Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen normale schans - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen normale schans.

Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen normale schans

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Gundersen normale schans
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 14 februari
Sport Noordse combinatie
Accommodatie(s) Alpensia Cross-Country Centre
Alpensia Jumping Park
Deelnemers 48 atleten
Medailles
Goud  Eric Frenzel  
 Duitsland
Zilver  Akito Watabe  
 Japan
Brons  Lukas Klapfer  
 Oostenrijk
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Gundersen NHmannen
Gundersen LHmannen
Teammannen

De Gundersenwedstrijd van de normale schans tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vindt plaats op 14 februari 2018 in het Alpensia Jumping Park en het Alpensia Cross-Country Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was de Duitser Eric Frenzel, Frenzel wist zijn titel met succes te verdedigen.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Onderdeel
12 februari 15:30 07:30 Schansspringen
18:00 10:00 Langlaufen (10 km)

Uitslag

Schansspringen

Rang Bib Naam Land Afstand (m) Punten Tijdsverschil
1 27 Franz-Josef Rehrl
 Oostenrijk
112.0 130.6
2 40 Jarl Magnus Riiber
 Noorwegen
111.0 126.9 +0:15
3 48 Akito Watabe
 Japan
105.5 123.7 +0:28
4 39 Lukas Klapfer
 Oostenrijk
109.0 122.6 +0:32
5 41 Eric Frenzel
 Duitsland
106.5 121.7 +0:36
6 42 Eero Hirvonen
 Finland
102.0 118.0 +0:50
7 43 Espen Andersen
 Noorwegen
104.5 117.2 +0:54
8 29 Yoshito Watabe
 Japan
104.0 114.3 +1:05
9 35 Kristjan Ilves
 Estland
104.0 112.8 +1:11
10 34 Maxime Laheurte
 Frankrijk
104.5 110.7 +1:20
11 44 Johannes Rydzek
 Duitsland
101.0 109.1 +1:26
12 33 François Braud
 Frankrijk
101.5 108.6 +1:28
13 38 Vinzenz Geiger
 Duitsland
103.5 105.4 +1:41
14 22 Hideaki Nagai
 Japan
101.0 104.2 +1:46
15 28 Go Yamamoto
 Japan
97.5 104.0 +1:46
16 45 Fabian Rießle
 Duitsland
94.5 99.9 +2:03
17 37 Ilkka Herola
 Finland
97.0 99.7 +2:04
18 26 Bryan Fletcher
 Verenigde Staten
97.5 99.0 +2:06
19 14 Jason Lamy-Chappuis
 Frankrijk
96.0 97.7 +2:12
20 19 Szczepan Kupczak
 Polen
97.0 96.8 +2:15
21 21 Ernest Jahin
 Olympische atleten uit Rusland
96.0 96.7 +2:16
22 8 Ondřej Pažout
 Tsjechië
97.5 95.8 +2:19
23 46 Jørgen Graabak
 Noorwegen
90.0 93.6 +2:28
24 32 Antoine Gérard
 Frankrijk
96.5 92.9 +2:31
25 36 Wilhelm Denifl
 Oostenrijk
92.0 92.3 +2:33
26 24 Tim Hug
 Zwitserland
97.0 90.9 +2:39
27 13 Vid Vrhovnik
 Slovenië
92.5 90.4 +2:41
28 18 Miroslav Dvořák
 Tsjechië
95.5 89.3 +2:43
29 30 Tomáš Portyk
 Tsjechië
89.5 89.3 +2:45
30 3 Aaron Kostner
 Italië
93.5 89.2 +2:46
31 47 Jan Schmid
 Noorwegen
88.0 88.8 +2:47
32 16 Paweł Słowiok
 Polen
92.5 88.3 +2:49
33 23 Bernhard Gruber
 Oostenrijk
91.5 88.2 +2:50
34 25 Arttu Mäkiaho
 Finland
91.0 85.2 +3:02
34 17 Hannu Manninen
 Finland
90.0 85.2 +3:02
36 15 Viktor Pasichnyk
 Oekraïne
89.5 84.0 +3:06
37 9 Ben Loomis
 Verenigde Staten
86.5 79.5 +3:24
38 31 Alessandro Pittin
 Italië
89.0 77.4 +3:33
39 10 Taylor Fletcher
 Verenigde Staten
86.0 76.4 +3:37
40 11 Raffaele Buzzi
 Italië
88.0 74.6 +3:44
41 6 Lukas Runggaldier
 Italië
85.0 73.6 +3:48
42 4 Park Je-un
 Zuid-Korea
86.0 73.3 +3:49
43 12 Karl-August Tiirmaa
 Estland
87.0 68.9 +4:07
44 7 Adam Cieślar
 Polen
81.0 68.7 +4:08
45 2 Wojciech Marusarz
 Polen
79.5 61.3 +4:37
46 20 Marjan Jelenko
 Slovenië
73.5 60.4 +4:41
47 1 Jasper Good
 Verenigde Staten
76.0 58.8 +4:47
5 Lukáš Daněk
 Tsjechië
DSQ

Langlaufen

Rang Bib Naam Land Starttijd Langlaufen Eindtijd Verschil
Tijd Rang
Goud 5 Eric Frenzel
 Duitsland
0:36 24:15.4 6 24:51.4
Zilver 3 Akito Watabe
 Japan
0:28 24:28.2 9 24:56.2 +4.8
Brons 4 Lukas Klapfer
 Oostenrijk
0:32 24:37.5 11 25:09.5 +18.1
4 2 Jarl Magnus Riiber
 Noorwegen
0:15 24:58.9 23 25:13.9 +22.5
5 11 Johannes Rydzek
 Duitsland
1:26 23:53.3 3 25:19.3 +27.9
6 6 Eero Hirvonen
 Finland
0:50 24:53.0 19 25:43.0 +51.6
7 16 Fabian Rießle
 Duitsland
2:03 23:53.7 4 25:56.7 +1:05.3
8 17 Ilkka Herola
 Finland
2:04 23:52.9 2 25:56.9 +1:05.5
9 13 Vinzenz Geiger
 Duitsland
1:41 24:15.9 7 25:56.9 +1:05.5
10 7 Espen Andersen
 Noorwegen
0:54 25:11.1 28 26:05.1 +1:13.7
11 10 Maxime Laheurte
 Frankrijk
1:20 24:54.5 21 26:14.5 +1:23.1
12 8 Yoshito Watabe
 Japan
1:05 25:11.2 29 26:16.2 +1:24.8
13 1 Franz-Josef Rehrl
 Oostenrijk
0:00 26:29.5 44 26:29.5 +1:38.1
14 14 Hideaki Nagai
 Japan
1:46 24:44.5 16 26:30.5 +1:39.1
15 12 François Braud
 Frankrijk
1:28 25:12.5 30 26:40.5 +1:49.1
16 9 Kristjan Ilves
 Estland
1:11 25:52.3 38 27:03.3 +2:11.9
17 18 Bryan Fletcher
 Verenigde Staten
2:06 24:57.6 22 27:03.6 +2:12.2
18 23 Jørgen Gråbak
 Noorwegen
2:28 24:53.3 20 27:21.3 +2:29.9
19 38 Alessandro Pittin
 Italië
3:33 23:48.9 1 27:21.9 +2:30.5
20 33 Bernhard Gruber
 Oostenrijk
2:50 24:32.1 10 27:22.1 +2:30.7
21 28 Miroslav Dvořák
 Tsjechië
2:43 24:40.4 14 27:23.4 +2:32.0
22 32 Paweł Słowiok
 Polen
2:49 24:37.6 12 27:26.6 +2:35.2
23 35 Hannu Manninen
 Finland
3:02 24:27.8 8 27:29.8 +2:38.4
24 29 Tomáš Portyk
 Tsjechië
2:45 24:46.4 17 27:31.4 +2:40.0
25 31 Jan Schmid
 Noorwegen
2:47 24:47.8 18 27:34.8 +2:43.4
26 24 Antoine Gérard
 Frankrijk
2:31 25:05.8 26 27:36.8 +2:45.4
27 26 Tim Hug
 Zwitserland
2:39 24:59.4 25 27:38.4 +2:47.0
28 27 Vid Vrhovnik
 Slovenië
2:41 24:58.9 23 27:39.9 +2:48.5
29 25 Wilhelm Denifl
 Oostenrijk
2:33 25:08.8 27 27:41.8 +2:50.4
30 36 Viktor Pasichnyk
 Oekraïne
3:06 24:40.1 13 27:46.1 +2:54.7
31 19 Jason Lamy-Chappuis
 Frankrijk
2:12 25:36.9 35 27:48.9 +2:57.5
32 41 Lukas Runggaldier
 Italië
3:48 24:03.2 5 27:51.2 +2:59.8
33 15 Go Yamamoto
 Japan
1:46 26:11.1 42 27:57.1 +3:05.7
34 22 Ondřej Pažout
 Tsjechië
2:19 25:46.8 37 28:05.8 +3:14.4
35 39 Taylor Fletcher
 Verenigde Staten
3:37 24:42.2 15 28:19.2 +3:27.8
36 34 Arttu Mäkiaho
 Finland
3:02 25:25.3 31 28:27.3 +3:35.9
37 30 Aaron Kostner
 Italië
2:46 25:44.4 36 28:30.4 +3:39.0
38 21 Ernest Jahin
 Olympische atleten uit Rusland
2:16 26:18.3 43 28:34.3 +3:42.9
39 20 Szczepan Kupczak
 Polen
2:15 26:47.6 45 29:02.6 +4:11.2
40 40 Raffaele Buzzi
 Italië
3:44 25:29.1 33 29:13.1 +4:21.7
41 37 Ben Loomis
 Verenigde Staten
3:24 25:56.8 40 29:20.8 +4:29.4
42 44 Adam Cieślar
 Polen
4:08 25:30.7 34 29:38.7 +4:47.3
43 43 Karl-August Tiirmaa
 Estland
4:07 25:58.2 41 30:05.2 +5:13.8
44 46 Marjan Jelenko
 Slovenië
4:41 25:27.5 32 30:08.5 +5:17.1
45 47 Jasper Good
 Verenigde Staten
4:47 25:52.8 39 30:39.8 +5:48.4
46 42 Park Je-un
 Zuid-Korea
3:49 27:07.5 47 30:56.5 +6:05.1
47 45 Wojciech Marusarz
 Polen
4:37 26:50.5 46 31:27.5 +6:36.1

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Gundersen normale schans
Listen to this article