Oostenrijk op de Olympische Winterspelen 2018 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Oostenrijk op de Olympische Winterspelen 2018.

Oostenrijk op de Olympische Winterspelen 2018

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Land Oostenrijk
IOC-landcode AUT
NOC Österreichisches Olympisches Comité
(de) externe link
Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang
Vlaggendrager Anna Veith (opening)
Aantal deelnemers 102
Aantal disciplines 12
Medailles
Rang: 10
goud
5
zilver
3
brons
6
totaal
14
Oostenrijk op de Zomerspelen
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Oostenrijk op de Winterspelen
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018
Portaal 
 
Olympische Spelen

Oostenrijk was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang, Zuid-Korea.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Alpineskiën Marcel Hirscher combinatie (m)
Goud
reuzenslalom (m)
Goud
Matthias Mayer super g (m)
Goud
Rodelen David Gleirscher mannen
Goud
Snowboarden Anna Gasser big air (v)
Goud
Alpineskiën Anna Veith super g (v)
Zilver
Landenteam landenwedstrijd
Zilver
Rodelen Peter Penz
Georg Fischler
dubbels (m)
Zilver
Alpineskiën Michael Matt slalom (m)
Brons
Katharina Gallhuber slalom (v)
Brons
Biatlon Dominik Landertinger 20 km individueel (m)
Brons
Noordse combinatie Lukas Klapfer gundersen normale schans
Brons
Wilhelm Denifl
Bernhard Gruber
Lukas Klapfer
Mario Seidl
landenwedstrijd
Brons
Rodelen Madeleine Egle
David Gleirscher
Peter Penz
Georg Fischler
estafette
Brons

Deelnemers en resultaten

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Alpineskiën

Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Stefan Brennsteiner reuzenslalom (m)
DNF
1e run: 1.10,02 (14e)
2e run: niet gefinisht
Manuel Feller reuzenslalom (m)
DSQ
1e run: gediskwalificeerd
slalom (m)
15e
1e run: 49,35 (16e)
2e run: 51,03 (6e)
totaal: 1.40,38 (+1,39)
Max Franz afdaling (m)
11e
1.41,75 (+1,50)
super g (m)
17e
1.25,96 (+1,52)
Christian Hirschbühl reuzenslalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
Marcel Hirscher combinatie (m)
Goud
afdaling: 1.20,56 (12e)
slalom: 45,96 (1e)
totaal: 2.06,52
reuzenslalom (m)
Goud
1e run: 1.08,27 (1e)
2e run: 1.09,77 (2e)
totaal: 2.18,04
slalom (m)
DNF
1e run: niet gefinisht
Vincent Kriechmayr combinatie (m)
DNF
afdaling: 1.19,96 (7e)
slalom: niet gefinisht
afdaling (m)
7e
1.41,19 (+0,94)
super g (m)
6e
1.25,13 (+0,69)
Michael Matt slalom (m)
Brons
1e run: 49,00 (12e)
2e run: 50,66 (1e)
totaal: 1.39,66 (+0,67)
Matthias Mayer combinatie (m)
DNF
afdaling: 1.19,37 (3e)
slalom: niet gefinisht
afdaling (m)
9e
1.41,46 (+1,21)
super g (m)
Goud
1.24,44
Hannes Reichelt afdaling (m)
12e
1.41,76 (+1,51)
super g (m)
11e
1.25,40 (+0,96)
Marco Schwarz combinatie (m)
4e
afdaling: 1.20,98 (19e)
slalom: 46,89 (5e)
totaal: 2.07,87 (+1,35)
slalom (m)
11e
1e run: 48,62 (8e)
2e run: 51,57 (19e)
totaal: 1.40,19 (+1,20)
Stephanie Brunner reuzenslalom (v)
DNF
1e run: 1.11,53 (9e)
2e run: niet gefinisht
slalom (v)
DNF
1e run: niet gefinisht
Katharina Gallhuber slalom (v)
Brons
1e run: 50,12 (9e)
2e run: 48,83 (1e)
totaal: 1.38,95 (+0,32)
Ricarda Haaser combinatie (v)
13e
afdaling: 1.41,75 (7e)
slalom: 43,06 (14e)
totaal: 1.24,81 (+3,91)
reuzenslalom (v)
17e
1e run: 1.13,37 (19e)
2e run: 1.09,99 (14e)
totaal: 2.23,36 (+3,34)
Cornelia Hütter afdaling (v)
13e
1.41,04 (+1,82)
super g (v)
8e
1.21,54 (+0,43)
Katharina Liensberger slalom (v)
8e
1e run: 50,43 (10e)
2e run: 50,14 (8e)
totaal: 1.40,57 (+1,94)
Bernadette Schild reuzenslalom (v)
24e
1e run: 1.14,50 (28e)
2e run: 1.10,31 (19e)
totaal: 2.24,81 (+4,79)
slalom (v)
7e
1e run: 49,89 (8e)
2e run: 50,29 (9e)
totaal: 1.40,18 (+1,55)
Nicole Schmidhofer afdaling (v)
12e
1.41,02 (+1,80)
super g (v)
18e
1.22,30 (+1,19)
Ramona Siebenhofer combinatie (v)
5e
afdaling: 1.40,34 (4e)
slalom: 43,11 (15e)
totaal: 1.23,45 (+2,55)
afdaling (v)
10e
1.40,98 (+1,76)
Tamara Tippler super g (v)
21e
1.22,50 (+1,39)
Anna Veith reuzenslalom (v)
12e
1e run: 1.12,43 (15e)
2e run: 1.09,67 (10e)
totaal: 2.22,10 (+2,08)
super g (v)
Zilver
1.21,12 (+0,01)
Stephanie Venier afdaling (v)
DNF
niet gefinisht
Stephanie Brunner
Katharina Gallhuber
Katharina Liensberger
Manuel Feller
Michael Matt
Marco Schwarz
landenwedstrijd
Zilver
1/8F: 4-0
 Zuid-Korea
KF: 4-0
 Zweden
HF: 3-1
 Noorwegen
F: 1-3
 Zwitserland

Biatlon

Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Julian Eberhard individueel (m)
17e
50.15,6 (+2.11,8) pen.: 3 (1 + 1 + 0 + 1)
sprint (m)
4e
23.47,2 (+8,4) pen.: 1 (0 + 1)
achtervolging (m)
15e
34.36,9 (+1.45,2) pen.: 6 (0 + 1 + 3 + 2)
massastart (m)
6e
36.18,0 (+30,7) pen.: 3 (1 + 0 + 1 + 1)
Tobias Eberhard individueel (m)
57e
53.33,6 (+5.29,8) pen.: 4 (1 + 1 + 0 + 2)
sprint (m)
77e
26.24,3 (+2.45,5) pen.: 5 (4 + 1)
Simon Eder individueel (m)
11e
49.55,8 (+1.52,0) pen.: 2 (1 + 0 + 1 + 0)
sprint (m)
28e
24.42,5 (+1.03,7) pen.: 2 (2 + 0)
achtervolging (m)
14e
34.33,1 (+1.41,4) pen.: 2 (0 + 0 + 0 + 2)
massastart (m)
14e
37.01,0 (+1.13,7) pen.: 3 (1 + 0 + 0 + 2)
Dominik Landertinger individueel (m)
Brons
48.18,0 (+14,2) pen.: 0 (0 + 0 + 0 + 0)
sprint (m)
25e
24.36,2 (+57,4) pen.: 1 (1 + 0)
achtervolging (m)
26e
36.22,2 (+3.30,5) pen.: 5 (0 + 0 + 1 + 4)
massastart (m)
12e
36.47,3 (+1.00,0) pen.: 1 (0 + 0 + 1 + 0)
Tobias Eberhard
Simon Eder
Julian Eberhard
Dominik Landertinger
estafette (m)
4e
19.03,6 / 0+1 0+2
18.47,4 / 0+0 0+1
19.53,9 / 0+1 2+3
20.24,1 / 0+0 0+3
1:18.09,0 / 0+2 2+9
Lisa Theresa Hauser individueel (v)
41e
45.35,4 (+4.28,2) pen.: 3 (1 + 1 + 0 + 1)
sprint (v)
62e
23.58,9 (+2.52,7) pen.: 4 (3 + 1)
Katharina Innerhofer individueel (v)
60e
47.34,9 (+6.27,7) pen.: 5 (2 + 1 + 0 + 2)
sprint (v)
29e
22.51,5 (+1.45,3) pen.: 1 (0 + 1)
achtervolging (v)
40e
34.41,2 (+4.05,9) pen.: 5 (1 + 2 + 0 + 2)
Dunja Zdouc individueel (v)
58e
47.09,0 (+6.01,8) pen.: 2 (1 + 1 + 0 + 0)
sprint (v)
48e
23.21,0 (+2.14,8) pen.: 0 (0 + 0)
achtervolging (v)
58e
38.39,1 (+8.03,8) pen.: 8 (1 + 3 + 1 + 3)
Lisa Hauser
Katharina Innerhofer
Simon Eder
Julian Eberhard
estafette
10e
16.53,8 / 0+1 0+3
17.09,9 / 0+2 0+3
18.11,5 / 0+1 0+0
18.41,1 / 0+2 0+2
totaal: 1:10,56,3 (+2.22,0)

Bobsleeën

Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Benjamin Maier
Markus Sammer
tweemansbob (m)
8e
3.17,76 (49,41 / 49,47 / 49,32 / 49,56)
Markus Treichl
Kilian Walch
15e
3.18,56 (49,67 / 49,67 / 49,56 / 49,66)
Benjamin Maier
Dănuț Moldovan
Markus Sammer
Kilian Walch
viermansbob (m)
7e
3.16,90 (49,10 / 49,21 / 49,03 / 49,56)
Markus Treichl
Ekemini Bassey
Markus Glück
Marco Rangl
22e
2.29,24 (49,73 / 49,83 / 49,68)
Katrin Beierl
Victoria Hahn
tweemansbob (v)
17e
3.25,84 (51,49 / 51,41 / 51,51 / 51,43)
Christina Hengster
Valerie Kleiser
10e
3.24,51 (51,23 / 51,04 / 51,00 / 51,24)

Freestyleskiën

Zie Freestyleskiën op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Andreas Gohl halfpipe (m)
8e
kwalificatie: 68.60 - 31.60 (12e)
finale: 14.60 - 46.00 - 68.80
Marco Ladner
21e
kwalificatie: 54.20 - 39.40
Lukas Müllauer
16e
kwalificatie: 17.00 - 63.60
Adam Kappacher skicross (m)
KF
plaatsingsronde: 1.10,17 (+1,43); 16e
1/8F, serie 1: 2e
KF, serie 1: DNF
Christoph Wahrstötter
1/8F
plaatsingsronde: 1.09,79 (+1,05); 6e
1/8F, serie 6: DNF
Robert Winkler
KF
plaatsingsronde: 1.10,09 (+1,35)
1/8F, serie 6: 1e
KF, serie 3: DNF
Thomas Zangerl
KF
plaatsingsronde: 1.10,96 (+2,22); 28e
1/8F, serie 3: 2e
KF, serie 2: 3e
Elisabeth Gram halfpipe (v)
13e
kwalificatie: 72.20 - 20.00
Melanie Meilinger moguls (v)
kwalificatie
kwalificatie 1: 54.95 pnt (25e)
kwalificatie 2: 54.95 - 57.71 pnt (13e)
Andrea Limbacher skicross (v)
KF
plaatsingsronde: 1.14,71 (+1,60); 8e
1/8F, serie 2: 1e
KF, serie 1: DNF
Katrin Ofner
KF
plaatsingsronde: 1.14,30 (+1,19); 7e
1/8F, serie 7: 1e
KF, serie 4: 3e
Lara Wolf slopestyle (v)
17e
kwalificatie: 10.20 - 66.40

Kunstrijden

Zie Kunstrijden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Miriam Ziegler
Severin Kiefer
Paren
20e
58.80 (korte kür: 58.80)

Langlaufen

Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Dominik Baldauf sprint (m)
35e
kwalificatie: 3.18,54 (+10,00)
15 km vrije stijl (m)
42e
36.31,2 (+2.47,3)
Max Hauke 15 km vrije stijl (m)
29e
35.57,5 (+2.13,6)
30 km skiatlon (m)
27e
1:18.44,6 (+2.24,6)
50 km klassiek (m)
36e
2:20.39,9 (+12.17,8)
Luis Stadlober sprint (m)
53e
kwalificatie: 3.23,01 (+14,47)
Bernhard Tritscher 15 km vrije stijl (m)
39e
36.24,7 (+2.40,8)
50 km klassiek (m)
42e
2:22.47,7 (+14.25,6)
Dominik Baldauf
Bernhard Tritscher
teamsprint (m)
HF
halve finale-2: 16.43,69 (+44,85)
Dominik Baldauf
Max Hauke
Bernhard Tritscher
Luis Stadlober
estafette (m)
13e
26.09,4
26.22,2
22.40,2
24.00,5
totaal: 1:39.12,9 (+6.08,0)
Anna Roswitha Seebacher 10 km vrije stijl (v)
61e
29.11,2 (+4.10,7)
Teresa Stadlober 10 km vrije stijl (v)
9e
26.16,1 (+1.15,6)
15 km skiatlon (v)
7e
41.11,5 (+26,6)
30 km klassiek (v)
9e
1:26.31,7 (+4.14,1)
Lisa Unterweger sprint (v)
50e
kwalificatie: 3.34,29 (+25,55)
10 km vrije stijl (v)
67e
29.35,2 (+4.34,7)
Teresa Stadlober
Lisa Unterweger
teamsprint (v)
HF
halve finale-1: 17.25,98 (+58,70)

Noordse combinatie

Zie Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Wilhelm Denifl gundersen normale schans
29e
schansspringen: 92.3 pnt (92,0 m); 25e (+2.33)
langlaufen: 25.08,8 (27e)
totaal: 27.41,8 (+2.50,4)
gundersen grote schans
8e
schansspringen: 135.0 pnt (137,5 m); 3e (+0,16)
langlaufen: 24.38,6 (34e)
totaal: 24.54,6 (+1.02,1)
Bernhard Gruber gundersen normale schans
20e
schansspringen: 88.2 pnt (91,5 m); 33e (+2.50)
langlaufen: 24.32,1 (10e)
totaal: 27.22,1 (+2.30,7)
gundersen grote schans
21e
schansspringen: 98.5 pnt (133,5 m); 30e (+2,42)
langlaufen: 23.46,3 (14e)
totaal: 26.28,3 (+2..35,8)
Lukas Klapfer gundersen normale schans
Brons
schansspringen: 122.6 pnt (109,0 m); 4e (+0.32)
langlaufen: 24.37,5 (11e)
totaal: 25.09,5 (+18,1)
gundersen grote schans
9e
schansspringen: 123.0 pnt (131,0 m); 10e (+1,04)
langlaufen: 24.11,3 (23e)
totaal: 25.15,3 (+1.22,8)
Franz-Josef Rehrl gundersen normale schans
13e
schansspringen: 130.6 pnt (112,0 m); 1e (+0.00)
langlaufen: 26.29,5 (44e)
'26.29,5 (+1.38,1)
Mario Seidl gundersen grote schans
13e
schansspringen: 116.5 pnt (127,0 m); 14e (+1,30)
langlaufen: 23.51,0 (16e)
totaal: 25.21,0 (+1.28,5)
Wilhelm Denifl
Lukas Klapfer
Bernhard Gruber
Mario Seidl
landenwedstrijd
Brons
124.4 pnt (138,5) - 11.52,2
114.6 (131,0 m) - 11.53,8
117.9 (136,0 m) - 11.23,6
112.6 (131,0 m) - 12.08,0
totaal: 47.17,6 (+1.07,8) (469.5; 1e - 47.17,6; 5e)

Rodelen

Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Reinhard Egger mannen
15e
run 1: 48,221 (+0,569) (20e)
run 2: 47,903 (+0,278) (11e)
run 3: 47,963 (+0,429) (17e)
run 4: 47,840 (+0,365) (10e)
totaal: 3.11,927 (+1,225)
David Gleirscher
Goud
run 1: 47,652 (1e)
run 2: 47,835 (+0,210) (7e)
run 3: 47,584 (+0,050) (4e)
run 4: 47,631 (+0,156) (4e)
totaal: 3.10,702
Wolfgang Kindl
9e
run 1: 47,955 (+0,303) (11e)
run 2: 47,858 (+0,233) (9e)
run 3: 47,799 (+0,265) (12e)
run 4: 47,521 (+0,046) (2e)
totaal: 3.11,133 (+0,431)
Madeleine Egle vrouwen
9e
run 1: 46,726 (14e)
run 2: 46,646 (14e)
run 3: 46,541 (6e)
run 4: 46,696 (7e)
totaal: 3.06,609
Birgit Platzer
DNF
run 1: 47,318 (23e)
run 2: niet gefinisht
Hannah Prock
17e
run 1: 46,622 (13e)
run 2: 46,585 (13e)
run 3: 47,743 (25e)
run 4: 46,854 (12e)
totaal: 3.07,804
Peter Penz
Georg Fischler
dubbels
Zilver
run 1: 45,891 (+0,071) (2e)
run 2: 45,894 (+0,017) (2e)
totaal: 1.31,785 (+0,088)
Thomas Steu
Lorenz Koller
4e
run 1: 46,172 (+0,352) (5e)
run 2: 46,112 (+0,235) (5e)
totaal: 1.32,284 (+0,587)
Madeleine Egle
David Gleirscher
P. Penz / G. Fischler
estafette
Brons
47,122 (5e)
48,758 (3e)
49,108 (4e)
totaal: 2.24,988

Schaatsen

Zie Schaatsen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Linus Heidegger massastart (m)
6e
HF-1: 60 pnt; 1e
finale: 6 pnt; 6e
Vanessa Herzog 500 m (v)
4e
37,51 (+0,57)
1000 m (v)
5e
1.14,47 (+0,91)

Schansspringen

Zie Schansspringen op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Clemens Aigner grote schans (m)
31e
kwalificatie: 98.5 pnt (119,5 m); 27e
finale: 110.0 pnt (121,0 m); 31e
Manuel Fettner normale schans (m)
23e
kwalificatie: 109.4 pnt (95,0 m); 27e
finale: 211.7 pnt (99.5 (96,5 m); 29e - 112.2 (105,5 m); 14e)
grote schans (m)
32e
kwalificatie: 84.8 pnt (111,0 m); 40e
finale: 109.8 pnt (124,0 m); 32e
Michael Hayböck normale schans (m)
17e
kwalificatie: 112.4 pnt (97,0 m); 26e
finale: 219.7 pnt (109.2 (99,5 m); 21e - 110.5 (103,0 m); 17e)
grote schans (m)
6e
kwalificatie: 126.9 pnt (133,5 m); 5e
finale: 267.7 pnt (140.4 (140,0 m); 2e - 127.3 (131,0); 9e)
Stefan Kraft normale schans (m)
13e
kwalificatie: 128.6 pnt (102,5 m); 5e
finale: 233.6 pnt (122.8 (103,5 m); 6e - 110.8 (103,0 m); 16e)
grote schans (m)
18e
kwalificatie: 121.1 pnt (131,0 m); 11e
finale: ;247.4 pnt (130.6 (131,5 m); 13e - 116.8 (125,5 m); 21e)
Gregor Schlierenzauer normale schans (m)
22e
kwalificatie: 104.0 pnt (91,5 m); 32e
finale: 212.2 pnt (108.6 (102,5 m); 22e - 103.6 (99,5 m); 22)
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Gregor Schlierenzauer
Michael Hayböck
landenwedstrijd
4e
248.5 pnt (131.8 (133,5 m) - 116.7 (126,5 m))
228.1 pnt (109.9 (122,5 m) - 118.2 (125,5 m))
229.3 pnt (118.0 (127,5 m) - 111.3 (122,5 m))
272.5 pnt (134.0 (133,5 m) - 138.5 (136,5 m))
totaal: 978.4 pnt (493.7; 4e - 484.7; 4e)
Chiara Hölzl normale schans (v)
11e
193.2 pnt (92.2 (88,0 m); 14e - 101.0 (95,5 m); 9e)
Daniela Iraschko-Stolz
6e
225.9 pnt (113.3 101,5 m);5e - 112.6 (99,0 m); 7e)
Jacqueline Seifriedsberger
13e
183.5 pnt (93.7 (93,0 m); 13e - 89.8 (92,0 m); 14e)

Skeleton

Zie Skeleton op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Matthias Guggenberger mannen
18e
3.25,73 (51,38 / 51,29 / 51,81 / 51,25)
Janine Flock vrouwen
4e
3.27,92 (51,81 / 52,07 / 51,92 / 52,12)

Snowboarden

Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Clemens Millauer big air (m)
kwalificatie
kwalificatie, serie 1: 39.25 - 47.00
slopestyle (m)
walificatie
kwalificatie, serie 2: 75.65 - 77.45 (7e)
Benjamin Karl parallelreuzenslalom (m)
KF
kwalificatie: 1.25,33 (43,21 + 42,12); 6e
1/8F: won van
 AUT Andreas Prommegger
KF: verloor van:
 KOR Lee Sang-ho
Sebastian Kislinger
1/8F
kwalificatie: 1.25,59 (43,47 + 42,12); 10e
1/8F: verloor van
 GER Stefan Baumeister
Alexander Payer
1/8F
kwalificatie: 1.25,30 (42,43 + 42,87); 5e
1/8F: verloor van
 ITA Edwin Coratti
Andreas Prommegger
1/8F
kwalificatie: 1.25,67 (42,20 + 43,47); 11e
1/8F: verloor van
 AUT Benjamin Karl
Hanno Douschan snowboardcross (m)
1/8F
plaatsingsronde: 1.14,53 (16e)
1/8F, serie 1: 4e
Alessandro Hämmerle
7e
plaatsingsronde: 1.15,03 (24e)
1/8F, serie 2: 1e
KF, serie 1: 3e
HF, serie 1: 5e
kleine F: 1e
Lukas Pachner
1/8F
plaatsingsronde: '1.16,99 - 1.17,48 (38e)
1/8F, serie 5: 5e
Markus Schairer
KF
plaatsingsronde: 1.14,56 (17e)
1/8F, serie 1: 3e
KF, serie 1: niet gefinisht
Anna Gasser big air (v)
Goud
kwalificatie: 88.25 - 98.00 (1e)
finale: 185.00 (JNS - 89.00 - 96.00)
slopestyle (v)
15e
42.05 - 46.56
Julia Dujmovits parallelreuzenslalom (v)
1/8F
kwalificatie: 1.33,16 (45,95 + 47,21); 11e
1/8F: verloor van
 JPN Tomoka Takeuchi
Ina Meschik
KF
kwalificatie: 1.33,23 (46,21 + 47,02); 13e
1/8F: won van
 GER Carolin Langenhorst
KF: verloor van
 GER Ramona Th. Hofmeister
Claudia Riegler
DNF
niet gefinisht
Daniela Ulbing
KF
kwalificatie: 1.33,07 (47,07 + 46,00); 8e
1/8F: won van
 OAR Milena Bykova
KF: verloor van
 CZE Ester Ledecká
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Oostenrijk op de Olympische Winterspelen 2018
Listen to this article