South of Ireland Amateur Open - Wikiwand
For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for South of Ireland Amateur Open.

South of Ireland Amateur Open

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

Dit artikel staat op een nalooplijst. Als de inhoud op verifieerbaarheid gecontroleerd is, kan dit sjabloon verwijderd worden. Bekijk ook de bewerkingsgeschiedenis om te zien of anderen hier al aan gewerkt hebben.

Het South of Ireland Amateur Open is een golftoernooi voor amateurs in Zuid-Ierland. OPEN betekent dat spelers uit het buitenland ook mogen meedoen, mits hun handicap laag genoeg is.

De eerste editie was in 1895. De trofee werd ter beschikking gesteld door Alexander Shaw, een van de oprichters van de Lahinch Golf Club. Toen Fred Ballingall het toernooi in 1900 voor de derde keer won, mocht hij de trofee houden. In 1901 stelde Shaw een tweede trofee ter beschikking.

Winnaars

Jaar Baan Winnaar Thuisclub Score Finalist Thuisclub
1895 G S Browning Lahinch 2&1 W F McDonald Limerick
1896 B O’Brien Portsalon 9&7 D M Wilson Royal Dublin
1897 Fred Ballingall Blairgowrie 2&1 J R Gardiner Richmond
1898 Fred Ballingall Blairgowrie 3&1 H M Ballingall Blairgowrie
1899 J R Gardiner Richmond 6&5 J Livingstone Edinburgh Burgess
1900 Fred Ballingall Blairgowrie 5&4 T Fullerton Troon
1901 W Dodd Royal Liverpool 2&1 S H Fry Royal Mid-Surrey
1902 W Ballingall Royal & Ancient 2&1 G S Browning Lahinch
1903 J B Ballingall Blairgowrie 2&1 J S Worthington Royal MidSurrey
1904 D Foster Frinton 1up H Castle Chiswick
1905 H Castle Chiswick 5&3 A C Lincoln South Herts
1906 Lord Glenawly Royal Co.Down 10&8 A E Browning Lahinch
1907 J J Hurley Manrihaniesh 4&2 H D Gillies Woking
1908 A R Aitken Prestwick 10&8 Ds P Gannon United Service
1909 J D Little Burnisland 12&11 C Taylor Chislehurst
1910 G R Girdlestone Oswestry 4&2 S H Fry Mid Surrey
1911 L O Munn North West 7&5 J S Kennedy Turnberry
1912 G V M Boyd Portmarnock 1up T S Jennings Cork
1913 A W Murray Purley Downs 2&1 T S Jennings Cork
1914-19 niet gespeeld
1920 E C Carter Royal Portrush 10&9 B J O’Brien North West
1921 F Murphy Cork 1 up D D B Soulby Portmarnock
1922 niet gespeeld
1923 F Murphy Cork 2&1 T M Healy Royal Dublin
1924 J Crabbe Foxrock 2 up W G McConnell Royal Portrush
1925 M Crowley Portmarnock 5&4 J. Crabbe Foxrock
1926 R Simcox Cork 5&4 M Crowley Portmarnock
1927 R Simcox Cork 2&1 W G McConnell Royal Portrush
1928 John Burke Lahinch 6&5 D F Sweeney Galway
1929 John Burke Lahinch 6&5 D F Sweeney Galway
1930 John Burke Lahinch 6&5 J C Browne Tramore
1931 John Burke Lahinch 10&8 E Dwyer Cork
1932 J C Brown Tramore 4&3 S W Martyn Limerick
1933 J C Brown Tramore 3&1 S W Martyn Limerick
1934 R M Saunders Lahinch 3&1 P F Murray Milltown
1935 R M Saunders Lahinch 4&2 M Garrahey Galway
1936 T F Ryan Tipperary 4&3 R Simcox Cork
1937 Mick O’Loughlin Lahinch 2&1 D Torrens Lahinch
1938 Mick O’Loughlin Lahinch 2&1 R M Saunders Lahinch
1939 John Burke Lahinch 6&4 T Lenihan Castle
1940 P F Murray Milltown 8&7 J A English Headford
1941 John Burke Lahinch 9&8 F Hannon Lahinch
1942 John Burke Lahinch 8&7 R Garihy Lahinch
1943 John Burke Lahinch 1up Brud Slattery Lahinch
1944 John Burke Lahinch 5&4 J C Brown Tramore
1945 John Burke Lahinch 4&3 Cecil Ewing Co. Sligo
1946 John Burke Lahinch H39 J B Carr Sutton
1947 Brud Slattery Lahinch 6&5 John Burke Lahinch
1948 J B Carr Sutton 3&2 J P Carroll Sutton
1949 J P Carroll Sutton 1up Brud Slattery Lahinch
1950 M Power Muskerry 12&10 P J Leydon Lahinch
1951 G Gilligan Limerick 5&3 T W Egan Monkstown
1952 M Power Muskerry 1up N V Drew Bangor
1953 P J Leydon Lahinch 9&8 M Power Muskerry
1954 P Bulger Lahinch 3&2 J P Mahon Portmarnock
1955 P J Leydon Lahinch 4&3 Brud Slattery Lahinch
1956 P J Leydon Lahinch 6&5 M Power Muskerry
1957 P J Leydon Lahinch 8&7 M Power Muskerry
1958 J C Brown Tramore 5&4 G McGlennon Lahinch
1959 G Roberts Southport & Ainsdale 6&5 P Donnelly Queen’s University
1960 P Sullivan Kinsale 1 up P Morrison Oxford University
1961 M Guerin Killarney 7&6 J L Bamford Warrenpoint
1962 M Guerin Killarney 4&3 M Skerritt Lahinch
1963 M Guerin Killarney 2&1 D B Sheahan Grange
1964 W A Kelleher Douglas 2&1 J M Nestor Milltown
1965 R deL Staunton Castlerea 5&3 Greg A Young Kilrush
1966 J B Carr Sutton 1up Greg A Young Kilrush
1967 G N Fogarty Royal Dublin 3&2 S MacDonald St.Andrews
1968 John D Smyth Lahinch 3&2 Greg A Young Kilrush
1969 J B Carr Sutton 2&1 G N Fogarty Royal Dublin
1970 John E O’Leary Foxrock 1up Greg A Young Kilrush
1971 P Mulcare Woodbrook 1up E Higgins Cork
1972 R deL Staunton Castlerea H20 Greg A Young Kilrush
1973 M A Gannon Co. Louth 1up D C Long Shandon Park
1974 D C Long Shandon H19 R A Fleury Portmarnock
1975 B P Malone Portmarnock 2up M Skerritt Lahinch
1976 V Nevin Limerick 6&5 P Mulcare Woodbrook
1977 L MacNamara Woodbrook 4&3 M F Morris Portmarnock
1978 V Nevin Limerick 2&1 M Guerin Killarney
1979 P O’Rourke Kilkenny 4&3 T Cleary Fermoy
1980 M Burns Tramore 4&3 M F Morris Portmarnock
1981 P O’Rourke Kilkenny 2&1 J J Carr Sutton
1982 M F Morris Portmarnock 1up C McCarroll City of Derry
1983 A C J Morrow Portmarnock 3&2 M Burns Tramore
1984 N H Anderson Shandon Park H19 M F Morris Portmarnock
1985 P O’Rourke Kilkenny 3&2 P Lyons Nenagh
1986 J McHenry Douglas 3&2 L MacNamara Woodbrook
1987 B V M Reddan Co. Louth H20 M A Gannon Co. Louth
1988 M A Gannon Co. Louth 3&2 P F Hogan Elm Park
1989 S Keenan Galway H22 J Fanagan Milltown
1990 Darren Clarke Dungannon 4&3 J Carvill Warrenpoint
1991 Paul McGinley Grange 2&1 P Johns Sunshine
1992 L MacNamara Woodbrook 2&1 K Kearney Roscommon
1993 Patrick Sheehan Castletroy H19 M O’Kelly Limerick
1994 David Higgins Waterville 1up Padraig Harrington Stackstown
1995 J Fanagan Milltown 1up Padraig Harrington Stackstown
1996 A Morrow Portmarnock 2up J Fanagan Milltown
1997 Paul Collier Limerick 1up A McCormick Scrabo
1998 J. Foster Ballyclare 2up A McCormick Scrabo
1999 M. Campbell U.C.D. H21 P. Martin Balmoral
2000 Graeme McDowell Rathmore 3&2 K. Kearney Galway
2001 J. Kehoe Birr 6&4 S. Browne Hermitage
2002 Colm Moriarty Athlone H19 Sean McTernan Co. Sligo
2003 M. Owens Mallow 1 up Colm Moriarty Athlone
2004 Cian McNamara Limerick H21 G. Bowden Hermitage
2005 J. Carvill Warrenpoint 2&1 Darren Crowe Dunmurry
2006 Simon Ward Co Louth 2&1 Darren Crowe Dunmurry
2007 Darren Crowe Dunmurry 1up J. Lyons Galway
2008 N. Kearney The Royal Dublin 4&3 P. O’Hanlon The Curragh
2009 R. Cannon Laytown & Bettystown 4&3 G. O’Flaherty Cork
2010 J. Greene Carlow 2&1 K. McDonagh Athlone/NUIM
2011 S. Walsh Baltinglass/UCD 3&2 A. Hogan Newlands
2012 Pat Murray Limerick 2up Shane Healy Claremorris
2013 Lahinch Golf Club Simon Ward Co Louth H19 Paul O’Hara Kilkenny
{{bottomLinkPreText}} {{bottomLinkText}}
South of Ireland Amateur Open
Listen to this article