For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Servië en Montenegro op de Olympische Zomerspelen 2004.

Servië en Montenegro op de Olympische Zomerspelen 2004

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Servië en Montenegro op de Olympische Zomerspelen 2004
Land Servië en Montenegro
IOC-landcode SCG
Olympische Zomerspelen 2004 in Athene
Vlaggendrager Dejan Bodiroga
Aantal deelnemers 87 (7 vrouwen)
Aantal disciplines 14
Medailles
Rang: 61
goud
0
zilver
2
brons
0
totaal
2
Servië en Montenegro op de Zomerspelen
2004
Servië en Montenegro op de Winterspelen
2006
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Joegoslavië (1992-2003)
 Joegoslavië (1932 - 2002)
Vlag van Servië
 Servië (2008 - )
Vlag van Montenegro
 Montenegro (2008 - )
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Servië en Montenegro debuteerde op de Olympische Spelen tijdens de Olympische Zomerspelen 2004 in Athene. Het was de enige deelname aan de Zomerspelen na het uiteenvallen van Joegoslavië. In 2007 splitste Montenegro zich af en deden in het vervolg zowel Servië als Montenegro met een apart team mee aan de Spelen.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Discipline Medaille
Schietsport Jasna Šekarić 10 m luchtpistool (v)
Zilver
Waterpolo Olympisch team mannen
Zilver

Resultaten en deelnemers per onderdeel

Athletics pictogram.svg
Atletiek

Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen, 110 meter horden:

  • Nenad Loncar
    • Eerste ronde: 14.02 s (8e in serie 1, ging niet verder, 46e overall)

Mannen, hoogspringen:

  • Dragutin Topić
    • Kwalificatie: 2.28 m (6e in groep A, gekwalificeerd, T-9e overall)
    • Finale: 2.29 m (10e overall, ging niet verder)

Kogelstoten, mannen:

  • Dragan Perić
    • Kwalificatie: 18.91 m (17e in groep B, ging niet verder, 32e overall)

Mannen, 20 km snelwandelen:

  • Predrag Filipović
    • 1:31:35 (39e overall)

Mannen, 50 km snelwandelen:

  • Aleksandar Raković
    • 4:02:06 (23e overall)

Vrouwen, marathon:

Vrouwen, discuswerpen:

  • Dragana Tomašević
    • 54.44 m (20e in groep B, ging niet verder, 38e overall)

Basketbal

Mannen:

  • Spelers
    • Vule Avdalovic
    • Milos Vujanic
    • Dejan Bodiroga
      Aanvoerder
    • Igor Rakocevic
    • Vlado Scepanovic
    • Aleksandar Pavlovic
    • Vladimir Radmanovic
    • Predrag Drobnjak
    • Nenad Krstic
    • Đuro Ostojić
    • Petar Popović
    • Dejan Tomašević
  • Groep A
  • 6e in de groep, ging niet verder (1 W, 4 L, 377 PF, 388 PA)
    • 11e Plaats klassificatie: Versloeg Angola (85 - 62) (11e overall)

Kanovaren

Vlakwater

Mannen, k2 500 m:

  • Ognjen Filipović en Dragan Zorić
    • Serie: 1:31.985 (3e in serie 3, ging door naar de halve finale)
    • Halve finale: 1:32.150 (4e in halve finale 1, ging niet verder, 11e overall)

Mannen, k2 1.000 m:

  • Ognjen Filipović en Dragan Zorić
    • Serie: 3:19.299 (6e in serie 2, ging door naar de halve finale)
    • Halve finale: 3:58.793 (8e in halve finale, ging niet verder, 14e overall)

Judo

Mannen, tot 66 kg:

  • Miloš Mijalković
    • Laatste 32: Versloeg Murat Kalikulov uit Oezbekistan (Obitori-gaeshi; waza-ari)
    • Laatste 16: Verloor van Muratbek Kipshakbayev uit Kazachstan (Morote-gari; koku)

Roeien

Mannen, twee-zonder-stuurman:

  • Nikola Stojic en Mladen Stegic
    • Serie: 6:58.11 (2e in serie 1, ging door naar de halve finale A/B)
    • Halve finale A/B: 6:27.50 (2e in halve finale A/B, ging door naar de finale A)
    • Finale: 6:39.74 (5e overall)

Mannen, lichtgewicht vier-zonder-stuurman

  • Veljko Urosevic, Nenad Babovic, Goran Nedeljkovic en Milos Tomic
    • Serie: 5:56.12 (4e in serie 1, ging door naar de herkansing)
    • Herkansing: 5:54.27 (2e in herkansing, ging door naar de halve finale A/B
    • Halve finale A/B: 6:00.07 (5e in halve finale A/B, ging door naar de finale B)
    • B-finale: 6:19.00 (1e in finale B, 7e overall)

Schieten

Mannen, 50 meter geweer 3 posities:

  • Stevan Pletikosic
    • Kwalificatie: 1153 punten (Prone: 390 punten, staand: 382 punten, geknield: 381 punten) (28e overall, ging niet verder)

Mannen, 50 meter kleinkalibergeweer:

  • Stevan Pletikosic
    • Kwalificatie: 586 punten (T-42e overall, ging niet verder)

Mannen, 10 meter luchtgeweer:

  • Stevan Pletikosic
    • Kwalificatie: 586 punten (T-39e overall, ging niet verder)

Mannen, 50 meter pistool:

  • Andrija Zlatic
    • Kwalificatie: 546 punten (32e overall, ging niet verder)

Mannen, 10 meter luchtpistool:

  • Andrija Zlatic
    • Kwalificatie: 579 punten (13e overall, ging niet verder)

Vrouwen, 25 meter pistool:

Vrouwen, 10 meter luchtpistool:

  • Jasna Šekarić
    • Kwalificatie: 387 punten (1e overall, gekwalificeerd)
    • Finale: 96.3 punten (Totaal: 483.3, Shootoff: 9.4) (Zilver)

Tafeltennis

Mannen, enkelspel:

  • Slobodon Grujic
    • Eerste ronde: bye
    • Tweede ronde: Verloor van Song Liu uit Argentinië (7 - 11, 11 - 7, 10 - 12, 5 - 11, 4 - 11)
  • Aleksandar Karaksevic
    • Eerste ronde: Versloeg Khalid Al-Harbi uit Saoedi-Arabië (11 - 9, 11 - 3, 11 - 3, 11 - 5)
    • Tweede ronde: Versloeg Johnny Huang uit Argentinië (7 - 11, 11 - 8, 11 - 5, 9 - 11, 11 - 9, 11 - 9)
    • Ronde 3: Verloor van (16) Jan-Ove Waldner uit Zweden (11 - 13, 9 - 11, 11 - 5, 6 - 11, 12 - 10, 9 - 11)

Mannen, dubbelspel:

Vrouwen, enkelspel:

  • Silvija Erdelji
    • Eerste ronde: Versloeg Nesrine Ben Kahia uit Tunesië (11 - 3, 11 - 1, 11 - 3, 11 - 7)
    • Tweede ronde: Verloor van Jing Jun Hong uit Singapore (3 - 11, 8 - 11, 12 - 10, 4 - 11, 11 - 4, 6 - 11)

Tennis

Vrouwen, enkelspel:

Voetbal

Mannen:

Volleybal

Indoor

Mannen: Spelers

    • Vladan Djordjević
    • Andrija Gerić
    • Nikola Grbić Aanvoerder
    • Vladimir Grbić
    • Ivan Ilić
    • Milan Marković
    • Đula Mešter
    • Vasa Mijić Spelverdeler
    • Ivan Miljković
    • Aleksandar Mitrović
    • Milan Vasić
    • Goran Vujević
  • Groep A
    • Verloor van Polen (21 - 25, 17 - 25, 16 - 25)
    • Versloeg Frankrijk (25 - 21, 30 - 28, 25 - 22)
    • Versloeg Tunesië (25 - 16, 25 - 18, 25 - 21)
    • Versloeg Argentinië (21 - 25, 25 - 17, 25 - 21, 25 - 23)
    • Versloeg Griekenland (21 - 25, 36 - 38, 25 - 13, 23 - 25, 15 - 12)
  • 1e in de groep, gekwalificeerd (9 punten, 12 SW, 6 SL, 427 PW, 398 PL)
  • Kwartfinale: Verloor van Rusland (27 - 29, 25 - 23, 25 - 27, 26 - 28)

Waterpolo

Mannen:

Spelers
    • Nikola Kuljaca
    • Denis Šefik
    • Predrag Jokic
    • Dejan Savic
    • Vladimir Vujasinovic
      Aanvoerder
    • Aleksandar Ciric
    • Danilo Ikodinovic
    • Vladimir Gojkovic
    • Aleksandar Šapić
    • Petar Trbojevic
    • Vanja Udovicic
    • Viktor Jelenic
    • Slobodan Nikic
  • Groep A
  • 2e in de groep, gekwalificeerd (8 punten, 37 GF, 26 GA)
  • Kwartfinale: Versloeg Spanje (7 - 5)
  • Halve finale: Versloeg Griekenland (7 - 3)
  • Finale: Verloor van Hongarije (7 - 8) (Zilver)

Wielersport

Wegwielrennen

Mannen, wegwedstrijd:

Worstelen

Grieks-Romeins

Mannen, Grieks-Romeins tot 60 kg:

  • Davor Stefanek
    • Groep 4
      • Verloor van Sidney Guzman uit Peru (1 - 3)
      • Verloor van Makoto Sasamoto uit Japan (1 - 3)
    • 3e in groep, ging niet verder (2 TP, 2 CP, 18e overall)

Swimming pictogram.svg
Zwemmen

Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.

Mannen, 50 meter vrije stijl:

Mannen, 100 meter vrije stijl:

Mannen, 200 meter vrije stijl:

  • Igor Erhartic
    • Serie: 1:54.21 (48e overall, ging niet verder)

Mannen, 100 meter rugslag:

  • Igor Beretic
    • Serie: 59.38 s (40e overall, ging niet verder)

Mannen, 100 meter schoolslag:

  • Mladen Tepavcevic
    • Serie: 1:03.52 (29e overall, ging niet verder)

Mannen, 100 meter vlinderslag:

  • Milorad Čavić
    • Serie: 52.44 s (4e overall, gekwalificeerd)
    • Serie: 53.12 s (16e overall, ging niet verder)

Mannen, 200 meter vlinderslag:

  • Vladan Markovic
    • Serie: 2:04.77 (31e overall, ging niet verder)

Vrouwen, 50 meter vrije stijl:

  • Miroslava Najdanovski
    • Serie: 27.18 s (43e overall, ging niet verder)

Vrouwen, 100 meter schoolslag:

  • Marina Kuc
    • Serie: 1:11.27 (22e overall, ging niet verder)

Vrouwen, 200 meter schoolslag:

  • Marina Kuc
    • Serie: 2:30.39 (13e overall, gekwalificeerd)
    • Halve finale: 2:31.77 (15e overall, ging niet verder)


{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Servië en Montenegro op de Olympische Zomerspelen 2004
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.