Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Landenwedstrijd - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Landenwedstrijd.

Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Landenwedstrijd

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Landenwedstrijd
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 22 februari
Sport Noordse combinatie
Accommodatie(s) Alpensia Cross-Country Centre
Alpensia Jumping Park
Deelnemers 40 atleten uit 10 landen
Medailles
Goud  Vinzenz Geiger
 Fabian Rießle
 Eric Frenzel
 Johannes Rydzek
 
 Duitsland
Zilver  Jan Schmid
 Espen Andersen
 Jarl Magnus Riiber
 Jørgen Gråbak
 
 Noorwegen
Brons  Wilhelm Denifl
 Lukas Klapfer
 Bernhard Gruber
 Mario Seidl
 
 Oostenrijk
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2018
Gundersen NHmannen
Gundersen LHmannen
Teammannen

De landenwedstrijd van de noordse combinatie tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 22 februari 2018 in het Alpensia Jumping Park en het Alpensia Cross-Country Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen. Noorwegen moest ditmaal genoegen nemen met de zilveren medaille.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Onderdeel
20 februari 16:30 08:30 Schansspringen
19:20 11:20 Langlaufen

Uitslag

Schansspringen

# Bib Land
Namen
Afstand (m) Punten Verschil
1 7
7–1
7–2
7–3
7–4
 Oostenrijk
Mario Seidl
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Wilhelm Denifl

131.0
136.0
131.0
138.5
469.5
112.6
117.9
114.6
124.4
2 9
9–1
9–2
9–3
9–4
 Duitsland
Eric Frenzel
Vinzenz Geiger
Fabian Rießle
Johannes Rydzek

137.0
129.5
127.5
138.0
464.7
123.6
102.6
109.2
129.3
+0:06
3 8
8–1
8–2
8–3
8–4
 Japan
Hideaki Nagai
Go Yamamoto
Yoshito Watabe
Akito Watabe

127.0
132.5
128.0
137.5
455.3
106.8
111.3
110.9
126.3
+0:19
4 10
10–1
10–2
10–3
10–4
 Noorwegen
Jørgen Gråbak
Jarl Magnus Riiber
Espen Andersen
Jan Schmid

133.5
133.5
128.5
132.0
449.2
114.4
117.9
105.0
111.9
+0:27
5 5
5–1
5–2
5–3
5–4
 Frankrijk
François Braud
Jason Lamy-Chappuis
Antoine Gérard
Maxime Laheurte

129.5
127.5
127.0
133.0
417.9
127.0
92.2
97.6
116.4
+1:09
6 3
3–1
3–2
3–3
3–4
 Tsjechië
Ondřej Pažout
Miroslav Dvořák
Lukáš Daněk
Tomáš Portyk

123.0
120.5
119.5
131.0
382.2
100.1
88.0
81.5
112.6
+1:56
7 6
6–1
6–2
6–3
6–4
 Finland
Ilkka Herola
Leevi Mutru
Hannu Manninen
Eero Hirvonen

133.0
108.0
116.0
133.5
381.3
116.6
61.3
82.4
121.0
+1:58
8 1
1–1
1–2
1–3
1–4
 Polen
Wojciech Marusarz
Paweł Słowiok
Adam Cieślar
Szczepan Kupczak

114.0
107.0
121.5
130.0
337.2
72.8
67.9
85.6
110.9
+2:56
9 2
2–1
2–2
2–3
2–4
 Verenigde Staten
Ben Loomis
Ben Berend
Taylor Fletcher
Bryan Fletcher

111.5
120.0
100.0
129.5
324.8
78.2
87.5
52.9
106.2
+3:13
10 4
4–1
4–2
4–3
4–4
 Italië
Aaron Kostner
Lukas Runggaldier
Alessandro Pittin
Raffaele Buzzi

106.5
105.5
112.5
123.0
291.8
69.4
56.9
77.0
88.5
+3:57

Langlaufen

Rang Bib Land
Namen
Starttijd Langlaufen Eindtijd Verschil
Tijd Rang
Goud 2
2–1
2–2
2–3
2–4
 Duitsland
Vinzenz Geiger
Fabian Rießle
Eric Frenzel
Johannes Rydzek
0:06 46:03.8
11:33.8
11:24.1
11:05.4
12:00.5
1 46:09.8
Zilver 4
4–1
4–2
4–3
4–4
 Noorwegen
Jan Schmid
Espen Andersen
Jarl Magnus Riiber
Jørgen Gråbak
0:27 46:35.5
11:24.9
11:55.5
11:28.2
11:46.9
2 47:02.5 +52.7
Brons 1
1–1
1–2
1–3
1–4
 Oostenrijk
Wilhelm Denifl
Lukas Klapfer
Bernhard Gruber
Mario Seidl
0:00 47:17.6
11:52.2
11:53.8
11:23.6
12:08.0
5 47:17.6 +1:07.8
4 3
3–1
3–2
3–3
3–4
 Japan
Yoshito Watabe
Hideaki Nagai
Go Yamamoto
Akito Watabe
0:19 47:59.6
11:43.5
11:49.7
12:22.1
12:04.3
7 48:18.6 +2:08.8
5 5
5–1
5–2
5–3
5–4
 Frankrijk
Antoine Gérard
François Braud
Maxime Laheurte
Jason Lamy-Chappuis
1:09 47:28.0
11:39.8
11:47.2
12:00.8
12:00.2
6 48:37.0 +2:27.2
6 7
7–1
7–2
7–3
7–4
 Finland
Leevi Mutru
Ilkka Herola
Eero Hirvonen
Hannu Manninen
1:58 46:42.5
11:41.0
11:26.5
11:26.7
12:08.3
3 48:40.5 +2:30.7
7 6
6–1
6–2
6–3
6–4
 Tsjechië
Tomáš Portyk
Ondřej Pažout
Lukáš Daněk
Miroslav Dvořák
1:56 48:11.1
11:41.5
12:09.3
12:08.1
12:12.2
8 50:07.1 +3:57.3
8 10
10–1
10–2
10–3
10–4
 Italië
Lukas Runggaldier
Aaron Kostner
Raffaele Buzzi
Alessandro Pittin
3:57 47:17.1
11:45.2
12:06.3
11:37.5
11:48.1
4 51:14.1 +5:04.3
9 8
8–1
8–2
8–3
8–4
 Polen
Paweł Słowiok
Wojciech Marusarz
Szczepan Kupczak
Adam Cieślar
2:56 48:28.8
11:44.3
12:20.8
12:22.9
12:00.8
10 51:24.8 +5:15.0
10 9
9–1
9–2
9–3
9–4
 Verenigde Staten
Taylor Fletcher
Ben Berend
Ben Loomis
Bryan Fletcher
3:13 48:13.5
11:38.7
12:42.3
11:51.3
12:01.2
9 51:26.5 +5:16.7

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 - Landenwedstrijd
Listen to this article