Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 - Snowboardcross mannen - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 - Snowboardcross mannen.

Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 - Snowboardcross mannen

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Snowboarden op de
Olympische Winterspelen 2018
Snowboardcross mannen
Gehouden in
Pyeongchang
Jaar 2018
Data 15 februari
Sport Snowboarden
Accommodatie(s) Bokwang Phoenix Park
Deelnemers 39 atleten uit 16 landen
Medailles
Goud  Pierre Vaultier  
 Frankrijk
Zilver  Jarryd Hughes  
 Australië
Brons  Regino Hernández  
 Spanje
Vorige: 2014     Volgende: 2022
Portaal 
 
Olympische Spelen
Snowboarden op de
Olympische Winterspelen 2018
Big airmannenvrouwen
Halfpipemannenvrouwen
Parallelreuzenslalommannenvrouwen
Slopestylemannenvrouwen
Snowboardcrossmannenvrouwen

De snowboardcross voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vond plaats op 15 februari 2018 in het Bokwang Phoenix Park in Pyeongchang. Titelverdediger Pierre Vaultier wist met succes zijn titel te verdedigen.

Tijdschema

Datum Lokale tijd MET Ronde
17 februari 11:00 03:00 Plaatsing
13:30 05:30 Finales

Uitslag

Plaatsingsronde

Rang Bib Naam Land 1e run 2e run Beste
1 15 Pierre Vaultier
 Frankrijk
1:13.14 1:13.14
2 7 Omar Visintin
 Italië
1:13.25 1:13.25
3 9 Regino Hernández
 Spanje
1:13.67 1:13.67
4 22 Nikolaj Oljoenin
 Olympische atleten uit Rusland
1:13.78 1:13.78
5 29 Merlin Surget
 Frankrijk
1:13.82 1:13.82
6 5 Hagen Kearney
 Verenigde Staten
1:13.94 1:13.94
7 1 Martin Nörl
 Duitsland
1:14.12 1:14.12
8 17 Kevin Hill
 Canada
1:14.24 1:14.24
9 31 Kalle Koblet
 Zwitserland
1:14.25 1:14.25
10 27 Ken Vuagnoux
 Frankrijk
1:14.29 1:14.29
11 23 Christopher Robanske
 Canada
1:14.35 1:14.35
12 25 Cameron Bolton
 Australië
1:14.35 1:14.35
13 26 Lorenzo Sommariva
 Italië
1:14.36 1:14.36
14 11 Paul Berg
 Duitsland
1:14.39 1:14.39
15 10 Nick Baumgartner
 Verenigde Staten
1:14.46 1:14.46
16 28 Hanno Douschan
 Oostenrijk
1:14.53 1:14.53
17 16 Markus Schairer
 Oostenrijk
1:14.56 1:14.56
18 4 Emanuel Perathoner
 Italië
1:14.62 1:14.62
19 21 Jonathan Cheever
 Verenigde Staten
1:14.72 1:14.72
20 13 Alex Pullin
 Australië
1:14.76 1:14.76
21 33 Jérôme Lymann
 Zwitserland
1:14.77 1:14.77
22 14 Adam Lambert
 Australië
1:14.94 1:14.94
23 30 Anton Lindfors
 Finland
1:15.01 1:15.01
24 2 Alessandro Hämmerle
 Oostenrijk
1:15.03 1:15.03
25 12 Jarryd Hughes
 Australië
1:15.69 1:13.73 1:13.73
26 6 Lucas Eguibar
 Spanje
1:18.42 1:14.45 1:14.45
27 3 Mick Dierdorff
 Verenigde Staten
1:15.47 1:14.52 1:14.52
28 19 Michele Godino
 Italië
1:20.88 1:14.96 1:14.96
29 39 Steven Williams
 Argentinië
1:17.12 1:15.35 1:15.35
30 32 Lluís Marin Tarroch
 Andorra
1:15.47 1:15.37 1:15.37
31 35 Daniil Dilman
 Olympische atleten uit Rusland
1:15.40 1:16.11 1:15.40
32 34 Jan Kubičík
 Tsjechië
1:15.73 1:16.25 1:15.73
33 20 Konstantin Schad
 Duitsland
1:15.73 DNS 1:15.73
34 38 Éliot Grondin
 Canada
1:28.89 1:15.93 1:15.93
35 36 Loan Bozzolo
 Frankrijk
1:16.15 1:16.11 1:16.11
36 24 Duncan Campbell
 Nieuw-Zeeland
1:16.68 DNF 1:16.68
37 37 Laro Herrero
 Spanje
1:17.62 1:16.97 1:16.97
38 8 Lukas Pachner
 Oostenrijk
1:16.99 1:17.48 1:16.99
39 40 Mateusz Ligocki
 Polen
1:19.48 1:19.22 1:19.22
40 18 Baptiste Brochu
 Canada
DNS DNS DNS

Finaleronde

Achtste finale

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 25 Jarryd Hughes
 AUS
Q
2 1 Pierre Vaultier
 FRA
Q
3 17 Markus Schairer
 AUT
Q
4 16 Hanno Douschan
 AUT
40 Baptiste Brochu
 CAN
DNS
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 24 Alessandro Hämmerle
 AUT
Q
2 8 Kevin Hill
 CAN
Q
3 9 Kalle Koblet
 SUI
Q
4 33 Konstantin Schad
 GER
5 32 Jan Kubičík
 CZE
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 21 Jérôme Lymann
 SUI
Q
2 12 Cameron Bolton
 AUS
Q
3 5 Merlin Surget
 FRA
Q
4 29 Steven Williams
 ARG
5 36 Duncan Campbell
 NZL
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Nikolaj Oljoenin
 OAR
Q
2 20 Alex Pullin
 AUS
Q
3 28 Michele Godino
 ITA
Q
4 13 Lorenzo Sommariva
 ITA
5 37 Laro Herrero
 ESP
Heat 5
Rang Bib Naam Land Opm.
1 27 Mick Dierdorff
 USA
Q
2 14 Paul Berg
 GER
Q
3 3 Regino Hernández
 ESP
Q
4 19 Jonathan Cheever
 USA
5 37 Lukas Pachner
 AUT
Heat 6
Rang Bib Naam Land Opm.
1 6 Hagen Kearney
 USA
Q
2 11 Christopher Robanske
 CAN
Q
3 35 Loan Bozzolo
 FRA
Q
4 22 Adam Lambert
 AUS
5 30 Lluís Marin Tarroch
 AND
Heat 7
Rang Bib Naam Land Opm.
1 7 Martin Nörl
 GER
Q
2 10 Ken Vuagnoux
 FRA
Q
3 23 Anton Lindfors
 FIN
Q
4 31 Daniil Dilman
 OAR
5 34 Éliot Grondin
 CAN
Heat 8
Rang Bib Naam Land Opm.
1 18 Emanuel Perathoner
 ITA
Q
2 15 Nick Baumgartner
 USA
Q
3 39 Mateusz Ligocki
 POL
Q
4 2 Omar Visintin
 ITA
26 Lucas Eguibar
 ESP
DNF

Kwartfinales

Heat 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 1 Pierre Vaultier
 FRA
Q
2 25 Jarryd Hughes
 AUS
Q
3 24 Alessandro Hämmerle
 AUT
Q
4 8 Kevin Hill
 CAN
17 Markus Schairer
 AUT
DNF
9 Kalle Koblet
 SUI
DNF
Heat 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 4 Nikolay Oljoenin
 OAR
Q
2 20 Alex Pullin
 AUS
Q
3 12 Cameron Bolton
 AUS
Q
4 21 Jérôme Lymann
 SUI
5 Merlin Surget
 FRA
DNF
28 Michele Godino
 ITA
DNF
Heat 3
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Regino Hernández
 ESP
Q
2 27 Mick Dierdorff
 USA
Q
3 11 Christopher Robanske
 CAN
Q
4 6 Hagen Kearney
 USA
14 Paul Berg
 GER
DNF
35 Loan Bozzolo
 FRA
DNF
Heat 4
Rang Bib Naam Land Opm.
1 7 Martin Nörl
 GER
Q
2 15 Nick Baumgartner
 USA
Q
3 23 Anton Lindfors
 FIN
Q
4 18 Emanuel Perathoner
 ITA
10 Ken Vuagnoux
 FRA
DNF
39 Mateusz Ligocki
 POL
DNF

Halve finales

Halve finale 1
Rang Bib Naam Land Opm.
1 20 Alex Pullin
 AUS
Q
2 25 Jarryd Hughes
 AUS
Q
3 1 Pierre Vaultier
 FRA
Q
4 12 Cameron Bolton
 AUS
5 24 Alessandro Hämmerle
 AUT
4 Nikolaj Oljoenin
 OAR
DNF
Halve finale 2
Rang Bib Naam Land Opm.
1 3 Regino Hernández
 ESP
Q
2 15 Nick Baumgartner
 USA
Q
3 27 Mick Dierdorff
 USA
Q
4 7 Martin Nörl
 GER
5 23 Anton Lindfors
 FIN
11 Christopher Robanske
 CAN
DNF

Finales

Grote finale
Rang Bib Naam Land Opm.
Goud 1 Pierre Vaultier
 FRA
Zilver 25 Jarryd Hughes
 AUS
Brons 3 Regino Hernández
 ESP
4 15 Nick Baumgartner
 USA
5 27 Mick Dierdorff
 USA
6 20 Alex Pullin
 AUS
DNF
Kleine finale
Rang Bib Naam Land Opm.
7 24 Alessandro Hämmerle
 AUT
8 7 Martin Nörl
 GER
9 23 Anton Lindfors
 FIN
10 12 Cameron Bolton
 AUS
11 4 Nikolaj Oljoenin
 OAR
DNS
11 11 Christopher Robanske
 CAN
DNS

Bronvermelding

{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
Snowboarden op de Olympische Winterspelen 2018 - Snowboardcross mannen
Listen to this article