njisane Phillip
Keirin
 COL
Fabian Puerta
 VEN
Hersony Canelon
 ARG
Leandro Botasso
Teamsprint
 VEN
Hersony Canelon
Cesar Marcano
Angel Pulgar
 USA
Michael Blatchford
Dean Tracy
James Watkins
 COL
Jonathan Marin
Fabian Puerta
Christian Tamayo
Teamachtervolging
 COL
Juan Arango
Edwin Ávila
Arles Castro
Weimar Roldan
 CHI
Antonio Cabrera
Gonzalo Miranda
Pablo Seisdedos
Luis Sepulveda
 ARG
Maximiliano Almada
Marcos Crespo
Walter Pérez
Eduardo Sepulveda
Omnium
 COL
Juan Arango
 CHI
Luis Mansilla
 ARG
Walter Pérez
Wegwedstrijd
 AHO
Marc de Maar
 VEN
Miguel Uberto
 CUB
Arnold Alcolea
Tijdrit
 COL
Marlon Pérez
 ARG
Matías Médici
 CHI
Carlos Oyarzún
BMX
 USA
Connor Fields
 USA
Nicholas Long
 COL
Andres Jimenez
Mountainbike
 COL
Hector Paez
 CAN
Max Platon
 USA
Jeremiah Bishop
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Sprint
 CUB
Lisandra Guerra
 VEN
Daniella Larreal
 COL
Diana Maria Garcia
Keirin
 VEN
Daniella Larreal
 MEX
Luz Gaxiola
 USA
Dana Feiss
Teamsprint
 VEN
Daniela Larreal
Mariestela Vilera
 COL
Diana Maria Garcia
Juliana Gaviria
 MEX
Nancy Contreras
Luz Gaxiola
Teamachtervolging
 CAN
Laura Brown
Jasmin Glaesser
Stephanie Roorda
 CUB
Yumari Gonzalez
Dalila Rodriguez
Yudelmis Dominguez
 COL
Maria Luisa Calle
Serika Guluma
Lorena Vargas
Omnium
 VEN
Angie Gonzalez
 MEX
Sofia Arreola
 CUB
Marlies Mejias
Wegwedstrijd
 CUB
Arlenis Sierra
 CUB
Yumari González
 CUB
Yudelmis Domínguez
Tijdrit
 COL
María Luisa Calle
 ESA
Evelyn García
 CAN
Laura Brown
BMX
 COL
Mariana Pajón
 USA
Arielle Martin
 ARG
Maria Gabriela Diaz
Mountainbike
 USA
Heather Irmiger
 MEX
Laura Morfin
 CAN
Amanda Sin

Worstelen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Grieks-Romeins
tot 55 kg
 CUB
Gustavo Balart
 VEN
Jorge Cardozo
 COL
 DOM
Juan Carlos Lopez
Francisco Encarnacion
tot 60 kg
 VEN
Luis Liendo
 USA
Joseph Betterman
 CUB
 DOM
Hanser Menoque
Jansel Ramirez
tot 66 kg
 CUB
Pedro Mullens
 DOM
Anyelo Mota Brea
 MEX
 USA
Ulises Barragan
Glenn Garrison
tot 74 kg
 CUB
Jorgisbell Alvarez
 USA
Benjamin Provisor
 MEX
 DOM
Juan Escobar
Hansel Martinez
tot 84 kg
 CUB
Pablo Shorey
 COL
Cristian Mosquera
 DOM
 VEN
José Paredes
Yorgen Cova
tot 96 kg
 CUB
Yunior Estrada
 COL
Raul Angulo
 VEN
 ARG
Erwin Caraballo
Yuri Maier
tot 120 kg
 CUB
Mijian López
 VEN
Rafael Barreno
 DOM
 COL
Ramon Antonio Garcia
Victor Asprilla
Vrije stijl
tot 55 kg
 DOM
Juan Beltre
 USA
Obenson Blanc
 CAN
 ECU
Steven Takahashi
Juan Valverde
tot 60 kg
 PUR
Franklin Gomez
 MEX
Guillermo Torres
 CUB
 ARG
Yowlys Bonne
Fernando Iglesias
tot 66 kg
 CUB
Livan Lopez
 PUR
Pedro Soto
 USA
 ECU
Teyon Ware
Yoan Blanco
tot 74 kg
 USA
Jordan Burroughs
 CUB
Yunierki Blanco
 CAN
 VEN
Matt Gentry
Ricardo Roberty
tot 84 kg
 USA
Jacob Herbert
 CUB
Humberto Arencibia
 CAN
 VEN
Jeffrey Adamson
Jose Diaz
tot 96 kg
 USA
Jacob Varner
 VEN
Luis Vivenes
 CAN
 VEN
Khetag Pliev
Juan Martinez
tot 120 kg
 USA
Tervel Dlagnev
 CAN
Sunny Dhinsa
 CUB
 DOM
Disney Rodriguez
Carlos Feliz Garica
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
tot 48 kg
 CAN
Carol Huynh
 USA
Clarissa Chun
 ARG
 COL
Patricia Bermudez
Carolina Castillo
tot 55 kg
 USA
Helen Maroulis
 CAN
Tonya Verbeek
 BRA
 ECU
Joice da Silva
Lissette Antes
tot 63 kg
 CUB
Katerina Vidiaux
 USA
Elena Pirozhkova
 ARG
 COL
Luz Vazquez
Sandra Roa
tot 72 kg
 CUB
Lisset Hechevarria
 BRA
Aline Ferreira
 VEN
 DOM
Jaramit Weffer
Elsa Sanchez

Zeilen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Plankzeilen
 BRA
Ricardo Santos
 ARG
Mario Reutemann
 MEX
David Mier
Laser
 ARG
Julia Alsogaray
 CHI
Matias Del Solar
 GUA
Juan Maegli
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Plankzeilen
 BRA
Patricia Freitas
 MEX
Demita Vega
 USA
Farrah Hall
Laser radial
 ARG
Cecilia Saroli
 MEX
Tania Calles
 USA
Paige Railey
Open
Onderdeel Goud Zilver Brons
Sunfish
 BRA
Matheus Dallagnello
 USA
Paul Foerster
 ARG
Francisco Renna
Snipe
 BRA
Alexandre do Amaral
Gabriel Borges
 USA
Agustin Diaz
Kathleen Tocke
 URU
Pablo Defazio
Manfredo Finck
Lightning
 CHI
Alberto González
Diego Gonzalez
Cristian Herman
 USA
Jody Lutz
Derek Gauger
Jay Lutz
 BRA
Claudio Biekarck
Marcelo da Silva
Gunnar Ficker
Hobie 16
 PUR
Enrique Figueroa
Victor Aponte
 BRA
Bernardo Arndt
Bruno Oliveira
 GUA
Jason Hess
Jose Hernandez
J/24
 BRA
Mauricio Oliveira
Alexandre de Silva
Guilherme Hamelmann
Daniel Santiago
 USA
John Mollicone
George Abdullah III
Geoffrey Becker
Daniel Rabin
 CHI
Matias Seguel
Cristobal Grez
Marc Jux
Juan Lira

Zwemsport

Schoonspringen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
3 m plank
 MEX
Yahel Castillo
 MEX
Julián Sánchez
 BRA
Cesar Castro
10 m toren
 MEX
Iván García
 MEX
Rommel Pacheco
 COL
Sebastián Villa
3 m plank synchroon
 MEX
Yahel Castillo
Julian Sanchez
 USA
Troy Dumais
Kristian Ipsen
 CUB
Rene Hernandez
Jorge Pupo
10 m toren synchroon
 MEX
Iván García
Germán Sánchez
 CUB
Jeinkler Aguirre
Jose Guerra
 CAN
Kevin Geyson
Eric Sehn
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
3 m plank
 MEX
Laura Sánchez
 USA
Cassidy Krug
 MEX
Paola Espinosa
10 m toren
 MEX
Paola Espinosa
 MEX
Tatiana Ortiz
 CAN
Meaghan Benfeito
3 m plank synchroon
 MEX
Paola Espinosa
Laura Sánchez
 CAN
Jennifer Abel
Emilie Heymans
 USA
Kassidy Cook
Cassidy Krug
10 m toren synchroon
 MEX
Paola Espinosa
Tatiana Ortiz
 CAN
Meaghan Benfeito
Roseline Filion
 CUB
Yaima Mena
Annia Rivera

Synchroonzwemmen

Onderdeel Goud Zilver Brons
Duet
 CAN
Elise Marcotte
Marie-Pier Boudreau Gagnon
 USA
Mary Christine Killman
Mariya Koroleva
 BRA
Lara Teixeira
Nayara Figuiera
Team
 CAN
Marie-Pier Boudreau Gagnon
Jo-Annie Fortin
Chloé Isaac
Stéphanie Leclair
Tracy Little
Élise Marcotte
Karine Thomas
Valérie Welsh
 USA
Morgan Fuller
Megan Hansley
Mary Killman
Mariya Koroleva
Michelle Moore
Leah Pinette
Lyssa Wallace
Alison Williams
 BRA
Giovana Stephan
Joseane Costa
Lara Teixeira
Lorena Molinos
Maria Bruno
Maria Pereira
Nayara Figueira
Pamela Nogueira

Zwemmen

Mannen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Vrije slag
50 m César Cielo Filho
 Brazilië
21,58 Bruno Fratus
 Brazilië
22,05 Hanser García
 Cuba
22,15
100 m César Cielo Filho
 Brazilië
47,84 Hanser García
 Cuba
48,34 Shaune Fraser
 Kaaimaneilanden
48,64
200 m Brett Fraser
 Kaaimaneilanden
1.47,18 Shaune Fraser
 Kaaimaneilanden
1.48,29 Benjamin Hockin
 Paraguay
1.48,48
400 m Charlie Houchin
 Verenigde Staten
3.50,95 Matt Patton
 Verenigde Staten
3.51,25 Cristian Quintero
 Venezuela
3.52,51
1500 m Arthur Frayler
 Verenigde Staten
15.19,59 Ryan Feeley
 Verenigde Staten
15.22,19 Juan Pereyra
 Argentinië
15.26,20
Rugslag
100 m Thiago Pereira
 Brazilië
54,56 Eugene Godsoe
 Verenigde Staten
54,61 Guilherme Guido
 Brazilië
54,81
200 m Thiago Pereira
 Brazilië
1.57,19 Omar Pinzón
 Colombia
1.58,31 Ryan Murphy
 Verenigde Staten
1.58,50
Schoolslag
100 m Felipe França
 Brazilië
1.00,34 Felipe Lima
 Brazilië
1.00,99 Marcus Titus
 Verenigde Staten
1.01,12
200 m Sean Mahoney
 Verenigde Staten
2.11,62 Christopher Burckle
 Verenigde Staten
2.12,60 Thiago Pereira
 Brazilië
2.13,58
Vlinderslag
100 m Albert Subirats
 Venezuela
52,37 Eugene Godsoe
 Verenigde Staten
52,67 Christopher Brady
 Verenigde Staten
52,95
200 m Leonardo De Deus
 Brazilië
1.57,92 Daniel Madwed
 Verenigde Staten
1.58,52 Kaio de Almeida
 Brazilië
1.58,78
Wisselslag
200 m Thiago Pereira
 Brazilië
1.58,07 Conor Dwyer
 Verenigde Staten
1.58,64 Henrique Rodrigues
 Brazilië
2.03,41
400 m Thiago Pereira
 Brazilië
4.16,68 Conor Dwyer
 Verenigde Staten
4.18,22 Robert Margalis
 Verenigde Staten
4.24,88
Vrije slag estafette
4×100 m
 Brazilië
Bruno Fratus
Nicholas Santos
César Cielo Filho
Nicolas Oliveira
3.14,65
 Verenigde Staten
William Copeland
Christopher Brady
Robert Savulich
Scot Robison
3.15,62
 Venezuela
Octavio Alesi
Crox Acuña
Cristian Quintero
Albert Subirats
3.19,92
4×200 m
 Verenigde Staten
Conor Dwyer
Scot Robison
Charlie Houchin
Matt Patton
7.15,07
 Brazilië
André Schultz
Nicolas Oliveira
Leonardo De Deus
Thiago Pereira
7.21,96
 Venezuela
Daniele Tirabassi
Cristian Quintero
Crox Acuña
Marcos Lavado
7.23,41
Wisselslagestafette
4×100 m
 Brazilië
Guilherme Guido
Felipe França
Gabriel Mangabeira
César Cielo Filho
3.34,58
 Verenigde Staten
Eugene Godsoe
Marcus Titus
Christopher Brady
Scot Robison
3.37,17
 Argentinië
Federico Grabich
Lucas Peralta
Marcos Barale
Lucas Del Piccolo
3.44,51
Vrouwen
Onderdeel Goud Zilver Brons
Vrije slag
50 m Lara Jackson
 Verenigde Staten
25,09 Graciele Herrmann
 Brazilië
25,23 Amanda Kendall
 Verenigde Staten
25,24
100 m Amanda Kendall
 Verenigde Staten
54,75 Erika Erndl
 Verenigde Staten
55,04 Arlene Semeco
 Venezuela
55,43
200 m Catherine Breed
 Verenigde Staten
2.00,08 Chelsea Nauta
 Verenigde Staten
2.00,62 Andreina Pinto
 Venezuela
2.00,79
400 m Gillian Ryan
 Verenigde Staten
4.11,58 Andreina Pinto
 Venezuela
4.11,81 Kristel Köbrich
 Chili
4.13,31
800 m Kristel Köbrich
 Chili
8.34,71 Ashley Twichell
 Verenigde Staten
8.38,38 Andreina Pinto
 Venezuela
8.44,55
Rugslag
100 m Rachel Bootsma
 Verenigde Staten
1.00,37 Elizabeth Pelton
 Verenigde Staten
1.01,12 Fernanda González
 Mexico
1.02,00
200 m Elizabeth Pelton
 Verenigde Staten
2.08,99 Bonnie Brandon
 Verenigde Staten
2.12,57 Fernanda González
 Mexico
2.13,56
Schoolslag
100 m Annie Chandler
 Verenigde Staten
1.07,90 Ashley Wanland
 Verenigde Staten
1.08,55 Ashley McGregor
 Canada
1.08,96
200 m Ashley McGregor
 Canada
2.28,04 Haley Spencer
 Verenigde Staten
2.29,30 Michelle McKeehan
 Verenigde Staten
2.30,51
Vlinderslag
100 m Claire Donahue
 Verenigde Staten
58,73 Daynara de Paula
 Brazilië
59,30 Elaine Breeden
 Verenigde Staten
59,81
200 m Kim Vandenberg
 Verenigde Staten
2.10,54 Lindsay De Paul
 Verenigde Staten
2.12,34 Rita Medrano
 Mexico
2.12,43
Wisselslag
200 m Julia Smit
 Verenigde Staten
2.13,73 Alia Atkinson
 Jamaica
2.14,75 Joanna Maranhão
 Brazilië
2.15,08
400 m Julia Smit
 Verenigde Staten
4.46,15 Joanna Maranhão
 Brazilië
4.46,33 Allysa Vavra
 Verenigde Staten
4.48,05
Vrije slag estafette
4×100 m
 Verenigde Staten
Madison Kennedy
Elizabeth Pelton
Amanda Kendall
Erika Erndl
3.40,66
 Brazilië
Michelle Lenhardt
Tatiana Barbosa
Flavia Delaroli-Cazziolato
Daynara de Paula
3.44,62
 Canada
Jennifer Beckberger
Caroline Lapierre
Ashley McGregor
Paige Schultz
3.48,37
4×200 m
 Verenigde Staten
Catherine Breed
Elizabeth Pelton
Chelsea Nauta
Amanda Kendall
8.01,18
 Brazilië
Joanna Maranhão
Jessica Cavalheiro
Manuella Lyrio
Tatiana Barbosa
8.09,89
 Mexico
Liliana Ibañez
Patricia Castañeda
Fernanda González
Susana Escobar
8.12,19
Wisselslagestafette
4×100 m
 Verenigde Staten
Rachel Bootsma
Annie Chandler
Claire Donahue
Amanda Kendall
4.01,00
 Canada
Gabrielle Soucisse
Ashley McGregor
Erin Miller
Jennifer Beckberger
4.07,04
 Brazilië
Fabíola Molina
Tatiane Sakemi
Daynara de Paula
Tatiana Barbosa
4.07,12

Openwaterzwemmen

Onderdeel Goud Zilver Brons
Mannen
 CAN
Richard Weinberger
 USA
Arthur Frayler
 ARG
Guillermo Bertola
Vrouwen
 ARG
Cecilia Biagioli
 BRA
Poliana Okimoto
 USA
Christine Jennings

Teamsporten

Sport Goud Zilver Brons
Basketbal (m)
 Puerto Rico
 Mexico
 Verenigde Staten
Basketbal (v)
 Puerto Rico
 Mexico
 Brazilië
Handbal (m)
 Argentinië¹