For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Slowakije op de Olympische Winterspelen 2022.

Slowakije op de Olympische Winterspelen 2022

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Slowakije op de Olympische Spelen
Slowakije op de Olympische Winterspelen 2022
Land Slowakije
IOC-landcode SVK
NOC Slovak Olympic Committee
(sk) externe link
Olympische Winterspelen 2022 in Peking
Aantal deelnemers 50
Aantal disciplines 7
Medailles
Rang: 21
goud
1
zilver
0
brons
1
totaal
2
Slowakije op de Zomerspelen
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020
Slowakije op de Winterspelen
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022
Andere gerelateerde deelnames
Vlag van Tsjecho-Slowakije
 Tsjecho-Slowakije (1920–1992)
Portaal 
Portaalicoon
 
Olympische Spelen

Slowakije was één van de landen die deelnamen aan de Olympische Winterspelen 2022 in Peking, China.

Medailleoverzicht

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Alpineskiën Petra Vlhová Slalom (v) Goud
IJshockey Peter Cehlárik
Michal Čajkovský
Peter Čerešňák
Marek Ďaloga
Marko Daňo
Martin Gernát
Mário Grman
Adrián Holešinský
Marek Hrivík
Libor Hudáček
Tomáš Jurčo
Miloš Kelemen
Samuel Kňažko
Branislav Konrád
Michal Krištof
Martin Marinčin
Šimon Nemec
Kristián Pospíšil
Pavol Regenda
Miloš Roman
Patrik Rybár
Juraj Slafkovský
Samuel Takáč
Matej Tomek
Peter Zuzin
IJshockey (m) Brons

Deelnemers en resultaten

(m) = mannen, (v) = vrouwen

Alpine skiing pictogram.svg
Alpineskiën

Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel 1e run 2e run Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Adam Žampa Reuzenslalom 1:05,86 21 1:08,05 16 2:13,91 15
Slalom 57,76 32 53,25 25 1:51,01 25
Andreas Žampa Reuzenslalom 1:06,15 23 1:08,16 17 2:14,31 16
Slalom 58,06 33 DNF
Vrouwen
Naam Onderdeel 1e run 2e run Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Petra Hromcová Super G n.v.t. 1:20,11 38
Rebeka Jančová Reuzenslalom 1:06,56 48 niet geplaatst
Slalom DNF niet geplaatst
Super G n.v.t. 1:20,18 39
Petra Vlhová Reuzenslalom 59,34 13 58,81 16 1:58,15 14
Slalom 52,89 8 52,09 1 1:44,98 Goud
Gemengd
Naam Onderdeel Eerste ronde Kwartfinale Halve finale Finale / BM
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Tegenstander
Resultaat
Rang
Petra Hromcová
Rebeka Jančová
Adam Žampa
Andreas Žampa
Landenwedstrijd
Vlag van Verenigde Staten
 USA
3 - 1
niet geplaatst 12

Biathlon pictogram.svg
Biatlon

Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Mannen
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Matej Baloga Individueel 58:47,1 4 (0+1+1+2) 84
Sprint 27:41,3 1 (0+1) 85
Šimon Bartko Individueel 59:47,8 7 (2+3+1+1) 88
Sprint 26:58,8 3 (2+1) 65
Michal Šíma Individueel 54:09,0 2 (0+1+0+1) 43
Sprint 27:02,3 1 (0+1) 68
Tomáš Sklenárik Individueel 58:08,1 5 (2+2+1+0) 80
Sprint 27:46,3 3 (1+2) 87
Michal Šíma
Matej Baloga
Šimon Bartko
Tomáš Sklenárik
Estafette LAP 12 (2+4+0+6) 21
Vrouwen
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Ivona Fialková Individueel 49:54,2 6 (0+4+1+1) 46
Sprint 23:11,8 4 (1+3) 41
Achtervolging 40:06,3 7 (0+4+1+2) 36
Paulína Fialková Individueel 49:10,7 4 (0+2+1+1) 42
Sprint 22:12,0 1 (0+1) 14
Achtervolging 37:25,7 2 (0+2+0+0) 10
Massastart 44:04,8 8 (0+3+1+4) 26
Henrieta Horvátová Individueel 52:16,1 3 (0+1+1+1) 68
Sprint 24:20,7 1 (1+0) 72
Veronika Machyniaková Individueel 55:21,7 5 (1+2+0+2) 83
Sprint 26:13,2 3 (2+1) 88
Ivona Fialková
Henrieta Horvátová
Veronika Machyniaková
Paulína Fialková
Estafette LAP 14 (2+7+0+5) 19
Gemengd
Naam Onderdeel Tijd Missers Rang
Ivona Fialková
Paulína Fialková
Michal Šíma
Tomáš Sklenárik
Estafette LAP 22 (9+9+0+4) 17

Bobsleigh pictogram.svg
Bobsleeën

Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Run 4 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Viktória Čerňanská Monobob 1:05,75 12 1:06,41 15 1:06,62 18 1:06,47 15 4:25,25 17

Ice hockey pictogram.svg
IJshockey

Zie IJshockey op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Onderdeel Groepsfase Play-off Kwartfinale Halve finale Finale / BM
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Opponent
Score
Rang
Mannen
Vlag van Finland
 FIN
6-2
Vlag van Zweden
 SWE
4-1
Vlag van Letland
 LAT
5-1
n.v.t. 8
Vlag van Duitsland
 GER
4-0
Vlag van Verenigde Staten
 USA
2-3
Vlag van Finland
 FIN
2-0
Vlag van Zweden
 SWE
0-4
Brons
Mannen
Naam Onderdeel Resultaat
Peter Cehlárik
Michal Čajkovský
Peter Čerešňák
Marek Ďaloga
Marko Daňo
Martin Gernát
Mário Grman
Adrián Holešinský
Marek Hrivík
Libor Hudáček
Tomáš Jurčo
Miloš Kelemen
Samuel Kňažko
Branislav Konrád
Michal Krištof
Martin Marinčin
Šimon Nemec
Kristián Pospíšil
Pavol Regenda
Miloš Roman
Patrik Rybár
Juraj Slafkovský
Samuel Takáč
Matej Tomek
Peter Zuzin
Mannen Brons

Cross country skiing pictogram.svg
Langlaufen

Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Lange afstanden
Mannen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Peter Mlynár 15 km klassiek 42:49,9 58
Ján Koristek 30 km skiatlon 1:25:38,7 45
50 km vrije stijl 1:17:26,0 40
Vrouwen
Naam Onderdeel Uitslag
Tijd Rang
Barbora Klementová 10 km klassiek 34:59,2 77
Alena Procházková 10 km klassiek 33:18,2 65
Kristina Sivokova 10 km klassiek 36:12,6 81
Sprint
Vrouwen
Naam Onderdeel Kwalificatie Kwartfinales Halve finales Finale
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Barbora Klementová Sprint 3:34,87 57 niet geplaatst 57
Alena Procházková 3:36,84 63 niet geplaatst 63
Kristina Sivokova 3:46,25 72 niet geplaatst 72

Luge pictogram.svg
Rodelen

Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Individueel
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Run 4 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Jozef Ninis Mannen 58,205 18 58,764 19 58,856 23 niet geplaatst 21
Marian Skupek 58,956 26 58,976 23 59,051 27 niet geplaatst 26
Katarina Šimoňáková Vrouwen 1:00,124 27 59,851 24 59,761 26 niet geplaatst 25
Gemengd
Naam Onderdeel Run 1 Run 2 Run 3 Totaal
Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang Tijd Rang
Tomáš Vaverčák
Matej Zmij
Dubbels 1:00,138 15 59,704 13 n.v.t. 1:59,842 13
Katarina Šimoňáková
Jozef Ninis
Tomáš Vaverčák / Matej Zmij
Estafette 1:01,579
1:02,338
DNF
11
8
-
n.v.t. n.v.t. DNF

Snowboarding pictogram.svg
Snowboarden

Zie Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2022 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Big air
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Sprong 1 Sprong 2 Sprong 3 Totaal Rang Sprong 1 Sprong 2 Sprong 3 Totaal Rang
Klaudia Medlová Vrouwen 62,25 51,00 29,75 113,25 16 niet geplaatst 16
Slopestyle
Naam Onderdeel Kwalificatie Finale
Run 1 Run 2 Beste Rang Run 1 Run 2 Run 3 Beste Rang
Klaudia Medlová Vrouwen DNS niet geplaatst
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Slowakije op de Olympische Winterspelen 2022
Listen to this article

This browser is not supported by Wikiwand :(
Wikiwand requires a browser with modern capabilities in order to provide you with the best reading experience.
Please download and use one of the following browsers:

This article was just edited, click to reload
This article has been deleted on Wikipedia (Why?)

Back to homepage

Please click Add in the dialog above
Please click Allow in the top-left corner,
then click Install Now in the dialog
Please click Open in the download dialog,
then click Install
Please click the "Downloads" icon in the Safari toolbar, open the first download in the list,
then click Install
{{::$root.activation.text}}

Install Wikiwand

Install on Chrome Install on Firefox
Don't forget to rate us

Tell your friends about Wikiwand!

Gmail Facebook Twitter Link

Enjoying Wikiwand?

Tell your friends and spread the love:
Share on Gmail Share on Facebook Share on Twitter Share on Buffer

Our magic isn't perfect

You can help our automatic cover photo selection by reporting an unsuitable photo.

This photo is visually disturbing This photo is not a good choice

Thank you for helping!


Your input will affect cover photo selection, along with input from other users.