Russische voetbalbeker 2013/14 - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Russische voetbalbeker 2013/14.

Russische voetbalbeker 2013/14

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Russische voetbalbeker
Land Rusland
Bond Russische voetbalbond
Competitie Russische voetbalbeker
Seizoensdetails
Seizoen 2013/2014
Europese kwalificatie
Europa League:
1x play-off ronde
Algemeen
Opgericht 1992
Recordtitelhouder CSKA Moskou (7x)
Actueel
Russische voetbalbeker 2013/14
Portaal 
 
Voetbal
FC Rostov wint de Russische voetbalbeker 2013/2014
FC Rostov wint de Russische voetbalbeker 2013/2014

De Russische voetbalbeker 2013/14 (Russisch: Кубок России по футболу 2013/14) was de 22ste editie van de strijd om de Russische voetbalbeker sinds de ontmanteling van de Sovjet-Unie. De finale werd gespeeld op 8 mei 2014 en stond onder leiding van scheidsrechter Sergej Karasjov. De winnaar kwalificeerde zich voor de play-offronde van de UEFA Europa League 2014/15. CSKA Moskou trad aan als titelverdediger.

Eerste ronde

De wedstrijden in de eerste ronde werden gespeeld op 7, 10, 11, 12 en 16 juli 2013.

Team 1 Res. Team 2
7 juli
Dagdizel Kaspisk (3) 2–0 Druzhba Maykop (3)
MITOS Novocherkassk (3) 3–1 SKA Rostov (3)
Vityaz Krymsk (3) 2–1 Biolog-Novokubansk Progress (3)
Olimpia Volgograd (3) 2–4 Energiya Volzhsky (3)
10 juli
Dynamo Kostroma (4) 1–1 ns (3-1)</small Spartak Kostroma (3)
Tekstilsjtsjik Ivanovo (3) 4–2 Torpedo Vladimir (3)
Trevis & VVK St. Petersburg (4) 0–1 Rus Sint Petersburg (3)
Kolomna (3) 1–2 Znamya Trude Orekhovo-Zuyevo (3)
Zenit Moskou (4) 0–6 Strogino Moskou (3)
FK Tosno (3) 2–0 Dynamo Vologda (3)
Volga Tver (3) 1–2 Dnjepr Smolensk (3)
11 juli
Zvezda Ryazan (3) 3–0 Spartak Tambov (3)
Khimik Novomoskovsk (4) 0–3 Podolye Podolsky district (3)
Metallurg-Oskol Stary Oskol (3) 1–2 Lokomotiv Liski (3)
Dynamo Bryansk (3) 0–0 ns (12-11) FK Oryol (3)
12 juli
Oktan Perm (3) 0–1 Dynamo Kirov (3)
Spartak Yoshkar-Ola (3) 0–1 Rubin-2 Kazan (3)
FK Lada Togliatti (3) 1–0 KAMAZ (3)
FK Syzran-2003 (3) 1–0 Nosta Novotroitsk (3)
FK Tsjeljabinsk (3) 2–1 nv Tobol Tobolsk (4)
16 juli
FK Tsjita (3) 3–1 Baikal Irkoetsk (3)
Znamya Trude Orekhovo-Zuyevo (3) 0–3 Shakhta Raspadskaya Mezhdurechensk (4)
FK Belogorsk (4) 0–0 ns (5-4) Smena Komsomolsk-na-Amure (3)

Tweede ronde

De wedstrijden in de tweede ronde werden gespeeld op 22, 26, 30, en 31 juli 2013.

Team 1 Res. Team 2
22 juli
FK Tyumen (3) 2–0 FK Tsjeljabinsk (3)
Dynamo Kirov (3) 0–1 Zenit Izhevsk (3)
Rubin-2 Kazan (3) 1–4 Volga Ulyanovsk (3)
FK Syzran-2003 (4) 2–1 FK Lada Togliatti (3)
26 juli
Alaniya II (3) 0–2 Dagdizel Kaspisk (3)
Gazprom transgaz Stavropol Ryzdvyany (3) 3–1 Masjoek-KMV Pjatigorsk (3)
Volgar Astrakhan (3) 2–0 FK Astrakhan (3)
FK Taganrog (3) 0–2 MITOS Novocherkassk (3)
Energiya Volzhsky (3) 1–3 nv Torpedo Armavir (3)
Metallurg Vyksa (3) 1–3 Metallurg Lipetsk (3)
FK Kaluga (3) 1–2 Zvezda Ryazan (3)
Tsjernomorets Novorossiejsk (3) 1–3 nv Vityaz Krymsk (3)
Avangard Kursk (3) 2–0 Dynamo Bryansk (3)
Podolye Podolsky district (3) 0–1 Vityaz Podolsk (3)
Lokomotiv Liski (3) 3–0 Fakel Voronezj (3)
Zenit Penza (3) 0–4 Sokol Saratov (3)
30 juli
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk (3) 1–1 ns (2-4) Yakutiya Yakutsk (3)
Sibiryak Bratsk (3) 0–1 FK Chita (3)
Amur-2010 (3) 0–1 nv FK Belogorsk (4)
Shakhta Raspadskaya Mezhdurechensk (3) 1–1 ns (2-4) Irtysh Omsk (4)
31 juli
Rus Sint Petersburg (3) 0–3 Sever Murmansk (3)
Sibir Novosibirsk (3) 1–2 Dolgoprudny (3)
Dnjepr Smolensk (3) 0–1 FK Khimki (3)
Tekstilsjtsjik Ivanovo (3) 2–1 nv Dynamo Kostroma (4)
Pskov-747 Pskov (3) 2–2 ns (6-7) FK Tosno (3)
Strogino Moskou (3) 2–1 nv Lokomotiv-2 Moskou (3)

Derde ronde

De wedstrijden in de derde ronde werden gespeeld op 10, 11, 13, 17, en 21 augustus 2013.

Team 1 Res. Team 2
10 augustus
Yakutiya Yakutsk (3) 2–1 FK Belogorsk (4)
11 augustus
Sever Murmansk (3) 0–3 FK Tosno (3)
Dolgoprudny (3) 2–1 Strogino Moskou (3)
FK Khimki (3) 2–1 Tekstilsjtsjik Ivanovo (3)
13 augustus
Dagdizel Kaspisk (3) 2–1 Gazprom transgaz Stavropol Ryzdvyany (3)
Torpedo Armavir (3) 1–0 Vityaz Krymsk (3)
MITOS Novocherkassk (3) 4–0 Volgar Astrakhan (3)
Metallurg Lipetsk (3) 2–2 ns (11-12) Sokol Saratov (3)
Lokomotiv Liski (3) 0–1 Avangard Kursk (3)
Vityaz Podolsk (3) 1–2 Zvezda Ryazan (3)
17 augustus
FK Tyumen (3) 0–0 ns (5-4) FK Syzran-2003 (3)
Zenit Izhevsk (3) 2–1 Volga Ulyanovsk (3)
21 augustus
Irtysh Omsk (3) 1–0 FK Chita (3)

Vierde ronde

In deze ronde zullen er 19 teams uit de FNL instromen en strijden met de 13 winnaars uit de derde ronde voor een plaats in de vierde ronde. De wedstrijden werden gespeeld op 31 augustus en 1 september 2013.

Team 1 Res. Team 2
31 augustus
Dagdizel Kaspisk (3) 0–1 FK Angoesjt Nazran (2)
FK Tyumen (3) 1–1 ns (5-3) Yenisey Krasnojarsk (2)
Spartak Naltsjik (2) 1–2 nv Alania Vladikavkaz (2)
Zenit Izhevsk (3) 1–1 ns (3-4) Mordovia Saransk (2)
Zvezda Ryazan (3) 2–1 nv Torpedo Moskou (2)
Avangard Kursk (3) 1–2 FK Chimik Dzerzjinsk (2)
1 september
Yakutiya Yakutsk (3) 0–3 SKA-Chabarovsk (2)
FK Khimki (3) 1–2 Sjinnik Jaroslavl (2)
Irtysh Omsk (3) 1–2 nv FK Loetsj-Energia (2)
Gazovik Orenburg (2) 1–0 Sibir Novosibirsk (2)
FK Oefa (3) 0–1 nv FK Neftechimik Nizjnekamsk (3)
MITOS Novocherkassk (3) 1–3 Saljoet Belgorod (2)
Torpedo Armavir (3) 0–1 Rotor Volgograd (2)
FK Tosno (3) 1–0 nv Dinamo Sint-Petersburg (2)
Sokol Saratov (3) 0–0 ns (3-1) FK Arsenal Toela (2)
Dolgoprudny (3) 1–1 ns (3-1) Baltika Kaliningrad (2)

Vijfde ronde

In deze ronde zullen de teams uit de Premjer-Liga instromen en strijden met de winnaars uit de vierde ronde voor een plek bij de laatste 16. De wedstrijden werden gespeeld op 30 en 31 oktober 2013.

Team 1 Res. Team 2
30 oktober
SKA-Chabarovsk (2) 2–0 Volga (1)
FK Loetsj-Energia (2) 4–2 Rubin Kazan (1)
FK Tosno (3) 0–0 ns (5-3) FK Oeral (1)
FK Angoesjt Nazran (2) 0–1 FK Rostov (1)
Gazovik Orenburg (2) 0–1 nv Tom Tomsk (1)
FK Chimik Dzerzjinsk (2) 1–2 CSKA Moskou (1)
FK Tyumen (3) 2–0 Zenit Sint-Petersburg (1)
Dolgoprudny (3) 1–4 Krasnodar (1)
Saljoet Belgorod (2) 1–0 Dinamo Moskou (1)
Sjinnik Jaroslavl (2) 0–1 Spartak Moskou (1)
Mordovia Saransk (2) 2–2 ns (4-3) Amkar Perm (1)
Rotor Volgograd (2) 0–0 ns (4-3) Lokomotiv Moskou (1)
31 oktober
Zvezda Ryazan (3) 2–2 ns (4-2) Kuban Krasnodar (1)
FK Neftechimik Nizjnekamsk (2) 1–4 Terek Grozny (1)
Alania Vladikavkaz (2) 1–0 Anzji Machatsjkala (1)
Sokol Saratov (3) 1–1 ns (3-1) Krylja Sovetov Samara (1)

Laatste 16


16 november 2013
11:30
Krasnodar 3 - 2 Zvezda Ryazan Stadion: Kuban Stadion, Krasnodar, Rusland
Toeschouwers: 3.500
Laborde
 27'
Laborde
 34'
Wanderson
 62'
Mirzov
 21'
Sivaev
 44'
   
 

28 november 2013
06:00
FK Loetsj-Energia 3 - 2 nv SKA-Chabarovsk Stadion: Dynamostadion, Vladivostok, Rusland
Toeschouwers: 7.100
Katsaev
 46'
Romanenko
 93'
Koryan
 100' (pen.)
Slavnov
 90'
Radchenko
 102'
   
 

1 maart 2014
14:00
Terek Grozny 3 - 2 Mordovia Saransk Stadion: Grozny, Achmat Arena, Rusland
Toeschouwers: 17.200
Bokila
 45'
Bokila
 67'
Bokila
 90'
Samodin
 70'
Bober
 80'
   
 

2 maart 2014
FK Rostov 3 - 0 Walk-over Alania Vladikavkaz Stadion: Olimp 2 Stadion, Rostov aan de Don, Rusland
   
 

2 maart 2014
Rotor Volgograd 3 - 0 Walk-over Saljoet Belgorod Stadion: Volgograd, Rotor Stadion, Rusland
   
 

2 maart 2014
13:00
CSKA Moskou 2 - 0 Sokol Saratov Stadion: Moskou, Arena Khimki, Rusland
Toeschouwers: 6.500
Mário Fernandes
 24'
Musa
 59'
   
 

12 maart 2014
16:30
Spartak Moskou 0 - 1 nv FK Tosno Stadion: Moskou, Lokomotivstadion, Rusland
Toeschouwers: 10.200
Filatov
 113'
   
 

13 maart 2014
12:30
Tom Tomsk 2 - 1 FK Tyumen Stadion: Tomsk, Trud Stadion, Rusland
Toeschouwers: 2.500
Saláta
 13'
Portnyagin
 59' (pen.)
Fursin
 80'
   
 

Kwartfinales


26 maart 2014
13:00
Tom Tomsk 1 - 1
(1 – 2 pen)
FK Loetsj-Energia Stadion: Novosibirsk, Spartak Stadion, Rusland
Toeschouwers: 700
Portnyagin
 33'
Klopkov
 62'
  Strafschoppen  
Aleksandr Dovbyna

Pavel Golyshev

Pavel Nyakhaychyk

Zjivko Milanov

Valeri Sorokin
 
Ruslan Koryan
Denis Klopkov
Rinat Mavletdinov
Sergei Bendz
Vladimir Ponomaryov

26 maart 2014
15:00
Krasnodar 3 - 0 FK Tosno Stadion: Kuban Stadion, Krasnodar, Rusland
Toeschouwers: 9.400
Ari
 11'
Mamajev
 16'
Wanderson
 62'
   
 

26 maart 2014
17:00
FK Rostov 3 - 0 Rotor Volgograd Stadion: Olimp 2 Stadion, Rostov aan de Don, Rusland
Toeschouwers: 13.200
Gaţcan
 8'
Ananidze
 60'
Dzyuba
 75' (pen.)
   
 

27 maart 2014
17:00
CSKA Moskou 1 - 0 nv Terek Grozny Stadion: Moskou, Arena Khimki, Rusland
Toeschouwers: 6.000
Sjtsjennikov
 111'
   
 

Halve finales


16 april
17:30 uur
CSKA Moskou 0 – 1 Krasnodar Arena Khimki, Moskou
Toeschouwers: 6.000
Scheidsrechter: Mikhail Vilkov
 28' Wanderson

17 april
17:30 uur
FK Rostov 3 – 1 FK Loetsj-Energia Olimp 2 Stadion, Rostov
Toeschouwers: 14.500
Scheidsrechter: Aleksandr Egorov
Aleksandr Gaţcan
 14'
Jano Ananidze
 28'
Artjom Dzjoeba
 90+5' (pen.)
 39' Vladimir Romanenko

Finale


8 mei
16:30 uur
FK Krasnodar 0 – 0 FK Rostov Anzji-Arena, Kaspisk
Toeschouwers: 19.500
Scheidsrechter: Sergej Karasjov
  Strafschoppen  
Andreas Granqvist

Márcio Abreu

Ricardo Laborde

Joãozinho

Ari

Ragnar Sigurðsson

Joeri Gazinski
5 – 6
Hrvoje Milić
Dmitry Poloz
Vitaliy Dyakov
Florent Sinama
Artjom Dzjoeba
Alexandru Gaţcan
Igor Lolo

Zie ook

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Russische voetbalbeker 2013/14
Listen to this article